78965
  • Lammer
    #72758
    jaja, kieg nelkul felejtos az egesz... kb. :)
  • kukubenko66
    #72757
    Ne csak az alapjátékot vedd meg, hanem a kiegészítöt is (persze ha anyagilag belefér a keretbe). Anélkül tulajdonképpen semmit nem ér az egész.
  • robotnyk
    #72756
    + twitch csatornák tömkelegének van -3% "kupon" kódja
  • jazzy
    #72755
    Én a https://www.g2a.com/ -ot ajánlom, általában itt nagyon olcsó minden, vannak akciók, de arra figyelj, hogy attól vedd meg, akinek sok pozitív értékelése van. Ilyen nagyon olcsó kamuktól 1-2 értékeléssel ne.

    Eddig minden keyt megkaptam, egyszer nem működött, írtam a supportnak és 1 nap alatt leírták a jó kódot, elgépeltek elsőre egy betűt.
  • Bangaro
    #72754
    Igen
  • bowden
    #72753
    Köszi!
  • csokicsiga #72752
    A Monknak dex kell ugye ?
  • Bangaro
    #72751
    Én innen szoktam vásárolni. Soha nem volt gondom vele.

    g2play Diablo 3
  • bowden
    #72750
    Tudna valaki ajánlani egy olcsó, de megbízható forrást ahonnan beszerezhetem az alapjátékot?(digitálisra gondolok)
  • skinnyman
    #72749
    Jah, T6-on konkretan szummaban ketszer annyi xp jon be kb.

    Amugy sikerult kadalaznom egy WH-t vegre, nem a legjobb rollos kb semmiben, de osszessegeben meg igy is azert joval elorebb vagyok vele, mint az eddig hasznalt hellcat-tel :)
  • Alexzel
    #72748
    A megfogalmazásuk nem a legjobb, mert nem +100% Xp-t kellett volna írni, ami pl. Torment 2-n 400% helyett 500%-ra utal, mivel Torment 2-n 900% XP, Torment 6-on 3300% Xp a bónusz.
    A jelek szerint a +100% Xp-n kívül még a nehézségi szint szerinti bónuszra is van duplázás, ami a bejelentésben nem szerepel.

    Utoljára szerkesztette: Alexzel, 2014.12.27. 14:18:52
  • Hunter of Deer
    #72747
    PCn is van
  • steweee
    #72746
    a reaper of souls megjelent Pc-re is vagy csak konzolokra ?
  • Lammer
    #72745
    En is Boldog karit szeretnek kivanni! :)
  • undY1ng #72744
    Köszi! Viszont kívánom mindenkinek!
    Azért jól kiszúrták mindenki szemét ezzel a 100% expvel... :D Jó tudom, ki a kicsit nem becsüli....
  • TBTPumpa
    #72743
    Ünnepi időszakban 100% XP jár:


    A Blizzard 2014-es Karácsonyi képével kívánok minden kedves Diablo 3 játékosnak és topiklakónak nagyon boldog Karácsonyt!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.12.25. 09:56:57
  • vato loco
    #72742
    Most mire érdemes gyúrni egy mágussal, mik a jó skillek? Mióta megjelent a gém megvan, de nem raktam fel a gépre, most nekiállnél, de a dio2-es tapasztalatok azt mutatják hogy patchről patchre más és más a használható build.
  • WhiteStar
    #72741
    az volt a kedvencem fícsöröm D2ben :D de tényleg :D
  • pjboy091
    #72740
    Horadric cube kellene! A diablo 2 -ben baromira bevált.
  • who am I 7
    #72739
    hát úgy, hogy nem havifizetős a játék, ilyen szintű kombózás nem valószínű, hogy lesz..lehet, hogy lesz hasonló, de jóval egyszerűbb.
  • undY1ng #72738
    Ez hatalmas ötlet lenne tényleg! Hátha a retardmen blizz felfigyel rá! ;(
  • Lammer
    #72737
    Jaetch jovoltabol:


    ez Kiraly!!!

    ----> lenne, ha megvalosulna... japersze... almodj, kiralylany! marad max jo otletnek
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.12.16. 09:43:55
  • solyomb
    #72736
    Még gyűjts kulcsokat és gyárts párat - t6-n 100%-al dobják a matit hozzá. Ki lehet fogni jókat, de nagy mák kell hozzá, én kb 30-t pörgettem el és lett belőle 2-3 használható:
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sanci-2368/hero/49858123 - rebus, jade, gypsy -n egész használhatóak vannak:)
  • skinnyman
    #72735
    Sargak regota szart se ernek, egy joideje fel se veszem oket a foldrol, nem eri meg a faradozast. De ez mar kieg elott is igy volt, kb onnantol h bevezettek a paragon-t meg az olyan legendary-kat, amik ertek is valamit, speci tulajdonsaguk volt (szemben a legelso legendary-kkal, amik rendre szart ertek ha csak nem volt uber makja az embernek es pont nagyokat rollolt)
  • SLICK
    #72734
    jött egy kiegészítő, megváltozott a drop rendszer, új játékmód került bele... meg rengeteg változás van.
  • coolpet
    #72733
    sziasztok!

    Kb egy eve jatszotta utoljara az alapjatekkal az van meg
    tegnap beleptem, mentem egy kort act3 vegefele, es minden szornybol 2-esevel hullottak a sargak.
    lvl60 DH 22Paragon
    Mi az isten tortent?

    Regebben 4 act runbol esett 2-3 sarga hellen.
  • Alexzel
    #72732
    Az S2 még nincs, az S1 vége után fog kezdődni, de tudtommal még nem adták meg mikor, csak hogy előtte 30 nappal jeleznek.
    Karakter indíás: karakter létrehozásakor be kell jelölni hogy 'Season' karakter.
    Az értelme az embertől függ. Valaki szerint nem éri meg, van akit vonzanak az új tárgyak, amiket a Season végéig csak ilyen karakterrel lehet kapni, ill. - ha meg van a kiegészítő - 70-es karakterszint elérésekor a Mystic-nél 2-2 páncéldarab jelenik meg a listán, amire a tárgyak külsejét lehet módosítani (ebben a leírásban szerepel a képe) - a teljes set-hez S1-S3-t kell végigvinni 70-es karakterre. Van akit az is vonz, hogy 0-ról, minden előny nélkül (más karakterek által gyűjtött tárgyak, pénz) hozhat létre új karaktert.
  • zozo6726
    #72731
    Sziasztok! Olvasom itt a hozzászólásokat. Írtok itt valami S2-ről meg láttam a diabloprogress.com is. Mi ez tulajdonképpen? És egyáltalán mi értelme van, ill. hogyan lehet ott karakter indítani? mert azt látom, hogy ez valami új lehet és az eddigi karik mind S1-ben szerepelnek.
  • skinnyman
    #72730
    Szep is lenne ha lehetne 6-an jatszani. Mar amikor 4-en jatszunk is sokszor lemegy kepregenybe a jatek a sok effekttol :)
  • TBTPumpa
    #72729
    6 jatekos vs Malthael Fanart

    szerk oka: nalam kb. 3 probalkozasbol (oldal betoltes) 3x crashelt FF, atettem urlbe :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.12.13. 09:52:23
  • kukubenko66
    #72728
    Nem tervezek S2-be karaktert, elég volt S1-ben p500 fölé tornázni. De azért úgysem fogom tudni megállni, hogy egy monkot ne indítsak el csak kíváncsiságból, hogy mennyire fogják már megint szivatni. Mindegy, supportnak talán jó lesz partyban ha másra nem is tudom használni.
  • undY1ng #72727
    Mage és Barbi engem vonz, csak nem tudom melyiket kéne elkezdeni majdan.
  • Lammer
    #72726
    neztem oket, egyik sem vonz igazabol... (ami PTRen eshetett)... talan a sader belt, de azt meg manner leoltotta forumon, hogy useless... gg

    szerk: visszamennek a karik S1-bol NS-be, oszt Dragonnal majd eldurrogunk szepen NS-be a ket saderrel xD
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.12.09. 11:55:15
  • undY1ng #72725
    De úgy nincsenek new setek. :(
  • Lammer
    #72724
    en szerintem maradok Non-szezonon...
  • undY1ng #72723
    Ki mit fog kezdeni S2ben?
  • cleric
    #72722
    Lehet hogy azért is vagánykodtam, mert amióta PTR-en kipróbáltam az új akcióhős dh-t, azóta kicsit uncsi ez a tower defense stílus :D
    Már nagyon várom a peccset.
    Amúgy meg ahelyett, hogy beszólogatsz, felhúzhatnál inkább :D
  • Lammer
    #72721
    omg rip... (fasz* aktotozol... helltrappert kinyirjak uj patchre ugy iZS :C)


    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.12.08. 19:48:20
  • cleric
    #72720
    Idén már biztos nem lesz vége a season 1-nek, mert 30 nappal előtte jelzik a zárást (utána 1-2 nap és indul a következő season).
    Egy karit felhúzni kb. 1-1.5 óra jelenleg (a veszélytelen metódussal, 0 kockázat).
    1 hónap alatt több rendes karit is össze lehet rakni, attól függően, hogy mennyit játszol. Amit összegyűjtesz, megy a non-season-be a záráskor, szóval semmit nem vesztesz.

    Én sajnos elhagytam a tápos dh-mat vasárnap, mert úgy éreztem, hogy az act5 t6 survive the firestorm bounty jó ötlet. Pedig emlékeztem rá régről, hogy jóféle...
  • Lammer
    #72719
    Senki sem tudja, hogy mikor jon a kovi szezon, de szerintem meg nem keso belevagni a szezonos balheba... :)

    Hc-t mennyire gondolod komolyan? Van egy kis klanunk (csak hc) ha ugy erzed :)