78965
  • Cortinaar
    #73319
    No teszteltem én is és ahogy írtad, valóban nagy dilemma a Call of Ancient-fury téma!
    Amennyiben az ancients fury rúnát használom, van fury a bossnál is mellette a Berserker Rage passzív skillt bevágom, elég jól darálok sima mobokat is és bosst is.
    Ha meg a Together rúnát választom, oda meg nem jó a Berserker Rage, mert szinte soha nincs max. fury, de helyettesítem Brawler-al, de a végén a bossnál nagy szívás van, elfogy a fury és folyamatosan azzal küzdöm, hogy töltődjön.
    Ja és mindegy a weapon master passzív és Reapers alkarvédő, bossnál elfogy a fury!

    Hozzáteszem, hogy sima IK fegyverem van, az nem ad +50% Call of ancient sebzést, majd azzal megnézem.
    Szívesen kipróbálnám a bulkhato párost is, az ugye regenerálja a fury-t... Majd, ha lesz ancient... :)

    Egyelőre maradok a ancient fury rúnánál, úgy legalább van furym és tudok WW-t használni folyamatosan.

  • undY1ng #73318
    Én sem értek teljesen egyet a builddel, pl. futkosást biztos nem cserélem le wc/impunityre, lelassul a farm! :D
  • SLICK
    #73317
    majd rácáfolok :P
  • undY1ng #73316
    WW barb
    Legeslegjobb a rendel a ww-s barb!
  • Hedgehunter #73315
    A restrain-t hasznalom es nem irja a sebzesemnel az extra-t. hogy mukodik vajon?
  • Cortinaar
    #73314
    Majd, ha lesz, akkor megnézem, hogy kb. mennyivel növeli a ténylegesen okozott sebzést...
    Használtok Rend-et? Én pl. még valamelyik cuccomnál azt raktam rá és brutál nagyot sebez. Igaz, hogy zabálja a furí-t, de baromi nagy sebzése lett.
  • SLICK
    #73313
    csak a ww dmg-hez ad hozzá annyit. Az azért brutális lenne már, mert akkor ugyanúgy működne mint ezelőtt az IK szet az 500 % dmg-el.
  • Cortinaar
    #73312
    Ja, az lenne jó, ha azt az állapotot meg lehetne nézni, amivel csinálták a GR-t. :)
    Persze sima Riftre én is át szoktam alakítani a geart.
    Majd este tesztelem úgy, hogy IK fegyverrel csak a weapon master lesz bent és az 50%-os Call!
    Skull Graspot sikerült már valakinek szerezni? :D Ténylegesen mennyivel lesz nagyobb a sebzés? (300-400% fegyver sebzés növelést ír, de gondolom nem 3-4-szerezi a sebzést)
  • SLICK
    #73311
    az én megoldásom jelenleg a túlélés problémára (még nem teszteltem, de először erre építek rá), hogy a melee és a non-phisycal dmg reduc-os gemeket húzom fel, plusz még passzívból berakom a Superstition skillt, na meg ugye a Berserker, de ott igen meghagyom az Insanty rúnát. Ja meg a WW szetben a 40 % dmg reduc is ott van amíg pörögsz.
    Majd ha sikerül a rendes dps-t is feltornászni, akkor lehet elgondolkodom, hogy a Berserker 50% dmg reducos rúnáját fogom használni...

    Amúgy még a HP regenes gem is elég jó lehet. De előbb az első felállást akarom tesztelni, mert G 38-on a hirtelen Charge-olós mobok egy hiteltek. Bár tény nem a full szetben nyomtam.
  • who am I 7
    #73310
    azért, mert 50-en már eléggé erősek :) meg mert nem unity-vel megyek, unity-vel nem vernek le, de úgy meg nincs akkora sebzésem még sajna..majd kíváncsi leszek az új fegyóval milyen. De ancient bkatóval is valószínű menne már, de az meg annyira nem fun ugye, legalábbis jóval ritkábban tudod aktiválni a berzerkert...ezért erőltetem inkább a ww/ik kombót.
    A topokon meg sztem sokszor a farmolos gear van fent , h dps stb több legyen szerintem, én sem tudom pontosan, de nem tuti ugye, h azzal a skillkombóval és gearrel csinálta az adott tier-t, amit épp látsz :)
  • mikromanus
    #73309
    Igaz, viszont 4 már adja az "örökyetit" ha jól tolod a fury termelést és költést. Az meg hasznos. Extra sebzés, cc immunitás... kár lenne kihagyni.
  • Cortinaar
    #73308
    Igen. A pálya sem mindegy, mert volt olyan, amikor pl. Ghom-ot, vagy azt a fagyasztós boss-t tette be és rohadt szűk járatok voltak végig a pályán, esélyem nem volt. Úgy ugrottam neki, hogy a csík a felénél volt és nem tudtam időben levágni, mert nem volt hova kimozogni, levegőzni.
    Végül is mindegy, ezért jó a játék, nem szeretném, hogy csukott szemmel toljam a GR60-akat, semmi értelme nem lenne, legyen nehéz, legyen kihívás, ne a 7 éveseknek csinálják!
  • Maak
    #73307
    Az ancientekhez eleg a ket darab a setbol mar. Aszem
  • mikromanus
    #73306
    Ghom változott mostanság? Mert ha nem, akkor azt hiszem úgy nyomták (nyomtuk) korábban le, hogy néha "Kimentünk levegőt venni". Ha sokat vagy a méregben, akkor egyre jobban fáj. Kell néha helyezkedni. Ha nem lehet vagy minden televan fingva, akkor már fogós lehet. Persze magasabb GR-en más lehet már a taktika. Lehet ott már nem megoldás a kimozgás, mert annyira durva a mustárgáza... Kihagytam azt az időszakot amikor a magas GR vállalható volt a kasztonkénti egyszem részemről kevéssé kedvelt buildeken kívül.
  • Cortinaar
    #73305
    Én is tesztelgettem, hát nekem mindenképpen kell a weapon master és az ancient fury, hogy mindig legyen megfelelő fury-m.
    Én csak GR43-at, vagy 44-et csináltam meg, most fogok feljebb menni.
    Miért vernek le, ha ancientre raksz? Az 50% plusz damage rúna helyett?
    Engem akkor vernek le hamar, ha kicsi a resistem, ahogy írtam a gemekkel kapcsolatban, ezért nem értem, hogy csinálják a GR55 körüliek, akiknek a resistje 600-700 körül van???? Még passzív resist skilljük sincs bent, szinte csak támadó, sebző. Én kipróbáltam úgy és a boss morcosan rám nézett és betérdeltem. Igaz, nagyobb volt a sebzésem jóval... Szóval vannak itt kérdések rendesen... Lehet, hogy a hexing gatyával és a Wreaper's Wrap alkarvédővel már lehet helyettesíteni pl. az ancient fury-t, franc tudja...
    Igen, ahogy írtad, nagyon nem mindegy, hogy a végén melyik bosst adja be, mert pl. Ghom-ot azt alacsonyabb szinten sem tudom időn belül leverni, akkora poison sebzése van... Emlékszem, amikor a monkommal 1500 körüli allressel nekiugrottam GR40 körül, még akkor is rohangálnom kellett és meg is haltam elég sokszor közben, nem is tudtam időn belül leverni.
    Nekem egyelőre még kell gyűjtenem ancient cuccokat (csak 1-2 darab van), illetve ancient IK fegyvert és ancient bulkhato-kat, csak úgy lehet megnézni rendesen... Addig bohóckodom Riften.
  • who am I 7
    #73304
    na szal, fury gondok bossnál vannak a végefelé (de ott se mindegyik típusnál),. ha az ancient fury-ra rakom a call-t (egyébként megvan a 4-es ik bonusz, szal az ancientek végig maradnak). akkor nincs gond a furyval, ellenben levernek, mint vak a poharat, főleg t50-en :D (az elements-es gyűrűvel megyek, nem a unity-vel )
    bulkato asszem az egyik ancient az enyém a másik régebbről van, nadrágnak nem árt a hexing pants, övnek meg több megoldás van. tegnap esett még egy ik fegyó végre, bár nem ancient sajna de egy picit erősebb, mint a mostani...jó lenne egy 4500 dps-es azzal lehetne kaszálni már
  • Cortinaar
    #73303
    Rendben, ezt csúnyán benéztem... :)
  • mikromanus
    #73302
    A legegyszerűbb mód a reapers bracers. Minden globe arculcsap egy nagy adag furyval. Ha globe van, akkor fury is lesz bármire.
  • Hunter of Deer
    #73301
    Weapons Master

    Gain a bonus based on the weapon type of your main hand weapon:
    Swords/Daggers: 8% increased damage
    Maces/Axes: 5% Critical Hit Chance
    Polearms/Spears: 8% attack speed
    Mighty Weapons: 2 Fury per hit

    mivel neked mighty weapon van ezert csak a furyt adja.
  • Cortinaar
    #73300
    Értem, köszi. Viszont érdekes, hogy nekem nem nő tőle a CH...(IK fegyverrel) Bug?
  • Hunter of Deer
    #73299
    weapon master passziv skill, ha 2 kezes mighty fegyoval tolod akkor utesenkent 2 furyt general. szal ha osszehuzod a mobokat akkor van furyd, viszont ha a bosst olod akkor nincs :)
  • Cortinaar
    #73298
    Még egy érdekesség, ami nem értek. Ha nincs a Call passzívja, ami generálja a fury-t, akkor azok hogyan tudnak folyamatosan WW-t használni?
    Leaderen is sokaknál látom, hogy a Call-nál az 50%-os sebzés van beállítva passzívnak.
    Ahol bulkhatossal tolják, ott ugye nincs IK, de a szett generálja a fury-t, még érthető, de ahol IK fegyverrel tolják és nincs Call, na azt hogy???
    Én próbáltam úgy, 3 másodperc alatt elfogy a fury és viszont látásra, nem tudok WW-zni!
  • Cortinaar
    #73297
    Elfelejtettem írni, hogy nem tudom,. hogy ki, milyen pro, de nekem mindig is gondot okozott, ha az összes cuccomba nem Diamond-ot teszek, hanem Ruby-t. Leaderen is néztem, és mindenkinek minden RUBY-val van feltöltve, de akkor meg a resist 600 körül i lesz.Hogyan élik túl???
    Igaz, hogy baromira megnövelik a DPS-t, de én úgy gyakran betérdelek...
  • Cortinaar
    #73296
    Bulkhato-val még nem próbáltam, mert mindkettőből csak sima van régről, ahhoz szerintem mindenképpen 2 ancient kell, de ezt tesztelni kellene, hogy két Bulkhatóval jobb, vagy IK fegyverrel? 2 Bulkhatoval viszont nincs IK, de, ha neked megy a GR49, akkor az úgy elég jónak hangzik. :D
    Neked szerintem azért van fury problémád, mert a Call of Ancient nem folyamatos. Vagy tévedek? (illetve az IK 4 darabos szett hatása miatt)
    Amikor csak a WW szettet teszteltem, pár másodperc alatt kifogytam a Fury-ból és nem igazán értettem, hogy miért? Aztán rájöttem, hogy a Call-t megfelelő passzívval generálja a fury-t, így már nem volt gond.
    GR-ben pl. a rift bosst végig WW-ztem, de akkor lenne kellemesebb, ha több életerőt tudnék növelni a sebzéssel, mert azért kellett rohangálnom rendesen. :D
    Kíváncsi vagyok, hogy ancient WW csatabárd mikor fog esni, mert eddig a simából is csak egyetlen egy pottyant, pedig játszom már egy ideje...
  • Cortinaar
    #73295
    No igen. Skull Grasp nekem nincs meg, az megint dob majd rajta kicsit. Direkt eltettem a gyűrűből párat, de visszamenőleg nem változtatta meg, szóval mentek a kukába. :D
    Nekem volt sima IK csatabárdom, így most IK+WW szett van fent RORG-al és Unity gyűrűvel szóló GR-en, de Riften SoP-ot haszálok, hogy a Phisycal felmenjen kb. 60%-ra, a mostani 40%-ról. Én alkarvédőnek Steady Strikers-t tettem fel a CH + Attack speed miatt, lehet, hogy más jobb lenne a speckó hatása miatt, nekem ez most így jó. Leaderek között néztem és azt láttam, hogy nem nagyon foglalkoznak a Phisychal túlzott növelésével, de én azt vettem észre, hogy nagyon nagyot dob a sebzésen, inkább legyen rajta 20%, mint pl. STR! persze mindig dilemma, hogy Phichycal vagy CH, CHD legyen a gyűrűn, amuletten, stb...


  • who am I 7
    #73294
    ww+bulkatóval nekem t49 van meg most, tegnap este szereztem egy sima ik fegyót, így megvan ik/ww kombó, tough-ra jobbnak tűnik buffolva ww közben/zerkben 110M a dps meg 2.2m (taegukkal), de fury problémáim vannak (t49-et sajna azzal buktam:( bossnál) single target-nél :( :) még sok van benne, meg ancient fegyóval faszább lenne...kell még pár riftelés :S
  • SLICK
    #73293
    szerintem a Skull Grasp, akárhogy is nézem a 300-400 % dmg több mint az 50%
    Utoljára szerkesztette: SLICK, 2015.04.12. 12:50:59
  • Hunter of Deer
    #73292
    most a Skull Grasp a jobb vagy a focus + restrait kombo?
  • SLICK
    #73291
    nekem most egy időbe beletelik mire kimaxolom mert indítottam szezon karaktert. Ha jól számoltam akkor minimum 400 Millát kellene majd ütni alsó hangon. PTR-en még nem volt meg a Skull Grasp gyűrű, ami most 300-400% WW dmg-et ad, + kellett volna az IMMO fegyver is a szet kombózáshoz ... Szóval ezek nélkül ütöttem 270 millát full buffal. Már nagyon várom, hogy kimaxoljam és gázoljak a belekben :3
  • Cortinaar
    #73290
    Megcsináltam a WW barbárt és jobb, mint a Raekor. Kombóztam az Immortallal és baromira pusztít és nem egy papír karakter, mint a raekor. Nem tudom, hogy ki, hogy játszott vele, de én raekorral egy picit elbambultam és már be is térdeltem. Ezzel meg első GR45 lett, most fogok végigmenni rajta. Volt egy GR34-es kövem, azon végigsöpörtem, utána GR42-őn is viszonylag könnyen és beadta a GR44-et.
    Egyáltalán nincs "kimaxolva", de így is nagyot csípek vele. Végre!
    gabiwan#2271
  • ktm99
    #73289
    Gyanitom, valamilyen regebbi igp lehet, mert nekem hd4000-el siman ment.
  • Dodo55
    #73288
    Attól függ milyen, mert pl. én egy GF 7950GT-vel simán játszottam, a mai integráltak között meg már van olyan, ami (benchmarkok szerint) erősebb is annál.

    Mondjuk a d3d device hiba aggasztó, nekem a céges lapos Haswell IGP-jével eddig minden indult gond nélkül, amit próbáltam, szóval könnyen lehet jóval régebbi van neki.
  • Dodo55
    #73287
    HardwareClass 0-t próbáld esetleg.
    (D3prefs.txt)
  • undY1ng #73286
    Integrált miatt, nem valószínű, hogy tudsz vele játszani. Nagyon gyengék az integráltak.
  • jegimo00
    #73285
    hali! kéne 1 kis help.. behalt a vga-m most az integrált megy de akármit csinálok, csak d3d device hiba már nemtudok mit kitalálni, hogy tudjak játszani
    pls
  • pimpi001
    #73284
    crusi - barbi - wazsi /a wazsi lehet monk lessz meg nem tudtam eldönteni/
  • undY1ng #73283
    Ma 18:00-tól.
  • ricsa008
    #73282
    Mikor indul az új szezon ?
  • McHaals
    #73281
    cruz-monk-barb között kellene döntenem, valószínűleg cruz lesz
  • Hunter of Deer
    #73280
    zsir pont este 6ra megyek dolgozni, mire hazajovok a kockak mar fullos cuccban 50es grifteket nyomnak majd :)