78965
  • Sheltem
    #73279
    Bocsi, le vagyok maradva, ma 18 tól indul S3? Vagy melyik nap 18tól ?
  • undY1ng #73278
    Na akkor, szokásos kérdésem... Kit mit fog kezdeni S3-ban? Már ha kezd.. :)
  • McHaals
    #73277
    de jó hogy felnéztem ide, így legalább látom hogy jött a 2.2 és s3... akkor ezért töltöget ennyit a battlenet.
    na akkor gta-ig megint diablózok sokat :D
    csak ne lenne olyan rohadt unalmas az első karaktert felhúzni
    Utoljára szerkesztette: McHaals, 2015.04.10. 11:41:39
  • ktm99
    #73276
    igen, elvileg pontosan 18:00-kor
  • undY1ng #73275
    Ugyanúgy 18:00 fele lesz az S3 start?
  • jocika
    #73274
    Nagyon lemaradtam; mi ez a Prophecy és shotgun build?
  • SLICK
    #73273
    én azért elvárnám, hogy hasonló szinten mozogjon minden karakter, ne legyen rám kényszerítve, hogy más karakterrel menjek magas greatereket. Tehát a kedvencemmel hagy játsszak már, de mivel nem elég OP így még partyban se tudok menni, mert nyilván csak a legerősebbeket keresik mindenhová.
  • Cortinaar
    #73272
    Arról beszélek, hogy mindig van egy TOP és az előző TOP megy a levesbe. Pl. imádtam a shotgun Crusat és egyszer csak jött a Prophecy build (amit amúgy most nagyon szeretek, mert tényleg fun) és a shotgun crusa-val történt valami, ami miatt GR 30 körül is baromi lassan hatol át a szörnyfalon! Csak annyit kellett volna csinálni, hogy a fő skilljének a sebzés %-át kicsit (nem az egekbe) feljebb tornázzák, hogy kb. úgy haladjál vele, mint a legújabb TOP karakterrel.

    Amúgy meg nem sírunk, csak a lényeg, hogy egy kaszton belül jó lenne, ha 3-4, akár több kb. egyforma erősségű build lenne, persze mindegyik legyen kiemelkedő valamiben...

    Jelenleg is szeretek a dioval játszani, félreértés ne essék és egyre jobb lesz...
  • Maak
    #73271
    Nem nagyon ertem mirol beszeltek amugy, ph forum porog, napi sok hsz-el, ptr-en toltak a sracok orrverzesig, es kb mindenki azt irja, hogy talan vegre megtalalta blizzard a balanszot. Crusanal eddig volt egy build, most lett meg egy ami mukodik. Barbinal megy a Raekor szet meg menni fog a ww is, csak nem lesz baszott op.ennyi
  • Cortinaar
    #73270
    Abszolút egyetértek. Miért kell azt csinálnia a Blizzardank, hogy egyszer az egyik build a tápos és a másikat úgy nerfelik, hogy senki nem játszik vele, aztán meg fordítva???
    Miért nem lehet kaszton belül 3-4 kb. egy szinten lévő buildet csinálni? Azt is elérhetnék, hogy kb. egyforma erősek, de mindegyik kiemelkedik valamiben.
  • jegimo00
    #73269
    hali! kéne 1 kis help.. behalt a vga-m most az integrált megy de akármit csinálok, csak d3d device hiba már nemtudok mit kitalálni, hogy tudjak játszani
    pls
  • pimpi001
    #73268
    bakker. végre elaludt a gyerek, lehetne csapatni, erre tessék.
  • SLICK
    #73267
    most van valami karbantartás mert a Hearthstone meg a Diablo is szarakodott.

    ráadásul pont elbuktam egy grift kulcsot. Megnyitottam, de nem engedett be -.-
    Utoljára szerkesztette: SLICK, 2015.04.09. 20:44:03
  • pimpi001
    #73266
    itt a pic
  • pimpi001
    #73265

    3 órája ezt bámulom. 3 órája 1 percen van.
  • who am I 7
    #73264
    szvsz sokkal funabb a condemn pala, mint a shildbashes rolandos faxkodás...de amúgy ja, látszik, h a rolandot akarták most sz@rrá buffolni mivel kb senki sem játszott vele :D de ennyire kretén a blizz, hogy nem tud jó balance-ot, most ha egyforma erős lenne, akkor lehetne választani a buildek között, így, h fos a balance és buffosabb lett a roland, így csak rolandosak lesznek fent...sz0pjákki...
  • SLICK
    #73263
    igen erről beszélek, ezelőtt nadrág volt. Nyilván azért vették ki mert így 5 WW szettel és 3 db Immo szettel már így is elég táp a barbár, hát ha még megkapja a Berserk rúnáit... Csak azt nem értem mi a fasz bajuk van vele, ha a Barbár is végre megint erős lesz és játszható buildet kap?
    Persze a szarrágó monkot meg a no skill DH-t tovább kell tápolni...

    Blizzard Logic ffffuuuuuuuuuuuuuuu
  • Maak
    #73262
    Nem probaltam, de sztem a Roland set nem zarja ki hogy Blade of Prophecy-t hasznaljon fegyverkent.
  • Cortinaar
    #73261
    Tudom, hogy a gyűrűvel is ki lehet próbálni, de lehet, hogy a gyűrű azért kell, mert 2 szettet is lehet kombózni és úgy erősebb lesz a karakter.
    Tesztelés alatt...
  • Cortinaar
    #73260
    Jobb, erősebb, mint a Blade of Prophecy-s Crusa?
  • Maak
    #73259
    PTR-en volt egy Mortick's Brace nevu bracer, na ezt nem tettek bele elesbe.Tul jol sikerult.

    Roland crusa gr50-nel jar a leaderboardon.
  • SLICK
    #73258
    ha van szetes gyűrűd (Ring of the royal grandeour), akkor nem kell a 6. darab belőle...


    amúgy nem is tudtam, hogy ami PTR-en még nadrág volt a barbárnak ami az összes rúnát megadta a Berserkerhez azt most átalakították Bracerré... De ki is szedték a játékból :(
  • Cortinaar
    #73257
    Értem! :)
    Már 5 rész megvan belőle, hamarosan meglesz a 6. is, úgy már én is tudom tesztelni.
    Több legendary cucc is bekerült a repertoárba, illetve vannak új hatások, változtatások a cuccokon, érdemes átnézni őket, mert lehet, hogy az egyikkel kombózva lehet elérni a kívánt hatást! :)
    Most Raekor barbárral tolom, kíváncsi vagyok, hogy a WW-vel meg lehet-e közelíteni, örülnék neki...

    Tegnap partyban volt egy WW barbár, ahogy néztem, elég jól pusztított, bár a nagy "káoszban" elég nehéz megállapítani, hogy pl. hozzám képest hogy öl, nem beszélve arról, hogy a partyban volt még monk és crusader is, igazából 5 perc alatt végiggyalultuk a riftet és hullott minden. No majd referálok, hogy mennyire hatékony és élvezet a vele való játék...
  • undY1ng #73256
    Többen írták, hogy "RIP barb, OP Crus". Ez jelent valamit?
  • SLICK
    #73255
    én PTR-en teszteltem és azt kell mondjam nagyon tápos lett, igaz az Immo szettel együtt kell használni az ősök miatt, na meg a 4. szetbónusza is jól jön az immonak...
    Most is azon dolgozok, hogy a lehető legerősebb buildet tudjam saját magam összeállítani. Hajtok a World top #1-re :D
  • Cortinaar
    #73254
    Az új WW szett milyen lett? Még gyűjtöm. WW barbárt szeretnék csinálni újra, de kíváncsi vagyok, hogy Immortal szettnél jobbat ki lehet-e hozni belőle az új szettel?
    Valakinek tapasztalat?
  • TBTPumpa
    #73253
  • bendáj17
    #73252
    nem lehet egyszerre két ugyan olyan legendás gemet használni egy karakteren.
  • andorr1984
    #73251
    Ha két ugyanolyan Legendás Ékkövet használok, összeadódik a hatásuk?
    Pl. két Enforcer.
  • SLICK
    #73250
    engem 2 dolog idegesít:

    1. Még mindig nem javították ki a bugot, hogy más karakter specifikus item ne essen. (pl barbárral ne lootoljak már Natalya Cloakot meg hasonlókat..)

    2. Az új szárnyakat nem tették be végül Live-ra sem.... Remélem, hamar megkapjuk mi is, nem csak a sárgák.
  • Hunter of Deer
    #73249
    jo az uj patch, meg ez a bloodshard noveles is :)
    lehet alakitgatni megint a buildeket :)
  • Hunter of Deer
    #73248
    már updatel is :D
  • Anthrax
    #73247
    2.2 ptr elején volt ez a petes barbár build, az még használható lesz új patch-vel vagy teljesen kiherélték ?
  • Ry0K3N
    #73246
    A többiek csak bétatesztelik az új peccset előtte.
  • Systore #73245
    eu mindent később kap grr
  • do2
    #73244
    Nekem egy játékot se talál most, mi lehet a baj? Mit kell átállítani hogy találjak játékot?
  • SLICK
    #73243
    másnál is jelentkezik Latency késés vagy csak az én netem szar?
  • Daell Drow
    #73242
    Tegnap este 9kor mar meg is tortent a zaras. kedd/szerda jon az uj patch, majd pentek este indul a season 3.
  • Ry0K3N
    #73241
    Szezon zárás mikor lesz? nem 4.én kellett volna lennie?
  • Cortinaar
    #73240
    Kéne valami vérfrissítés. Engem feldobnának a rúnák-rúnaszavak!