78965
  • Evogordon
    #73359
    Olvasgattam a hivatalos forumot es rengetegen panaszkodnak ugyan erre a problemara ami nekem van de erdekes mert 2014 10.hoban jottek ki ezek a problemak es h azota nem tudtak valami patch-el orvosolni? :|
  • SLICK
    #73358
    mást is kidobál a játék Error 3007-el?
  • WinT
    #73357
    Mindazonáltal kisebb összeget fel mernék rá tenni, hogy a Windows 10 lesz nálad a ludas. A fene tudja még, hogy milyen problémákat okozhat egyelőre egy teszt alatt álló oprendszer.
  • Lokker
    #73356
    Szerintem lényegtelen min fut a játék mert nálam is produkál 2.2 óta elég komoly problémákat a játék. Riftelés közben vay ha másik zónába megyek át unexpected error-al bezárja magát a játék. Jobb esetben csak megakad a játék is villog párat a kép (képernyőillesztő program összeomlott majd helyreállt) mindez ugyan úgy előjön asztalin (intel proci és nvidia kártya) és laptopon is (amd, radeon) legfrissebb driverekkel. Fórumon még nem találtam épkézláb megoldást mert teljesen random módon jön elő a hiba.
  • Evogordon
    #73355
    Hello
    Van egy olyan gondom a jatekkal h amikor atmegyek egy teleporton akkor toltes kozben megfagya kep de a jatek megy alatta rendesen ilyenkor nyomok egy ctrl alt del-t aztan vissza a jatekba es minden oke egy par masodpercig aztan a kep megint befagy.
    Volt mar valakinek hasonlo problemaja??
    Windows 10-en fut a jatek plusz laptop
  • undY1ng #73354
    Megvan az összes leg gemed, több nem fog esni.
    Ajánlom figyelmedbe a Diablofans oldalt! Kedvedre találhatsz megfelelő buildet a Firebirdhöz is.
  • jocika
    #73353
    Használ valaki Firebird cuccot? Megtaláltam öt részét és kíváncsi lennék, hogy milyen skil-ekkel használja, aki használja.
    Most így néz ki a varázslóm: [URL=http://eu.battle.net/d3/en/profile/Amartus-2912/hero/4388022][/URL]
    Illetve még azt kérdezném, hogy a legendás ékkövek eleinte bőven hullottak riftek végén, de egy jó ideje egy sem esik. Megváltoztattak valamit?
  • Yserac
    #73352
    Óriási hiba volt kihagyni a régiós chat-et a bnet 2.0-ból! Hatalmas összefogó ereje van. Ez a mostani egy chat és friendlist-es rendszer sz@r és vissza lépés. Pedig a játék már egész jó.
  • jocika
    #73351
    És oda hogyan lehet átlépni? Tényleg nagy a pangás és nincs ökörködés...
  • Cortinaar
    #73350
    Nem tudom, hogy mi változott, de emlékszem, hogy D1-D2 battleneten 5-6 év elteltével is sokan voltak és aktívan ment a játék, chat, minden!
    Pedig összességében szerintem most jó kis játék lett a D3, de a hangulata valahogy más volt az elődöknek, de lehet, hogy csak azért gondolom máshogy, mert öregszem :D
  • undY1ng #73349
    SGHC szeretettel vár! :) Itt mindig van pangás.
  • SLICK
    #73348
    hát az igazán aktív tagok közül én maradtam meg, bár a Season 2 ideje alatt én beleuntam a játékba, addig a többiek átléptek más klánokba vagy más játékokkal játszanak. Néhány aktív tag van még és már nincsenek azok a chates ökörségek sem amik ezelőtt mentek...
  • Cortinaar
    #73347
    Látod, ennyire! :D:D:D
  • kukubenko66
    #73346
    Mennyire aktív most az SG-klán ?
    Hónapokkal ezelőtt tagja voltam, aztán mivel ilyen vándormadár vagyok, továbbálltam. Érdekelne, hogy most mi a helyzet ?
  • SLICK
    #73345
    csak konzolon
  • skinnyman
    #73344
    Es tenyleg az utan vontak vissza h a patch mar kiment? Szoval az elejen meg ledobtak par embernek, es azoknak mar megvan?
  • Maak
    #73343
    :D
  • Cortinaar
    #73342
    Tudom, hogy értetted, én is azért írtam, hogy a saját tapasztalatomból okulva a rend "megnyomása" után 1-3 másodperc alatt maxon van a fury és onnantól számított 12 másodpercig maxon a fury, tehát annyi idő alatt érvényesül a berserker rage.
    De az igaz, hogy a Rend használatával kevesebbet tudod érvényesíteni a berserker rage hatást. :)
    Nálam inkább a gondot a resist jelenti, ha nagyobb sebzés miatt telepakolom magam ruby gemekkel, akkor hamar betérdelek, ha meg diamondokkal, akkor meg nagy lesz a resim, de kisebb a sebzésem. Ez olyan dilemma, mint a Nerves passzív, vagy a Superstition és társai. Természetesen ezek csak GR-re vonatkoznak, sima riftnél mindegy. Én szeretem, ha szívós a karakter, ezt az arany középutat kell valahogy jól belőni, hogy a sebzés is sok legyen és a resist, életerő (Toughness) is nagy legyen...
  • Hunter of Deer
    #73341
    igen a rend 15 sec, de ha wastes + ik komboval tolod akkor a folyamatos berserker aktiv skilhez eleg sokszor kell tolni a rendet hogy visszajojjon idoben a skill erre ertettem, hoyg akkor nem tudsz sokat max furyn lenni.
  • Cortinaar
    #73340
    A Rend 15 másodpercig tart, mert kitolja a Wastes szett, tehát nem kell azt olyan sűrűn nyomkodni, így egy pl. elit pakk ellen van kb. 13 másodperced, amíg maxon a fury... :)
    Próbálgatni kell, mert pl., ha úgy döntesz, hogy benyomod a weapon mastert passzívnak, akkor meg persze abszolút felesleges a Reapers, stb...
    Én most Bulkhatossal farmolok riften és baromira nem kell a reaper... :)
  • Hunter of Deer
    #73339
    de ha ik szetet is hasznal akkor ugye tolni kell a rendet is hoyg vissza jojjon idoben a berserker, akkor nem igen tudsz max furyn lenni. en legalabbis ezert nem hasznalom a berserker passivot mert csak nagyon rovid ideig van maxon a furym.
  • Cortinaar
    #73338
    Nem kötelező, de jól jön a fury töltés. Nézd meg, hogy anélkül maxon tartja-e a fury-t, ami a berserker passzív skill használata miatt fontos!
    Inkább csak Great Riftnél számít, én pl. ráadásul a followeremnek is olyan amulettet tettem be, ami azt hiszem 4% eséllyel dob health potion-t.... :) Mindent megtettem, hogy legyen fury-m. :)
    Egyébként a Steady strikes alkarvédőt szoktam használni, abból van nekem Psichycal-os, max. attack speedes, CH-s ancient darab. :)

  • krisztajo
    #73337
    Igen láttam, hogy ott maradt, csak nem tudtam hogy működik. De most már világos, köszi.
  • jazzy
    #73336
    Nincs már élet a játékban, csak lövöldözöl, nem tudsz meghalni.
  • mooo
    #73335
    Ott van az a potion a helyén ha megnézed,csak ezentúl nem kell vásárolni.
  • krisztajo
    #73334
    Sziasztok! Bocs, ha nagyon láma kérdést teszek fel, de már jó néhány hónapja nem játszottam a játékkal.
    Ma ránéztem, fel is rakta az új patch-et a battle.net és eltűnt az összes életlötyim.
    És már a kereskedők sem árulják.
    Az új patch-el vették ki a játékból, ez valami nehezítés, és egyébként végleges?
    Mert akkor szerintem elég durva...
  • undY1ng #73333
    Továbbá másnak se megy a játék? Nálam Start game után tölt pár percig majd DC-vel visszadob a menübe. Klántársaknak jó... WTF?
  • undY1ng #73332
    Reapers Wraps még akkor is kell a WW barbnak ha megvan ancient setbonus (IK*2) fury rúnával megy?
  • jazzy
    #73331
    Jól sejted, amúgy sincs éles PTR most.
  • jegimo00
    #73330
    Skacok.nekem csak a z alap diablo3 van meg.azzal gondolom nemtudok ptr en nyomulni mint ti.jól sejtem?
  • Yserac
    #73329
    Ma szar a bnet 2 szer úgy behalt, hogy egyikünk se tudott mozogni vagy 30-40 mp-ig. Én ma a HC-t így hanyagolom.
  • david8803
    #73328
    Egyébként nem hatna meg ha nem hc kariról lenne szó. :(
  • david8803
    #73327
    Találkozott már valaki olyan buggal, hogy trial riften egyszerűen csak meghalt? Még csak a második hullám jött ölöm őket aztán meghaltam. Másodperc töredéke alatt.
  • mikromanus
    #73326
    Azt' megy a ban. Mannercookie már megnyerte, de sokan másokat is befogott a radar és a hammer.
  • MrStokes
    #73325
    Exploit
  • StrikeFor
    #73324
    zerkben 1.549.000 ezres dmg a karilapon az mennyire jó?
  • undY1ng #73323
    Milyen exploit történt? Csomó streamen mindenhol "ban inc, bai bai exploiters"..
  • Cortinaar
    #73322
    Igen, nálam az is a probléma, hogy nagyon kevés a DPS-em (800-900k), mert mind az 5 gem diamond, azaz a resistet növelem vele, ha mindegyik ruby lenne, durván megnőne a DPS is.
    Amúgy nem olyan elkeserítő a helyzet, elvileg én is el tudok így jutni GR47-50-re, kérdés az, hogy melyik boss-t rakja be, mert van pár undorító.
    Pl. tegnap úgy ugrottam neki GR47-en a rift bossnak, hogy a csík kb. az 1/3-nál járt és betette azt az ocsmány Blighter nevűt, mely kreálja azokat a méreg nyúlványokat. Szűk járatban kellett küzdenem, plusz pokoli nagyot csípnek azok, 1-2 másodperc alatt betérdeltem, pedig 1200 fölötti resistem volt. Tényleg nem értem azokat, akiknek 600-700-as a resistjük, hogy élik túl? Persze ez nekem a DPS rovására megy, ezért kéne ancient fegyver, hogy kompenzálja...

    Nekem ancient fury van és úgy jó a berserker passzív, fury maxon van.

    Belinkeled a karakteredet?

    Enyém: gabiwan#2271.
  • who am I 7
    #73321
    hát én a weap master, plusz battle rage 3-as rúnát használtam erre, bracernek pedig a reaper igen, így ha már 2-3 mob van, akkor van elég fury, természetesen ha jóval több mob van akkor fullos, de bossnál elfogy ja. De most változtatnom kell, mert kicsit túltoltam a védelmet, T51-et próbálom és nem volt elég a dmg, de nem is haltam meg :D:D:D bár sovány vigasz vagy 1.5 perc plusz lett...T50 meglett nem ancient ik fegyóval, szóval nem az a probléma nálad vszínű. csinálok majd egy tesztet én is, h elég vajon a berserker rage-hez (bossnál), ha csak az ancienteket átállítom a furyra (jó lenne). (az a baj, az utolsó rúnájuk iszonyat sok védelmet ad, effektive nem kell a nerves steel).
  • Cortinaar
    #73320
    Nekem most IK+WW szettben sima IK fegyverrel a GR45 van meg, de talán fel tudom tornázni 2-3 GR-t, de a szűk keresztmetszet a fegyver, mert nem ancient. Ezrével költöm a Shardot és farmolok, mint a barom, de eddig nem esett. Muszáj megvárnom...