78965
  • Lammer
    #73399
    mintha regebben ezt az otletet mar irtam volna neked chaten :)
  • undY1ng #73398
    Nem akarnak valamit vele? Goldból lehessen (pl.) venni 100 millió aranyért egy olyan tokent ami kadalatól garantált leg drop vagy valami hasonló? Lenne pár ötletem
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.05.11. 10:16:40
  • skinnyman
    #73397
    Egyelore 35 fole sokkal nem tudok menni (ahhoz kene par gear amit soha nem akarnak ledobni), de amugy jah, igy is masszivan folyamatosan no az arany, boon nelkul is, sose volt ra szuksegem. Igazabol az elso vault latogatas ota (+100M) soha nem voltam a kozeleben sem annak, hogy barmikor is elfogyjon. De ha valamikor lenne, akkor ott van az...
    Szerintem kihasznaljak, hogy amiota nincs AH, az arany onmagaban gyakorlatilag ertektelen, csak egy kis kiegeszito eroforras a tobbi cucc melle, ezert nem OP az sem ha kb vegtelen van belole. :)
  • bendáj17
    #73396
    Gondolom arra utalt ha megcsinálod a greater riftet utána kapsz elég sok goldot, meg xpt.
  • Hedgehunter #73395
    Ott hol esik arany?
  • SLICK
    #73394
    már az a gem is értelmét vesztette... aki képes 40 feletti greatereket csinálni, az is hamar milliárdossá válik.
  • skinnyman
    #73393
    En ma jatszottam a jatekkal eloszor (kb 1-2 honap ota) egy par orat, es szinte a legelejen beadta a vault-ot (masodszorra osszesen). Amugy onnantol, hogy a boon of the hoarder az embernel van, szerintem soha az eletben nincs tobb gondja az arannyal, mert barmikor percek alatt milliokat lehet vele farmolni - de meg sose volt ra szuksegem, most is 400 milla all az inventory-ban, es eselyt nem latok ra hogy kifogynek belole.
  • undY1ng #73392
    Annyi értéke van, hogy 600. reroll egy cuccon már súlyos milliókba kerül. :D
  • Lokker
    #73391
    Nem hiszem, goldnak már rég nincs értéke, mást nem látok benne. Mondjuk csak egyszer voltam még.
  • jocika
    #73390
    Kár. Túl tápos volt?
  • undY1ng #73389
    Csak bountyban jöhet elő goblin kill után. De már csekélyebb eséllyel.
  • jocika
    #73388
    A goblin király barlangját már nem lehet elérni? Mert nekem hónapokkal ezelőtt sikerült, de azóta egyszer sem, semelyik karakterrel.
    Vagy csak egyszer lehet?
  • SLICK
    #73387
    azokat mindenképp neked kell elosztani.
  • DonZorro
    #73386
    Sziasztok!

    Hülye kérdés de hátha valaki komolyan veszi és válaszol. Engem zavar nagyon. :$
    Van arra lehetőség, hogy ne keljen megnyitogatni a paragon pontok növeléséhez mindig az ablakot?
    Valamilyen "autoadd" funkció vagy hasonló???

    Köszi
  • ElfQT
    #73385
    Ennél már csak egy "specific USABLE items" lenne jobb...
  • Lammer
    #73384
    riftben meg mindig latok ritkan kis immortal fallent -.-
  • jocika
    #73383
    Én még ilyen bug-gal nem találkoztam. Egy közepes sárga pók, ahelyett, hogy megborult volna szellemként élt tovább. A frász jött rám(HC kari), hogy nem döglik meg, nem hat rá a fagyasztás és a hidra. Ott lábatlankodott folyamatosan a pókos részen.
  • undY1ng #73382
    "No legendary items are specially tied to Act Four Caches, and Caches earned in this act will randomly contain a legendary item from one of the other acts. This essentially gives a 1/21 chance of finding any specific legendary item from Act Four."
    Szóval csekély esély és felesleges azt csinálni a RoRG farmolásához.
  • MBP Schaefer
    #73381
    Meg is van.
  • MBP Schaefer
    #73380
    Szevasztok!
    Eshet még act 4 bountys ládából is, az előző season-ben nekem ott is esett egy, bár az a patch előtt volt.
    Azt hiszem hogy az act 4 es horadric cache ből az összes act-ra jellemző itemek eshetnek.
  • SLICK
    #73379
    csak az act 1 bounty ládából eshet, még csak bug formájában sem eshetett sehol máshol
  • Cortinaar
    #73378
    TUdom, hogy korábban volt ilyen, de én meg mernék esküdni, hogy nekem rift alatt is esett jó pár...
  • Maak
    #73377
    Act1 bounty es nem csak két db kell utana a setbol,hanem eggyel kevesebb db adja a kov db utan járó setbonuszt. Azaz, hatos setnel eleg 5 db a fullos setbonuszhoz.
  • Maak
    #73376
    Az a gyűrű act1 bountybol szerezheto be.Mashonnan nem.
  • Cortinaar
    #73375
    Nincs olyan, hogy "hol szeret esni"...
    Akárhol, bárhol...
    Riftelj, Kadalázz, sőt nekem még a questek után járó Horadric Cube-ból is esett...
    RoRG-nak hívják.
  • DonZorro
    #73374
    Ez igen izgalmas kérdés számomra is. Várjuk a profik válaszát... ;)
  • jocika
    #73373
    Az a gyűrű, amelyik lehetővé teszi, hogy a set-es cuccokból ne kelljen csak két darab a pluszokhoz, ne ez a gyűrű hol szeret esni? Vagy csak Kadala vagy csak rift?
  • undY1ng #73372
    Tudod az OP jelentését? OP= Overpowered ergo nagyon lehet vele zúzni (bocsi ha mégis tudtad volna). Igazából ennyi és semmi különös. :D
  • DonZorro
    #73371
    Bocsi, elírtam kissé... Egy Z-vel lenne tudom... :)
  • jazzy
    #73370
    Ez honnan jött ez a Wizzard? Egy csomó embert látok aki így írja, de mégis, ki látta ezt, hol, mikor, miért, hogyan?
  • DonZorro
    #73369
    Ennyi... :D
  • Cortinaar
    #73368
    Az OPwizard! :D:D:D
  • DonZorro
    #73367
    Skacok, most milyen Wizzard build a nagyon OP? ;)
  • SLICK
    #73366
    hát az úgy maradt, nem fogják már megváltoztatni
  • undY1ng #73365
    Wrath of the Berserker songoku kinézetét mikor akarják megváltoztatni? A női még úgy ahogy elmegy, de a férfi kinézete... Egyáltalán nem barbáros.
  • skinnyman
    #73364
    Jah, sargakhoz hasonloan. Annal mondjuk tobb haszna van a feher/kekeknek, mert kevesebb anyag esik beloluk, sztem par ezer lehet csak beloluk, mikozben sargabol meg annyi esik mint a szemet, 5000-esevel all halomban a ladaban...
  • SLICK
    #73363
    csak betörni...
  • jocika
    #73362
    A fehér és halvány szürke tárgyaknak van valami hasznuk? Vagy csak betörni jók?
  • ParaDoxxHUN
    #73361
    Én az új nvidia driverrel (350.12) vettem észre, hogy akadozik a játék. Eggyel régebbi drivert felrakva - egyelőre úgy tűnik - megszűnt ez a gondom.
  • Lokker
    #73360
    Én csak annyit tudok hogy a legutóbbi patch-el sokaknak romlott a játszhatóság, több ismerősöm is panaszkodik hogy akadozik a játék rift közben, hiába vettek már le mindent minimumra.