78964
  • Rita79
    #74213
    Kösz, tényleg arconlövésem se volt erről, mert nemrég kezdtem el megint d3-ni. Akkor tehát kár is gyűjtögetni a forgotten soulokat, meg a gemeket, meg egyéb dolgokat?
  • mkfdd
    #74212
    New Diablo 3 Expansion Hinted at by Job Listing

    Minden játékuk kapott mostanában kieget vagy be lett jelentve új kieg. Most a diablo a soros. Szerintem már tavasszal/nyáron bejelentik a kieget, blizzcon után meg már béta indul, hogy 2017 elején ki is jöjjön. Addig még pont belefér 2-3 season amivel 2x körbemenne a season skin.
    Utoljára szerkesztette: mkfdd, 2015.12.12. 12:32:19
  • Lammer
    #74211
    most tedd a szivedre a kezedet... NEM LESZNEK itemek/gemek!!! haho! :) eddig mindig volt valami amivel +par GR szintet hoztad, mert csak seasonos cucc volt! :)

    en ugy fogom csinalni, hogy a kovetkezo szezon vege elott par nappal inditok egy karit ott es elviszem hetvenig, hogy megkapjam a la'dasort oszt kesz
  • Lokker
    #74210
    Kinek a pap, kinek a paplan... :)
  • Lammer
    #74209
    Gyerekek!

    >>>Szerintem TOK ertelmetlen<<< uj szezont inditani... kiveve ha:
    -szeretsz ujrakezdeni
    -es leszar*d, hogy NEM LESZnek uj itemek/gemek az uj szezonban (eddig mindig volt valami only cucc)
    -neked eleg ha kapsz egy la'dasort az inventoryban meg nemi nemu kozmetikai cuccot, doszt :)

    aztan lehet tevedek (blizz valamit valtoztathat ugye addig) de kozmetikaert meg plusz egy sorert engem specko jedno nem erdekel az ujrakezdes :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.12.12. 12:16:06
  • Maak
    #74208
    Nem, a s4 karakterek az elozoekhez hasonloan mennek a non season karakterek koze, az uj season meg mehet nullarol, minden csupasz egy szal ****ba (most nezem rozsaszin a logod) *****be ott fogsz allni. Cuccaidat meg amik a karaktereken voltak illetve a ladaban, megkapod postan. 30 napig atveheto.
    Utoljára szerkesztette: Maak, 2015.12.12. 12:12:41
  • Rita79
    #74207
    Kösz, tehát ha az új seasonnal akarok játszani, akkor minden megmarad, a buildek, a felszerelés, skillek, mindegy az égegyadta világon?
  • kukubenko66
    #74206
    Remélem druida lesz az új kaszt, imádtam D2-ben. :-)

    Más.
    Season 4 végéről tud valaki esetleg pontos dátumot ?
  • Carmang
    #74205
    Ha belegondolsz, az Act V legyűrése után nyitott maradt a történet, szóval... :)
  • Maak
    #74204
    Paragon calculator
  • morcosqtya
    #74203
    A paragonban szerzett szintjeid XP-jét 1:1 átviszi a ns accountodra.
  • Rita79
    #74202
    Ez a season dolog hogy van? A mostani season4 hős szintje elvész, mikor megjelenik az új?
  • morcosqtya
    #74201
    Óóóbazmeg
  • jazzy
    #74200
    November
  • morcosqtya
    #74199
    Mikor van a Blizzcon?
  • jazzy
    #74198
    A blizz az alapjáték megjelenése után bejelentette, hogy 2 kieg biztosan lesz, szóval 100%, hivatalos info.

    Hogy mikor? Szerintem jövőre a blizzconon bejelentik.
  • morcosqtya
    #74197
    Valaki említette itt, hogy lesz kiegészítő is valamikor.. (új kaszt, storyline, új act?)
    Ez mennyire komoly hír? Van erről valami info?
  • morcosqtya
    #74196
    Jó lenne ha karácsonyra kiadnák...
  • Hunter of Deer
    #74195
    soon :D
  • pimpi001
    #74194
    oke oke. DE mikor??
  • TBTPumpa
    #74193
    Patch 2.4.0 Preview: Greyhollow Island

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.12.11. 20:09:00
  • skinnyman
    #74192
    Amikor bejelentenek egy ilyen szintu patch-et, utana mindig ugy erzem, h amig nem jelenik meg, kb feleslegesen jatszanek, es nem alaptalanul :)
  • jazzy
    #74191
    Hosszúak továbbra is a szezonok :(
  • undY1ng #74190
    +++ Hasonló a szityu erre is. :D Pedig akkora hype vonattal indult ez a season is és a kis wizzardom is kezdett erősödni, aztán egyik napról a másikra kámpoásszo. :(
  • Hunter of Deer
    #74189
    jöhetne már az új patch vagy season, mert megjött megint a kedvem a játékhoz, de a mostani seasonben csak 150 paragonig vittem és azt már nincs sok értelme folytatni most :S
  • Lammer
    #74188
    nekem minap esett 3db :D GR45 speedeztem hc-n :) en is csodalkoztam amugy :) valamikor meg napokig(hetekig) nem adja
  • morcosqtya
    #74187
    Az a Bovine alabárd nem olyan jó, semmi kötődés semelyik buildhez. Kockába bedobni jó mert portált nyit a cow levelre.
  • skinnyman
    #74186
    Alapvetoen az emlitett ket opciod van: atporgeted a fegyo egy primary tulajdonsagat socket-te, vagy ramaladni's gift. Valszeg inkabb az elobbi jatszik, mert az utobbit azert viszonylag ritkan dobjak, es az emlitett fegyverrol meg nem hallottam, hogy barmilyen buildhez ajanlanak (bar lehet h van ilyen), emiatt valszeg ha szereznel is olyat, nem arra kene pazarolnod. Mondjuk mire szerzel egyet, valszeg sokkal jobb targyakat is szerzel kozben.
  • morcosqtya
    #74185
    van 8 db.
  • dante3
    #74184
    Ramaladni's Gift
  • Rita79
    #74183
    Valamint van a passzolom nevű socketelő kocka, ami borzasztó ritkán esik, de esik. Ezt felhasználva lehet kizárólag fegyverekbe socketeket rakni úgy, hogy nem egy meglévő stat helyett rakja be, hanem pluszba. Sztem ez az egyik legértékesebb segéd tárgy a seasonba.
  • Alexzel
    #74182
    A Mytic-nél lehet 1 tárgyon 1 tulajdonságot módosítani, aminek esetleg Socket is lehet az eredménye. Ha berakod a fegyvert hozzá és a tulajdonság melletti kérdőjelre kattintasz, jelzi hogy az adott tulajdonság mire változhat, de hogy az legyen amit szeretnél esetenként elég sok próbálkozásba kerülhet.
    Utoljára szerkesztette: Alexzel, 2015.12.09. 04:01:52
  • Lantee
    #74181
    Köszi!
  • TBTPumpa
    #74180
    Nem, a Blizzard mutogatta a közösségi oldalain. Ügyes rajongóik vannak.
  • hiper KOCKA
    #74179
    Én is nemrég vettem meg, de én az alapjátékot+a kieget, és már kimaxoltam a kovácsomat a 12-es szintig. Most már csak a socketelhetőséget kéne megoldani, mivel Azmodan-ból hullott most egy ritka leg fegyó, magas sebzés +magas vitalitás és még több ezres regeneráció is van rajta. De a legjobb skillje hogy ütésre 30%-os eséllyel megidéz pár gyilkos tehenet akik nagy segítséget jelentenek ha olyan kék mobcsoporttal találkozok, akik falaznak vagy lelassítanak. Ilyenkor az extra segítség nagyon jól jön különben tehetetlen vagyok és hamar leszívnak. Pedig annyi regenerációt pakoltam a karimra hogy gyakorlatilag sebezhetetlen vagyok, nem tudják lejjebb vinni mert azonnal feltöltődik, mikor durván sebeznek is csak annyi látszik hogy a gömb tetején egy leheletnyit fel-le ugrál az energia. :D

    De a kékekkel más a helyzet, Ha meg tudnak bénítani vagy beszorítanak, akkor 3-an annyit sebeznek hogy még a regenerációm sem elég. Ezért akarok a tehénidéző baltámba foglalatokat tetetni, mert akkor pár ütés neutralizálná az ellenfelet + a tehenek extra sebzései + az ősök előhívása... gyilkos kombó lenne bárki ellen.

    Szóval tudom socketeltetni a fegyóm vagy csak azokat lehet amik a kovácsnál vannak a listában? Jó lenne tudni mielőtt nekivágok az expertnek.
  • Carmang
    #74178
    Korrekt!
  • Carmang
    #74177
    Ok, alakítok valamit ebből.
  • undY1ng #74176
    Az keményen jó! Magad szerkesztetted? :O
  • morcosqtya
    #74175
    Meg lehet. Be lehet állítani a gameplay-en belül az options-ban, electic mode azt hiszem. Azt pipáld be.
  • Lantee
    #74174
    Tudom, hogy alap kérdés, de csak egy hete lett meg az RoS, és azonnal néztem is a Barbáromhoz valami menő buildet. DE! Az hogy lehet, hogy olyan skill sort látok, amit NEM LEHET beállítani. Primary (bal klikk) és Secondary (jobb klikk) az nem fix? Meg lehet csinálni, hogy a többi választható skillből pakoljak oda? Mire gondolok? Erre:
    Hota Barb