78964
  • mkfdd
    #74253
    Na mostanra lett meg csak a season journey. Nem volt jó választás az archon wizard. Köv seasonra mit ajánlotok? Olyan classt akarok tolni amin nem kell ínhüvelygyulladást kapni a skillek spammelésétől :) Barbár meg monk az ilyen?
  • Maak
    #74252
    gr10? act4?
  • Rita79
    #74251
    Az erősebb feladatokat, ami solo köteles, meglehet úgy is csinálni, hogy többen kezditek el, de amikor pl. megjelenik a GR guard, akkor a többiek kilépnek. Ezzel segtíve egymást.
  • Nomad90Hun
    #74250
    Igen nagyrésze Soloban jött össze, 1 pár mikor haverral toltuk együtt.

    Nekem a gr lvl 10-et (act 4 feladat) pl nem akarta megadni elsőre, aztán mikor mentem egy 12-es riftet tegnap poénból akkor megadta.

    Mondjuk feladatok többsége szerintem nem volt nagyon nehéz.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.12.24. 10:40:42
  • Maak
    #74249
    szoloban csinaltad? en is szeretnem ha meglenne, de szoloban keves vagyok a feladatokhoz. :s
  • Nomad90Hun
    #74248
    szép szárny, nekem szerencsére most napokban sikerült összehoznom a season journey-t végre, aztán mivel lassan úgyis vége a season 4-nek nekiálltam 1 non-season crusinak, valakinek valami tipp mire érdemes húzni? Valami olyasmit akarok kihozni belőle ami 2 kezes fegyverrel bírja is az áldást szépen, meg ha odasózok az ellenek, azért repüljön már át a szomszéd városba :D
  • undY1ng #74247
    Papírsárkány jut az eszembe erről. :(
  • Pyotr
    #74246
    kár hogy egy idő után minden szárny idegesitő lesz, tökmindegy hogy néz ki :(
  • Vorrhess
    #74245
    De 2.4-ben kerül be a set dungeon. Addig kb még van egy hónap. Lehet farmolni a seteket, én legalábbis azt csinálom funbol :D
  • TBTPumpa
    #74244
    Ez nemcsak 2.4-be van?
  • pimpi001
    #74243
    Meg persze minden kaszt kap saját pennant-ot is.
  • mkfdd
    #74242
    ez:

    Azt hiszem akkor jár ha vki letolja az összes set dungeont. Pont jó elfoglaltság a 2 season közé
    Utoljára szerkesztette: mkfdd, 2015.12.16. 15:02:39
  • TBTPumpa
    #74241
    Milyen szárny?
  • pimpi001
    #74240
    Addig mindenkinek meglessz a szárny....... A set dungeon csak solo módban nyílik?
  • Lokker
    #74239
    Igen.
  • Rita79
    #74238
    Akkor jan.15-ig majd csak a non-seasonban lehet játszani?
  • Lokker
    #74237
    Nem sietik el a kezdést.
  • TBTPumpa
    #74236
    Season 4 vége - 2015. december 30.
    Season 5 kezdete - 2016. január 15.

    Minden infó
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.12.15. 19:32:03
  • Vorrhess
    #74235
    Szerintem elérhető lesz a sima nonseasonban is. Úgy tudom PTR-en is elérhető. Van mit farmolni azért.... :D 6 kaszt 4-4 set mire meglesz :D De akkor is megéri az a zöld szárny nagyon bejön. WoW legion féle szárny is elég jó. Arra kíváncsi vagyok bekerült e már. Viszont a félkész Starcraft 2 Legacy of void CE Transmog elég csalódás nekem.Csak fejes meg vállas nem igazán passzol egyik Diablo cucchoz se sajna.
  • pimpi001
    #74234
    mert ha a sima nonseasonban is elérhetőek a cuccok tuti addig nem megyek seasonra mig meg nincs a szárny..... :D
  • Vorrhess
    #74233
    2.4 mert azt hiszem ,hogy Set dungeonnal lehet megszerezni őket. Már elkezdtem farmolni egy hete a setteket sima live-on. Ha jól néztem akkor az összes set dungeon teljesítése után lesz a reward a zöld szárny, az elég menő nekem tetszik.
  • pimpi001
    #74232
    a pennant-ok és a szárny az a 2.4-el jön, vagy season only?
  • Maak
    #74231
    3 fele szinu elite van. Sebzesuk meg random ha jol tudom.

    Champion - Blue
    Rare - Yellow
    Legendary - Purple
  • Rita79
    #74230
    Mely egységek számítanak elite-nek? Csak mert van egy olyan horadric cube-os választható stat, hogy ezek ellen 50% a dmg. Gondolom a sárgák, meg a kékek. Vagy nem jól tudom?
  • cleric
    #74229
    Egészen pontosan a 2.4-es patchtől. Minden újdonság onnantól él, a season-only kivételével. Mivel PTR-en nem indítottam season karakert, így azt gondolom, hogy első tab a stashen megvehető már a 2.4-es patch indításakor, a többi meg majd a seasonökkel lesz elérhető.
  • dantor7
    #74228
    Ne felejtsük el, hogy Season 5-ben megkapjuk az egyik kaszt szetünk mind a 6 darabját viszonylag könnyen.

    reach lvl 70 (rewards the first two pieces of the set)
    Slay Zoltun Kulle at level 70 on Torment II or higher (rewards another two pieces of your set)
    Reach Greater Rift Level 20 Solo (rewards the rest of your set)
  • Rita79
    #74227
    Tehát akkor a season5-től lesznek ezek? Eddig tehát nem volt ilyen.
  • cleric
    #74226
    Így fog kinézni pontosan, ezt most csináltam PTR-en, mert nem találtam pont ilyet a neten. Két kis láda ikon van, az első a jelenlegi ládádat mutatja, a második pedig ezt:

    Amint látod, csak egy "fül" aktív, ezt úgy emlékszem goldért vettem meg, a többi "fület" pedig seasononként kapod, ha a season journey achievmenteket teljesíted (hogy pontosan miket, azt még nem tudni). Valószínű nem lesz elég egy karit 70-re húzni, tehát aki nagyobb helyet akar, valamennyit kénytelen lesz játszani seasonben is.
  • Rita79
    #74225
    a ládán belüli fülek eddig is megvoltak, most akkor új láda jön, amibe rakhatsz 5 fület? ÉS valóban, ha ez így van, akkor visszamenőleg miért nem adja? Nem mindenki kezdett el nyomulni a season1-től.
  • Maak
    #74224
    Jo lenneha visszamenoleg is jarna.
    Utoljára szerkesztette: Maak, 2015.12.13. 10:43:02
  • cleric
    #74223
    Itt, kicsit görgess lejjebb. PTR-en már most is így van. Sort irtam korában, de ilyen stash tab-ra gondoltam, mint ahogy a képen látszik. Egy season, egy ilyen új tab, remélem így érthető.
    Utoljára szerkesztette: cleric, 2015.12.13. 10:22:41
  • Maak
    #74222
    Ugyan csak legenda, de mintha a szezonok elejen jobb lenne a drop, pikkpakk fel lehet oltoztetni egy-egy karaktert ha indulaskor sokat tolod akkor meg majdnemhogy mindent ki tudsz lootolni.Regi karijaim csak papirkutyak a szezonosokhoz kepest, pedig a szezonosok sem tul uberek.
  • skinnyman
    #74221
    Errol nem is hallottam eddig, hol van errol info?
  • Rita79
    #74220
    Egyáltalán ns-el játszik még valaki? Én miután mostanában ismét elkezdtem tolni (spontán módon, mert nincs mivel játszani), a season annyira megfogott, hogy gyakorlatilag az ns karakteremet leköpni sincs kedvem már. :D
  • Maak
    #74219
    Ns van es aktualis season, mas opcio nincs, tehat most vagy non seasonban jatszol a regebbi karikkal, van s4-ben az s4-ben inditottakkal. En meg kuszkodok neha par kort, de nagyon nem akar meglenni a season journey 4. szintje.:S Semmi up nem esik, season eleje ota szinte ua a cuccom van.

    barb
  • cleric
    #74218
    +1

    Az amúgy is kevés játékost még ketté is választja (a mostaniban nem is volt 70-es karim, mert nem akartam elölről kezdeni mindent). Ráadásul a szezon startot követő nap (!) már para300 körül voltak a szezonban... Átlag játékosnak is max. egy hét, utána kb. mindene megvan megint.
    Szezonzáráskor meg lehet bohóckodni a cuccokkal, hogy minden elférjen...

    Szerk: szezon indulásakor 90-100 klántag volt online egyszerre, két hét múlva 4...
    Utoljára szerkesztette: cleric, 2015.12.12. 16:44:02
  • cleric
    #74217
    Ezt:


    Az első sort megveheted valamennyiért, a többi sort meg szezononként kapod hozzá.
  • skinnyman
    #74216
    Milyen ladasort lehet kapni es hogy?
  • Rita79
    #74215
    Miért... létezik olyan, akik seasonoknál stagnálnak? most tartunk a 4-nél. lehet hogy van olyan játékos, aki megrekedt a korábbiak egyikénél?
  • Lammer
    #74214
    HA hasonloan gondolkozol a temaban mint en, akkor nem! :)