78964
  • TBTPumpa
    #74173
    Malthael rajz:
  • Alexzel
    #74172
    Ha beszerzel egy Depth Diggers-t és a Towering Shield mellett a Holy Cause-t is használos,130os sebzésnövelés is lehetséges.
    Én anó a Hold Your Ground+Holy Cause+Towering Shield+Heavenly Strenght-et használtam Depth Diggers-vel és Angel Hair Braid-dal és elég hatékony volt emlékezetem szerint - de azóta eltel egy kis idő, így lehet hogy végeztek pár módosítást.
  • Alexzel
    #74171
    Szerintem a Punish elég jó (335% weapon damage) +15% blokk párosítva egy jó pajzzsal (+26% blokkos crusader pajzsok is vannak) és a Hold Your Ground-dal 50% feletti blokkolás is lehetséges.
    Ha szerencséd van és sikeresen beszerzed hozzá a Angel Hair Braid-t, akkor minden rúna érvényes lesz, ami elég erőssé teszi.
    Tovább lehet esetleg erősíteni passzív skillekkel mint a Fanaticism(+15% attack speed) vagy/és a Towering Shield (+20% sebzés).
    Magas blokkolás esetén a Divine Fortress-sel meg a túlést lehet javítani (blokkolás százalékával nő az armor, így 50%+ is lehetséges).
  • Carmang
    #74170
    Segítsetek már kicsit... Tényleg helytálló az az érzésem, hogy a Crusader-nek nincs elég ütős single target skillje? A Primary-k pl annyira gyengék, hogy elképesztő.
  • Carmang
    #74169
    Egyszerű a dolog, bár nem tudom mennyire egyszerűen tudod ténylegesen kivitelezni: ne foglalkozz a többi mobbal, csak a manót üldözd.
  • skinnyman
    #74168
    Tobb fajta goblin van, es van amelyik szinte mindig dob leget. Egy kek (matroska) hordat lemeszarolva meg altalaban legalabb 2-3 legendary szokott hullani. Egy komolyabb goblin csorda utan meg tele szokott lenni a kepernyo legendarykkal :)
    Nagy dps kell hozzajuk, ha nem tudod idoben kinyirni oket, akkor valszeg egyszeruen keves dps-ed van a fokozathoz ahol jatszol.
  • Synchronous
    #74167
    Most kezdtem el hardon a játékot... végül is még tűrhető a nehézség, de sajna a kincses manókat már képtelen vagyok elkapni. Egyet sikerült kifektetni véletlenül, de szinte csak aranyat dobott, semmi legendary tárgy semmi flawless drágakő. Hihetetlenül begyorsultak és a legfőbb gond hogy általában berohannak a szörnyek közé ahol mindig akad egy-két bajnok vagy miniboss és ő meg simán meglép a portálon keresztül míg én bajlódok a förmedvényekkel.
    Van valami hatékony stratégia az elfogásukra? De ha nem dobnak értékesebb tárgyakat akkor nem is fogok velük foglalkozni mert nem éri meg kockáztatni. Barbárral vagyok, az meg közelharci karakter, szóval ebből a szempontból nem a legszerencsésebb választás viszont minden egyéb esetben nagyon meghálálja a belefeccelt energiát.
  • Lammer
    #74166
    ertelemszeruen csak azokat tudod hasznalni, amiket "kezbe(karira)" tudsz adni(rakni) ES NEM pirosodna ki a szoveg...

    r-go ha monkkal felveszed a wormwoodot, akkor kiporosodik a szoveg igaz? igaz... ja amugy monknal meg sem jelenik az a bot :)

    (mint pl. DH nem vehet kezbe 2h melee wepet... pl furnace... az sem aktiv DHnal)
  • skinnyman
    #74165
    Sztem amelyik alapbol kasztspecifikus az ott is az, amelyik nem az ott sem az.
  • Conqvistador
    #74164
    A kanai cube eltárolt képességek azok karakterspecifikusak? Vagy esetleg más kasztoknál is felhasználhatóak?
    Pl A WD-s területi mérgezés mondjuk egy Monk esetében...
  • Conqvistador
    #74163
    G2A-n 2291ft + a tranzakciós díjjak jelenleg a Dia 2.
  • attiGT
    #74162
    Valaki tud esetleg nagyon de nagyon olcsó helyet, ahol Diablo 2 kulcsot lehetne vásárolni?
  • Lammer
    #74161
  • skinnyman
    #74160
    Ez magasabb rifteken mar olyan mint a kaszino: rift elejen beteszed a tetet, aztan vagy befejezed vagy nem :)
  • cleric
    #74159
    A hagyományos GR, mint ami most van élesben, nem változik, ahhoz továbbra is csak egy GR kulcs kell. A empowered annyival több, hogy a menet végén, ha időn belül vagy, nem 3 hanem 4 lehetőséged van gem upgrade-re. A GR nehézsége, vagy az esély a sikeres gem upgrade-re nem változik, és nem esik több leg/set sem a végén. Kifejezetten azért csinálták, mert csillió gold van a játékosoknál és nincs mire költeni. Így egy kis előnyért villámgyorsan a seggére lehet verni a pénznek :)
  • Lammer
    #74158
    (nem erre reagalok, csak tudom Te irtad amire igen :)

    Mar akartam neked reagalni, csak valahogy elfelejtettem: Retroaktiv temaban

    PH!-n is megerositest nyert a "felelmem" -> sima narancsokat KOMPLETT ujra kell farmolni/makolni, mert nem lesznek retrosak... ellenben a szettek azok valszin igen :)
  • Maak
    #74157
    PTR : Public Test Realm , mielott kijo egy patch elesbe, ott tesztelik, az uj op buildeket/seteket szurik pl es nerfelik is egybol.
    Empowered Greater Rift kerul goldba, egyenlore csak PTR-en el. +lehetoseg gemek szintezesere a vegen pl, pontosan nem tudom.
  • Rita79
    #74156
    Mi az a PTR? És fizetni kell a greater riftekért? Ezt se tudtam.
  • skinnyman
    #74155
    Az azert komoly, T10-es vault-ban ha osszeszedni annyit egy menetben..
  • cleric
    #74154
    Az Empowered Greater Rift magas szinteken sok goldba kerül jelenleg PTR-en. 70 körül jártam, ott 300m+ volt egy kör. Más kérdés, hogy maxra húzott goldos gemmel, akár bountyk közben is gyorsan befigyelnek a milliárdok.
  • Lammer
    #74153
    Market persze jo lene sima matikra vagy egy NPC ahol mondjuk "dragan" tudnal venni... de ja ezzel a kockaval mar meg van oldva szinte minden... ott vannak a konvertalasok! meg HC-n is pikk-pakk szinte full gearben vagy halal utan, ha van DB+matid :)
  • Rita79
    #74152
    Ráadásul a gold értéke is szart sem ér, mert megcsinálod magadnak azt a jópár kimaxolt gemet, plusz valamennyit tartalékba, azt onnantól kezdve csak gyarapszik. Nekem is van már több száz millió arany és csak nől a mennyisége. A Míriam, vaagy hogy hívják csajnál is, egy-egy adott stat kimaxolásához (pl. chc 10% mindenáron való elérése, mert a 9,5% nem elég, stb.) inkább az elemi összevetők a szűk keresztmetszet, nem a gold.
  • Maak
    #74151
    Nem kell market, amikor volt akkor szinte szar sem esett, csak annak aki 0-24-ben tolta, ha kiesne nem kellene market, mondjuk goldos nem lenne rossz mert nekem pl ido hijan nincs megfelelo felszerelesem, csak akkor meg gold nem lenne ennyi es azt kellene farmolni...ehh, sehogyse jo a market.

    @steweee
    Kieg is lesz valszeg, patch meg folyamatosan van, jelenleg a 2.4 megy ptr-en, majd kerul elesbe december vege fele kb.
  • steweee
    #74150
    van már olyan kiadása ami alapjáték + reaper of souls egyben ? és várható még hozzá vmi kiegészítő vagy peccs ?
  • Predaking666
    #74149
    Ilyenkor lenne az a market amit később megszüntettek.
    Szerintem a mostani loot rendszerrel kicsit jobban működne, feltéve ha nem teszik be megint a real money dolgot. Haverom jobban keresett a D3-n mint az munkahelyén.
  • Maak
    #74148
    Cserelni ugyan nem de konvertalni lehet.
  • SLICK
    #74147
    minden item tulajdonságainál a jobb alsó sarokban írja szürkével hogy Account Bound-e vagy sem. A gemek sem cserélhetők.
  • Conqvistador
    #74146
    Gemeket lehet cserélni mással vagy azok is account boundosak?
    Pl nekem konkrétan sárga gemek (topáz) kellenének cserébe kék (diamondért)
  • Maak
    #74145
    Olyat viszont lehet, hogy a slot nelkuli targyra ha tekertel slotot, akkor azt visszatekered masra es kockaval dobsz ra slotot.
  • SLICK
    #74144
    nem ilyet nem lehet, a kocka az csak Socketet csinál fixen, nem módosítható tulajdonság
  • Rita79
    #74143
    Lehet használni a fegyvert "slotosító" kockát úgy, hogy miután beraktam a foglalatot, utána módosítom más tulajdonság növelőre a csajnál, majd utána még egy kockát használok és új slotot csinálok? Ugye ezt egyszer lehetne eljátszani, mivel a gear módosítás maradna már azon amit módosítottam. ÉS nyilván kivenné azt a lehetőséget, hogy új socketet rakjon be, mivel fegyóban csak egy lehet? Ezáltal nyerhetnénk egy új tulajdonságot + 1 socketet. Próbálta-e már valaki ilyesmivel?
  • dante3
    #74142
    Köszi, szóval akkor még nem jelentettek be konkrét dátumot a végének!
  • Predaking666
    #74141
    Elvben Dec vége/j Jan eleje.
    Így jönne ki a 4 hónapos season, D2 idején mintha ezek több ideig tartottak volna.
  • dante3
    #74140
    Lehet tudni, hogy pontosan mikor lesz vége a season4-nek? Nem találok róla infót, csak hogy aug.-ban indult és 4 hónapig tart... :(
  • Maak
    #74139
    En azt egy darabig csinaltam, de mindig visszaall all-ra, s4-ben kezdodott ez a makacskodasa.
  • morcosqtya
    #74138
    Fuh, köszi!
    Ciki, hogy erre nem is gondoltam.... :)
  • Hedgehunter #74137
    At kell allitani a kovacsolhato targyakat a highest usable-ra es jo lesz. Azert kinlodik mert ha all-ra van allitva szamolgajta az alapanyagbol mennyit targyat lehetne kihozni.. :)
  • morcosqtya
    #74136
    Valahogy ez összefügghet a sávszéllel? Mert alapból hülyeségnek tűnik... inkább videokártyára gondoltam...
  • Maak
    #74135
    Ez nalam is van, nem mindig de eszleltem tobbzor is.
  • morcosqtya
    #74134
    Nekem csak laptopon van ilyen ha ugyanarról az IP címről vagyunk bent öcsémmel (tehát egy routerről) és wifiről megy.
    PC helyi netkapcsolattal sosem.