78964
  • Jabar
    #74533
    igen
  • morcosqtya
    #74532
    Az a Gilded Baron vagy melyik ami olyan piszok sok aranyat dob?
  • Jabar
    #74531
    folyamatos tx-en mentem, gold cucc a táskában, istennek nem futottam össze 1 goldos goblinnal sem, miután megcsináltam corvusban, következő 2 riftben is volt :DD
  • Crokin
    #74530
    Grat! ja non season? Ott nem is játszik senki, így már érthető :))
  • Hunter of Deer
    #74529
    nem ertem ezt a sok problemazast gold ugyben. mivel elegge fel kell tapolnod a karit hogy meglegyen a stash tab (vegere 3 55os gem es solo GR60kell) igy a TX mar setagalopp kell legyen. mire annyi GR kulcsot kiszedsz nem hiszem el hoyg nem talalkozol Goldos goblinnal egyszer sem.....
    Nekem T-IX speedrift kozben lett meg (nemtom miert pont 9re tettem :D ), Unhallowed speed rift builddal mentem 25os goldos gem gyuruben, +goldwarp es amikor meglattam a goblint felvettem gyorsan a goldskint es megoltem... T-IX-en kaptam igy 54 millio goldot.
    pont emiatt aggodtam a legkevesbe, a GR45 solo szett nelkul pl sokkal szivatosabb volt.. :D
  • Jabar
    #74528
    ITT le van írva minden season feladat, a conqueror részt ha befejezed (értelem szerűen ahhoz minden előtte lévőt is meg kell csinálnod) akkor kapod meg a +stash-t.
  • Jabar
    #74527
    Közel nem volt rajtam ennyi gf (100%-os chest, akymbo vagy milyen nyaklánc 75% és 3x% gyűrű ami pick up-ot növel meg 100%-ra gyúrt gem), és sikerült megcsinálnom.
    Ruins of corvus mapra menj be, fuss végig minden fal mellett (ahoz hogy a kis bogarak kijöjjenek) és nyiss ki minden ajtót, amikor elértél a végére fordulj meg és tisztíthatsz, crusaderrel vigyázni kell nehogy felfedezésnél/mob előhívásnál megöld őket mert akkor benézheted.
  • dantor7
    #74526
    Találtam egy jó, de hosszú megoldást:
    kb. 100 bounty-s zsákot kell összeszedni, egyszerre kinyitni megmozdulás nélkül.
    TX-en 570.000 arany van benne.
  • dante3
    #74525
    enchant
  • Mutans Zombi
    #74524
    Tudna valaki segíteni, mert nem világos valami.

    A 'Legendary Crafting Materials' -okat a 'Kanai Cube' és a kovácsnál a cucc kreáláson kívül fogyasztja még valami jelentősebb tételben (úgy, hogy egyszerre akár több félét is)?
    Mert mindből volt min. 15 darab a ládámban, most meg nincs sehol 1 db sem és nem egészen világos hová tűnhetett.
    A Cube-nál és a kovácsnál nem használtam el ilyen tételben az 100%, de hátha van még valami folyamat a játékban ami ezt fogyasztja, csak nem figyeltem.
  • morcosqtya
    #74523
    Én 38 millióig jutottam 9500 % GF-al. Elfogynak a mobok, megszakad a lánc. :(
  • skinnyman
    #74522
    Eskuszom semmit nem ertek ebbol a season dologbol. Nem is akarok, de azert jol jonne az a stash tab...
  • Hedgehunter #74521
    Valaki segitene huzni a karakteremet? bennt ulok.. :)
  • Lokker
    #74520
    az túl egyszerű lenne... így legalább van miért hisztizni :D
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2016.01.28. 20:53:28
  • Jabar
    #74519
    Semmi esetre sem elhanyagolható, tekerd át rajta azt amit amúgy is tekernél ideiglenesen socketre.
    A sebzést is el szokták tekerni, thorns-nál nem számít a sebzése, str/loh/as/cdr/vit + socket az igazán jó.

    Most nézem a guardian seassion feladatoknál TX rift 3 perc alatt.. :o, na az se egyszerű :D
  • Hunter of Deer
    #74518
    es mibol tart rollolni az egyik statot socketre? es majd ha esik ramaldin akkor vissza tekered es beleteszed a kavicsot... :D
  • Lokker
    #74517
    Van egy tökéletes malacbökőm, de kell rá socket, és a szutyok ramaldin baszik esni. s3-ban is 500+ paragon alatt esett 3db. szerintem az a +38k thorn dmg nem elhanyagolható amit a gem ad
  • Jabar
    #74516
    Nem, conqueror seassion feladatokat kell mindet megcsinálnod. Ebben 2 conquest is van ami szabadon választott.

  • skinnyman
    #74515
    Csak gr45 kell a +stash tabhoz? Nem ugy volt, hogy 60?
  • Jabar
    #74514
    jobb a malac bökő :p
    a hack +thorns sebzést csak az a targeted kapja meg amelyiket ütöd, a set bonus által létrejött aoe sebzéshez nem adódik hozzá míg a pig sticker bonust ad human és beast targetek ellen és nem utolsó sorban nagyon gyors így nagyobb a sebzésed.
    A daggert kockából pár rare upgrade-el is megkapod.
    Utoljára szerkesztette: Jabar, 2016.01.28. 17:10:45
  • Hunter of Deer
    #74513
    Ma vegre meglett a +Stash tab (466 paragon).
    a GR45 solonak (szett nelkul) nekifutottam parszor mire meglett :)
    Most mar lehet menni a 70+ GR felé lassacskán :)
  • skinnyman
    #74512
    Eleg sok ilyet bedaraltam mar :)
  • Lokker
    #74511
    néztem statisztikát átlagban mennyi shardból dobja kadala és hát, 50k-tól indul és 85k-ig meg sem áll
  • Lokker
    #74510
    egykezes fejsze és a thorn dmg 75-100%-át csapja az ellenbe, crusadernek akarom. néztem a nagyokat azok daggerrel rohangálnak, lenne is egy jó pig sticker-em csak kéne hozzá ramaldin, hogy legyen benne sárga gem
  • dante3
    #74509
    ilyen
  • morcosqtya
    #74508
    Melyik az a hack fejsze?
    Az új barbárfegyver, az az emberméretű? :)
  • Lokker
    #74507
    Istennek nem akar Hack fejszét dobni semmilyen formában....
  • morcosqtya
    #74506
    Istennek nem akar dobni Aquila Cuirass-t ancientben.... :((((
  • Lokker
    #74505
    riftet leadásig számolja
  • Jabar
    #74504
    most majdnem összejött, csak nem tudtam kiportolni leadni, mindig megszakítottak... :D (előző kérdésemre meg is van ezáltal a válasz, leadás számit, hacsak nem bugos)
    Utoljára szerkesztette: Jabar, 2016.01.28. 11:14:40
  • Lokker
    #74503
    nekem t9-en a 6 perc nem megy, túl lassú vagyok a crusival :D
  • morcosqtya
    #74502
    Azt én úgy fogom, hogy bemegyek publicba T10-re és majd a nagyok végigvisznek... :)
  • morcosqtya
    #74501
    4 perc??? Dzsízösz... Azt hittem 7.
  • Jabar
    #74500
    4 perc alatt TX-en végezni a riftel feladatnál a rift guardian halála számít vagy a leadás?
  • Lammer
    #74499
    Nem ismeri valaki ezt a tagot, véletlen? Jól nyomja HC-n (EU NSHC 3-ik sader) :)

    "BékésiSzilva#2780"
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.01.28. 09:42:05
  • Frank99
    #74498
    köszi
  • Lammer
    #74497
    "ahol megnyit egy portált és ahol 2 bosst kell legyőzni és kapsz 1 (ritkán 2"

    szóval jó lesz az 3 vagy 2-nek TX-en :)
    "Torment 10: 90% chance of 3 organs per Uber."
  • Alexzel
    #74496
    Szia!
    Az infernal machine-t egy New Tristram-ban lévő bezárt ajtajú házban lehet használni ahol megnyit egy portált és ahol 2 bosst kell legyőzni és kapsz 1 (ritkán 2) csak így szerezhető alapanyagot a Hellfire Ring és Hellfire Amulet elkészítéséhez.
    4 féle infernal machine kell hozzájuk és a recept amit Act 2-ben tudsz megvenni 'Squirt the Peddler'-től. Csak arra kell figyelni hogy a Hellfire Ring-ből az olcsóbbat (2000000) akkor tudod megcsinálni - ha jól tudom - ha az infernal machine-t 60-69-es karakterrel használod, mert 70-es karival az 5000000-hoz adja az alapanyagot.
    Utoljára szerkesztette: Alexzel, 2016.01.28. 04:02:18
  • Hunter of Deer
    #74495
    TX-en egy goldos goblin, egyedul csinaltam goldskin +goldwarp +lvl25 gold gem (ezekbol a goldskin kivetelevel amugy is rajtam vannak Unhallowed speedrift buildnal :) )
    ma meglett a lvl 45 GR szett item nelkuli conquest is (28 masodperccel a vege elott :D ), szal mar csak a season journey vege kell es megvan nekem is a stash tab :)
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2016.01.27. 22:15:04
  • Systore #74494
    Avaricét ma beadta egy greater rift végén, nem tudom hogy vagy miért