78964
  • cleric
    #74493
    Csináld így akkor:

  • sata75
    #74492
    2 napig próbálkoztam szinte mindenhol 9k+gf-el, 40-es kaviccsal de 20m goldnál többet soha nem tudtam összeszedni. egyszerűen elfogynak a mobok és leesik a gold "buff". :(
  • cleric
    #74491
    Húzd fel a boon of the hoardert magasra, goldskin, goldwrap meg ami van gold findos cuccod, és weeping hallow vagy field of mysery pucolás. Ennyike.
  • Lammer
    #74490
    szerintem az a legkönyebb :D TX-en megölsz egy gilded gobót riftben, legyen nálad némi extra GF (goldskin már elég)...

    nekem ma lett meg az extra tab :)

    ja visszatérve NSHC-re:
    rank2 WD



  • Frank99
    #74489
    hali.

    már 3 féle infernal machine cuccom van. Mit is kell vele csinálni és hol? Soha nem volt még ilyenem.

    köszi.
  • morcosqtya
    #74488
    Ezt a Conquestet a legkönnyebb elvileg megcsinálni: "50 million gold streak out of vault and inner sanctium".
    Vagy ezt lehet egyáltalán valahogy megcsinálni....
    de hogy???
  • Pacho
    #74487
    Meg rengeteg ember szereti a "nagy számokat" , mert milyen király 3 milliárdot sebezni.

    Amúgy szerintem amikor kijön majd a következő kieg, akkor úgyis a matek is kap majd egy revampot és egy időre visszaállnak majd a normális számok.
  • skinnyman
    #74486
    Sot, meg uberek se kellettek regen, amikor kijott a jatek es egy ideig utana, siman lenyomni az Infernot is mocskos nehez volt, AH nelkul lenyegeben lehetetlen, de azzal egyutt is igencsak frusztralo. Olyanok voltak ott, hogy elfogyott a penzem a cuccok javitasatol, konkretan nem tudtam haladni a jatekban. Es mindez kb inferno act 2 volt csak. Persze az AH sokak velemenye szerint megolte a jatekot (foleg a penzes resze), amiben tenyleg sok igazsag is van, szoval azert azokat az idoket sem sirom vissza, de olyan igazi frusztralo nehezseg akkoriban volt utoljara a jatekban. Most aki olyat akar, annak marad a Dark Souls :)

    Hat jah, errol olvastam is egy jo kis irast, hogy az olyan valtoztatasaik amik azon a cimszo alatt futnak h valtozatosabb buildek legyenek, valojaban altalaban pont az ellenkezo hatast erik el, es meginkabb beszukitik, hogy pontosan miket kell hol hasznalni ahhoz, hogy a legerosebb legyel. Es ez, hogy minden nagyobb patch-el egyre erosebb minden is elgondolkodtato, hogy hosszutavon hova vezet. Eloszor amikor kijott a jatek, a legerosebb szornynek (inferno diablo) volt emlekeim szerint olyan 15 millio elete, most meg endgame-en a legkisebb mobok rohangalnak ezerszer ennyi (15 milliard) elettel. Mondjuk igy tudjak talan valtozatosan tartani az endgame-et, ami igazabol nem feltetlen rossz dolog, mert regen endgame mint olyan nem is nagyon letezett ebben a jatekban.
  • cleric
    #74485
    Jó lenne tényleg nehezíteni rajta. Azt viszont nem szeretném, ha ez annyiból állna, hogy megemelik a szörnyek hp-ját meg sebzését, mert akkor a nehezítés csak annyi, hogy ugyanazt a figurát több ideig ütöd, ami az unalom ellen nem túl jó :)
    Variálhatnának a monster density-vel, lehetnének új elite affixek, vagy lehetnének párosával pakkok, meg persze ezer ötlet a hivatalos fórumról, én nem vagyok game designer.
    A mostani TX tényleg egy vicc, ha véletlenül megmozdul lefelé egy pillanatra a hp-m, akkor látom hogy jé egy reflex damage affix... De beleállhatok bármilyen trutyiba, úgyse él addig az elite/boss/rg, hogy komolyan sebezni tudjon. Emlékeztek még a az első überekre? Négyen heggesztettük őket, szaladgáltunk, trükköztünk, csomószor meghaltunk, jó móka volt. Most (nem vagyok pró, nem end-buildeket használok, és messze nem top a gear se) TX-en 10 mp alatt megvan egy über realm, magdus shieldjével 15 mp, ami jó ha az organ farmról van szó, de nem nagy kihívás.
    A GR az új mérce, de a "kihívás" ott egyszerű matek megint csak. Ugyanígy nincs varia a buildekben, ha top GR-t akarsz, csak egyféle lehet, beleértve a leg gemeket is. Lammernek tök igaza van, egy ideig variálhatsz (kinek mi a top GR), de 70 felé/fölé beszűkül.
  • skinnyman
    #74484
    Amugy vajon van tervuk nagyobb fokozatok bevezetesere?
    Most igy 2.4 utan a T10 kb olyan buzis, mint a T6 volt anno egy ido utan :)
    Minden egyes patch-el emelik a lecet amilyen erosnek lehet lenni, de kozben a fokozatokhoz ugye eleg ritkan nyulnak..
    Az oke, hogy az endgame 80-90+%-at ugyis a GR-ek teszik ki, de azert ra van kenyszeritve az ember kis reszben pl bounty-zni is, ami igy kicsit uncsi :)
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2016.01.27. 11:20:54
  • Különc
    #74483
    Igen és már meguntam, no a leapelgetés se egy fáklyás menet, de legalább halnak a szörnyek. Kell valahogy egy fejes meg egy vállas és leap lesz megint
  • Carmang
    #74482
    Helló! Folyamatos lag problémám van Season 5-ben, a gear-emhez illő rift szinteken tulajdonképp játszhatatlan a játék. Alacsonyabb szinteken is zavaró, de ott meg nincs értelme játszani.
    Próbáltam guglizni, de úgy látom ez most nem tömeges probléma, csak egyéni. A netelérésem amúgy rendben van.
    Valami tipp mit tudnék csinálni?
  • Crokin
    #74481
    Gogok-nak 50 a vége az tuti, de köszi a többit :)

    Utoljára szerkesztette: Crokin, 2016.01.26. 17:33:35
  • skinnyman
    #74480
    Nem biztos h teljes a lista, de elvileg ezek: Boon of the Hoarder, Iceblink, Gogok of swiftness, Mutilation guard, Invigorating gemstone
  • Lammer
    #74479
    csak így hirtelen belenéztem stashembe NSHC-n, ott még volt 3 gem legalább amit nem lehet:
    -gogok
    -invigorating
    -iceblink

  • cleric
    #74478
    Szerintem csak a Boon of the Hoardert nem lehet 50 fölé húzni.
  • Lammer
    #74477
    RIP!

    Én simán megcsináltam a GR60-at ugyanitt SHC-n DH UE-vel... aztán második nekifutásra el is hasalt GR45 csak sima legendary variációban a bossnál végin... kockáztattam, fél perc volt hátra, pont le tudtam volna ütni és ezáltal meglett volna a tabom (50M goldosat csináltam meg másikat)... de nem... mérgemben az ÖSSZES addigi megszerzett cuccot ami a ládában volt töröltem... Systore szerint nevetségesen laza a wizardal ez a feladat... úgyhogy majd lesz kedvem szépen gyűjtögetem a cumókat hozzá... meg majd lehet monkkal kiütöm az 1 órás speed racert, ha lesz erőm ahhoz is :)
  • Crokin
    #74476
    Hali,

    melyik legendary gemeket lehet 50 fölé húzni "augmentációhoz":) ? Sehol nem találok egy épkézláb összefoglalót...
  • Lokker
    #74475
    hajrá, de szerintem 45-nél nagyobb griftre alkalmatlan
  • Különc
    #74474


    Ugrálós faszi rekted, jöhet egy kis whirlwind
  • Orgi
    #74473
    Szia,
    nagyon köszi a választ! Nem season karakter, azt sem tudom mi az, egy monkom van és csak azzal játszom :) A cube megvan, de még leírással sem volt tiszta, mit hogyan lehet vele csinálni, de még utána nézek... akkor egyelőre azt hiszem a riftek csinálása a nyerő agyatlan hentelésnek. Egyszer kaptam vmi kavicsot, greater rifthez, az ha megnyitok egyet elhasználódik ezzel gondolom...
  • Daermon
    #74472
    De a season journey az nem nehéz. Pofon egyszerű. Heti 2-3 órával is meglesz season végéig szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2016.01.25. 18:20:28
  • WinT
    #74471
    Akkor bizony ott rohadjon meg, heti 2-3 óra játékkal az esélytelen.
  • Lokker
    #74470
    Aha, ez a marauder DH egy komolytalan vicc build. lerakod az 5 sentryt és meghal minden... thornos crusi mellet másik relax karakter :)
  • TBTPumpa
    #74469
    Igen, mindegyik karakter külön-külön is tápolható gemekkel.
  • Lokker
    #74468
    600 para alatt is csak 3 olyan kockát láttam esni és kanais cube előtte egy furnacet azóta egyet se :D
  • böröczk
    #74467
    Ha csinálok egy másik season karit , de már a fő karinak az ékszereiben van gem, az kieshet még egyszer, amikor a másikkal játszom épp?
  • Hunter of Deer
    #74466
    Nekem tegnap esett 1 250 paragonnal:)
    Mar hianyoltam en is. Bezzeg a thunderfury kijott az elejen. Seas9non kivul meg 500 para utan esett csak.
  • sata75
    #74465
    esett már 2 anci fegyó is a karimnak, de 400+para lvl alatt egy nyomorult lyukasztó kockát nem láttam még:(
  • Lokker
    #74464
    Nekem meg baszik kiesni a fegyver a crusaderemnek :D
  • Hunter of Deer
    #74463
    Egész jól esnek most a droppok seasonbe.
    Tegnap délelőtt 11 körül meglett lvl 70 a season DHm persze szetet nem kaptam mivel azt már a season HC karimmal megkaptam :S
    Klántárssal mentem 2 T6 riftet ahol kijött 2 Shadow set part, utána el kellett mennie ezért egyedül mentem, főleg mikor láttam milyen OP a shadow szet már csak 2 parttal is :) este 10re egyedül kiszedtem a full shadow / marauder / meg a generátoros multi shotos szett (nemtom mi a neve :D) és az ezekhez való fegyverek és egyéb tárgyak. ma már kész lett a az 50 milliós conquest is, simán farmolom T10et szal nem panaszkodom :)
    lehet csak szerencsem van, vagy tenyleg ilyen jol potyognak a cuccok :)
    kari persze még messze nincs kész, de így már nem lesz nehéz.
  • Nortai
    #74462
    Ha seanson-ös karaktert indítottál akkor legegyszerűbben úgy, hogy követed a season journey feladatokat, ezekért kapsz 2-2 db set-es tárgyat karakterenként 1-1 fajtából:
    - lvl 70-es szint elérése
    - Zoltun Kulle megölése T2 vagy felette
    - Greater Rift 20 megcsinálása szólóban

    Ha fenti 3 megvan, lesz egy fullos set-ed az adott karakterhez, esetedben Monkhoz.

    Ha nem season-ös karakter, akkor ezek az opciók jöhetnek szóba:
    - Kadala
    - Greater vagy sima rift
    - Kanai's Cube (Ha még nem szerezted meg akkor itt található: Act 3 - Ruins of Sescheron )

    A kocka segítségével hamar összelehet szedni bármilyen set-et, megfelelő mennyiségű material ellenében.
    Amúgy esetedben érdemes becsatlakozni publikus partikba torment szinteken és követni a többieket amíg esik valami használható Neked is. :)
  • Orgi
    #74461
    Expertet akartam írni, nem tormentet :)
  • Orgi
    #74460
    Sziasztok, nemrég kezdtem el újra játszogatni a monkommal (viszonylag kevés időm van rá sajnos), nem sokat értek abból amit írtok :) Torment fokozaton csinálom az adventure módot, igazából hogyan lehet érdemben tovább fejlődni, merre érdemes haladni? Ilyen rifteket kell csinálni? Nézegettem buildeket, de mindenhez olyan set cuccok kellenek, amiket még sose láttam esni, ilyeneket hol lehet beszerezni? Előre is köszi a válaszokat :)
  • Lokker
    #74459
    Persze, ha megcsináltad a season journey-ket hozzá...
  • Jabar
    #74458
    Természetesen nem kapják meg, pont ez a lényege.
  • McHaals
    #74457
    Csináld meg a 18-at, utána tudsz 21-est, és így tovább
  • Alexzel
    #74456
    A Paragon 80 nem lehet probléma, mert nekem csak 45, de a GR21-et engedte végrehajtani. A Riftet aminél megkaptad a 'kulcsot' nem Torment 3-on csináltad meg? Én Torment 4-es Riftnél kaptam meg.
  • ChristianID
    #74455
    Üdv!

    Már csak 2 küld. van hátra Season 5 Chapter 4-ből (Solo 20 GR és utána Leoric Manor)... de egyelőre hiába próbálom megnyitni a GR-t, csak 18-ig enged... Nem vagyok még hozzá elég (~Paragon 80 Crusader), vagy vmi nagyobb torment szinten kellene belépnem? (4-en próbáltam...)
  • WinT
    #74454
    A szezonos +1 láda fület megkapják a normál játékosok majd ha vége a szezonnak? Erről nem találtam pontos információt sehol sajnos. Mert ha megkapjuk akkor nem erőlködöm vele... ráér.