78961
  • morcosqtya
    #74571
    Csak nehogy tönkremenjen Hama... :-)
  • malter
    #74570
    köszi az infot:)
  • Jabar
    #74569
    kiszeded (ezzel elbukod magát a tárgyat) és a kockában beállítod a powert, azt megkapod nem tárgyra rakja, 3 kategória van fegyverek/ruhák/ékszerek, bármikor válthatsz közöttük nem kerül semmibe.
  • malter
    #74568
    Kanai's cube..:)
  • Hunter of Deer
    #74567
    ha normálisan bánik vele az ember sokági bírja a gamer cucc. nekem Razer Diamondback (plasma) volt 10 évig, tavaly cseréltem le egy Razer DeathAdder 2013-ra (szokni kellett mert másabb a formája) CSGO-ban és Diabloban is szuper.
    Nem értem azokat akik 825ezer gombos egeret akarnak venni.... főleg hogy az ilyen egerek 90%-a sehogy sem esik normálisan kézre hogy mindet elérd... ott a billentyűzet. Logitech G15 van nekem már több mint 10 éve és még mindig pöpec, a makrókat is szépen be lehet állítani rajta, de még ha nincs is ilyen akkor sem jutna eszembe hogy mindent az egérről vezéreljek :) (de hát kinek mi)
  • malter
    #74566
    valaki tudna segiteni Zoltun kulle-al kapcs?mire jo ha a legendary itemnek kibontom a tulajdonsagat?mas itemre ra lehet valahogy tenni kesobb amit valasztok?
  • Carmang
    #74565
    Pár hete váltottam MX518-ról Mionix Naos 3200-ra a fogás miatt. Nincs nagyon nagy kezem, inkább azt mondanám, hogy hosszúak az ujjaim, és az 518-at nem tudtam sose kényelmesen tenyeresen fogni. A kisujjam elhelyezkedése volt problémás. Vagyis az egér szélessége.
    A Mionix Naos egy álom a tenyeres fogáshoz, ugyanakkora, mint az 518, csak szélesebb, pont ez kell nekem (ráguglizol képeire, meglátod, van is egy találat, ahol ez a két egér van pont egymás mellett). Úgy tűnik minőségre van olyan jó, mint az 518. Viszont szigorúan 1-2-2 ujjal kell fogni, míg a másikat 1-3-1-gyel fogtam, de nem volt probléma a váltás.

    Amúgy az 5 éves 518 köszöni jól van :) Mondjuk már egy jó ideje zavart, hogy az anyaga elég könnyen mocskolódik az izzadságtól, és nem lehet letakarítani.
  • Alexzel
    #74564
    Nem tudok még igazán véleményt mondani, mert csak most vettem, részben hogy kipróbáljam milyen egy ilyen sok gombos egér.
    Hama uRage MMORPG
  • Nomad90Hun
    #74563
    Nah közben utánaolvastam kicsit, szidják mnt a pokrócot amit az előbb linkeltem, az ára se túl baráti, meg ugyan 6 gombosnak van reklámozva, ebből én csak 5-öt látok rajta amiből 1 totál haszontalan is kb, találtam 1 olcsóbb, s jobb egeret.

    ime
  • Vorrhess
    #74562
    Na én meg pont Razer nagát néztem ki WoWhoz majd ha pár hónap múlva se válik be ez a mostani egerem. :D A méretre most már figyelni fogok,mert pl én újjal fogom ,mint ahogy le is írtad. Egész tenyérrel teljesen esélytelen ,nagyon kényelmetlen úgy.
  • Nomad90Hun
    #74561
    Háát Trust-ot szidják sokan, tecsó minőség, nem véletlen megettem én is az elmúlt másfél évben vagy 3-at belőle, volt olyan amit 2,5-3 hét után vágtam a kukába, a mostani is már döglődik bezzeg a 8 évvel ezelötti Logitech egerem bírta 3 évig simán csak akkor mondott csütörtököt amikor már majdnem átlukasztottam a bal gombját a sok kattintás miatt.

    Egyelőre vele szemezek.
  • elitehun
    #74560
    Hali! Nekem egy Razer Deathadder-em van. Körülbelül 2012 nyarán vettem, azóta tökéletesen működik. Igaz ez csak 5 gombos
  • Lammer
    #74559
    nekem meg az a bajom, hogy az egerek kicsik :( amúgy ezer éve én is egy MX518-at nyúzok (ez is kicsi, de már megszoktam), de egyszerűen nem akar meghalni :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.02.02. 15:22:00
  • morcosqtya
    #74558
    Whirlwind barbárhoz elég a két gombos egér is... :D
  • morcosqtya
    #74557
    X7-esem most is van (laptopon).
    Nem olyan pontos mint a G500. És érdekes módon duplázódott az ára 3 év alatt....

  • Daermon
    #74556
    Nekem Logitech G300 van egy ideje és teljesen jó.
    Anno volt még A4tech X7-esem. Az volt az első gamer egerem. Azóta sose volt simám :)
  • morcosqtya
    #74555
    Talán a Razer-nek vagy a Roccat-nak van olyan WoW-hoz való egere aminek a bal oldalán egy 3x3-as mátrixban van 9 gyors elérésű programozható gomb.
    Diablóhoz mondjuk szerintem elég lenne 4 db gomb a 4 active skill slotra, esetleg még plusz egy a healing potira, mivel a bal és jobb egérgombot úgyis használjuk primary és secondary támadásra..
  • skinnyman
    #74554
    Az komoly :) Jo kis cucc az biztos. A G502 nagyon hasonlo amugy, a gorgoje nekem is kicsit fura, de amugy a G500 utodjanak tekintheto, a kabele pl masszivabbnak nez ki.
    Elotte amugy MX518-am volt (valami Dark Knight edition), annak a fogasa kevesbe volt erdes (mint G500 oldalan), es inkabb gumis volt az egesz, az szerintem megkenyelmesebb volt - izzados kezhez mondjuk lehet h az kevesbe jo.
  • morcosqtya
    #74553
    Trust-ból még a drágább gamer-t se vegyétek mert egy fos.
    Logitech-et, A4Tech-eket tudnám ajánlani.
    Amit nem: Hama :-), Trust, Keep Out
  • morcosqtya
    #74552
    Döbbenet!
    Nekem is G500-asom van. Szintén 2009-es és semmi baja.
    :-)
    Egyébként a Logitechnek legendásan korrekt a supportja.
    Ha most vennék egeret akkor is G500-at vennék (ha még lenne) mert az összes eddigi egerem közül (munkahelyi, laptopos1, laptopos2, pót, stb) ennek a legkényelmesebb a fogása és ennek a legpontosabb a működése.
    Nagyon egyben van.
  • Pyotr
    #74551
    Én Razer nagat- vettem wow-hoz , amivel befürödtem. Azóta is itt van valamelyik szekrény mélyén:) Amugy van erre valami szakkifelyezés hogy a kezed melyik részével szereted használni az egeret. Van aki szinte csak az ujjával fogja és valaki egész tenyérrel szereti irányitani.
    Ezért is a méret és alak különbségek.
  • Vorrhess
    #74550
    Teljesen egyetértek a méretproblémákkal. A napokban pont emiatt szívtam egy kicsit. Beszereztem az első kiadott WoW-os egeret ami fotón jónak tűnt. De élőben arra kellett rájönnöm ,hogy nagyon nagy. 5 napos nyúzás után most már kezdem megszokni ,de még mindig nem az igazi.
  • skinnyman
    #74549
    A G500-am bal gombja mostanaban kezdi megadni magat, es eredetileg 2009-ben vettem (bar egyszer volt azota cserelve par evre ra). Sztem ha veszel pl valami logitech-et 2-3 ev garival, akkor ha a 2-3 even belul be is szarik ugyis kicserelik/ujat kuldenek, szoval ha igy kiszamolva megeri 2-3 evre, akkor erdemes lehet. G502 van meg amugy otthon, az is eleg jo.
  • Pyotr
    #74548
    Szia!
    Nekem most egy Logitech Hyperion Fury G402 rágcsálóm van már közel 3 éve. Napi szinten nyúzom fps ,mmo és persze a diablóval is.
    Szerintem érdemes beruháznod ha van rá kereted elég érezhető a különbség már ilyen árfekvésben(anyag,minőség).
    Persze azért nézz utána jól neked milyen méretű egér az ami fekszik mert elég kényelmetlen is tud lenni egy nem jól megválasztott méret.
    Kis segitség választáshoz Egérajánló
  • Nomad90Hun
    #74547
    Emberek nem tudom itt hányaknak van esetleg gamer egere, de lenne 1 kérdésem azok felé akiknek van.

    Mik a tapasztalatok vele? mert megnéztem 1-2 boltot és átlagban olyan 20-25 ezer körül vannak a 6-12 gombosak.
    Azért kérdezem mert nálam 1 évben átlagban elfogy 4-5 három gombos sima egér, az nekem évente kb 5 ezer forint, filózom, hogy megérné-e beruházni 1 gamer egérre mert állítások szerint kibírja 4-5 évig is, és unom már, hogy 3-4 havonta kell vennem 1-1 egeret.
  • pimpi001
    #74546
    A dungi nekem se sikeredik. Kevés az idő így mindig lemarad 1-2 sneci így a master nem sikeredik.......
  • Nomad90Hun
    #74545
    Amúgy nekem season barbom megragadt a Might of the Earth set-nél semmi több nem akar esni sehogy se még Kadala se akar semmit dobni, hogy rúgnám fenéken, Imperius-ékhoz hadd menjen látogatóba (jó múltkor kb 1000 BS.ből volt hajlandó adni 1 anci set mellvértet de a többi amit adott ment zúzdába)... Might of the Earth set dungi se megy sehogy se, pedíg csak az kéne már portréhoz meg a pethez..
  • Nomad90Hun
    #74544
    Nah készítettek kadaláról meg a drop rate-ekről 1 táblázatot 2.4-hez igazítva.

    link
  • Daermon
    #74543
    Season az egy külön season. Pár hónapig tart és, ha vége akkor a karid visszakerül a simákhoz. Van extra jutalom érte (season journey írja). Seasont mindig új karival és full 0-ról kezdhetsz.

    Karekterek: azzal érdemes játszanid, ami neked tetszik. Buildet meg ráérsz 70-en nézni. Van egy rakat guide a neten.

  • Traky70
    #74542
    Sziasztok!
    Több mint 1,5 év után léptem be a játékba.
    Tudnátok egy kis segítséget adni, hogy most melyik karakterrel érdemes játszani, milyen buildekkel?
    Mik azok a season-ok? Adnak valami extra játékélményt?
  • Lammer
    #74541
    Sajnos most nekem barbi nagyon kiesik az új patchben, ami a fanson thrilles gr45 guide nem jó (szvsz furnace jobb kockába)? (mondjuk amit baromira nem értek, hogy miért depth diggers? vagy valami legyen alapon ami jó statos és esetleg anci?)

    ez?
  • Lammer
    #74540
    Erre fogadni mertem volna :)))

    Én is tegnap bepánikoltam, hogy hova tettem a hetvenötös taegukomat... váltogattam a herokat... erre az eredeti hero inventoryjában volt :D
    (HC-n nem olyan fun ezeket a szinteket kiütni újra)
  • Mutans Zombi
    #74539
    Ajjaj. Megvan a hiba. A felhasználóban van. Na mind1. Én kérek elnézést.
  • Mutans Zombi
    #74538
    Pont ettől félek, hogy esetleg bug.
    És ha ez eltűnhet, akkor... ...más is?
  • morcosqtya
    #74537
    Elvileg csak a kockában (Cube) tudtad elhasználni.
    Ha nem az, akkor esetleg bug... ?
  • Mutans Zombi
    #74536
    Kösz a reakciót, de nem egészen arra a 'Legendary Crafting Materials' gondoltam, amit Legendary tárgyak bezúzásából nyerek, hanem amiket Bounty-k során kaphatok a Horadric Cache-kből, annak függvényében melyik Act-ban járok.
    Tehát a(z) Arreat war tapestry, Caldeum nightshade, Corrupted angel flesh, Khanduran rune és a Westmarch holy water mi a fenétől tűnhet el egyszerre mind a (minimum, fajtánként) 15 darab?
  • pimpi001
    #74535
    barbi noszet gr45. épkézláb ötlet? diablofanson lestem, próbáltam is de valahogy nem sikeredik.
  • Lammer
    #74534
    igen és de :) Mindkettő kell a végéhez, amiből az első fakultatív, illetve az uccsó feladatok közül választhatod (gr45 noszet) másik meg kötelező gr60(korábbi feladat)... a kettő között annyi a difi, hogy a noszetesen, még szingli zöld sem lehet rajtad (nem, hogy LON) a másikon, meg egy jó szetbuildel megvan arczból (még HC-n sem nehéz szvsz) a gr60 :)
  • Jabar
    #74533
    igen
  • morcosqtya
    #74532
    Az a Gilded Baron vagy melyik ami olyan piszok sok aranyat dob?