78961
  • Systore #74611
    ja én ránéztem a táblázatra, bs alapján nekem ez jött le. számolgat a halál :D de ma is okosabb lettem
  • Lammer
    #74610
    "egyetlen"

    kicsit varázsoltam az excelben :)

    sorolom mik a ritkábbak! és rendes leszek, mert van olyan multikasztos item ami alatta van, de másik kasztnál nem olyan ritka, azt kihagyom, pedig van azért pár! + ne feledd WOH 3.03! ;)

    (nem sorrend, több százalék, több kasztnak is adhatja, nem másolom be a kasztokat)
    Band of the Rue Chambers 1.25%
    Madstone 2.56%
    Little Rogue 2.08%, 2.17%
    The Slanderer 2.08%, 2.17%
    Skull Grasp 2.35%
    Winter Flurry 2.70%
    Eternal Union 2.47%
    Akarat's Awakening 2.56% (ezzel mennyit coptam, jézus)
    The Star of Azkaranth 0.76% 0.66% 0.76% 0.76% 0.68% 0.76%
    Rechel's Ring of Larceny 1.15% 1.25% 1.18% 1.23% 1.20% 1.05%
    The Witching Hour 1.59% 1.82% 2.33% 1.64% 1.59% 1.89%
    Ancestors' Grace 1.91% 1.66% 1.91% 1.91% 1.71% 1.91%
    Mara's Kaleidoscope 1.91% 1.66% 1.91% 1.91% 1.71% 1.91%
    Talisman of Aranoch 1.91% 1.66% 1.91% 1.91% 1.71% 1.91%
    Xephirian Amulet 1.91% 1.66% 1.91% 1.91% 1.71% 1.91%
    Arcstone 2.30% 2.50% 2.35% 2.47% 2.41% 2.11%
    Krede's Flame 2.30% 2.50% 2.35% 2.47% 2.41% 2.11%
    Stone of Jordan 2.30% 2.50% 2.35% 2.47% 2.41% 2.11%
    Unity 2.30% 2.50% 2.35% 2.47% 2.41% 2.11%
    Wyrdward 2.30% 2.50% 2.35% 2.47% 2.41% 2.11%
    Rimeheart 2.08% 2.17% 2.38% 2.00% 2.50%
    Shukrani's Triumph 2.86%
    Corrupted Ashbringer 2.56% 2.56% 2.22% 2.86% 2.86%
    Tasker and Theo 3.03% 2.70% (tasker holtverseny xD)

    Kukrit megveri ritkaságban :) 0.2-vel



    de ugye random rulez... ezért is volt nagy LOL amikor HC-n adta az azkarantot 2x egy nap :D
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.02.04. 22:58:59
  • Hunter of Deer
    #74609
    Ma rámentem a szett dungeonokra, kell az a zöld szárny :) (nem a dragon wing, az nem jön be annyira és kedvem sincs annyit szivni hogy minden master legyen ... :D ) DH, WD, Barb kész mind a 4 szettel a crusaderhez ma szedtem ki amik kellenek, a monk meg a vari még odébb van :)
  • Systore #74608
    közel sem? :D megtaláltad az egyetlen itemet ami ritkább a WoW-nál
    ahogy néztem azután jön a kukri
  • Lammer
    #74607
    Közel sem olyan ritka :) Nagyon sok tárgy van ami jóval ritkább!

    Amúgy az ultra-rare kategória győztese a fire immu amu: The star of azkaranth
  • Systore #74606
    Wand of Woh az egyik legritkább item ha nem a legritkább :D
    szerintem érdemes rámenni egy tárgyra, én úgy szoktam. közben sárgákat upgradelek mellette, nem nagyon volt még cucc, amivel szenvedtem. de ebben a szezonban az RNG is mellettem volt. két sárgából megvolt a furnace. :D
  • malystryx3
    #74605
    Ááá, így már érthető, azt hittem az 1.688 az valamiféle átlag szorzó, de az "ezerhatszáznyolcvannyolcat" jelent ez esetben. Mindjárt más értelmet nyert, főleg hogy a Wand of Woh a maga 183 ezrével irdatlan sok, jobban megéri a cube-ból forgatni. Ott is már az összes wand megvan, kivéve ezt. :)
    A Tal Rasha-ra elköltött mennyiségek így is meghaladják ezeket a számokat, de bízom benne, hogy előbb-utóbb kiesik. A Vyr's chest-ből van már 5 legalább, de nem adom fel. Azt meg gondolom, ha kadalánál ráállok egy itemre, pl. chest, akkor kitartóan csak oda toljam a shardokat amíg meg nincs? Valakitől hallottam, hogy nem jó össze-vissza, kesztyű, aztán naci.. stb.
    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, így már nézegetni fogom. :)
    Utoljára szerkesztette: malystryx3, 2016.02.04. 21:48:23
  • Systore #74604
    ha pontosabb akarok lenni, akkor: fekete - átlagosan az adott elköltött mennyiségenként látod egyszer azt az itemet
  • Systore #74603
    fekete - átlagosan x elköltött bloodshard után kapod kadalától az itemet
    piros - 5-ből 4 embernek van meg az adott item y elköltött bloodshard után
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2016.02.04. 21:32:11
  • malystryx3
    #74602
    Sziasztok!

    Segítsetek legyetek oly kedvesek. Van ez a táblázat:
    Blood shard-os táblázat
    Először is mit jelentenek a feketével jelölt számok, és mit jelentenek a pirossal? (sajna angol tudással nem rendelkezem)
    Másodszor vegyük alapul a Tal Rasha nadrágot. 1.688 // 2.715
    Mennyi blood shardot kellene elköltenem hogy kiessen kadalából? Nem értem ezt a két számot. Ugye azt véve alapul, hogy egy pörgetés 25 shard-ba kerül. Kérlek Titeket aki érti, segítsen nekem. Előre is köszi. :)
    Mellesleg már próbáltam először a sapit, aztán a chest-et, majd a kesztyű következett végül a nadrág. Az első 3-ra elköltöttem 4-4 ezer shardot, a nacira még csak 2000-et. Kezdek megőrülni. Nem értem..
  • Lammer
    #74601
    Hááát mint írtam korábban, hogy nálam barbár most nagyon kiesett a pixisből, halvány lila dunsztom sincs mi a jó "ott" :) sajna... Dragon elég sokat ment mellettem az earth szettel, elég hatékonynak tünt, passz sorry :( de a toplista meg 'asszondja, hogy rakeror/ik hájbrid

    Carmang: Köszönöm az infókat! :)

    Doki: írtam privátot FB-n a borderless témában!
  • ToMat01
    #74600
    Sziasztok!
    Érdeklődőm, hogy valkihez/kikhez odacsatlakozhatnék e pár gamára mert ugyan HBt klánban vagyok, de a társaim mostanában nem érnek rá és ezért elég egyedül vagyok:) (nem olyan jó) játékban már próbáltam, de akkora a tolongás hogy.........senki:) p226-os Crusader lennék
  • skinnyman
    #74599
    T10-en bonus-ososan 10-esevel dobaljak, nem olyan veszes, par ora alatt ossze lehet szedni eleg sokat.
  • Pyotr
    #74598
    Lehet laggolt, én ezért forditottam hátat a HC-nak.
  • Nortai
    #74597
    Pedig létezik, van is egy elrakva.
    Itt 647 paragon, sima sc. Tegnap elkezdtem egy Wizardot is hc-n a season journey végett. Vicces volt látni, hogy 20. szint környékén egyik srác elhal normal szinten... :D
  • Különc
    #74596
    640 hc
  • morcosqtya
    #74595
    Áááá, az túl drága... 5-5 db kell minden legendary materialból.
    Ki tud annyit bountyzni??

    Most is bár piros pizzából van 30, de tejecske meg pergamen csak 2 db.....
  • skinnyman
    #74594
    Pedig sztem minden legbol letezik olyan :)
    Erre a celra sokkal gyorsabb/hatekonyabb a reforge, persze az anyagokat is rekord sebesseggel zabalja el..
    Vagy ha tobbi anyagbol sok van, meg lehet probalkozni a rare-bol legendary-val, altalaban nalam szar cucc lett belole, de sztem abbol is tud lenni ancient.

    Nalam amugy ami felidegesit monk-nal, hogy amikor valamibol vegre esik egy ancient, sokszor azon bukik el, hogy nincs a secondary-ban valamilyen res rajta - azt ujraporgetni pedig altalaban egy olyan luxus amit nem lehet megengedni..
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2016.02.04. 10:04:09
  • Lokker
    #74593
    45-ben még többet lépnél :D
  • Lantee
    #74592
    Tegnap valaki behúzott egy Rift lvl 35-be, és egy menet alatt léptem vagy 5 szintet. Így most Para 103.
  • morcosqtya
    #74591
    Seasonban Para hanyasok vagytok most?
    (mindegy hogy HC vagy SC)
  • morcosqtya
    #74590
    Kezdek kételkedni benne, hogy Aquila Cuirass létezik ancient kiadásban is.
    Már vagy 20ezer BloodShardot vertem el kadalánál de csak simát dobott..
  • hawkie22
    #74589
    Sziasztok!

    Vettem egy új laptopot, azon szeretnék játszani Diabloval. Megy is a játék 1920x1080-ban, nem is ezzel van a baj, a baj azzal van, hogy ha átrakom Windowed Fullscreenbe, akkor nem lesz Fullscreen, csak Windowed borderless. Ötlet valaki, hogy hogyan tudnám megoldani a problémát?
    Win 8.1, Radeon R9 M375 kari, szóval nem valószínü, hogy a kártya miatt van, valamit rosszul állíthattam be, csak nem tudom, hogy mit.
  • cleric
    #74588
    Igen, a vezető designer paintben körberajzolta a kurzort fekete vonallal, "hogy jobban látsszon". Rettentő igényes lett, dicséretére válik :)
  • Carmang
    #74587
    A bal gomb megfelelően kemény, határozott módon jár, nem tudnám megkülönböztetni az 518-tól.
    A jobb gomb alatt kicsit gyengébb a rugó (vagy mit raknak alá), sokkal könnyebb akár véletlenül is kattintani vele, ez nem annyira bejövős. Megoldás: nem kell a középső ujjal rátehénkedni az egérre (én néha szoktam, nem tudom hogy csinálom).
    A görgő kattintója pedig túl kemény. Bár még nem találkoztam olyan egérrel, amin jó lett volna, beleértve az 518-at is.
    Utoljára szerkesztette: Carmang, 2016.02.03. 18:07:46
  • Jabar
    #74586
    a tehenes pályát is meg lehet nyitni vele a tehenes polearm-al.
  • Különc
    #74585
    GR 70 nekem nagyon vízválasztónak, gearchecknek tűnik barbárral, mit tudsz erről Lammer? HC Masterrace ofkórsz
  • elitehun
    #74584
    Azt írja, hogy a treasur goblin nyithat, ha meghal, de kicsi rá az esélye. Gondolom mindegy milyen goblin.
    De mi is nyithatunk portált, ha a Puzzle Ring-et bedobjuk a Cube-ba, ez viszont új info.
  • morcosqtya
    #74583
    41 MB-ot ma is töltött. Valami frissült? Bugfix?
  • morcosqtya
    #74582
    Szerintem csak a guilded baron nyit.
  • elitehun
    #74581
    20 órát játszottam a seasonal DH-mmal, és kb 500 millió goldom van, pedig amint lehet gemet fejleszteni, vagy kell itemet enchantolni (szép magyar szavak :D), akkor nyomom is. Szóval a gold az minden csak nem kevés.

    Amúgy tudja valaki, hogy mekkora az esélye annak hogy a goblin portált nyit? Ez alatt a 20 óra alatt nyílt 2 portál is.
  • morcosqtya
    #74580
    Nem rég óta nyomom és most van 2,4 milliárd aranyam.
    Később már csak az empowered riftre tudod költeni annyi lesz.
  • skinnyman
    #74579
    Ha golddal vannak gondjaid, valamit nagyon rosszul csinalsz :) Nalam ugy gyulnek egymas utan, sebesen a milliardok, hogy szo szerint nulla erofeszitest teszek gold gyujtesere. 10-15 millio az olyan most, mintha kb ingyen lenne. Korabban amikor meg gold se jott konnyen (AH-ban a legmenobb cuccokat meg lehetett venni nehany millioert), egy olyan gem upgrade-elese kerult 20 millioba, ami bar akkor a max volt, annal most mar a legutolso szornybol is nagyobb hullik. :)
  • Lantee
    #74578
    Köszi! Akkor ezek szerint nincs költséghatékonyabb megoldás a gemek upgradelésére? Ez kár! Kilószámra szedem fel őket, de aztán alkalmanként simán elmegy 10-15 millió az upgrade-en. :(
  • morcosqtya
    #74577
    1. Covetous Shen, igen a gemes vendornál lehet.
    2. Full setben kell odamenned, tehát ha hat darabos akkor mind a hat legyen rajtad.
    3. A fegyverbe zöld követ illik tenni a +Crit Damage% miatt, Thorn sebzést ne húzd Dh-nál!
  • Lantee
    #74576
    Halihó!
    Lenne néhány dolog, aminek még nem néztem rendesen utána, de hátha itt is kapok róla infókat:

    1., A GEM-eket csak a gemesnél lehet upgradelni? Mintha valaki említette volna a Kanai Cube-ot is, de ott csak a konvertálást találtam (diamondbó mondjuk sapphire), de upgrade-et nem.
    2., Bementem az új területre (Royal Quarter) megszerezni a Set Dungikhoz való írást, de valami hiányozhat, mert nem adja oda. Valami set cucc problémám lehet, de nem igazán találtam, hogy mi. Fel kell vennem valami full szettet, hogy dobja a tome-ot, vagy mi?
    3., A Thorn sebzés a jobb, vagy a sima? DH-val csavarok, és a fegyverbe tehetnék kétfajta gem-et: az egyik a Dexet dobja meg, a másik ad 26ezer Thorn sebzést. Melyik a jobb?

    KöszönöM!
  • Nomad90Hun
    #74575
    Végül a Genius G300-at megrendeltem holnap valamikor megjön.

    Na és akkor, hogy ontopic is legyen valami.

    A season barbbal már 5 darab megvan a Waste setből, az Earth set nem rossz de GR30 fölé nem igen tudok menni vele.
    Amin Waste-el kapcsolatban filózok, hogy van rajta 1 csomó Thorn sebzés, alap Thorn-os kaviccsal lenne kb 20k Thorn sebzés rajta, ehhez van 1 bracerem ami megszorozná ezt egy 1000%-al. Kérdés, hogy megéri-e, mert van másik bracer is ami statban jobb mint a Thorn-os, akkor viszont a Thron sebzést kidobom, inkább rerollozom majd armorra vagy all res-re, de a legjobb az öv ami 2x rakja fel a rend-et így 15 másodpercig lesz majd 1000% rend sebzésem mert ugye setből jön alapból 500% ezt 2x-esen rakja fel az öv majd.
  • morcosqtya
    #74574
    A Hama-nak van egy premium brandje is: Rapoo.
    Régebben vettem egy Rapoo setet (wireless klaviatúra + egér, 1 receiverrel) na annál meg a billentyűzet kapcsolgatta ki-be a hangot... :(
    Szóval Hama és Rapoo felejtős..
    Utoljára szerkesztette: morcosqtya, 2016.02.03. 08:07:43
  • Daermon
    #74573
    Egyszer volt pár hónapig Hama egerem... Hát azóta inkább veszek egy drágább, de minőségibbet.
  • Lammer
    #74572
    Köszönöm a tippet! :)

    Viszont ezt találtam a ph!-s tesztnél róla:

    "Sajnos a Naos fő gombjai viszont hasonlóan bizonytalanok, mint nagytestvérénél."

    katt

    Mi a Te tapasztalatod így 518 után ilyen téren?