78961
  • Carmang
    #74651
    Skeleton King féle Instant Karma acsit hogy csináltátok meg? Nevetségeset sebez a King a csontikba, így 500 év, mire kinyírja őket. Vagy Campaing-ban kellene, és ott máshogy sebez?
  • Lokker
    #74650
    Így félre is teheted a következő seasonig a játékot. :D
  • Hunter of Deer
    #74649
    Végre megvan a Guardian is :D
    Így most már kihoztam mindent a Seasonbol ammit lehet (Max Journey, +Stash, szárnyacska :) )


    Frank: 2 zöld fő küldi van egy set dungeonban, ha az egyik zöldet megcsinálod (és persze nem kapsz fatal dmget) akkor kész a dungeon (én így csináltam meg az össze szet dungeont így kaptam meg a zöld szárnyamat) ha minden küldi sikerül és időn belül végzel akkor lesz Master. (ha így csinálod meg mind a 24 szett dungit akkor kapod a Dragon winget)
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2016.02.14. 15:49:10
  • Frank99
    #74648
    tegnap nem tudom hányszor nekimentem az utolsó season küldinek, a set dunginek marauder hunterrel.

    nem tudtam megcsinálni, kiba* kukacok nekem jöttek mindig, akár futottam, akár beálltam a sentry pajzs alá.

    kilépek, és erre kiírja, hogy megvan!

    nem kell az összes dolgot megcsinálni benne, vagy nem értem....

    nem mintha nem örülnék neki, de érdekelne...
    Utoljára szerkesztette: Frank99, 2016.02.14. 09:42:59
  • TakácsBálint
    #74647
    Köszönöm
  • pimpi001
    #74646
    a quest mellett ott a kis zacsi ikon. na abban van a maradék cucc
  • TakácsBálint
    #74645
    Sziasztok. Season karaktert felvittem 70 -re,és megcsináltam a 3 chaptert,amiért kaptam 2 set itemet. A 4. chapterből viszont csak 5 részt tudok megcsinálni,mert túl nehéz. A többi set itemet mikor adja? Köszi
  • Hunter of Deer
    #74644
    Ha valami tárgyból ancientet szeretnék akkor a Reforge a legjobb módszer? Csak mert végre tobb ezer mati után kidobta a kocka az Innan Gen monkomnak a fegyóját és hát elég gagyi :D (de azért felment a pumpa mikor 6szor egymás után ugyanazt a hulladék fistet dobta ami nem is kell...)
    Akkor viszont tolnom kell a bountykat ezerrel, legendary matbol van vagy 2k azzal nem lesz gond egy darabig.
    Ha jól tudom bouty mati farmra a T7 a legjobb soloban, vagy T10 split igaz?
  • morcosqtya
    #74643
    Meg ronda is.
  • Hunter of Deer
    #74642
    meg is van végre :)

    a Dragon Winget tuti nem csinálom meg, nem vagyok annyira mazohista.
  • Hunter of Deer
    #74641
    értem köszi.
    Most úgyis elvagyok foglalva a szett dungikkal :D már csak 1 monk kell és megvan a kis zöld szárnyacska :)
  • morcosqtya
    #74640
    Csak magadnak hostolhatsz (helyi szervert), nem mehetsz publicba.
  • Hunter of Deer
    #74639
    még most is ez van.... de ez van valamiféle kihatással a játékra?
  • morcosqtya
    #74638
    Ja, ez volt tegnap este 9 után...
  • Mutans Zombi
    #74637
    Ma megcsináltam a WD-ral az Arachyr-os Set dungeon-t master-re, és nem vitatom, egyáltalán nem volt nehéz, csak kicsit pöcsölős - és telhetetlennek is tűnhetek -, de kicsit csalódott vagyok a jutalmat illetően:
  • bendáj17
    #74636
    Pedig ott van hogy set dungeon az achivmentek között. Ott meg tudod nézni melyiket csináltad meg hasonló.
  • böröczk
    #74635
    Pont azert kerdeztem, mert nem talaltam ilyet. Vagy csak nem figyeltem elegge.
  • Lokker
    #74634
    acsívmentek?
  • böröczk
    #74633
    Wow, hat hajra :D valahol lehet amugy kovetni, vagy csak magadnak tartod szamon?
  • Hunter of Deer
    #74632
    osszes kari minden szet, szval 24 szett dungi, nekem meg 3 kell es megvan a kicsi szarny.
  • Frank99
    #74631
    dehogynem :-)
  • böröczk
    #74630
    Osszes kari minden set, vagy csak egyre vonatkozik?
  • McHaals
    #74629
    remélem azért még megvannak a set itemek, nem törted be őket :D
  • ChristianID
    #74628
    thx
  • mkfdd
    #74627
    invoker crusader build
  • ChristianID
    #74626
    Üdv!

    Hogyan, mit kellene beállítanom, cserélnem, hogy végig lehessen solo-ban csinálni egy Dungeon Set missiont?

    Crusader
  • Jabar
    #74625
    Általában 1 jól működő build-hez nem elég a 6-os set hanem a többi item-nek és a dobozolt tárgyaknak is meg van a pontos szerepe ami kell ahoz hogy erős legyen.
  • Frank99
    #74624
    segítséggel már megvolt a 6-os set, de azóta lecserélgettem, mert gyenge volt....
  • Nomad90Hun
    #74623
    Plusz én még a helyedben lecserélném a sok lila kavicsot zöldre, a cuccok cserések, szerintem úgy jársz a legjobban ha beszállsz valakihez és megkéred segítsen kicsit, mert ezzel a set-el ha solo-ban akarod kiszedni ami kell akkor beleőszülsz.

    Túl sok a hp-d, Thorn dmg dh-nak fölös szerintem, stb.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.02.07. 11:53:32
  • Jabar
    #74622
    vagy mehetsz a shadow mantle/marauder set keverékkel, sentry chakram build-el de mindenképp cserélned kell minden cuccod és cube-ba is rakj be mind 3 helyre powert.

    vagy ez:
    http://www.diablofans.com/builds/69895-2-4-gr91-m6-chakram-aoe-group

    illetve innen lehet minden class-hoz/set-hez szemezgetni:
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sdWUjBqrnXc4nMTvc9G0onHCL1WY6XsF-avLsYOrmOM/htmlview?pref=2&pli=1&sle=true

  • cleric
    #74621
    Mindent cserélned kell, kivéve a helmet. A skilljeid az unhallowed setre vannak beállítva, de csak egy set item van még meg, ehhez még sokat kell farmolnod. Javaslom a Haedrig's Gift-et az első teljes set-hez, keress rá akár youtubeon, vannak video tutorialok hozzá. Menj t1-en, vagy partiban, egy a lényeg, gyors legyél, mert úgy arányában több a drop.
  • Frank99
    #74620
    pls. nézzétek meg.

    nagyon gyöngének érzem, t5-ön már borulok. Mit kellene cserélnem, vagy mire gyúrjak jobban?

    köszi
  • pimpi001
    #74619
    3 nap utan osszejott vegre :P
  • McHaals
    #74618
    ha jól olvastam redditen mind1, hogy season vagy non-season
    Utoljára szerkesztette: McHaals, 2016.02.05. 14:58:28
  • Jabar
    #74617
    Ezt lehet keverni hogy valamelyiket seasion-ban csinálom valamelyiket meg ns-ben vagy hogy van?
  • Hunter of Deer
    #74616
    ilyet kapsz ha cska megcsinalod mindet, de nem masterre, nekem kell egy szarny mert meg 1 sincs:) (ez jobban teccik mint a dragon wing)

    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2016.02.05. 10:43:34
  • malystryx3
    #74615
    Milyen zöld szárny? Én csak 1-et ismerek, ami az összes set dungeon mastery után jár, az tényleg egy zöld sárkány szárny, az nekem sem kell. :) Egyébként a crusader mastery-je tetszik, a többi nem.
  • Lammer
    #74614
    Legmelegebb akkor is az volt (szerintem) amikor pusholtam a líderbordot WD-vel, valamék RG boss nagy szinten dupla dingdongot dobott xD
    én is csak néztem :D

    aztán meg "napokig farmolsz" valamit és már tiszta ideg vagy... we love blizz rng -.-
  • Systore #74613
    "rng is rng" vagy a te esetedben jöhet még a "and then we doubled it"
  • Lammer
    #74612
    csak pár kattintás az excel táblában :) na mindegy ami a durva, hogy jó esetben 1000 legó amulettből jó esetben 8 (NYOLC!) lesz csak azkarant amikor eldől a randomnál, hogy neked legó amud lesz, na és ebbőőő nekem ez 2x bejött egy nap alatt :D
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.02.04. 23:07:21