78961
  • Daermon
    #74691
    Ezt az Innát én is felhúznám... :D
  • morcosqtya
    #74690
    Ez a Thornos Crusader viszont rém unalmas.. :(
  • Nortai
    #74689
    Ha eleget Inna, bármi megoldható... ;D
  • morcosqtya
    #74688
    Csak szeretnétek Ti full Innába nyomni.. :DD

  • Lokker
    #74687
    Ehhez még most is korán van még. :D
  • skinnyman
    #74686
    Inna generator az isten :)
  • Daermon
    #74685
    Mert mindenkinek inába szállt a bátorsága... :)
  • morcosqtya
    #74684
    Static Charge monkot nerfelték?
    Látom mindenki innában nyomja...
  • VanDaal
    #74683
    Lehet ez lesz a vége, ha máshogy nem megy :)
  • Jabar
    #74682
    menj publicba, keress olyan csapatot akik jó gyorsban tolják és zárják a riftet. ha látod hogy meglehet akár rift guardian kill közben már ki is portolhatsz leadni :)
  • VanDaal
    #74681
    Sziasztok!
    Season Journey-ben TX rift 4 perc alatti feladathoz milyen builddel érdemes próbálkozni crusaderrel?
    Alapból az Invoker setes thorns-osat használom, de ez valahogy nem igazán akar összejönni vele...
    Bár gyanítom, inkább én lehetek túl lassú :)
  • Mutans Zombi
    #74680
    Köszi a segítséget!
  • skinnyman
    #74679
    Semmi ertelme dvd-rol felrakni sztem, tobb minden valtozott azota, mint maradt meg kb. Netrol erdemes szedni az egeszet.
  • morcosqtya
    #74678
    Az a patch 2.4 lesz szerintem.
  • pimpi001
    #74677
    hali. sajnos el kell mondjam hogy jelenleg az alapjáték nem sok tartalommal rendelkezik. amennyiben rendesen szeretnél kihívást és szórakozást meg kell venned a kiegészítőt is.
  • Mirk
    #74676
    hali
    most vettem meg az alap játékot, feltett a dvdről vagy 9 gigát és még 11-et le akar tölteni...
    ezek az időközben megjelent patch-ek, vagy mi ez a rengeteg adat?
  • zsotesz
    #74675
    Wizarddal elég egyszerű az 50millás, én úgy csináltam, hogy amikor kinyírtam a falból kijövő bogarakat, akkor kiteleportáltam a goldhalmazból (így nem vettem föl a lóvét). Végigmentem a pályán, leírtottam a dögöket aztán elindultam visszafelé és összeszedtem a lóvét
  • haller26
    #74674
    Sziasztok,csapatot keresek Grezni szezon Sc-re Para 770 Btag: pityputy#2982 Van egy wizardom és készülőben a supportok,ha esetleg vki szeretne grezni és nem zavarja.hogy nem vok egy paracsászár fullos karikkal,akkor írjon rá vagy jelöljön be Ingame.Általban este 9 körül vagyok 7köznap 2 órácskát és a 7végén hajnalban meg este ugyanígy.
  • morcosqtya
    #74673
    kb 8x próbáltam ott, nekem nem jött össze sehogy. Aztán mentem egy riftet öcsémmel, (sima rift) ahol meglett 60 Millio gold streak kb...
    Egyébként ha szerencséd van akkor Guilded baron is megdobja T9-10-en megfelelő gold finddal (még cuccok nélkül is!!!) az 50 millát.
  • ktm99
    #74672
    Azt hiszem act 5-ben a ruins of corvus palyan csinaljak altalaban, azert(is) fedezik fel a mapot eloszor, hogy triggereljek a sok monstert ami csak akkor jon fel, ha a kozeleben vagy. Ha kapasbol leirtanak az egeszet, akkor mire ezek feljonnek resetelodhet a gold pickup timer.
  • morcosqtya
    #74671
    Elég simán.
  • Pacho
    #74670
    Ahhoz hogy megkapjam a Pennantokat masterre kell megcsinálni a set dungeonokat, vagy elég "simán"?
    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2016.02.19. 09:46:03
  • bendáj17
    #74669
    Ha jól tudom igen egy huzamra egyszerre kell felvenni 50 milliót, a gilded goblinnal a legegyszerűbb megfelelő cuccokkal. Azért fedezi fel hogy lássa merre kell menni utána megöli és szedi össze a goldot.
  • Mutans Zombi
    #74668
    Ezek szerint már más is látott goblin sereget.

    Apropó.
    Ez az 50 millió begyűjtése ez pontosan hogy is megy?
    Láttam már a youtube-on pár bemutató videót, ahogy szalad mindenki, anélkül, hogy közben bárkire is koppintana egyet, aztán mikor fel van derítve az adott pálya, csak akkor kezdi irtani az ellent. De miért nem a felderítéskor már egyből? Mit variál?
    Meg mekkora területről kell begyűjteni? És ha közben 'Gilded Baron' (pénzes goblin)-ba botlom, akkor az a 'jaj de jó már meg is van az 50 millió'?
  • morcosqtya
    #74667
    Migrant Shrine volt? :)
  • TBTPumpa
    #74666
    A migránsok szórják a loot-ot a röszkei határon!
  • morcosqtya
    #74665
    Nekem a pet a cél. :-)
    Ami most kis fa volt előtte meg a csúnya kék buldogszörny, de azt várom már, hogy egy rendes hegyifarkast vagy timber wolfot lehessen szerezni mint ami a DH-nak van...
  • Hunter of Deer
    #74664
    Portrét :) nem nagy szám, de így pl volt miért játszani :)
    Jó persze most is van, de szeretem ha van valami cél :)
  • Carmang
    #74663
    Jó ötlet, ezt fogom alkalmazni :)
  • morcosqtya
    #74662
    És az mit ad?
  • Hunter of Deer
    #74661
    nyugi az nem kell. a stash tabhoz csak 2 conquest kell. a 3 az a guardianhoz kell ami a legutolsó Season Journey :)
  • morcosqtya
    #74660
    nabmeg... még az is van??? :(((
    sose lesz meg az az átkozott stash fül.
  • Hunter of Deer
    #74659
    A Guardianhoz már 3 conquest kell :) Nálam is első az 50millió gold volt, második a GR45 szett item nélkül, a harmadiknak a solo GR55 6 különböző szettel-t választottam (4 DH szett / Invoker / Inna :) )
  • morcosqtya
    #74658
    Ok, köszönöm! :)
  • mooo
    #74657
    Annyira könnyű azzal a buildel...
  • morcosqtya
    #74656
    mi a vicc????
  • mooo
    #74655
    Crusader LoN build - nyilván LoN nélkül. Vicc
  • morcosqtya
    #74654
    Season Journey feladatok közül Conqueror-on már csak egy maradt:
    - 2 conquest megcsinálása.
    Ebből egy már ugye megvolt (50M gold streak)
    marad egy, ezek közül talán a legkönnyebben kivitelezhetőnek a - GR45 rift set itemek nélkül - tűnik.
    Melyik kaszttal érdemes nekivágni milyen builddel???
    Ugyebár még LON set gyűrűt se lehet használni, csak legókat felpakolni, köveket, meg a kockában beállítani dolgokat.
    Jelenleg 2 db karaktert futtatok, egy witch dokit meg egy crusadert.
    Van ezek egyikéhez valami használható no set item build??
    Mit javasoltok?
  • mooo
    #74653
    Én felvettem egy itemet amin volt thorns dmg és amikor leütötte magát az egyik csonti együtésnyi hp-ra,akkor kivettem az itemet és vártam,hogy csinálja a boss a speckó támadását. 10 perc kb.
  • Frank99
    #74652
    köszi, így már értem...