78961
  • bendáj17
    #74732
    Szia
    Set me free
    Teljesítsd bármelyik set dungeont (nem szükséges mastered szinten teljesíteni – mastered – az összes küldetést egy menet alatt teljesíted).

    Bővebben itt: Journey magyarul
  • cikasz
    #74731
    Sziasztok.
    Az új szezon chapter IV-ben a "set me free"-t, hogy kell megcsinálni?
    köszi.
  • bendáj17
    #74730
    A furius charge ami a buildre épül az fogja neked generálni fullra. neki mész az ellenfélnek és tele is van a fury. :)
  • dante3
    #74729
    Sajna erre nem tudok válaszolni, te biztosan többet tudsz róla, mert használod, én crusader párti vagyok! Viszont ebben a videóban viszonylag folyamatosan tele a fury:
    , hátha segít valamiben...
  • foldi6
    #74728
    köszi, de ezekbe a build-ekbe mi generálja a fury-t??
  • dante3
    #74727
    Ez a build igen durca, megéri összedobni t10-hez, magas GR-hez! szvsz
  • foldi6
    #74726
    sziasztok, friss 70es vagyok season barbarian-nal, egy build útmutatásban tudnátok segíteni??
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/foldi6-2466/hero/72177337
  • Pacho
    #74725
  • cenobite
    #74723
    Sziasztok!
    Ha a mostani season 4. részét nem fejezem be, attól még kapok valami jutalmat a végén? Csokit, plüssmacit, kiskutyát, bármit?
    Előre is köszi a választ!
  • jan5650
    #74722
    Ha szépen megkérlek bennetetk, akkor valaki tudna egy kis összefogalalót adni egy régi vusszatérő játékosnak?
    Nekem új még ez a kocka is. Seasonal Wizard karit indítottam Hardcore-ban, jelenleg 80-as paragon vagyok, T1 könnyen megy, kb. 1M DPS-em van. Hol farmoljak, mik az alap cuccok amik kellenek? Kell Hellfire ring? Érdemes überezni? Kockát kell valami használnom? Bounty vagy Rift? Hogy erősödjek egy Hardcore karival, hol tudom beszerezni az alap cuccokaT? Köszi! :D
  • WinT
    #74721
    Hát rápróbáltunk egy csirkés WD-vel, de Act3 katapultokat tekertük mikor már csak 12 perc volt hátra. Elképzelni nem tudom, ezt hogy lehetne megcsinálni. Avarice-hoz teljesen béna vagyok, másfél milliót nem tudok összeszedni, nemhogy 50-et... a 6 szettes GR55-höz meg kéne némi szerencse, mert eddig csak az a szett van meg egy karival amit a szezon adott, többet nem dobott ki. És akkor fel kéne gearelni még egy másikat is. A világon nincs ennyi idő játszani...
    Úgyhogy a faszom a Blizzardba meg az idióta feladataiba, most miért fájna ezeknek ha hozzám vágnák azt a kurva láda tabot a Championért? :(
  • Nomad90Hun
    #74720
    Szia!

    Enyém is nemrégiben kezdett döglődni a régi 3 gonbos, akkor álltam át a 6 gombos Genius X-G300-ra, eddígi legjobb egerem, árban olyan 4-5000 Ft szerintem jobbatt ennél olcsóbban nem találsz. D3 simán észleli mind a 6 gombot, 1 van a görgő felett, 2 meg a bal oldalán meg a szokásos bal+jobb+egérgörgő.
    link
  • Traky70
    #74719
    Sziasztok! Lehalt az egerem. Szívesen venném a javaslatokat gamer egerekre 20.000 forintig. Főleg Diablozáshoz.
    Köszi.
  • böröczk
    #74718
    Le van irva. Marciusban konnyen hozzaferheto a cow level barki szamara, de ugyanaz a palya, amit eddig a tehenkes polearm-mal lehetett nyitni (es tovabbra is lehet). Csak most, marcius vegeig eleg egy helyszinre elmenni, es megnyilik a portal.
  • skinnyman
    #74717
    Diablo III Players Discover New Secret Cow Level
    Ez miben mas mint az eddigi cow level?
  • Hunter of Deer
    #74716
    Ha season yourney végett kell, sztem az Avarice , The thrill és a Years of War a legegyszerűbb én ezeket csináltam meg.
    a Years of War annyi hogy 6 különböző szettel csináld meg GR55-öt...
  • Lammer
    #74715
    Igen story only :) Persze, hogy meglehet a szóló, csak ha nincs piszok gyors karid és nem ismerd kívül-belűl a sztorit, akkor csücskös lehet, ezért szokták inkább partyban, mert van egy fix emberke aki "városban campel" meg a többi három szét tud válni olyan helyeken ahol nem egyértelmű a haladás! (desolate sands pl.)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.03.03. 08:15:29
  • WinT
    #74714
    Teljesen új itemet rollol, ha mákod van újra ancient lesz, ha nincs akkor csak síma, tehát ésszel.
    Más: Az egy órás Act1-Act5 finish conquestet story módban kell csinálni? És single megoldható vagy keressek csapatot inkább?
  • Pacho
    #74713
    Lehet, hogy hülye kérdés, de ha a Kanai's Cube receptek közül a "Reforge Legendary Item" receptet egy eleve ancient itemen használom, akkor az elveszítheti ancient jellegét?
  • Lammer
    #74712
    ja nem rosszak, de sajna barbinál is a topban raekor/ik hibrid uralkodik, dhnál meg a marauder és az UE ;)
  • Nomad90Hun
    #74711
    Érdekes, hogy barbárral próba cseresznye alapján visszaáltam Might of the Earth setre, strapabíróbb, erősebb, rifteken sokkal haladósabb mint a Wrath of the Wastes set.

    Másik meg, tudtam, hogy DH-nál a Shadow set-et most veszett kemény szintre buff-olták már-már OP, de hogy már a 2 részes bonusz is ekkora változást hozzon.. Nagyon kemény, sokkal jobban haladok vele mint a Marauder set-el akármikor pedíg abból már 3 v 4 rész is megvan.
  • bendáj17
    #74710
    Köszönöm a választ!
  • Lammer
    #74709
    yep!
  • bendáj17
    #74708
    Ha a seassonbe betörök egy itemet a kanai's cube ami nincs meg a ns-be akkor a seasson végé azok is átkerülnek ns-be mint kockába betört item?
  • cenobite
    #74707
    Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
  • Carmang
    #74706
    ATI kártyád van új driverrel?

    http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/16860006048?page=2

    A 23-as hozzászólásban megadott oldalra menj (forums.guru3d.com)
    Azon belül az 1)-es pontban a kék "Open the link"-re katt, ez elvisz a mega.nz oldalára (a D3 fórumban megadott link nem jó)
    Aztán katt a DirectX 9.0 mappára, és abból szedd le a 13.12.zip-et.
    Csomagold ki, és a benne levő 2 dll-t másold be a Diablo 3 mappádba. Ennyi.

    (azaz: A játék régebbi driver (egy részével) működik, újjal nem. Minden más játéknál a windows alá telepített új driver fog menni)
  • gooooliath
    #74705
    Sziasztok. Mit tudtok arrol hogy a 34-es szintnel a blood sands 2fejezet resznel a qwestnek mert kapok errort? a kep megal de a hangok mennek tovabb mintha harcolnak tovabb de a gwestet nem birom fojtatni..mi a hibba ha valaki tudja irjon
  • Frank99
    #74704
    Éltek is?
    :-)

    Gratula!!!!!
  • JaSoN HuNTeR #74703
    Start January 15th 17:00 CET | Barbarian Magyarok a világelsők.


    Minden csapattagnak sikerült megszereznie a ranglistán való első illetve második helyezését a saját class-uk játszása során (Witch Doctor-aink esetében az első helyezett Gibellini míg őt követve Begyo lett a második az EU ranglistán). Granex Monk-ként első helyen végzett míg Én ugyanezt Barbarian-ként teljesítettem.

    Továbbá a guild-ben (Hungarian Elite - ELITE) több guild tagnak is sikerült első és második helyezéseket is elérni az EU ranglétrán Crusader és Wizard karakterekkel is a Demon Hunter-t leszámítva (az első helyezést Wudijo érte el a Zero Empathy - ZE guild-ből).

    A teljes játékidő összesen majdnem 24 óra volt melyet mind a két videó (ez mint második illetve a másik mint első rész a videóból) 15,5 órányi felvételt fedett le melyek között megtalálható a Season 5 intenzív kezdete, a játék közepén tartó haladás lépésről-lépésre és maga a végeredmény (egy része a felvételnek amely a játék közepe és a végeredmény fázisa között található nem került felvételre a Youtube megbízhatatlansága és maga a felvétel hosszából eredendően azonban a fontosabb részei a Season kezdésnek szerencsére rögzítésre kerültek).

    A második részben a videók közül az utolsó órában (2:30:00 körül) a felvételen a saját mikrofonom hangja elnémult vagy valamilyen oknál fogva nem került rögzítésre, noha más hangforrások (mint a többi játékos mikrofonjának hangja a TS-en és maga a játék hangja) rögzítésre kerültek.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.02.28. 10:56:29
  • dante3
    #74702
  • Mutans Zombi
    #74701
    Például (persze érthető, miért nem gyúrható):
    Corrupted Ashbringer
  • dante3
    #74700
    hát lehet, nem sokat kockáztam, de eddig úgy tűnt, hogy a sima xar legokat nem engedte :)
  • Mutans Zombi
    #74699
    De olyan is van, aminek van spéci képessége, mégsem lehet bekockázni.
  • Nomad90Hun
    #74698
    Ö szerintem a Legendary tárgy képességének "levételére" céloz. A fordítás véletlenül nem made by google?

    Amúgy igen aminél nincs "narancs" leírás arról, hogy buffol, vagy megváltoztat x-y képességet azt nem lehet kockázni, mert ha van, akkor annak a legó cuccnak az legendary képessége narancs színnel van leírva, és az az amit be lehet rakni a kockába.

    Pl. Bul-Kathos eljegyzési gyürűje (Bul-Karhos's wedding ring), az a körülötted álló ellenfelektől életet lop, és ezzel téged gyógyít, ezt ha leveszed, és berakod a kockába akkor a 3 hely (slot) közül az ékszereknél (jobb szélső) ez megjelenik, és kiválasztható lesz, de maga a gyűrű "fizikailag" megsemmisül. Ugyanígy lehet 1 fegyver és 1 páncél bónuszt berakni.

    Maga a képesség levétele ha jól emlékszem az act I-II-III-IV-V büntijeinek teljesítéséért járó dobozból eső matikból 5-5 darab meg asszem 5 db Death's Breath költséggel bír.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.02.27. 17:58:18
  • dante3
    #74697
    Amelyik legendary cuccnak nincs spéci képessége, azt nem lehet bekockázni!
  • Frank99
    #74696
    a receptben le van írva, milyen crafting materialok kellenek hozzá.
    berakod a legendaryt, meg a materialokat, craft, és kész. Egyébként NEM minden legendaryt lehet beletenni, velem is előfordult, hogy nem csinált semmit....
  • Frank99
    #74695
    a receptben le van írva, milyen crafting materialok kellenek hozzá.
    berakod a legendaryt, meg a materialokat, craft, és kész. Egyébként NEM minden legendaryt lehet beletenni, velem is előfordult, hogy nem csinált semmit....
  • cenobite
    #74694
    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem. Nemrég bővítettem a Dio III-at a ROS-al, és most a seasont csinálom. Remek újítások vannak az alaphoz képest, de most nem ezért írok. :)
    Van ugyebár a Kanai's Cube. A Diablowiki ezt írja:

    "Először, eltávolíthatjuk a Legendary itemből a legendary opciót. Ezt követően az item hozzáadódik a gyűjtői listához. A listából kiválasztva az itemet a kocka lehetővé teszi számunkra, hogy használhassuk az adott Legendary item tulajdonságát anélkül, hogy fel kéne vennünk az itemet karakterünkkel."

    Nos akármilyen legendary tárgyat tettem az adott slot-ba, gyakorlatilag semmit nem engedett csinálni.

    Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudom használni ezt az újítást? Barbár karakterem van (az egyik), LVL 65 most. Nyilván varázslósisakot nem próbálok mahinálni.

    Előre is köszönök minden választ!
  • kukubenko66
    #74693
    Seasonban van egy dokim amire már nincs szükségem. Ha törlöm és csinálok helyette egy non-season karaktert, attól még a ládájában lévö eddig összegyűjtött cuccok megmaradnak és átkerülnek season végén ?
  • Lammer
    #74692
    egyem a szivit, ejjjj most kicsit elgondolkodtam