78954
  • Systore #74764
    2.4.1-es patchel indul majd s6?
  • Phara
    #74763
    Meglévő karival gyakorlatilag csak a neve marad meg a cuccai maradnak non seasonban.Azokat levélben kapod meg.A szintje is 1-es lesz tehát fel kell húzni azt is.Max akkor érdemes season most már én szerintem ha vannak ismerősök akik ott tolják és segítenek cuccolni.
  • orkodo7236
    #74762
    Sziasztok!
    Új vagyok itt a fórumon és egy kis segítséget szeretnék kérni. Megjelenéskor vettem még a diablo 3-at, akkor sokat játszottam vele, aztán parkoló pályára került. Pár napja megint kedvet kaptam hozzá így be is szereztem a ros-t is mellé. Hát mintha nem is ugyanaz a játék lenne, szinte mindent újra kell tanulnom. Próbálom olvasással bepótolni a hiányosságokat, de nem könnyű. Na de a lényeg, azt szeretném megkérdezni, hogy véleményetek szerint érdemes még neki állnom a Season 5-nek vagy az lassan kifutóban van és inkább várjam meg a következőt? /gondolom lesz/ Illetve valahol olvastam, hogy neki lehet állni már meglévő karival is nem kell újat kezdeni, erről mesélne nekem valaki kicsit bővebben?
    Válaszokat előre is köszönöm.

    műveletek


  • skinnyman
    #74761
    Jah gondoltam h letezik ilyen, ugy ertettem inkabb csak, h en szemelyesen meg nem jatszottam egyutt olyannal akinek lett volna - de nem is szoktam public-ba jarni :)
  • Lammer
    #74760
    szoft szezon jelenlegi vezető:
    100-asnál nagyobb gemek

    (csak egy példa, van sok :) )
  • skinnyman
    #74759
    Valahol amugy azt olvastam, hogy az elmeleti hatara 200-as szint a gemeknek, de nyilvan 100-asat se lattam meg, mert jelenleg eddig lehet eljutni :)

    A gogok (tobb gemmel egyutt) meg asszem pont valtozni fog a kovetkezo patch-ben es eltorlik asszem az 50-es limitjet is.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2016.03.21. 18:45:26
  • morcosqtya
    #74758
    Vagy 100 ha esoteric alteration-t. :)
  • Lammer
    #74757
    (csak, hogy bonyolítsam :D)

    igen, 50 ha gogokot akarsz pl. :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.03.20. 19:29:10
  • morcosqtya
    #74756
    Nem. 100-asat is beleverhetsz ha fel tudod addig húzni... :)
  • Sheltem
    #74755
    Az a max?
  • skinnyman
    #74754
    Hogyne szamitana, mondhatni az szamit a leginkabb. Minden szintert 5 stat-ot kapsz. Pl 60-as gemmel, zolddel kapsz 300 dex-et.
  • Sheltem
    #74753
    Akkor mégegy kérdés, számít, hogy hanyas szinten csinálom Caldesannnál a legendary gemet? Mert fegyverbe már 30as is elég.
  • skinnyman
    #74752
    Caldesann's -t tokmind1 mibe teszed, mindig ugyanazt adja (es minden viselheto targyba tudsz rakni), szoval igen, ott is dex-et ad a zold.
    Plusz crit-et csak ujraporgetessel/hozzaadott socket-tel tudsz.
  • Sheltem
    #74751
    Srácok egy kérdés:

    Caldesann's Despair al fegyverbe ha Zöld rúnát rakok akkor az critical helyett dexterityt ad ?
    Tehát a Caldesannal nem tudok pluszba criticalt tolni fegyverbe, hanem mágusnál csak intelligenciát?

    Köszi
  • pimpi001
    #74750
    less ide
  • morcosqtya
    #74749
    Az új patchben (aminek a PTR-e megy most) a damage buff az mit tesz?
    Vagy mik az új feature-ök?
  • Nomad90Hun
    #74748
    Nah az említett bug vagy glitch, nevezze aki ahogy akarja a sima fullscreen beállítás miatt volt a graf beállítások között, miután átraktam windowed fullscreen-re a hiba eltűnt, legalábbis most soloban nem jött elő, reggel meg igen, de az igazi az lesz majd ha jön haver és tudunk együtt menni és tesztelhetem ott is. Teszteltem, azzal is, hogy többször alt-tab-oztam egymás után és ment minden rendesen tovább, bár nekem alt tabozás nélkül jött elő annó és percek után is megvolt.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.03.15. 21:18:21
  • NeoMaN
    #74747
    de, ez csak ALT+TAB-nál jön elő
  • NeoMaN
    #74746
    ez nekem is meg van
    no para, várni kel 2-3mp-et és bejön minden
    2D-3D váltás közben szerintem ez simán érthető
  • Nomad90Hun
    #74745
    Nem hiszem, hogy alt+tab lenne, mert eddíg csak party-ban vettem észre, de ma reggel is mikor mentem 1 riftet a season dh-mal szintén előjött és most nem volt alt+tab se azt amúgy is ritkán szoktam nyomni, nekem random jön elő, volt már hogy act 3 town-ban jött elő, de legtöbbször act 5 town-ban csinálja, barbárral semmi gond nincs, dh-val viszont igen. azért is idegel mert esett dh-val 1 fincsi anci lego kard amit be szeretnék kockázni, illetve van 30+ db-m a dh-nál de mivel nem látom igy ládába rakni se tudom, sokszor nekem még felirat se jelenik meg ha ráálok a dolgokra.
  • dantor7
    #74744
    Véletlenül nem alt-tabolás áll a háttérben?
    Nekem alttabnál rendszeresen kiürít valami cache-t, és a tünetek totál olyanok mint amiket leírtál. Persze csak fullscreen módban.
  • bendáj17
    #74743
    Nálam is vannak főleg ha act 5 városban vagyok, volt hogy wd-vel vagy seasson crusaderrel fordult elő. Pont ahogy leírtad, olyan mintha nem tudná betölteni. Megnyitom az karakter lapot és full üres de ha oda viszem a kurzort ki írja.
  • Nomad90Hun
    #74742
    2.4 óta egy elég fura bugra lettem figyelmes, és az lenne a kérdésem, hogy másnál is előfordul-e, mert ha nem egyedi, akkor megy a report a blizznek. Képet nem lőttem róla még sajna, de elmagyarázom mi a gondom.

    Szóval a bug grafikai jellegű, először azt hittem a laggal lesz a gond de nem. Az a gondom, hogy csak monknál és a dh-nál jelentkezik az, hogy ha elmegyünk haverral riftezni, vagy büntizni semmi gond, de ha bemegyünk városba (town), akkor előjön 1 olyan bug nekem, hogy az inventory pl átlátszó, semmit nem látok benne, az árúsok ablakai totál másként jelennek meg, a kovács pl mintha 1 árús lenne olyan ablakkal jelenik meg és 1 csomo ikon pl a fülek páncél készítés, fegyver készítés nem is látszanak csak maga a felirat, kadalánál az ikonok szintén nem látszanak, de a legszebb, hogy a skill barom is üres lesz, tiszta szürke minden skill slot, de a skillek ott vannak mert el tudom sütni őket de elég idegesítő ez, még egyszer ez csak party-ban jön elő nekem és csak dh-val meg monkkal 2.4 óta. Ha nem voltam érthető akkor este ha toljuk haverral majd lövök róla képeket.
  • Mydgard
    #74741
    Csao!

    Most inditottam egy karit, funbol. HC, Seasonal, Campaign. Storyline, videok stb. Ha valakinek van kedve csatlakozni add Mydgard#2102.
  • MBP Schaefer
    #74740
    Nekem windowed fullscreen -re állítva jó.
  • sanya200
    #74739
    21:9-es monitorral hogy lehet rendesen játszani?Csak Full hd felbontást enged.Leszedtem ezt a Flawless Widescreen-t de nem az igazi.Mintha nyújtott lenne a kép.
  • kukubenko66
    #74738
    Season hc boostot vállal valaki ?
    Indítottam egy monkot és eddig lvl41-ig jutottam, de jól jönne egy kis gyorsítás. :-)

    Misilaci#1165

    Köszi előre is
    Utoljára szerkesztette: kukubenko66, 2016.03.13. 16:02:16
  • Phara
    #74737
    És a Torment szinteket nem húzzák fel mondjuk még 12-re?
  • pimpi001
    #74736
    PATCH 2.4.1 PTR. durva hogy minden kaszt dmg buffot kap. kíváncsi leszek mennyi szárnyat dobnak a bossok. :P
  • cikasz
    #74735
    köszönöm rájöttem mi is ez!
  • dante3
    #74734
    Minden kasztnak vannak setes cuccai/ több féle! Összerakod az általad kiválasztott setből mind a hatot, vagy ötöt+ royal ring, és így be tudsz menni a set dungeonba!

    itt találhatók
    Utoljára szerkesztette: dante3, 2016.03.07. 19:37:10
  • cikasz
    #74733
    köszi, de az a bajom, hogy nem tudom, hogy mi is az a set dungeon és hol találom :)
  • bendáj17
    #74732
    Szia
    Set me free
    Teljesítsd bármelyik set dungeont (nem szükséges mastered szinten teljesíteni – mastered – az összes küldetést egy menet alatt teljesíted).

    Bővebben itt: Journey magyarul
  • cikasz
    #74731
    Sziasztok.
    Az új szezon chapter IV-ben a "set me free"-t, hogy kell megcsinálni?
    köszi.
  • bendáj17
    #74730
    A furius charge ami a buildre épül az fogja neked generálni fullra. neki mész az ellenfélnek és tele is van a fury. :)
  • dante3
    #74729
    Sajna erre nem tudok válaszolni, te biztosan többet tudsz róla, mert használod, én crusader párti vagyok! Viszont ebben a videóban viszonylag folyamatosan tele a fury:
    , hátha segít valamiben...
  • foldi6
    #74728
    köszi, de ezekbe a build-ekbe mi generálja a fury-t??
  • dante3
    #74727
    Ez a build igen durca, megéri összedobni t10-hez, magas GR-hez! szvsz
  • foldi6
    #74726
    sziasztok, friss 70es vagyok season barbarian-nal, egy build útmutatásban tudnátok segíteni??
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/foldi6-2466/hero/72177337
  • Pacho
    #74725