78954
  • böröczk
    #74804
    En is ezt akartam kerdezni. Elozo szezonban tobb is volt.
    En lehet, most visszaterek a regi nagy kedvenchez, es inditok egy dht.
    Nem tudom, merjek-e crusadert, kicsit eltero az altalam kedvelt jatekstilustol, de minden szezonban szemeztem vele.
  • McHaals
    #74803
    melyik lesz a mostani seasonban a favorit class?
  • bendáj17
    #74802
    Az 5. éra holnap lesz lezárva ahogy olvastam.
  • ktm99
    #74801
    Tudom, hogy nonseason senkit nem erdekel, de azert nem lockolni le az era leaderboardot uj peccsnel, hat nem tudom...
  • dante3
    #74800
    USA-ban már lehet patchelni, tán kicsit később ide is elér...
  • WinT
    #74799
    Gondolom a szokásos menetrend lesz, szerdai karbantartással patch, pénteken meg szezon start.
  • skinnyman
    #74798
    De meg az uj patch sincs kint vagy?
  • Mydgard
    #74797
    Pentek este indul az S6 ha jol lattam.
  • morcosqtya
    #74796
    kedd 17,00 óra?
    Ez milyen info?
  • pimpi001
    #74795
    na majd most kedden...
    ki mit fog indítani új szezonban?
    részemről main barbi, másodlagos vagy wd vagy monk. előző kettő szezonban egyik se volt.
  • morcosqtya
    #74794
    Hát ba..ott kijönni a peccs... :((
  • pimpi001
    #74793
    tudom elcsépelt lehet de sokminden változott az utolsó napokban is PTR-en.
    mik lettek most az épp aktuális dps szettek és buildek kasztonként az uj 2.4.1-ben?
  • BladeW
    #74792
    ...ami persze totális, és nyilvánvaló bullshit. Inkább arról lehet szó, hogy egyszerűen nem éri meg konzolra supportálni a játékot.
  • morcosqtya
    #74791
    PC Master Race rulez! :)
  • kukubenko66
    #74790
    Ezt találtam bnet fórumon:

    the old systems can't handle all the stuff that blizz has done to the game.. your game is on 2.0.6. We are fixing to receive patch 2.4.1. the old stuff can't handle it.. Blizz even stated that the old gen would not receive patches beyond 2.0.6.

    Angol tudásom nem valami fényes, de itt valami olyasmit írnak, hogy az X360 nem tudná kezelni a játék újabb verzióit, így nem kap több frissítést a 2.0.6 után. Akkoriban lehetséges, hogy olyan erősek voltak a bossok de erre már nem emlékszem.

    Egyik kollégám is hasonló cipőben jár. Karácsonyra megkapta a játék PS3-as változatát és az se kap nagyon régóta update-et és valószínűleg nem is fog.
  • NeoMaN
    #74789
    üdv
    a játék nagyon casual, könnyű (pláne hardon), rengeteg sikerélménnyel
    valamit nagyon nem jól csinálsz
    azt nem tudom meddig patchelték x360-on, de gyanítom, hogy PC-n teljesen más és jobb a játék, az utolsó patchek rengeteget adtak hozzá
  • Trucker01
    #74788
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy én xbox360-on játszottam az alap diablo 3-al hard szinten, és mindig újra kellett járnom a dungeonokat, mire sikerült annyira felfejlődnöm, hogy le tudjam ötni a főellenséget, a PC-s változat is ilyen hard-on?
    Utoljára szerkesztette: Trucker01, 2016.04.08. 16:57:49
  • pimpi001
    #74787
    ptr-en /s6/ mik most az épp aktuális buidek kasztonként?
  • bendáj17
    #74786
    Jogos :)
  • Lokker
    #74785
    Nagy karival gyűjt blood shardot a másikkal meg elkölti így értelmezhetjük úgy hogy egyikkel kiszedte a másiknak.
  • bendáj17
    #74784
    Igen néha nagyon ritkán a loot dob nem karakternek megfelelő cuccot de ilyen mint amit írtál nem lehet.
  • Panzeradler #74783
    Ohh god, köszi, akkor ez kimarad.
  • TBTPumpa
    #74782
    DH-val csak DH-t lehet. Wizarddal lehet a Wizard Set Dungeonokat és így tovább. Azaz, hogy mindegyiket teljesíthesd, mindegyik kasztból kell egy karakter.
  • Panzeradler #74781
    Ez idáig tiszta, viszont a DH-mal kitudom szedni a teszem azt wizard szettet? Vagy neki nem fog kiesni?
  • bendáj17
    #74780
    1 karinak 4 setje van tehát 4 dungeon van. összesen van 6 kari tehát 24 dungeon van. A wing megszerzéséhez az összes kell
  • Panzeradler #74779
    Ezt a dungeon setes achit ami a winget adja, meg lehet csinálni 1 karival is vagy ezek a dungeon-ok csak annak a karinak vannak ott akivel kell a szett?
  • Lammer
    #74778
    Season 5 End & Season 6 Start Dates:

    There will be a period of time between when a Season ends and the next begins. During this time, you’ll be able to sort through your rollover rewards and review your progress on the Leaderboards. It’s a great time to reflect on the accomplishments you’ve made and enjoy the culmination of your pre and post-Season loot hunts!

    Season 5 will be ending at the following dates and times for each region:

    North America: Friday, April 15 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Friday, April 15 @ 5:00 p.m. CEST
    Asia: Friday, April 15 @ 5:00 p.m. KST

    Season 6 will be starting about two weeks afterwards at the following dates and times for each region:

    North America: Friday, April 29 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Friday, April 29 @ 5:00 p.m. CEST
    Asia: Friday, April 29 @ 5:00 p.m. KST

    For time zone assistance, click here. We look forward to seeing you in Season 6!
  • malter
    #74777
    köszi akkor ezert nem ad 800% bonuszt:)mindenem ancients ezert nem ertettem miert nem adja
  • Lammer
    #74776
    mindég hamarébb van patch :)
  • morcosqtya
    #74775
    Köszi!
  • Lammer
    #74774
    nem PTRezek, viszont PH!-n valaki ezt írta:

    ide kattintsál
  • morcosqtya
    #74773
    Erre valaki?
  • morcosqtya
    #74772
    Na de az milyen butaság lenne már.... :)
  • morcosqtya
    #74771
    Ahány tárgyad Ancient annyiszor 100% plusz sebzést ad.
    Ha 8 db Ancient akkor 800% összesen.
    Ez a darabonként 800% bónusz csak a PTR alatt volt 2.4.1 előtt de azt nerfelték (már nincs 800%) mert túl erős volt.
  • malter
    #74770
    van ez a LON build tobb fele karakteren is lehet használni,de nekem csak 100%ot ad viszont tobb embernel 800% sebzest,mi miatt valtozik?
  • Lammer
    #74769
    lehet hát! Sőőt el is "ronthatod", ha az új augmentációd mondjuk 60-as de abba az itembe már beletörtél egy 65-ös gemet, akkor is felülírja
    :)
  • Sheltem
    #74768
    Na akkor mégegy kérdés :) Amibe már Caldesann al raktam gemet lehet később nagyobbat rakni?
    Tehát ugyanabba cserélhető, vagy 1 cuccot egyszer lehet?
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.03.29. 10:33:38
  • ktm99
    #74767
    sentry tavolsagot nezi a sentry sebzeshez ertelemszeruen
  • morcosqtya
    #74766
    PTR fut már egy ideje...
    Aki teszteli annak szól: a változtatásokkal most melyik kaszt a menő fenn, melyik builddel?
    Melyik lett szignifikánsan jobb?
  • Phara
    #74765
    Zei stone of vengeance kavicsnál még mindig nézi azt,hogy a dh sentry-je milyen messze van a célponttól,vagy csak a karakterem és a célpont távolságát nézi?