78954
  • Mutans Zombi
    #74844
    köszi
  • morcosqtya
    #74843
    Közepesen kidolgozott petes HT witch dokim van. Para 530 vagyok. Minden tárgy megvan csak a sacred harvester nincs.
    2 db ancient cucc van még csak sajnos.
    GR 63 a max amit birok, még marad is idő, de GR 64 soha nem sikerül... :(
    Cal. despair 1 tárgyon van csak (50-es gem) mivel nincs még elég topaz-om.

    Innen mivel tudom feljebb húzni, hogy bírjam a 64+ gr-t?
    Ancient items + cal. despair mindenre?
    Attól annyira megugrik majd a sebzés?
  • Lammer
    #74842
    csak egy picit kellene figyelni a szöveg mit ír :)
    ha figyelmes vagy ott a végén, hogy: REMAINING ;)

    másik: köze sincs hozzá, igen a GR level határozza meg :)
  • Mutans Zombi
    #74841
    Valaki segítsen már, hogy a Greater Rift Complete időszámítása hogy megy (lvl mindegy jelen esetben).
    Mert mikor végzek vele, akkor azt írja, 6 perc, de mikor beszélek Orek-kel, akkor a Lvl xx: 8:57. Akkor most mi van?
    Mi számít még bele? Az, hogy fejlesztem a gem-ket, meg hazaportálok, meg minden egyéb cselekedet, amíg nem beszélek Orek-kel?

    Illetve egy nagyon amatőr kérdés: GR-n számít, hogy milyen torment szinten vagyok, vagy teljesen mindegy, mert a GR lvl határozza meg kizárólag a GR nehézségét?
  • Chaoslord3
    #74840
    Csak azt ne felejtsd el hogy mindenkinek ott kell lenni a bossnál 4-es party-ban mert amúgy nem számolja a boss killt...
  • Chaoslord3
    #74839
    S6 Conquest-ek
    -Ezek közül szerintem a lvl 75 GR solo, és a lvl65 3db gem elég könnyen behúzhatóak...
    -A curses! elég nehéz abból a szempontból, hogy ami teljesíthető az elég ritkán spawnol ACT5 Paths of the Drowned-en ---> Curses! conquest
    -a 2 perces Rift: nem tudom milyen karakterrel nyomulsz de One Punch monkkal pl elég könnyen meg lehet csinálni sőt UE DH-val is.... Monk
    -a 20 perces boss mode is megcsinálható soloban, de szerintem elég sok időt elvesz mire sikerül 20 alatt megcsinálnod...

    Utoljára szerkesztette: Chaoslord3, 2016.05.12. 14:17:51
  • kukubenko66
    #74838
    Nem vészes a 2 perces rift. Persze pályafüggő a dolog. Mi egy 4-es partyban csináltuk meg. Elindultunk és már az elején látszott hogy nagy a pálya (Weeping Hollow-t adta be) és rengeteg az ellenfél. 2 dh, 1 monk és én a dokimmal. Akkor már tudtam mit fogok csinálni. :-) Ahogy megpusztult a boss, azonnal leadtam Oreknél és így lett meg a 2 percen belüli rift. :-) Rohadtul nem érdekelt mik estek, mindent otthagytam, ez fontosabb volt. De amugy azt is lehet csinálni, hogy egy ember a városban marad és azonnal leadja ahogy kész, akkor még a teleportálással se megy ez idő.
    De ott van a 350+ -os cursed chest conquest is, az se olyan rettentő nehéz. Act5 Path of the Drowned pályán a waypointtól felfelé kell elindulni és HA van egy kanyargós út ami egy emelvényszerűségre visz, ott a láda, annál meg lehet csinálni. Megcsináltuk 5. vagy 6. kísérletre (2 sentry dh, 1 monk, 1 helltooth pet wd). A láda elég sűrűn ott van és nem kell hogy a bounty questek között legyen.
    Ami még érdekes lenne az az összes boss leölése 20 perc alatt. Ezt még nem csináltuk meg de lenne tervem hozzá. Kell 3 gyors karakter akik elrobognak sorban a bossokhoz és egy dps kari aki a városban marad (mondjuk egy petes wd, a petek mindent szétkapnak pillanatok alatt). A gyors karik mennek a bosshoz, a dps odaportol, leöli a bosst aztán port a következőhöz. :-) Szerintem így meg lehetne csinálni.
    Utoljára szerkesztette: kukubenko66, 2016.05.12. 13:54:36
  • morcosqtya
    #74837
    50 milliós gold streak-et kivették a conquestek közül és új conquestek vannak. Most melyiket érdemes legkorábban megcsinálni?
    3 db legendary gem 65-re vagy a 2 perces kisrift?
    A 2 perces kisrift nagyon vaddisznónak tűnik nekem, nem tudom hogy lehet megcsinálni, még publicban is durva....
  • krisztajo
    #74836
    Köszi szépen.
  • pimpi001
    #74835
    infernal machine
    5:30-tol lessed onnan erdekel teged
  • krisztajo
    #74834
    Egy kis segítséget kérnék.
    Eddig nem foglalkoztam vele, de már van négy darab infernal machine-om.
    Ezekkel mit lehet csinálni?
    Azt láttam hogy teleportok, de hol és hogy lehetne őket használni?
    Illetve nemrég megtaláltam Leoric csontját is, azzal lehet valamit kezdeni?
  • Lokker
    #74833
    Desolate Sands-es bugra meg van még az a fix ami régebben ki volt rakva banner alá?
  • Lokker
    #74832
    köszi
  • Nomad90Hun
    #74831
    Számomra:

    Dh: Marauder vagy Shadow (mindkettő jó csapatozni is, de legjobb bennük, hogy 2 külön játékstílust képviselnek),
    Wizard: Firebird (bár elég hamar megunható) esetleg Delsere szerintem csapatozni jobb,
    Barb: Might of the Earth vagy Wrath of Wastes (Earth szerintem jobb a durva aoe sebzése miatt),
    Wd: Számomra 1 Zunimassa + Deadtooth kombó az ideális (petek tankolnak, te meg szénné aoe-zel mindent),
    Monk: Inna ha csapatozni akarsz, bár most eléggé elhanyagoltak a monkok,
    Crusader: Roland-ra esküsznek sokan, esetleg Thorn set de utóbbi a Wizard Firebird setjéhez hasonlóan hamar megunható
  • Lokker
    #74830
    Classokra lebontva mely set-ek a leghasználhatóbbak?
  • böröczk
    #74829
    Wizard kezdőset s6-ban Delsere, előzőben volt firebird..
  • McHaals
    #74828
    majd segítek, ha kell
  • Frank99
    #74827
    thx! level 67 vok crusader season6.
  • McHaals
    #74826
    kapsz egy full setet, persze nem 'ingyen'...
    1. lvl70-et eléred
    2. megölöd izualt (torment 2)
    3. eléred a griftben a solo 20-at
    mindegyikért kapsz 2-2db set itemet, kaszttól függően:
    Barbarian: Legacy of Raekor
    Crusader: Armor of Akkhan
    Demon Hunter: Embodiment of the Marauder
    Monk: Inna’s Reach
    Witch Doctor: Zunimassa’s Haunt
    Wizard: Delsere’s Magnum Opus

    mindez persze season karakterrel csak, és csak egyszer használhatod, tehát ha már kibontottad a csomagot akkor hiába csinálod meg újra a feladatokat nem kapsz újat.
    Utoljára szerkesztette: McHaals, 2016.05.04. 16:01:48
  • Frank99
    #74825
    hol van ingyen gear?
  • Systore #74824
    azért vicces ez az ingyen set, mert valamelyik classnak nem túl hasznos a 2-es set bónusz. pl. én dh-val elég hamar tudtam volna menni t6-ra marauder miatt, de haver meg szopott, mert firebird volt a kezdő setje. volt köztünk különbség elég sokáig
  • Nomad90Hun
    #74823
    Azért az "ingyen gear" eléggé megdobja a dolgokat a 2db a setből épphogy csak megvolt a lvl 70 miatt, és máris T2 simán 1-1 hasalással, most, hogy Izual-t lecsaptam már 4 részessel simán megy.
  • Jabar
    #74822
    Köszönöm a válaszokat!
  • Nomad90Hun
    #74821
    Furius Charge stunnolja az ellenfelet akinek nekirohansz, mást nem létok ami stunnolna.

    Nekem valahogy mégis magához tért a game, és rebirt-öltem az előző szezonbeli dilidokimat.
  • ktm99
    #74820
    A furios charge cold rush runaval triggereli az APD bracert, annak ellenere, hogy a cold rushnal freeze van irva nem stun. A raekor settel pedig megkapod a furious charge osszes runajat.
  • Jabar
    #74819
    Üdv,

    Ennél a buildnél a ládába az Ancient Parthan Defenders van berakva ami védelmet ad ha a közelben stunolt ellenfelek vannak, de ebben a buildben mi stunnol?
  • böröczk
    #74818
    Leaderboardson a wizard azert jol elhuzott a tobbiekhez kepest.
    80-83 gr a tobbi class, mig wizard 88.
    Elozo szezonban nagyon tetszett a wohs tal rasha meg delseres builddel, de a mostani metabuild eleg uncsi. Dht inditottam, de unom, mindenesetre 250es paragonig elhuzom, aztan nezek valami masik classt erre a seasonre szerintem.
  • Nomad90Hun
    #74817
    Nah az eltűnö textúrás bug, ami városban jött elő többeknek (pl. nekem), az úgy néz ki, hogy a régi inventory-s / ládás kifagyós bug 1 újabb variánsa, ami csak a 32-es oprendszerrel rendelkező játékosokat érinti elvileg 2.4.0 óta, a graf-nál textúraminőség minimumra lecsavarása elvileg fixálja átmenetileg a gondot, de az igazi az lenne, ha blizz oldaná meg, már hivatalos fórum is meg reddit is tele van ezekkel a postokkal.
  • ktm99
    #74816
    Feltetelezem, hogy campaign modban vagy, adventure modban alapbol ki vannak lockolva a kovetok. Szoval leggyorsabban ugy tudod, ha atvaltasz adventure modra, felszereled(azt is meg tudod csinalni, hogy a sajat gyurut/amuletet adod ra egy pillanatra, majd elveszed tole, persze a follower item az kell), majd visszavaltasz campaignre es folytatod azt.[ha abszolut elso karakter, vagyis meg soha nem jatszottad a campaignt korabban, akkor nem tudom, hogy ez mukodik-e, lehet, hogy nem]
  • Pityu0
    #74815
    ok és 70 szintül vagy hogyan szerezzek követöt?
  • Nortai
    #74814
    Felöltöztetni teljesen. Minden slot-ba dobj be valamit. Mármint valamelyik Follower-be, pl Templar.
    Utoljára szerkesztette: Nortai, 2016.05.01. 22:43:49
  • Pityu0
    #74813
    Fully equip one of your follower itt mit kell csinálnom?
  • Nomad90Hun
    #74812
    Haverom szolt, hogy elindult S6, mondom ok, akkor kezdek 1 dilidokit, erre belépek és már az új szezont bemutató ablakban előjött a jó öreg textúra hiányos bug, ami jellemzően s5 act 5 városában jött elő, illetve random itt-ott a többi városban ( legtöbbször party-ba verődve ), de büntik illetve riftek alatt sose, nem vagyok ezzel a buggal egyedül ( blizz egyelőre hallgat az okáról mélyen mint a **** a fűben, illetve megoldást sem igen tudnak még rá ). Szóval ez így nekem játszhatatlan, hogy sose tudom éppen mi van nálam, vagy mi nincs, mennyi hely van inventory-ban/ládában, stb... Azért aki tolja annak GL&HF.
  • bendáj17
    #74811
    Természetesen ezek nem non seassonbe is megvannak, már szerencsére nincs only-seasson item.
  • Lokker
    #74810
    Ezek nonseasonben is elérhetőek?
  • jocika
    #74809
    Találtam egy star helmet-et. Van valami szerepe a játékban, vagy csak jól néz ki? Mert az értékei siralmasak.
  • bendáj17
    #74808
    Itt van merre találhatók a új itemek, petek... Item
  • McHaals
    #74807
    nem, sc... nincs időm hc-ra :D
  • böröczk
    #74806
    Hc? Hcra en is azt inditanek, de meg nem untam meg az eletem :D
    Ahh, lehet akkor maradok a dhnal, szeretem a rangedeket,high risk high reward glass cannon karikat.
  • McHaals
    #74805
    én crusadert kettőt is indítottam, szódával elment, de nem voltam elájulva tőle.
    most úgy gondolom visszatérek a monkra, mert nagyon tetszik quin69 1shot buildje.
    Utoljára szerkesztette: McHaals, 2016.04.29. 13:18:27