78954
  • Agy Halott #74924
    Csak jojjon ki europaban is a Lost Ark... majd meglatjuk mi lesz a blizzarddal.
  • sztar007
    #74923
    Remélem jól belebuknak és b2p-vé teszik a wow-ot, megérdemelné a blizzard, sok pénzhajhász játékuk van így is.
  • kukubenko66
    #74922
    Szia.
    Ha kell segítség paragon szintezésben, gold szerzésben (Vault), gemek upgrade-jében (grift) vagy csak cuccok farmolásában akkor vegyél fel barátlistára és mehetünk. :-)
    BattleTag: Misilaci#1165
  • TBTPumpa
    #74921
    Kicsi az esélye, hogy új kiegészítő készül, hisz a Diablo 3 stábjának java része besegít a Legion fejlesztésébe. Most az a legfőbb projekt, attól függ a WoW (és a Blizzard?) jövője.
  • Mutans Zombi
    #74920
    Gondolom erre a speculációra gondolt.
  • sztar007
    #74919
    Valahol írták hogy még 2 kieget terveznek, gondolom nem a Diablo 4-et tervezik mert ez online, kb a végtelenségig el tudják húzni mint a többi játékukat.
  • Carlos
    #74918
    Terveznek kiegészítőket?
    Nem hallottam ilyesmiről... Ha a season-ökre gondolsz akkor azok inkább event-ek és ingyen jönnek.
    20 font (8000 Ft) a kettőért pedig szerintem nagyon baráti ár. (tekintettel arra, hogy egyenként 10K volt annó, illetve 20 vagy mennyi ha CE-t vett valaki)
  • sztar007
    #74917
    Van esetleg oldal ahol olcsón meg tudnám venni az alapot meg a kieget? mert jelenleg 20 fontot soknak tartok a kettőért összesen. Pláne ha még terveznek kiegészitőket.
  • Carlos
    #74916
    Mindig ez frissül.
  • Phara
    #74915
    Ilyen guide-t láttam már előző s-ban is.Hol lehet megtalálni seasonok kezdete előtt ezt?
  • Carlos
    #74914
    Szia,

    Ezt tanulmányozgasd, nagyon hasznos, mehet a favok közé, folyamatosan frissüé.
    Itt megtalálod milyen skilleket, cuccokat kell használnod, hogy le tudd tolni a season 6-ot.
    Patch 2.4.1 Guide
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2016.06.11. 18:48:17
  • sztar007
    #74913
    Kérdésem az lenne hogy milyen az end game? van olyan tartalmas mint a path of exile?
  • aknakukac96
    #74912
    Sziasztok!
    Életem első diablo karakteréhez szeretnék építő jellegű kritikákat kérni tőletek :) Tippeket, tanácsokat nagyon hálásan fogadom.
    aknakukac-BARB
  • Jani Hun
    #74911
    Próbáld meg az akkham-os cruz dungeont.. nekem még nemsikerült, oylan 5 órát vertem el vele:D
    köszi az infót am srácok:)
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2016.06.10. 13:11:55
  • Carlos
    #74910
    Olvasd el a könyvet és próbálj rájönni hova kell menni a full set-ben.
    Vagy google-zd meg.
    Ha megvan a hely, akkor bemész és master-re kell megcsinálni (minden taskot időn belül megoldani) és kész is.
    Sok sikert, türelmet... :)
  • dante3
    #74909
    Szia! #74899-nál írtam valamelyik nap, sok sikert!
  • Pityu0
    #74908
    Hali
    Mit kell itt csinálnom elmentem felszedtem a könyvet
  • McHaals
    #74907
    DH free set master sem volt gond
  • kukubenko66
    #74906
    Zunimassa sem vészes.
    Csak kell 2 dolog: Deadly Rebirth kés és Wilkens Reach offhand. A peteket jól le kell butítani, hogy ők ne öljenek csak tartsák távol tőled a szaladgáló kis falleneket. :-)
    Nekem 3. vagy 4. kísérletre sikerült a master. :-)
    (mondjuk előző seasonban is ugyanezt csináltam, azért nem volt nehéz, csak kicsit gyakorolnom kellett)
  • morcosqtya
    #74905
    Invokeren kívül ha masterelni akarod mind káromkodós. :)
  • Carlos
    #74904
    wizardos -at csináltam meg jó sok káromkodás közepette.
  • Slee
    #74903
    Mondjuk én csak egyet találtam meg, de nekem eléggé lehetetlennek tűnik :)
  • morcosqtya
    #74902
    Kivéve a thornos invoker set dungeon a Crusadernél mert az pite még masterelni is.
  • Slee
    #74901
    Köszi :)
  • Carlos
    #74900
    Elég szivatósak egyébként, én a hajamat téptem...
  • dante3
    #74899
    He egy armor set mind a hat részét viseled, vagy öt részét és egy ilyen gyűrűt , akkor tudsz bemenni a set dungeonokba! itt le van írva Classonként, hogy hol találod egy adott set dungiját! Sok sikert




  • Slee
    #74898
    Sziasztok !
    Season karakternél , van egy olyan jeaurney-m, hogy kell egy set dungeont csinálnom, azt hogyan kell ?
    Előre is köszi a válaszokat ! :)
  • Noodlee
    #74897
    Már csak azért is érdemes season karaktert kezdeni, mert kapsz extra stash tabet, ami jól jön, ha valaki olyan retardált, mint én, hogy minden xart félre rak, mondván, hogy jó lesz ez még valamikor valamire :D
  • Noodlee
    #74896
    Megkapod mailben.
  • Jani Hun
    #74895
    Hali srácok, sose kezdtem még season karaktert, najó 1x de semmit nem cisnáltam vele kb. namindegy. A kérdés az az hogy ha vége van a seasonnak, a stashban lévő cuccokkal milesz?
  • Carlos
    #74894
    hajrá!
    Hidd el sokkal jobban fog tetszeni a játék!
  • aknakukac96
    #74893
    Rendben skacok, megveszem, köszi a bíztatást:D
  • Carlos
    #74892
    Mindenképpen kieg. anélkül ne játsz, mert gyökeresen megváltozott a játék. sokkal sokkal jobb lett, összehasonlíthatatlan.
  • böröczk
    #74891
    Bizony, ahogy elottem is mondtak, cdkeys.com-on 12 ajro most, boven megeri annyiert.
  • Noodlee
    #74890
    Igen, ahogy mondták, kieg. nélkül nincs sok értelme játszani, pláne, ha tervezed a megvételét. A farmolást meg hagyd a fenébe, mert miután megvan a kieg, a meglévő cuccaid mind mennek a kukába.
  • Montana92
    #74889
    Kieg nélkül szinte teljesen értelmetlen már játszani szerintem. :)
    A bounty, a rift az egész játék gerince (más, az alapjátékban el nem érhető funkciók, felszerelés mellett).
  • aknakukac96
    #74888
    Sziasztok!
    2 hete vettem meg az alap Diablo III-at, ez az első diablo játékom.
    Van egy 60-as barb-om, perpill most őt próbálom gearelgetni. Torment 3-ig bírja egyelőre.
    Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy az alapjátékban milyen farm útvonalakat ajánlotok legendary cuccok beszerzéséhez?
    Vagy kieg nélkül esélytelen a dolog és érdemes lenne megvennem?
    Köszi előre is a válaszokat. :)
  • skinnyman
    #74887
    Ja ok, azt hittem tenyleg egy eve :)
  • TBTPumpa
    #74886
    Overwatch már megjelent és külön szerveren fut. Ellenben a Diablo 3/Starcraft 2 szerverek tényleg nem voltak a helyzet magaslatán, ezt a hivatalos Twitter csatornán is megerősítették. Nem hinném, hogy erről az Overwatch tehetne, bár aztán lehet, hogy Bastion betámadta a Blizzard EU szervereit.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.05.29. 11:02:55
  • Maak
    #74885
    #74879
    #74881
    #74883

    Nemojjanregvoot ;)