2374
  • Evin
    #2174
    Csak a magyar?! Annak semmi értelme, akkor már érdemesebb a magyar verziót beszerezni, ami 70-100MB-al több a telepítővel és miegymással. Minek megtartani egy 7G-s angol és egy 7G-s magyar verziót a fájlokból? Mert ha nem esett volna le NEM lehet kiszedni csak a magyar anyagot, és NEM megy a magyar fájlokkal az angol exe/dll!
    Másrészről nekem nem kell.
  • giba
    #2173
    Szia jutottál a filekkel valamire.Mindkettőtöknek köszi a válaszokat.
  • giba
    #2172
    Szia ha csak a magyar file kellene arra is van meg felelő hely.
  • koj
    #2171
    Egyenlőre a tanító pálya utáni, első hajónál vagyok. Van egy sziget+ a hajó ahonnan indulok. majd írok hol vagyok.
  • rage
    #2170
    Ha már másodszor indulsz a hajóról, s a nagy hajóra kell feljutnod, akkor ugorj a láncra, s mássz fel.
  • koj
    #2169
    Amúgy arra a szigetre kéne mennem?
    ?(mennyi van még a játékból)?
  • rage
    #2168
    Tényleg elég hamar elakadtál
    Merülj le jó mélyre, ott ússz, aztán majd úgyis meglátod.
  • koj
    #2167
    SIKERÜLT! Jó a játék, de máris elakadtam! Amikor hajóról udulok hova kell menni? Nem akárhányszor lemerülök visszasodor a víz a hajóhoz.
  • Evin
    #2166
    Meg lehet próbálni.
    Egyébként nem arra értettem a rendszert, hogy nem elég a játék alá, hanem hogy tele van szeméttel, kártevővel a Win, ilyesmi.
  • koj
    #2165
    Minden van sztem!
    Cpu: 2 magos 2,2 Ghz
    ram: 2 Gb
    v.kártya: Gforce 8600 Gt 256 mb

    amúgy amikor először elindítom akkor tovább megy az edios kírásnál, mert felkínál ilyen mentési izét, elfogadom kilkép, utána mert a mentési krákérdezésig se enged. Elutasítsam és akkor továbbmegy?
  • Evin
    #2164
    Ha az nem jó, amit adtak hozzá, akkor a géppel/rendszerrel van a gond. Valami hiányzik, vagy valaminek nem kellene fent lennie.
  • koj
    #2163
    Felraktam 3x! Most nem csinálok semit vele! Leírod hogy indítsam el?
  • koj
    #2162
    Akkor, hogy crackaljam?
  • Evin
    #2161
    Azért, mert a magyarban alapból benne van a javítás. Fölösleges felrakni, ráadásul szerintem nem is jó hozzá, mivel ebben lényegében nincs is benne az angol anyag. Vagyis az indító exe olyan adatokra hivatkozna a nagy fájlokban, amik ott sincsenek, vagy máshol vannak.
  • koj
    #2160
    Nem jó! Újratelepítettem, nem tettem rá semmit, csak megkrekkeltem és amikor elindítja bejön azeidos aztán kilép.
  • koj
    #2159
    Magyr! De miért kár felrakni a javítást?
  • Evin
    #2158
    Ö, megvenni?
    1.Ha magyar verzió, kár felrakni a javítást.
    2.Ha angol, rossz a crack.
  • koj
    #2157
    Hali! Feltettem a játékot, 1.1 patch, 1.1 crack, de kilép a játék indtása után, hogy xy hibát észlelt ezért keállt: Mit kell csinálni?
  • bogyoka
    #2156
    vissza kell menni az egyik romhoz, ott van valahol, mennyél be mindegyik romhoz és ott kell lenni valahol.
  • totus
    #2155
    A szoborfej hiányzik.Hol találom??A koponya már megvan!
  • bogyoka
    #2154
    Olvass vissza, hiányzik esetleg középről egy szoborfej, meg a szélsőről egy koponya, ha ott jársz amire én gondolok. Állj középre, és nézd meg, hogy odatesz-e valamit Lara.
  • totus
    #2153
    HY!Segítsen valaki!Mexico-i pályán vagyok.Egy nagy sportpályán maja vagy aszték,az egyik oldalon egyirányba fordítottam a fogaskerekeket,( a pályán az egyik sziklasor elcsúszott),de a pálya másik oldalán lévő fogaskereketek nem engedi forgatni.Mi lehet a baj??
  • PeToth
    #2152
    köszönöm
  • rage
    #2151
    #2114
  • PeToth
    #2150
    Sziasztok!
    Azon a pályán járok amelyiken a bazi nagy lengő kalapácsok eltörik a jég hídat és a pálya vége felé meg kell ölni egy nagy szörnyet (yeti szerű szörny). Na itt a szörny után fel kell jutni egy felső peremre a föl-le mozgó kövek és a mozgó lánc segítségével. Sajnos sehogy sem jövök rá, hogy hogyan kellene, mert a pálya többi ilyen termében a mozgó lánc a perem felé mozog, de itt a peremmel ellentétes irányba és mindig leesek, mert hiába csimpaszkodok a láncon a perem felé, nem mászik Lara elég gyorsan. Remélem nagyjából érthetően fogalmaztam és tud valaki segíteni. Előre is köszönöm.
  • sjucus
    #2149
    Sziasztok!
    Női szemmel nézve sem volt rossz eddig Lara néni, szerintem. Sajnos én is attól tartok, hogy még jobban el fogják cseszni. Nekem az első része is nagyon tetszett, nem zavart, hogy a cickói erősem 3szög alakúak voltak, a történet volt a lényeg, meg a rejtvények-fejtörők. az irányításán az Underworld-nél is addig erölködtek, míg jól elbarmolták. De nagyon várom a következőt, ezt már 2szer kipörgettem. 1-szer angol, 1-szer magyar változatban...MEGÉRTE!
  • borso
    #2148
    Sziasztok! Egy kis segitség kellene.
    A kalapácsnál vagyok és nem tudok át ugrani a két görgő sor között.
    Előre is köszönöm.
  • Istencsászár
    #2147
    Meg kellett volna venni.
  • KlinikaHUN
    #2146
    értem,kösz
  • kiara1907
    #2145
    Hát sajnálattal olvasom ezt a hírt,szerintem jó volt így a kis Lara.Meg az egész játék is,remélem nem arra jutnak a végén,hogy majd kiölik belőle a kalandot,mert ez az lényege.
  • Evin
    #2144
    Arra válaszoltam, amit kérdeztél. A magyar fájlok 7GB méretűek! És nincs olyan módszer, amivel kisebb lenne, és fel lehetne rakni az angolra.
  • KlinikaHUN
    #2143
    kicsit félreértettél,nem a játék kell,csak a magyar fájlok,ha egyáltalán kilehet szedni valahogy.A magyar felirat miatt nem szedem újra az egészet,akkor marad angol,csak kérdeztem hátha...
  • Evin
    #2142
    7GB-t? Álmodj csak. Egyébként a megfelelő helyen fent a magyar kiadás.
  • KlinikaHUN
    #2141
    Sziasztok.

    Feltudná-e valaki tölteni a Tomb Raider Underworld magyar nyelvi file-kat?
    köszi
  • elite
    #2140
    Faszom beléjük! El fogják kúrni, pedig jó volt ez.
  • Kaslerka #2139
    A gyenge értékesítési mutatókkal rendelkező Tomb Raider: Underworld megmaradt fejlesztőbrigádja megkísérli újraéleszteni az évek során lemorzsálódott szériát. A Times Online terjedelmes írásban foglalkozik Lara kisasszony fényőzű múltjával, megtépázott jelenével és leendő jövőjével. Az Underworld értékesített kópiái messze alulmúlták az előzetes várakozásokat, ennek folytán drasztikus lépésekre kényszerültek a fejlesztővállalat vezetői: megváltak harminc munkatársuktól. Hibáztathatnák a vásárlókat, kritikusokat vagy a világot sújtó gazdasági válságot, de nem tették. Problémáik forrása magára Lara Croft kisasszonyra vezethető vissza, vagy legalábbis Crystal Dynamics grafikusaira. A publikált írásban felszólalt az Eidos vezető pénzügyi tanácsadója, Robert Brent, aki elmondta, hogy következő játékuk fejlesztésekor alaposan meg kell vizsgálniuk minden egyes tényezőt. Példaként felhozta az elmúlt évek folyamán jelentős megváltozott Batman filmek hangulatát és képi világát. Első lépésként az Eidos munkatársai elgondolkodnak Lara Croft karakterének megváltoztatásán, egy hölgyek számára „barátságosabb" (elfogadhatóbb) főhősnőt kívánnak létrehozni. Sőt, számítani lehet a széria teljes újraértelmezésére, könnyen megeshet, hogy felülbírálnak minden eddig bevezetett és megismert Tomb Raider elemet.

    Forrás: GameStar

    (Már előre félek. Szerintem jó úton haladt.)
  • Csavez
    #2138
    Nekem ugyan ez a hiba volt!
    Tomb Raider: Underworld v1.1 [RUSSIAN] No-DVD/Fixed EXE
    ez +oldotta.
  • totus
    #2137
    okok.Próbálom thanx!
  • sjucus
    #2136
    A "híd" mindkét szélén van karika, amiről le tudsz lógni. Ha jobbra-ballra himbálod magad átérsz a szemközti fal alsóbb szintjére. Itt kell újra megfognod a kék követ és addig húzni-tolni, amig a "híd" a másik járathoz nem ér.
  • sjucus
    #2135
    A képen balra melletted fel tudsz ugrálni egy felsőbb szintre.