2374
  • Briguss
    #2214
    Bocs már értem mit akartál,igen ott voltam már töbször is szóval most nemtom h ez egy hiba-e a játékban.
  • Briguss
    #2213
    De ez kivan nyitva vagy nekem kell csinálnom valamit mert nem találom?
  • Evin
    #2212
    "Futballpálya" közepénél, van egy út balra, ha az első naptári forgótól mész. Ott voltál?
  • Briguss
    #2211
    Hello!Tudnátok segíteni?Elakadtam azon a pályán amikor motorral kell menni a dzsungelben és már megcsináltam az egyik iylen naptár valamit, de a másikhoz hiányzik a belső szobor párduc feje így az nem akar mozogni az hol van?
  • kirol
    #2210
    Melyik gombbal lehet időt lassítani?
  • ricsa008
    #2209
    thx
  • kirol
    #2208
    Mivel lehet időt lassítani? Elfelejtettem.
    A Thor -barlangos pályán vagyok, és eléggé elkeveredtem. Valami nagy kalapácsok lengedeznek, de gőzöm nincs merre kellene menni.
  • Evin
    #2207
    Akkor ne frissíts. Jelenleg a magyar a legfrissebb verziós (1.1).
  • ricsa008
    #2206
    én a magyart szedtem le és az amikor benyomtam hogy csináljon automatikus frissítést engem is kidod az asztalra :S
    miért ??
  • Danyi95
    #2205
    Sziasztok most raktam fel a gemet és elindul a játék és akkor az első képkocka kilyön aztán lelép asztrlra de nem tom mért ennyi és nem inful el valamiért :S plss segítsetek ha tudtok köszi!
  • bodajoci
    #2204
    Köc, közben rájöttem, h oda érkezek vissza.
  • kantorgabor
    #2203
    Ne törodjél vele menj tovább azon az ajtón ami a polip mögött megnyilik. Visszafelé egy másik úton kell, hogy visszagyere ami visszavezet a polip terem legtetejére onnan tudsz majd átlendülni a karika segitségével a másik oldarra.
  • bodajoci
    #2202
    Itt:-)
  • bodajoci
    #2201
    Abban a teremben, ahol kipurcant az a böszme nagy polip, ott fel lehet menni a legfelső szintekre vhogy? Mert a távcsővel látni, h van ott 1-2 cucc, de nemtok feljutni sehogy sem. A polipot kinyíró kar fölé még feljutottam, ott is van egy secret, de a terem mennyezetén látni egy karikát, amit vhogy nem akar észrevenni sehonnan, bárhogy próbáltam.
  • Evin
    #2200
    Ilyen hibáknál nem sokat számít, hogy eredeti vagy sem. Ez magában a játékban van benne rosszul. Ha magyar verziód van, akkor mentésből kell továbbmenned vagy újrakezdened a pályát, ha nem, rakd fel az 1.1-es javítást.
  • kantorgabor
    #2199
    Pedig ráadásul gyári a játek. Még azon gondolkodtam, hogy nem e az a baj, hogy mielött lemotoroztam az alvilágba én a jobb odali kereket forgattam el és úgy sprinteltem le motorral a bejárathoz, mig a videón a bal oldalitol motorozott a video készitője. Nem tudom számit e valamit, hogy melyik oldarrol indulok a bejárat felé.
  • Evin
    #2198
    Akkor te is belefutottál az egyik bug-ba.
  • kantorgabor
    #2197
    Tuti hogy nincs ott semmilyen vasrúd és mintmár emlitettem megnéztem egy vegigjatszas videót és ott az átvezető videó után felül a motorra és ezen a rámpán simán átugrat és csak a harmadik godor elött áll meg és ott ugrik fel az oszlopra, hogy tovább tudjon menni ezután jönnek az óriás pókok. Én eddig láttam a videót.
  • bogyoka
    #2196
    nézzél jobbra, vagy balra kell lenni egy kiálló vasrúdnak, arra felkapaszkodsz, és egy oszlopra kell ugrani, ami lecsúszik és felnyitja a rampát.
  • kantorgabor
    #2195
    [IMG][/IMG]

    Mellékelem a képet.
  • kantorgabor
    #2194
    Lenne egy kis problémám , a Mexikói pályán miután lemotorozok a rámpán a föld alá a legelső ároknál a fábol készült rámpa nincsen felnyitodva emiatt nem tudok a motorral átugratni a másik oldarra. Megnéztem egy végigjatszas videót és ott fel volt nyitva a rámpa. valakinek van valami ötlete miért van ez?
  • Evin
    #2193
    Tényleg magyar? Akkor ne rakd fel a javítást, se a hozzá tartozó crack-et. Ennyi a titka. (Az okokért olvass vissza)
  • sebie
    #2192
    sajon nem működik nekem a játék. magyar nyelvű van meg, eidos logo után kilép az exe. 1.1es frissítést felraktam. tud valaki megoldást ?
  • sjucus
    #2191
    Én sem tudom mit kell annyit nyafogni a játék nyelvezetén. Aki annyira nem érti a lényegét, az ma már le is töltheti a magyar verziót a torrentről.
  • Frosty01
    #2190
    nem tudja valaki hogy miért nem tudom elindítani a játékot? indítás után rögtön befagy és leállítja a windows :SSS
  • AtiRadish
    #2189
    Napok ota ez a magyar nyelvi fajl boncolgatas megy, hagyjuk mar konyorgom...Tavasztol mar csak 4k forintba fog kerulni a jatek, az varjon addig es vegye meg akkor, ha meg ennyit nem kepes kiadni ra, az meg szakadjon meg es jatssza vegig angolul, kesz 600.
  • Evin
    #2188
    De a neve alapján feltételezem, hogy az EA által fejlesztett big fájlokhoz van, mint pl az NFS. De ez nem olyan big fájl, amennyire tudom.
  • Rudee
    #2187
    A bigGUI nem az EA saját programja.
  • Evin
    #2186
    Mindegyik fájlban van szöveg, össze-vissza. Csak úgy lehetne megoldani, ha minden szöveget kézzel kiszednél, és egy program visszaírná. De ez azért sem oldható meg az utolsó TR részekkel szemben, mert az angol/német/francia/stb nyelvű és a magyar/lengyel/orosz/stb verzióban máshol máshogy vannak a szöveges részek, lényegében teljesen más fájlok. z már csak bonyolít a dolgon, hogy benne van az 1.1-es javítás.
    Az EA szerkesztője biztos nem jó, mivel ezt nem az EA fejlesztette, hanem a Crystal Dynamics, és ez a saját formátumuk. Ennek az elődjét használták a Soul Reaver sorozatnál is, és azokhoz se nagyon van magyarítás.
    Jobb, ha mindenki belenyugszik, vagy angol vagy magyar verziója van, azt nem lehet átültetni a másikba.
  • Rudee
    #2185
    Az EA big filejait pl bigGUI-val tudod szerkeszteni.
    Meg kell próbálni, hátha jó ehhez is.
  • rage
    #2184
    Az installált állományt voltaképp a 4 fő file teszi ki, leszámítva az exet, a videokat meg a support fileokat
    A 4 fő file bigfile.000, 001, 002, 003
    3 file ezek közül kb 2 giga, a negyedik meg 800 mega.
    A nyelvi fileok valamelyikben benne vannak, amennyiben lenne egy program, amivel tudnák szerkeszteni ezeket, akkor meg lehetne oldani.

    Máshogy nem megy, most nem elég átírni a cfg filet, meg felülírni néhány pár megás filet és kész.
  • Evin
    #2183
    Nem hiszem, tudom, mivel ha nem tűnt volna fel, itt nincs nyelvi fájl.

    Tény, személy szerint nem próbáltam ki, de állítólag patch módon sem lesz olyan kicsi az angolt magyarrá tevő fájl, hogy jobban megérné letölteni, mint a magyar játékot. És ez gigákat jelent! Mert amiről te beszélsz, az a patch módon működő magyarítást. Már csináltam jó néhány ilyet, tudom miről beszélek.

    Nem, de amiben benne van a nyelv, az 7G.

    Önmagam ismétlem: itt nincs nyelvi fájlt. Ráadásul csak akkor dobálózhatnál azokkal a nevekkel, ha ugyanezzel a motorral készültek volna, de nem így van. A Mass Effect-nek is külön fájlban van a szöveg, nem pedig együtt a hangokkal, textúrákkal.
  • bgabor
    #2182
    Nemazért, de a TR:Legend és a TR:Anniversary messze a legjobb TR játékok voltak. Nem újraértelmezni kellene a szériát, csak folytatni azt a minőséget, ami az Anniversaryval abbamaradt.
  • bgabor
    #2181
    Baromi sokat érthetsz hozzá ha azt hiszed hogy a játék 7GB-jából 7GB a nyelvi fájlok mérete. Kiderült hogy halvány fogalmad sincs a játékok magyarításáról, a nyelvi fájlok elhelyezkedéséről.

    Nem tűnt fel neked például, hogy a magyarítás.hu portál teljes magyarításainak mérete sosincs 100 megabájt felett? De az átlag még ennyi sincs, a tíz megás méretű magyarítás már nagynak számít.

    Ennek fényében te tényleg komolyan gondolod, hogy az Underworld nyelvi fájljai 7 gigásak?

    Az angol játék magyarrá tételéről pedig csak annyit, hogy kábé 10 olyan játék jött ki az elmúlt évben, ami néhány hónappal az angol bolti megjelenés után megjelent magyarul. Kivétel nélkül mindegyik angol verzióját sikerült magyarrá varázsolni a magyar nyelvi fájlok megfelelő bemásolásával. És nem kicsi vagy könnyen magyarítható játékokról beszélek, hanem például a Mass Effectről. Eltartott egy ideig, de néhány napon belül kikerült hozzá a saját telepítővel rendelkező magyarító cucc, ami a magyar változatból kiszedett fájlokkal készült.
  • G3gI
    #2180
    vagyis elindul de elejen edios kepet mutatja es utana dobja ki ezt a kepet
  • G3gI
    #2179
    hali: A 0x0007a0c79 cimen talahato utasitas a 0x00000000 memoriacimre hivatkozott. A memoriateruleten nem végezheto el a kovetkezo muvelet:written

    ezt irja ki nekem a jatek mikor L szeretnem inditani mitudok ez ellen csinalni ?
  • ZPapp23
    #2178
    Megoldva:)
  • ZPapp23
    #2177
    Sziasztok! Nyomja vki 64bites vistan?
  • Evin
    #2176
    Nem értem ez most hogy jön ide. Az, hogy kijött magyarul nem tudom hogy kapcsolódik az MP-hez? Az MP-n csak házi és nemhivatalos fordítások vannak. Ami kijött magyarul, olyan nem.
  • giba
    #2175
    Hát nem esett le de akkor verjünk szöget koporsó fedelébe.Ha ezt a játékot nem adják ki magyarul kis hazánkban akkor a magyaritások portálon a fiuk éhen haltak volna.Mert mint irod /NEM lehet kiszedni a magyar anyagot/.Azért köszi.