2374
  • Aspyrin
    #2254
    Sziasztok!

    Ilyen nem szokott velem előfordulni, de most már a játék elején szükségem lenne segítségre (nem röhögni!) :D Szóval még csak ott járok, ahol két kocka hever a földön, a falon szemben két sárkány, mindegyik elé le tudom pakolni a köveket, és középen meghúzni a kart. Ha a jobb oldali elé teszem a kockákat, és úgy húzom a kart, akkor füstöt okád a fej. Gondolom baszkurálni kell a piercinget az orrában, de nem jutok előrébb, hiába mászok fel a kötélen és nyomkodom az "E"-t, nem történik semmi. Fogalmam sincs mit rontok el!
  • CroftManor
    #2253
    Már kijött xboxra
  • simi1018
    #2252
    nekem is az a problémám, mint skampinak.Kidob az 1. kép után.
    megkérdezi,h csináljon-e automata mentést és bármire nyomok,hibaüzivel kirak az asztalra. Felraktam az 1.1-et és nélküle is próbáltam, sajnos így sem indul. Tud valaki segíteni ??
  • fery02
    #2251
    Nálam ez a "helyszín újralátogatása" menü nem aktív a PDA-ban a Földközi tenger pályán. Lehet, hogy előtte legalább egy pályát (esetemben ezt) végig kéne vinnem, hogy aktív legyen?
    "És akkor betesz egy üres pályára" - ezt úgy érted, hogy még itt se választhatjuk ki a pályát, hanem random módon válogat, hogy melyik pálya jöjjön?
    Az meg egyértelmű, hogy semmi ellenség, hisz már mindenhol kipucoltuk egyszer a környéket. Csak a kincsen várnak, elvégre erre utal a "Kincsvadászat" mód. :)
  • DarkSector
    #2250
    dlc lesz?
  • Kongy
    #2249
    Neem, azért ennyire nem durva a helyzet. a PDA-ba kell belemenni és azon belül helyszín újralátogatása. És akkor betesz egy üres pályára, ahol semmi ellenség, semmi izgalom, csak menj előre, ha meg télleg játszani akarsz akkor kezdd újra...
  • fery02
    #2248
    Szóval nem kell csodálkoznom, miután végigjátszva a játékot, a "Kincsvadászat" menüre rákattintva nem pályaválasztási lehetőség fogadott, hanem egyből elkezdte tölteni a legelső pályát? :O
    Komolyan most az van, hogyha nekem pl a legutolsó pályán nem lett felvéve egy relics, akkor előtte az összes pályát végig kell tolnom megint? :O Nemár.
  • Kongy
    #2247
    Szó mi szó Amandának elég debil feje lett. Sokkal jobban tetszett a Legendben. Lara szexisebb lett, és jobban néz ki, de Alister.... hát no comment xD Amúgy teljesen egyetértek veled. A pályák újbóli végigtolása tényleg rettentően hiányzik, mert én viszont szívesen nekiülnék újra egy-két pályának, de ahhoz az előtte lévőket is meg kell csinálni, és azt meg pont nem akarom... szal nagyon gáz ez így, és ezért nem nagyon fogom elővenni a gamet a jövőben...
  • fery02
    #2246
    Eléggé darkosra sikeredett ez a játék. Szvsz a Legend sokkal hangulatosabb volt.
    Nem igazán tudom eldönteni, hogy most hosszú lett-e a játék vagy rövid, mert ugyan kevés pálya van, de azok elég nagyok. Meg nem is egyfolytában játszottam vele, 1 hétig kivitte nekem a játék. Az a baj, hogy nem nagyon érzek késztetést, hogy újrakezdjem a pályákat a többi kincs megtalálásáért, mert a nagy pályák miatt sokkal nagyobb nyílt terek vannak, ami nehezíti a kincskeresést.
    Maga a menü is elég érdekesre sikeredett, nem igazán kellett volna hozzányúlni, a Legend-nél tökéletesebb menü nem is kellett volna. Nagy hiba volt továbbá, hogy nem lehet újranyomni a pályákat Trial módban, így végigvittem volna a pályákat újra, versenyezve az idővel.
    A másik már nem kekeckedés, de mégsem tetszett annyira: értem én, hogy ha már Lara kinézete megváltozott, akkor már illő a többi előző részből visszaköszönő karaktert is megváltoztatni, de pl Amandára rá sem ismertem. A Legendbe annyira aranyos feje volt. Viszont Zip nagyon kemény lett. Az az igazi füves, kemény néger xD.

    Mindenesetre meg fogom venni, mert megérdemli, úgyis kevés fogyott belőle. :)
  • fery02
    #2245
    Az igen, érdekesen van akkor megoldva. Nekem pályák végén így is marad mindíg vagy 4-5 medipack, de akkor plusz életszerzési lehetőség is van a játékban.
    #2242: ezekkel nem lehet bónuszokat feloldani
  • CroftManor
    #2244
    nem tévedsz
  • Maxtreme
    #2243
    asszem amibe folyadék van az az élet :)
    De lehet tévedek,
  • Evin
    #2242
    Nem a bónusz dolgokat lehet vele feloldani?
  • Maxtreme
    #2241
    vizelet xD

    Amúgy asszem' élet.
  • fery02
    #2240
    Nem tudjátok, hogy a pályákon mi célt szolgálnak azok a felvehető kelyhek, amikben általában van valami sárga folyadék?
  • CroftManor
    #2239
    Ezt láttátok már? XD
  • Briguss
    #2238
    Köszi
  • Evin
    #2237
    CSAK 1oldallal van visszább: #2114
  • Briguss
    #2236
    Nekem se sikerül a láncon tovább jutni h kéne?
  • Victor1103
    #2235
    Megoldva bár az is egy bugnak köszönhetőenAhogy mászott a láncon a kamera hírtelen kiakadt a fél képernyő fehér lett és valahogy átdobott a másik oldalra és végre nem esett le ötszázezredszerre.
  • Victor1103
    #2234
    Szeleb neked sikerült ott továbbjutni?Én is 360-on játszom és egyszerűen képtelen vagyok átjutni a túloldalra.Szörnyű hogy ekkora buggal megjelenjen egy játék:(
  • Evin
    #2233
    #2219
  • Victor1103
    #2232
    Valaki segítsen pls!Ott tartok hogy vannak a kalapácsok amik himbálóznak oda-vissza azokon kell elugrálni a folyosó végére meg vannak ilyen kötömbők amikre ráugorva fel és le emelkednek.Vannak ilyen láncok fent magasba és nem is volt velük gönd mert mind jó irányba mozgott de az utolsó teremben a láncok ellentétes irányba mozognak és nem tudok olyan gyorsan mászi rajtuk és mindig leesek...
  • mikiking
    #2231
    oké.megleltem viszzább is már ezt a linket.koszi szépen
  • bogyoka
    #2230
    itt át tudod nézni szerintem, hogy hol tartottál, és van savegame letöltés is. Bal oldalt keresd meg az Underworldöt a végigjátszásban van.
    Itt próbáld meg
  • mikiking
    #2229
    Sziasztok...tegnap elmentem nagyon sokat a játékban.... de átinstaláltam a gépet, a saveket elfelejtettem kivenni... Valaki nem tud valami megoldást ?? ha a 100 % savet letoltom akkor nem tudom kiválasztani melyik pálya kell nekem.
  • bodajoci
    #2228
    Én kivképpen ráküldtem az 1.1-et a magyarra, mert a programok menüben 1.0 szerepelt, pedig a readme 1.1-et írt. Semmi változást nem tapasztaltam, ugyanúgy ment tovább a game, csak már a programoknál is 1.1 szerepelt.
  • Evin
    #2227
    Az meg, az 1.0-hoz, 1.1-hez, és a magyar kiadáshoz mind különböző crack kell. (A magyart meg nem szabad patch-elni!)
  • skampi
    #2226
    jaa!értelek,hát igen,tört...kövezzetek meg...
  • skampi
    #2225
    crackeltem is és patch után is.
  • Evin
    #2224
    Crack? Mert akkor az a baj.
  • skampi
    #2223
    nekem is az a problémám,h kidob az 1. kép után.
    megkérdezi,h csináljon-e automata mentést és bármire nyomok,hibaüzivel kirak az asztalra.felraktam az 1.1-et és nélküle is próbáltam.
  • bodajoci
    #2222
    Végigvittem, de az első pályán nem találtam meg minden kincset, meg az ereklyét sem. Most újra az első pályán vok, de ez csak a kincskeresésről fog szólni? Mert kincskeresést írt ki.
  • rage
    #2221
    Nem kell rá felállni, csak a gyors oldalazó gombbal, amit a párkányon is használtál, átmászni.
  • szeleb
    #2220
    OKés visszaolvastam.E betű nyomogatása, csak az a gáz hogy xbox 360-an nyomom.ott megpróbáltam felállni a láncra és b-vel akrobatikázni de leesik.nagyon idegesítő komolyan mondom
  • Evin
    #2219
    1.Olvass vissza.
    2.Párkányon mivel "sietsz"?
  • szeleb
    #2218
    Hello!Elég szar problémába ütköztem.A valhalla pályán az utolsó ilyen kőtömbős forgókerekes szobában ahol van az a batár nagy troll nem tudok tovább jutni ugyanis az eddigiekkel ellentétben a lánc nem arra mozog amerre mennem kell hanem a fal felé ott meg ledobja lara-t aki meghal.Már mindent próbáltam de nem sikerül átjutni a másik oldalra.Letöltöttem egy végigjátszást abba szó sincs róla hogy ellentétesen mozogna a rúd tehát arra gyanakszom hogy bug.Valaki járt már így?Valami megoldás?Újrakezdtem a mission-t de nem segített.
  • Briguss
    #2217
    Igen ott voltam.De am 3 árduc fej kell? Mert nekem nem koponya kéne hanem rendes szobor párduc fej.
  • Evin
    #2216
    Bementél a romba? Betörted a padlót?
  • bogyoka
    #2215
    nem hiszem, hogy hiba, keressed csak, meglesz az, pontosan nem tudom megmondani, hogy hol, mennyél minden romhoz be.