2374
  • CroftManor
    #2294
    Milyen jó ez a progi, egészen művészi alkotásokat lehet vele csinálni XD
    kép1
    kép2
    kép3
    (nagyító)
  • CroftManor
    #2293
    Igy van, csak xboxra jött ki a DLC sajnos
    Egyedül a Mirrors Edge DLC-je jött ki PCre is
  • fery02
    #2292
    Hát ez meg loál
  • fery02
    #2291
    Ő a DLC-re gondol, ami PC-re nincs.
  • bgabor
    #2290
    November eleje óta kint van a PC-s warez verzió... Majd fél éves a cucc.
  • Evin
    #2289
    Nem csak konzolra adták ki?
  • CroftManor
    #2288
    Aha. Kb két hete
    Akhesiva XD
  • Kandurex
    #2287
    ez már kijött?
  • CroftManor
    #2286
    Ti nem foglalkoztok a DLCvel?

    tök király
  • AtKing
    #2285
    jó, leszedem. Biztos király a többi is!
  • simi1018
    #2284
    Köszönöm Bogyó----- Igazad van nem játszottam a korábbiakat végig.
  • bogyoka
    #2283
    Játszd le a többit is nagyon jók:)
  • fery02
    #2282
    Ok, akkor most jöhet időrendben visszafelé az összes rész, egészen a legelsőig.
  • AtKing
    #2281
    Hello!
    Én már kiakasztottam a játékot, pedig ez az első tomb raider játékom! Szerintem nagyon jó játék. Jó a grafika is, kalanddús!
  • CroftManor
    #2280
    Hát igen, aki nem játszott az előző részekkel az honnan is tudhatná...
  • bogyoka
    #2279
    gyorsan nyomogasd az E betüt.
  • simi1018
    #2278
    Üdv. Elakadtam annál a helynél, ahol a nagy szörny megölése után a láncon kell átmászni a másik oldalra azonban a lánc pont az ellenkező irányba halad, mint amerre nekem kellene, és íyg mindig lelök a láncról, hogyan tudok átjutni a túl oldalra ? Tud valaki segíteni ? Előr is köszi
  • fery02
    #2277
    Ezen én is elgondolkodtam már. Biztos azért, mert azok biztos elindulnak Windows-on. :D
  • akyyy
    #2276
    hát akkor meg miért azok?:D fail.
  • fery02
    #2275
    Itt nincsenek. Am láttam már több games for windows játékot, amiben nincsenek acsívok.
  • akyyy
    #2274
    pc verzióban vannak achivmentek?(mint boxon, mert games for windowsos, mint gta4)
  • fery02
    #2273
    Üdv a jelenben!
  • Anteris
    #2272
    elég szarul néz ki, élőben biztos nem kellene egy ilyen pipaszárlábú csontkollekció..
  • Sörmókus
    #2271
    Na erre előjött még 1 probléma... Alapvetően menne a játék közepes grafikán, de aztán egy idő után kb 5 mp-enként szaggat egyet... aztán kipurcan a gép, kék ablakot kapok, amiben leírja, h a számítógép védelmében leáll... és újraindul... és akármikor elkezdem a játékot, ezt csinálja... Ez miért lehet?
    Konfig:
    AMD Sepmron 2500+
    1 gb memória
    Fx 7300 GT GDDR3 256 mb
    Elvileg elég kell, h legyen... meg a játék legelején megy szépen, aztán jön a szaggatás:S Ha valaki tud, segítsen lécci!
  • fery02
    #2270
    :D Nincs mit tőled se! :)
  • simi1018
    #2269
    Köszönöm, Feri, rendes volt tőled hogy megosztottad a titkot.
  • fery02
    #2268
    Nincs mit! :)
  • Sörmókus
    #2267
    Én is ugyanezzel a problémával küzdöttem, de a megoldásod segített! Örök hála neked!!!
  • fery02
    #2266
    Jól van na, elárulom a titkomat és segítek a warez jellegű kérdésedben:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szedd le a gamecopyworld.com-ról ezt: Tomb Raider: Underworld v1.1 [RUSSIAN] No-DVD/Fixed EXE, perzse előtte tedd fel a patch-et is.
  • Evin
    #2265
    Ez nem titkolózás kérdése. Ha senki sem találkozott ilyennel, a megoldását sem tudhatjuk.
    Lehet crack, régi driver stb miatt.
  • simi1018
    #2264
    úgy látom, jó titok tartók vannak közöttünk, akik nem merik megosztani, hogy hasonló hiba esetén mi a tenedő

    a kérdésem volt " Kidob az 1. kép után.
    megkérdezi,h csináljon-e automata mentést és bármire nyomok,hibaüzivel kirak az asztalra. Felraktam az 1.1-et és nélküle is próbáltam, sajnos így sem indul. Tud valaki segíteni ?? " volt aknek hasonló hibája volt, és megtudta oldani.
  • fery02
    #2263
    "Nálam ez a "helyszín újralátogatása" menü nem aktív a PDA-ban a Földközi tenger pályán"
  • Kongy
    #2262
    Nem hinném. Shader Model 3.0 a minimum. az alatt nem indul. Egy Radeon X1600-zal ár indul.

    A kincsvadászatba belemész, és azon belül PDA. Ott kell lennie a helyszín újralátogatásának. Nem random módon rak be, a pályát te választod. Amúgy a mentésnél hibaüzi a magyar verzió problémája. Szerencsére van már patch, nekem segített. :)
  • Demila
    #2261

    x700 radeon kártya, az elég ?


    256 mb rammal
  • Evin
    #2260
    Driver+DX9 frissítés.
    Elég neki a kártyád?
  • Demila
    #2259
    sziasztok nem megy a játék. Indítás elött kijön a setup , azt leokézom és kijön egy Failed to initialize Direct3D with current settings hibaüzenet :(

    ha valaki tud segíteni , azt nagyon +köszönném .
  • fery02
    #2258
    Húzd, de vigyázz! Először én úgy jártam, hogy elkezdtem rá mászni rá, de nem bírta el a súlyomat, és rám esett. :)
  • Aspyrin
    #2257
    Köszönöm a válaszaitok!

    Érdekes a helyzet, hiszen az "E"-t csak akkor jelezte nekem a játék, amikor már teljesen fent voltam a karikánál, addig csak a space világított fel.. Tehát ha jól értem, bárhol megállhatok, lőjem ki a kötelet és próbáljam húzni? Este kipróbálom :)
  • fery02
    #2256
    A kettő kő az bal oldalra kell, a jobb-ra meg elég lesz a sárkányfej súlya, önmagában.
  • bogyoka
    #2255
    A karikába belövöd a köteledet, és húzni kell, hogy leessen a sárkányfej, nem kell mászni, de az E-vel tudod húzni.
    A két követ nem emlékszem hova kell tenni, azok súlyt szolgálnak, vagy középre kell a kettő nem tudom már, vagy két oldalra.:)