2374
  • benőmenő
    #2374
    Steam-es verzió gond nélkül megy win8-on.
  • Krisztiam #2373
    nem tudom én Windows 7 alatt játszok vele
  • Aborg
    #2372
    Sracok, hogy lehet ezt a jatekot elinditani Windows 8-on? A v1.1 patchot is felraktam de nem indul. Addig megy hogy megkerdezi csinalja e majd az automatikus menteseket, de azutan kilep. Az exe-re meg nem lehet kompatibilitasi modot nyomni.
  • Encore
    #2371
    Anno a 4.-ik részig játszottam A TR-ekkel, a többi kimaradt. Az új TR viszont nagy csalódás volt, mert semmi köze ehhez, csak egy lövölde, ezért úgy döntöttem pótolom azokat a részeket, amelyek kimaradtak. Ezzel kezdtem és ugyan könnyebb volt, mint mondjuk az első két rész, de jól szórakoztam. Elvből nem használtam semmilyen segítséget, se youtube-se semmi és így eltartott egy darabig, mire belerázódtam és végigvittem, pedig annyira nem hosszú, így utólag visszatekintve.

    Vannak beragadós bugok, de szerencsére megvan a TR feeling, vannak jó kis feladványok és a történet se rossz. Elég változatos a pályák felépítése, és nagyok is. Ami zavaró az az emberi ellenfelek, mert tök hülyék és azok az akció részek feleslegesek voltak.

    Összességében tetszett, most majd egy másik részbe kezdek bele.
  • haaszkrissz
    #2370
    Heló! Nem 100%, de ha jól emlékszem akkor az "E" gombot kell gyorsan nyomogatni.
  • dalmar
    #2369
    Sziasztok a ragnarok-ban járok azon a pályán ahol pár kalapács leng és szétzúzta a továbbjutást jelentő hidat.Egy oldal szobában vagyok ahol egy "jégóriás" van. miután kinyírtam nem tudok továbbjutni mivel fel kell kapaszkodni a láncokon,és az utolsó visszafele mozog.Kérdésem hogyan lehet gyorsan mászni? hiába nyomom a sprint gombot nekem csak normál tempóval mászik ,így viszont állandóan leesem.
  • chase
    #2368
    Ha kilövöd a kötelet a szemben lévő karikára és utána teljesen jobbra mész, hogy nekifeszüljön a kőnek, akkor az INTERACT (PC-n default: E) gombbal meghúzva a kötelet leesik a kő.
    Ha nálad mégsem, akkor bug van.
  • akyyy
    #2367
    itt járok de meg se mozdul az a kő , mit kéne csinálnom?:D
  • acsati
    #2366
    Megpatcheltem én is a játékot, de tök sokszor lefagy és kidob az asztalra. Ezt miért csinálja? Meg mit lehet tenni ellene?
  • mester1987
    #2365
    Játszik még manapság valaki ezzel PC-n vagy mostanában?

    +Van egy Save bugom az első motoros pályán, mikor meg kell szereni az egyik karhoz a fejet és midkettőt el kell hajlítani."
  • Krisztiam #2364
    jaa oké kössz
  • rage
    #2363
    Hú, így fejből nem fog menni....
    Viszont Youtube-on fent van minden pálya végigjátszása, ha ott rákeresel és megnézed, az nem jó ?
  • Krisztiam #2362
    sziasztok, itt járok merre kell menni?

  • wednes
    #2361
    Mintha a magyar verzió alapból 1.1-es lenne, de ebben nem vagyok biztos.
  • Krisztiam #2360
    aham valószínű az a baj.. telepítsd újra..
  • Kongy
    #2359
    Lehet nem kéne megcrackelni h fusson dvd nélkül?
  • Kongy
    #2358
    Üdv!

    Origi magyar TRU-m van, és felteszem hozzá az 1.1-es patchet, de folyamatosan exe hibákkal dobál ki a játékból. Anno ezt a hibát a patch orvosolta, nem tudjátok h mi lehet a gond?
  • rage
    #2357
    A gamecopyworld-ön van mini image.
    Patcheld fel a játékot, majd használd ezt, s akkor nem kell crackelni sem.
  • cseri001
    #2356
    sziasztok
    most kezdtem játszani az Underworld-del. Sajnos jópárszor lefagy játék közben (de csak ennél a játéknál). Vadiúj a gépem, játszanék, de gondolom az annyira nem tesz jó neki, ha tízpercenként újra kell indítani az egészet (reset), mert semmire nem reagál.
    Próáltam patchelni, felmegy a patch, de aztán nem indul, újra kell cracelni az egészet... van esetleg egy olyan crack, ami után normálisan működik, és a patch javításai is érvényesülnek (például bill.kombináció rendelése az egérhez, fagyások)????
    Tudna segíteni valaki? Légyszives!!
    Előre is köszönöm. Kicsit kétségbe vagyok esve, már nem merek játszani, pedig nagyon jó kis játék!
  • Pharaoh
    #2355
    Nem hiszem, hogy ezek in-game képek. Jól néz ki, de azért hasonlíthatna egy kicsit az arca a régi Lara-ra
  • grebber
    #2354
    Új Tomb Raider képek Jóféle lesz ha valóban így fog kinézni!
  • MrTwister
    #2353
    Igen én is azzal nyomattam anno.
  • Novotsik
    #2352
    HI! A játék működik xbox 360-as kontrollerel?
  • Dobronski
    #2351
  • Krisztiam #2350
    sziasztok! nem is vagyok tomb raider fan xD

  • sjucus
    #2349
    Kössz az infót!
    Érdekes lett volna, ha K.S. elvállalja a film főszerepét. Kellett volna egy pár adag szilikon! :) :) :)
  • Pharaoh
    #2348
    Nyáron jön egy új game, de ez nem teljesen TR lesz. LINK

    Az igazi TR 2011-ben jön csak. LINK
  • sjucus
    #2347
    Sziasztok!
    Állítólag lesz új TR. Ki tud erről valamit? Mikor fog megjelenni? Lesz-e Pc-re is?
    Én már nagyon várnám!!!
  • Csilluskaa
    #2346
    Eladó egy eredeti TR the angel of darkness. Érdeklődni pm-ben lehet.
  • gerro
    #2345
    ok, kösz
    csak furcsa volt először..
  • CroftManor
    #2344
    nincs szükség nagyon mentésre, itt checkpointok vannak. ha elérsz egy checkpointot és kilépsz, onnan folytatod ahol abbahagytad a Resume Game-el
  • kisAKOSH
    #2343
    csere:

    Tomb Raider: Underworld* ---> Age of Empires III: the asian dynasties
    (eredetit persze eredetiért)

    *első kiadás bonus lemezzel

    Achtung!

    A legjobban egy német verziónak örülnék ha van rá mód de ha nincs hát nincs angol is megteszi.

    kérem aki cserélné írjon nekem ide: [email protected]
  • gerro
    #2342
    sziasztok
    most kezdtem Underworld-el játszani (hun)
    elmentek egy állást, de mikor betöltöm, egész mást kapok
    lehet ezt v.hogy orvosolni?
  • kisAKOSH
    #2341
    elaadó a TOMB RAIDER: UNDERWORLD* akit érdekel írjon: [email protected]



    *most a gyémánt kiadás kapható ez gyanítom kevsebb tartalommal bír pl. nincs bónusz lemez stb, ám nekem még az első kiadás van meg!!!
  • OBig1
    #2340
    Hát úgy, hogy megveszed a magyar változatot.
    Vagy letöltöd.
    Külön magyarítás nincs hozzá.

    1990 Ft
  • KaszaN
    #2339
    Nemtudja valaki, hogyan csinálhatom a játékot magyarra?
  • Dobronski
    #2338
    Talán ez?
  • Dobronski
    #2337
    Én úgy ismertem, hogy Tomb Raider 4 ps1-en játszottam. Töltsd le + emulátort gépre.
  • rage
    #2336
    Szerintem az volt az.
    De talán az emlékezetesebb, hogy az első pályán Lara még fiatal lány, nincs fegyvere, s valami ír tájakon kellett kalandozni, ha jól emlékszem.
  • High end PC #2335
    Sziasztok!
    Ugye a Tomb Raider Chronicles az a rész, amiben van egy olyan gyakorlópálya, ahol egy kastély mellett egy gyakorlópályán lehet ugránzozni-mászni, és egy öreg komornyik hoz utánam egy csészét vagy mit folyton :)
    gyerekkoromban avval a résszel toltam, csak nem tudom melyik volt pontosan, nem emlékszem, szeretném bezerezni ujból
    bocs hogy nem abba a topikba írok, de az 3 éve kihalt.
    köszi