2374
  • kisAKOSH
    #2334
    ELADÓ:

    avp2 1000ft
    tomb raider underworld (bonus dvd-s) 3000ft
    war leaders 1000ft

    akit érdekel írjon: [email protected]
  • kisAKOSH
    #2333
    TR: underworld eladó minden extrával egüytt. Akit érdekel kérem írjon.

    [email protected]
  • Evin
    #2332
    Vagy vedd meg, mert gondolom neked házi gyártású DVD5 verziód van, vagy ha van elég helyed, mindkét lemez tartalmát másold egy mappába és onnan próbáld.
  • Csilluskaa
    #2331
    Sziasztok! kb. a telepítés felénél kéri a 2. CD-t amit be is helyezek, de utána azt írja ki, hogy nem találja a bigfile.001-et, és leáll a telepítés. Pedig az a fájl bent van a 2. lemezen lévő .ISO fájlban. Mit csináljak?
  • fery02
    #2330
    Neked is. :)
  • gergő992
    #2329
    Szevasztok.azzal a gondol fordulnék felétek , hogy felraktam még anno a Vista-ra TDU de elindul bejön az első kép..kilépp és azt irja ki h " Tom Raider Underword müködése leált" aztán kiprobáltam Sevenen is most mert jelenleg ez az op rendszer van fent..de itt is ezt dobja ki..és ami komoly ,hogy csak a magyar verzional..valakinek van tippje??
  • Dobronski
    #2328
    Csak nekem ilyen bugos a tru?Patchelteem az 1.1-t,de ugyanúgy botladozik a fal mellett:D
  • fery02
    #2327
    OMG :D
  • Kongy
    #2326
    LOL? xDDD Télleg. Nem tudom, ez valami mestermunka, a technika ördöge mestermunkája. :D Amúgy punciból lehet 3 félét is választani. :D (Shave, Hairy, More Hairy) :D Igazából mindegyik jól mutat, de a fazonos aza király :D (ami a képen van).
  • fery02
    #2325
    Úgy jó, ahogy van.
    Amúgy azt hogy csináltad, hogy az aláírásodra rákattintva is bejön a letöltés? :D
  • Kongy
    #2324
    Nude Patch v3.0 Egész tűrhetően néz ki, bár a zipzár, meg a sárga csík kicsit gázos...de a moddereknek ennyire tellett.







    A patchez TexMod progi kell. [/URL]Innen már tölthetitek is.
    a modot innen lehet leszedni: [URL=http://download.chip.eu/hu/download_hu_5250302.html]Nude Patch v3.0
  • MrTwister
    #2323
    Akkor ez csak valami fake volt sajnos ugye. Pedig már örültem.
  • fery02
    #2322
    Totálisan egyetértek veled mindenben. A menürendszert én is nagyon visszakívánom, szerintem is butább az AI, szerintem is rövid lett, meg amiket előzőleg is írtál, azokkal is egyet értek.
    Nekem amúgy eleinte nagyon szoknom kellett ezeket az új generációs Tomb Raidereket. Előttük végigjátszottam mindegyik részt és imádtam azokat a grafika, meg a fizika ellenére. Valahogy hordozták azt a bizonyos TR-es feelinget, ami nálam az új generációs TR-eknél elveszett. Például szerettem, hogy ki kellett centiznem az ugrásokat, szerettem, hogy nekem kellett megkapaszkodnom (ezekben az új Tomb Raiderekeben csoda, hogy nem magától ugrik, olyan szintű könnyítéseket érzek irányítás téren).
    Viszont az is biztos, hogy már ugyanazt a hangulatot nem fogja már egy hasonló műfajú játék sem visszahozni, amit a Core Design adott az 1996-ban megjelent alkotásának a demójában végigjátszható City of Vilcabamba pályát játszva. Nem tudom hányszor játszottam ki azt a pályát, rengeteg álmatlan éjszakát okozott. Főleg az akkori Lara Croft személye, a felfedezés és a veszély élménye, mikor még semmi rókabőr érzésünk nem volt, totálisan újszerű volt minden. Nem is tudom, hogyha még hangkártyám is lett volna akkoriban, mi lett volna. :D

    Manapság már annyira új időket élünk, hogy állítólag túlélőhorror készül az új Tomb Raiderből. Nem tudom, azt hogyan fogjuk értékelni. .)
  • Daryl Hall
    #2321
    Üdvözlök minden TR fant! Az én személyemben is egy rajongót ismerhettek meg. Szóval ahogy elnéztem a SG fórumait van jó pár TR fórum jó néhány TR rajongóval, szerintem jó helyen járok. A mostani kis írásomban a Crystal Dynamic játékait szeretném minősíteni. Csapjunk is a lovak közé, kezdjük a Legendel. Ha értékelnem kellene akkor valóban 10/8 rendkívül pörgös és akciódús lett ugyanakkor találtam kihívást is a játékban, egyébként a régebbi részekben is észrevehető volt, hogy a legelső részek koncepciójától már a Core Design is előszeretettel el tért a felfedezhető relikviák helyett, inkább akció központú lett a játék. Na már most én úgy érzem, hogy a CD-s fiúk, lányok az akció és a felfedezés varázsát próbálták egyensúlyba hozni 50-50%-ban. Korrekt kis történet, remek akció és nem túl nehéz, de a célnak igen csak megfelelő változatos és érdekes mászkálós részek. Lara baba szexibb lett, mint valaha új segítő társakat kapott Zipp és Alister személyében, az én szememben jól vizsgáztak a fejlesztők. Anniversaryra nem térnék ki különösképpen. Olvastam, hogy sokaknak milyen nehézségeket okozott a játék, hát nem tudom először is az 1996-os rész sokkal, de sokkal nehezebb volt, másfelől én a remaket 1 hét alatt sikeresen ki végeztem. Azért meglátszik hogy a mai játékos közönségnek a tűrés határa messze nem olyan jó mint a 10 évvel ezelőttié, valamint megsúgom, hogy az Anniversary-n a valódi első részhez képest rengeteget könnyítettek. Na, de visszaknyarodva a fórum valódi témájához Underworld. A Legendhez képest teljesen más hangulatú lett a játék ami nem baj, hisz a story is komolyabb irányba fordult. Azért a darkoss megvalósítás jelen esetünkben nagyon jól sült el a AoD-hoz képest. Második lépésként az irányítás sokkal könnyebb lett, Lara babára itt már valóban lehet csorgatni a nyálunkat akár egy húsvér ember, a grafikai fejlődés gyönyörű, a tájak, hangok terén maximálisan jól vizsgázotak a fejlesztők. A pörgösség megmaradt, az AI viszont butább lett a Legendhez képest vagy mondhatnám úgy is, hogy primitivebb lett. 2006-hoz képest 2 évet előre kellett volna fejlődni, nem pedig visszafelé. A pályák sokkal nagyobbak és életszerűbbek lettek az új akrobatikus mozdulat sor pedig rengeteget könnyít a játszhatóságon. Történet tekintetében sokkal többet vártam volna, a befejezés pedig khmm pofán vágott, na mindegy. Larának jobban szoktak állni a pozitiv végkifejletek. A játék időre nem lehet panaszom a mai játékok 90% 5-6 órás játékidővel rendkezik, ha a régi TR játékidejéhez akarnám hasonlítani az Underworldot akkor pofátlanul rövid. És végezetül a menürendszer ki*aszott idegesítő maradhatott volna a Legend, Anniversary menürendszere. Ja igen és hol marad a Crof Manor Traning pályája. Jogos volt a kritikusok részéről a 10/7, 70% és hasonló értékelések.
  • Soad999
    #2320
    Hali! az a baj h nem vagyok Tomb Raider fan... szal csak ilyen kipróbálás szinten néztem meg de ma fejeztem be és hát nagyon bejött jó játék volt uccsó pálya az nagyon jó volt szal mindenkinek ajánlom ^^
    Amugy sokan kérdezték h nincs e fent magyarul ugye, más forumokon is és csak 1 helyen írták ezt le az meg jól elvolt rejtve szal ezért írtam le h könyebben meglehessen találni. Sry ha bárkit megzavartam vele :)
  • fery02
    #2319
    Csak 5000 Ft eredetiben, magyarul. Ráadásul nagyon igényes kiadásban. :)
  • Soad999
    #2318
    Megnéztem 100%osan mükszik az előző elmentésekkel is. Patchelve nem volt.
  • Soad999
    #2317
    Ezt kell letölteni ebben van pár szöveges dokumentum és a megaupload-asról kell leszedni. kb 29 darabot kell leszedni 1esével lehet ha véletlen 1 nap nemengedne többet letölteni változtassátok meg az IPt és lehet tolni tovább. én pont most rakom felfele remélem megmaradnak az elmentéseim. ennyi
  • Soad999
    #2316
    Fenntvan a neten az Underworld magyarul!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Evin
    #2315
    Először jelenjen meg. Utána meg kétséges lesz, hogy a magyarra felmegy-e. Azt már nem is remélem, hogy magyarul adnák ki.
  • Scoway
    #2314
    Üdv!

    Mit tudtok arról, hogy a 2 dlc megjelenik pc-re. Mert itt
    http://www.tombraiders.hu/hirek/2009/7/underplussz_pc.jpg

    erre utalnak. :-)
  • Örm
    #2313
    Hello!
    A 6. relicet, hogy lehet megszerezni? Mert ahová fel kellene mennem érte oda nem tudok, mert egy vízesés van ott. Ha beleugrok rögtön meghalok. Kösz a segítséget!
  • CroftManor
    #2312
    Azért írja ezt ki, mert nem shader 3as a VGAd. Úgyhogy ezzel nem tudsz mit kezdeni
  • Gubit
    #2311
    ja igen a gepem kimaradt: AMD sempron 34000+ 1,8 ghz
    1,5 giga ram
    ati raedon x1100 128 as videokartya
    ez mind egy laptopban van:)
  • Gubit
    #2310
    sziasztok!

    problémam van a TR: underworld-el telepitem a gamet utana start elvegzem a beallitasokat es amikor inditanam a jatekot kiir valami ilyesmit: "nem sikerult inicializalni a direct3d alkalmazast ......" nem tom hogy van tovabb. VAlaki nem tudna segiteni?

    elore is koszi
  • norbi2fraktal
    #2309
    sajnos nem lehet mer nagy méretű fájlokról van szó, minimum 1giga
  • Sulugy
    #2308
    Sziasztok!
    Nekem a játék ajándék bónuszként mellé volt csomagolva a videokártyához, de ebben nincs magyar nyelv lehetőség.
    Nem tudná valaki a magyar nyelvi file-okat eljuttatni nekem ?
  • Jhon Balu
    #2307
    köszönöm néked
  • fery02
    #2306
    #2266
  • Jhon Balu
    #2305
    sziasztok!
    lenne egy kérdésem a gaméval kapcsolatban.mi lehet a gond telepítem crack-kelem,pach meg minden ahogy kell.a játékot indítom bejön az első fekete oldal és mindjárt kidoba gamébol.
  • CroftManor
    #2304
    Köszi :) örülök neki, egyébként nem ez az első TRU vidim
  • bogyoka
    #2303
    Nekem is nagyon tetszik, többször is megnéztem:)
  • CroftManor
    #2302
    Köszi :)
  • fery02
    #2301
    Tetszik. :) Nagyon jól össze lett vágva.
  • CroftManor
    #2300
    TRU trailerem
  • CroftManor
    #2299
    Szia!
    Ha jól emléxem, csak azt tudod forgatni újra, amelyiket utoljára beállítottad. Próbálgasd csak, vagy ha végképp nem megy, replay level :S
  • bgabor
    #2298
    Némi segítség kellene, mert elakadtam Xibalba-nál. Eddig baromira tetszett a játék, de ez a pálya most kiborítóan szar. Szóval megcsináltam mindent ahogy kell, kinyitottam a labdapálya közepén lévő lejáró lépcsőt, de a párducoknak köszönhetően mire oda jutottam, bezárult. Most mit kell csinálni? Lara azt mondja, az egyik oldalon resetelni kellene a naptárat, de mind a két oldalon mind a két-két forgatható izé nem mozdul, nem mozdítható. Szóval mi a fenét is kellene újra csinálni?

    Hogy én hogy gyűlölöm az ilyen dilettáns "csináld időre, vagy mehet legelőről az egész" jellegű feladatokat! Azt hittem Eidosék már rájöttek hogy az ilyeneknek nincs helyük egy játékban sem.
  • CroftManor
    #2297
    XNA Lara a neve
  • CroftManor
    #2296
    Nem egészen
  • fery02
    #2295
    What the... Ez a DLC tartalma? :O