1467
  • spedway
    #1306
    Ilyen kocsmaszöveggel inkább neked kéne szégyelned magad, néz már körül, nagyon kilógsz a sorból.
  • Szolnokboy1
    #1305
    Jolt, de már elmondták párszor.
  • sandor8206
    #1304
    amúgy már egyszer megválaszolták :-)
  • immovable
    #1303
    Jolt
  • HeadHunter86
    #1302
    Nem. Arra gondolok aki ráaggatja. Villámokat szór stb.
  • LasDen #1301
    Jetfire (Röptűz)
  • HeadHunter86
    #1300
    Na ki upgrade-li optimust a végén? az melyik robot.
    Mert a hülyeségről megy a vita de a filmről senki se beszél.
    Tudom SG színvonal stb, meg offtopic az egész SG. Látom ez sose fog változni.
  • immovable
    #1299
    Jah lehet. :D
    Na mindegy az a jelenet, mikor elhozta a szikra maradványát, az bejövős volt, meg mikor bumblebee elintézi. :)
  • LasDen #1298
    sztem inkább párduc (ha a G1-t nézem :D) :D
  • immovable
    #1297
    Arra a kutyára.
  • DJ Skyline
    #1296
    mégsem. :) hirtelen nem tudtam kire gondolsz, de most már leesett. :)
  • OrioN the S
    #1295
    autista szemuveghuszar
  • DJ Skyline
    #1294
    az RC óriáskerekű? :) Wheelie
  • immovable
    #1293
    thx
  • LasDen #1292
    Ravage
  • 5c0rp330n
    #1291
    faszság beszélés azért még mindig megy. mindegy, meg se próbáld magyarázni, trolletetés felfüggesztve.
  • immovable
    #1290
    Te gyilok mond már meg mi volt a neve a blöki álcának.? :D Az jó rész volt a filmben. :)
  • LasDen #1289
    KUSS....VÉGE.....INTÉZZÉTEK EL PRIVÁTBAN......!!!!!!!!!! AKI NEM A FILMHEZ SZÓL HOZZÁ, AKKOR MEGKERESEM ÉS KÖRFŰRÉSSZEL DARABOKRA APRÍTOM....ÉRTVE??? :D
  • immovable
    #1288
    Igazolsz köszi.:DDDD Print screen. :DDDD Na részemről befejeztem.
  • 5c0rp330n
    #1287
    senki nem kérdezte, hogy ki trágárkodik, félrebeszélsz, baromságokat. senkit nem győzködök semmiről. te vagy az, aki már azelőtt, hogy láttad volna, meg akartál győzni itt mindenkit, hogy milyen kurvaszar film, most pedig ugyanezt folytatod troll módjára. úgy meg főleg nem győzködok senkit, ahogy te mondod, az a primitív idiótizmus itt egyedül rád volt mindig is jellemző. én tényeken vitatkozok, te óvodás módjára szart dobálsz, semmi mást nem csinálsz. te hasonlítasz egy kis szerencsétlen szarosra, akinek valami baja van valamivel, és ezt egy film szarozásával kompenzálja és kompenzálta már azelőtt, hogy látta volna. aztán másokat vádolsz ugyanazzal, amit csinálsz. ennél szánalmasabb már alig lehetnél.
  • immovable
    #1286
    Érdekes, hogy a #1258 #1270 kommentekből nem érzik sértődöttség s nem mondják, hogy balf..zságot beszél a másik, egyszerűen tiszteletben tartják, hogy van akinek nem jött be s ezt elmesélik a többieknek. De nem baj végül is jó a sok különböző ember. :)
  • LasDen #1285
    hagyjátok má abba bazmeg....menjetek egyetek fődet....
  • immovable
    #1284
    Visszaolvasva a kommenteket szinte csak te trágárkodsz itt. S győzködsz mindenkit, hogy mekkora "+%!+%"+, mert nem tetszik neki a film.
    Ez sokaknak viccesnek tetszik, mert egy sértett kisgyermekre emlékeztet. S ezt sokan nem nézik itt jó szemmel. :D
  • 5c0rp330n
    #1283
    csak reagáltam még utoljára egyet. ellenben amit te csinálsz, az színtisztán értelmetlen kötözködő balfaszoskodás, amit szerintem nem sokan néznek itt jó szemmel.
  • Nagydög
    #1282
    Mar csak azt nem ertem, ha ennyi minden nincs, akkor te miert porogsz itt, mint egy bespeedezett csivava?
  • immovable
    #1281
    Oké főnök. :DDD Lépek kicsit melózni, többiek pedig had beszélgessenek tovább a filmről.
  • 5c0rp330n
    #1280
    csináljak? mit? semmi értelmeset nem mondasz, nem is mondtál egész ittléted alatt, nincs miről beszélni, nincs mit csinálni, nincs mire reagálni. nincs ingyen trolletetés, sorry.
  • immovable
    #1279
    LOL csináld még. A fél iroda itt visít. :D
  • 5c0rp330n
    #1278
    az értelmesebb fórumozó úgy tűnik nem te vagy, mert amire utalsz, köze nincs ahhoz, amiről beszélünk.
    és továbbra sincs semmi vicces abban amit mondok, legfeljebb te vagy retardált, hoyg a saját nyomorodon röhögsz.
  • immovable
    #1277
    Rajtad. Vicces vagy. :D

    Amúgy meg az értelmesebb fórumozó szerint #1270.
  • 5c0rp330n
    #1276
    valami vicceset mondtam volna? vagy ilyenkor saját magadon röhögsz?
  • immovable
    #1275
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • 5c0rp330n
    #1274
    nemtom miről beszélsz de a folyamatos faszság hadoválás helyett lassan leülhetnél már, mert már nekem kínos amit csinálsz.
  • immovable
    #1273
    OK. Ha megnyugodtál s levetetted sértettséged, mert leszólták a búgócsigád sétálj egyet. :D
  • 5c0rp330n
    #1272
    faszságot beszélsz. ezt a filmet kamerás változatban megnézni kb olyan, mint..sapkában hajat mosni. elmondhatod magadról, hogy megcsináltad, de értelme semmi.
    egyébként lehet, hogy rossz filmre ültél be, mert ha ez a rész lila vattacukor, az első rész mondjuk rózsaszín, mindenesetre csak a színében különbözik. 1 nézés után azt mondtam én is, hogy talán az első jobban tetszett, de ekkora különbség nincs a 2 között, az biztos. meg majdnem kimentél a filmről? ez azért már kurvára szánalmas, már megbocsáss. ez biztosan nem igaz. illetve..
    jah, már látom mi van itt. te vagy az, aki már egy hete eldöntötted magadnak itt néhány huszadrangú magyar oldal szardolbálós kritikáját elolvasva, hogy ez a film szar lesz. úgy ültél be rá, hogy esélyt sem adtál neki. ilyen mentalitással egy dark knight szintű filmet is nyugodtan le lehet szarozni, szóval gratulálhatsz magadnak, hogy elbasztad az egész moziélményt, csak magadnak köszönheted.
  • immovable
    #1271
    Így van.:DD
  • LasDen #1270
    nekem elsőre is ment :D
    am meg nem tetszhet mindenkinek minden..... :D
  • immovable
    #1269
    Na aztán a dark night az überkomoly. :D Háromszorra tudtam megnézni. :D
  • HeadHunter86
    #1268
    Én nem azt mondom hogy húú mekkora film. De igenis tetszett. Aki látta az 1-et az tudta hogy lesznek hülye poénok, azt is hogy robotok is, meg egy hasonló egyszerű sztori.
    Innentől kezdve nem tudom mit durrognak sokan. A transformers nem akar komoly film lenni. Popcorn film, nem pedig egy Dark Knight.
    Könnyed szórakoztató látványfilm.

    Ettől függetlenül persze lehet hogy valakinek nem tetszik.
  • LasDen #1267
    sztem nem komolyan monta... :D vagy nemtom :D én nem tuttam komolyan venni :D