1467
  • HeadHunter86
    #1266
    ha végignézted volna az első részt, akkor láthatod hogy Starscream elmenekül. a kocsik robottá alakulhoz meg no comment. Leülhetsz 1-es.
    Köszönjük Emese. Gyere máskor is.
  • Shep
    #1265
    Hát ez a film egy nagy hulladék semmi értelme, robotok kocsivá változnak mi ez már megint? Ész nélkül rohangálnak A-ból B-be mindenféle alaposabb magyarázat nélkül, tök gagyi az egész a harcok alig látszanak, idétlen poénok 1-2 szereplőtől eltekintve nulla alakítás, pár szereplő csak dekorációnak van a filmben. Meg mi az már, hogy a 24-es testőr fazon már megint itt van, mikor az 1-ben azt mondták ,hogy nem volt túlélő, vagy mégis? 3/10 :)
  • Seten
    #1264
    Te sem sűrűn írsz ide?! :)
  • spedway
    #1263
    Az magára vessen, minek olvassa ezt a topicot? Már egy hete adják a moziban.
  • Seten
    #1262

    Még több spoilert! (azoknak akik nem látták) :)

  • spedway
    #1261
    " A film egyszerüen rossz, bárki bármit is mondjon."

    Na persze, megnyilatkoztál, mindenki átértékeli az életét.. legalább egy "szerintem"-et tegyél már a mondatod elé, imádom az ilyen megmondóemberek. Honnan a francból tudnád te, hogy másnak mi tetszik.

    "kevés a filmidő"

    Sokak szerint pedig túl sok. Nekem pedig pont jó.
    Innen islátszik, hogy totál szubjektív kinek mi jön be.
  • Csak77
    #1260
    "Az első rész után egy lila vattacukor semmi több"

    Sajnos ezzel én is egyettértek. A film egyszerüen rossz, bárki bármit is mondjon. Én is imádom az első részt, az egy hatalmas film. A második rész teljesen összevissza film. Megatron-ra alig jutott pár perc, Prime-nak szinte semmi szerepe, teljesen légtelen a léte. A film többi része nagyon rendben van, itt az effektekre gondolok, vagy hangokra, zenére. Egyszerüen sok új robot, nagy történet, és kevés a filmidő. A legjobban a hősők sorozatra emlékeztet a film, ott is az első évad szuper, a harmadik meg már katasztrófa. Kár érte.
  • immovable
    #1259
    Nem mert írta, hogy látta moziban is. ;) Itt: #1242
  • viizo
    #1258
    visszaolvasva 30 emberből kb 1-2 ember van, akinek hasonlóan lehúzó a véleménye, mint a Tiéd - nem gondolod, hogy így eléggé sommás azt javasolni vkinek, hogy nyugodtan nézze meg kamerásban, mert egy kalap *** a film?

    :)
  • immovable
    #1257
    Mondom Indiana Jones.
  • immovable
    #1256
    *Idiana Jones. :D
  • immovable
    #1255
    Túl sokat akartak. Néha, a kevesebb több, elv jobb.
    Sztori egyszerűen NINCS is. Idétlen poénok tömkelege, az álcák olyan gyengék, mint a harmat, autobotok meg sokkal erősebbek lettek. (optimusz az elsőben szinte hozzá sem tudott érni megatronhoz, itt meg őt plusz starscream-et, meg még egy óriást ver majdnem fasírtá egyszerre, plusz az elején az óriást) Mindenki feléled a halálból mint valami csipkerózsika, optimusz, sam....
    Végén a nagy robotot egy lövéssel kiütik.
    Kungfuznak a robotok mint valami Bruce Lee mikor mindenegyiken annyi fegyver van, hogy alig állnak a lábukon.
    Főiskolán mindenki model.
    Kiscsaj a terminátor. :)
    Star wars - igen mester (megatron - fallen)
    Idiana Johes - futkosás a sivatagban

    Egy valami nagyon tetszett. Bumblebee csatája a sivatagban. Az nagyon el volt találva. Meg a blöki robot is állat volt. :)
  • immovable
    #1254
    Szerintem nézd nyugodtan kamerásan is. Moziban is hulladék volt. Sosem nézem az órám film közben, de itt rendszeresen lestem, gondolkoztam kijövök közben, mert nagyon gáz. :( Az első rész után egy lila vattacukor semmi több. :(
  • Rage47
    #1253
    ezt akartam írni én is:D én is megörültem, mikor benyelte:D
    vkinek tetszett az Ikrek baromkodása?
  • spedway
    #1252
    Ha te mondod...
  • pzoli00
    #1251
    Gyerekek ez látványmozi és ezért jó!
  • Willenbrock
    #1250
    Ezt a filmet csak gyerekszemmel lehet nézni.Akkor még nagy sztori volt,de sci-finek nem lehet nevezni,sem akciónak mesefilm ez leginkább de ahoz meg sztoriban és mondanivalóban lapos.
  • Bucser
    #1249
    remélem lesz belőle egy recut.. mert a mostani vágás kritikán aluli.. (és remélem a drága vágókat elcsapják...)
  • Seten
    #1248

    Illetve ha Transformers akkor Steve Jablonsky. :)

  • LasDen #1247
    nah meg is jöttem a moziból.... :D megin jó volt.....a hülye poénoknál süllyedtem, de a terem meg röhögött.....
    ez az első film, amit kétszer néztem meg a moziban....de akkor sem a legjobb mozis élményem :D
  • pzoli00
    #1246
    2007 óta tudjuk, ha Transformers akkor Linkin Park!

  • Picizöldfül
    #1245
    Mint transformers fan,azt kell hogy mondjam ,hogy összességében csalódtam,bár az egyik szemem sír a másik nevet...spoilerezni fogok,mert már kint van a mozikban,és az ne jöjjön ide aki még nem látta a filmet!
    negatívumok(elég sok van):
    A kevesebb néha több...és ez tipikusan a filmre ragasztható jelző.
    1,mi a fasznak ennyi új robot,ha nem használják fel őket normálisan? Az első rész épp ezért volt nekem pozitív csalódás,hogy próbáltak a robotoknak személyiséget adni,itt mi volt? Teletömték sok robottal,és kaptak 1-2perces jelenetet(pl.:Jolt,Sideswipe,Arcee,Soundwave hagyne soroljam...),a régi szereplők/robotok teljesen háttérbe szorulnak..
    2,A 12-es besorolás és az amerikai butaság találkozása(pl.:altáji poénok tömkelege egy robotos filmbe no komment,az ikrek butyuta álszlenges viselkedése stb..)
    3,Mindvégig azt hittem higy epikus-drámai hosszú film lett,hát epikusnak a látványt nevezném,de a történet,na az nem epikus,Bay bácsi ezt elkúrtad!Összevisszaságok,rohanás,logikátlanságok jellemzik a filmet.
    4,a beígért bosszú helyett egy tipikus happy end.miért?:(


    pozitívumok:
    1,A látvány..kész,ezt látni kell nagyvásznon(azért előfordult még a közelrőlvegyükazakciót-hatás,de az első rész hibájának köszönhetően itt sokkal kevesebb ilyen van.)
    2,A hangok terén is zúzott a film.A zenei rész is teljesen vállalható kategória.Tetszett.
    3,Színészek és robotok:jó volt újra hülyülni látni Torturrot,Jetfire karaktere telitalálat,Löböfnek jól áll Sam karaktere,Fox kisasszony pedig FUCKIN' HOT!

    összességében (mint fan) nem tudok a 10ből 6nál többet adni rá,persze újranézős a csatajelenetek miatt,de ez kevés volt számomra.. Ki hogy gondolja?
  • 5c0rp330n
    #1244
    kb teljesen mind1, hogy láttad-e.. teljesen értelmetlen kamerás változatot nézni.
  • spedway
    #1243
    Viszont nem kell fizetni érte;)
  • spedway
    #1242
    Ha olvasnál is nemcsak fröcsögnél, tudnád, hogy már láttam moziban.
  • 5c0rp330n
    #1241
    ezt a filmet kamerás változatban nézni.. kb olyan mint sapkán át hajat mosni. szánalmas. saját magaddal cseszel ki a legjobban, ha úgy megnézed.
  • LasDen #1240
    ez szól az ellen, hogy leszedjem....de a másikon a felemás szinkron, viszont gecijó kép.... :D
  • Shep
    #1239
    Nagy élmény lehet mosott életlen képet nézni :)
  • spedway
    #1238
    Ez még nálam sem dőlt el, de nem tetszik, hogy megint szinkronosra tudnék csak menni, miközben most nézem eredetibe... ;)
  • HeadHunter86
    #1237
    Én már voltam 2x.
  • LasDen #1236
    én most azon gondolkozom, hogy megin elmegyek a moziba és megnézem :D
  • spedway
    #1235
    Végre kijött az első nézhető CAM verzió (Devise), ugyhogy kezdődhet a sokszoros újranézés:)
  • zoliii
    #1234
    http://www.origo.hu/filmklub/blog/boxoffice/20090629-amerikai-boxoffice-transformers-a-bukottak-bosszuja-a-noverem-huga.html

    5 nap alatt behozta az árát! Komoly :D
  • LasDen #1233
    Jolt...
  • HeadHunter86
    #1232
    Volt egy robot a végén, aki Upgrade-li Optimust. Na őt hogy hívták? Ilyen kékes színű, autobot.
  • immovable
    #1231
    Elmentem megnézni moziban. Hát...nem kellett volna.

    Történet:
    Látvány:

    Összességében nálam nagy csalódás. Főleg, hogy az első nagyot szólt. :(
  • spedway
    #1230
    :DDD
  • Beast Machine
    #1229
    meg nem Álca :P
  • LasDen #1228
    Unicron kicsit nagyobb meg nem igazán van szüksége segítségre :D
  • Beast Machine
    #1227
    Soundwave, mondta is a nevét.