1467
  • Smuge
    #1346
    Igen ezt kicsit túlzás volt írni , maradjunk abban hogy jobb volt az első :)
  • Smuge
    #1345
    Hát nem is tudom, ha Te ezt így élvezni tudtad 30-on felül nem mondok semmit :)
  • Seten
    #1344

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először is Jetfire és Optimus állapotában én jelentős különbséget láttam (az egyik úgymond "aludt", a másik pedig kb halott volt). :)
    Másodszor, a vezérek célja az volt, hogy elrejtsék a cuccot az álcák elől. Ez sikerült? Igen.
    Hol bukott meg itt az értelem?


  • Bucser
    #1343
    Az értelem szál nálam ott bukott,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy miért Jetfire-t támasztották fel az allspark fragmentel és nem optimust?? Na meg hogy miért kellett a 6 fővezérnek egy kurva sziklába körbefogni a mátrixot ahelyett, hogy elviszik magukkal jó messzire???
  • Seten
    #1342

    Háát, ha szerinted nem volt értelme az egész történésnek, akkor a te készülékedben van a hiba. :)

  • Seten
    #1341

    Szerinted ezt én írtam? A kissrác mondta el így. :)

  • LasDen #1340
    tűz sólyom??? ezt honnan vetted??? Az Jetfire v Röptűz :D
  • viizo
    #1339
    az első rész korszakalkotó? bocs: :DDDDDDDDDDD
  • Smuge
    #1338
    Nem azt mondtam hogy nem értettem miről szól, hanem nem volt értelme az egész történésnek , nagy összevisszaság az egész néhol túl erőltetett és logikátlan csak hogy legyen valami , jellemtelen karakterek sora akik csak úgy vannak. Féltem hogy a magyar szinkron fogja hazavágni az egészet ( ami mellesleg nagyon gyenge, ez még el is menne ) de itt magával a filmmel vannak problémák amire legutoljára gondoltam volna. Messze nem olyan korszakalkotó mint az első rész.
  • Seten
    #1337

    "nem volt értelme az egésznek"?

    Ez azért furcsa mert még egy 10 éves kissrác is el tudta mondani miről szól:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Sok évvel ezelőtt is már harcoltak a robotok az emberekkel és volt a mátrix ami erősebb volt mint a kocka.
    Katonaság kifejlesztett az autobotokkal harcosokat, hogy az elbújt álcákat megtalálják és megsemmisítsék.
    Sam talál egy szilánkot a kockából amiből az agyába mentek a jelek amikor megfogta. Az iskolában is a jeleket látta, össze-vissza. A robotok leérkeznek a földre szétrobbantják a csatahajókat és egy másik szilánkkal feltámasztják Megatront, hogy a Bukottal tudjon harcolni. Optimus feláldozta az életét, hogy megmetse Samet. Meg kell szerezni Samnek a mátrixot hogy Optimust felélessze, mert ha a gonoszok megszerzik akkor arra használják fel, hogy a napot elpusztítsák. Egy géppel akarják, ami a piramis tetején van ebbe kell a mátrix. A Bukott akarja megszerezni a mátrixot, hogy elpusztítsa az emberiséget és őt csak egy fővezér ölheti meg. Samet találat éri és akik a kaput állították ahol a mátrix volt újraélesztik Samet, hogy visszatudja éleszteni Optimust. Optimus olyan erős lett egy régi álcarepülőgéptől Tűz sólyomtól(?), hogy legyőzte a Bukottat. Megatron meg Üstökös elment. A végén Opitimus fővezér üzenetet küldött megint. Aztán mentek a betűk és a bácsi kikapcsolta."
  • kozmazoli0627
    #1336
    hello lekvár
  • Smuge
    #1335
    Sajnos teljes mértékben egyet értek veled. Ez a film a látványon kívül egy nagy 0 volt, egyszerűen nem volt értelme az egésznek , ezen felül túl ment egy olyan határon amin nem kellett volna egy hasonló kaliberű alkotásnak . Végén már azon gondolkodtam , hogy megérte e azt a kifizetett mozijegyet. Kedves Bay úr, nagy tisztelőd vagyok de ezt nagyon elrontottad! 5/10
  • Orionk
    #1334
    nem emlékszem arra, hogy a moziban a film végén levő rövidke bejátszások miről szóltak.

    emlékeztetne valaki légyszives?

    üdv., és köszi
  • neoG
    #1333
    csak azért, hogy ne maradjon bennetek meg rosszul: teRa
    a terra az föld
  • zoliii
    #1332
    Ilyen új logó kéne a 2-es, 3-as metró-hoz!
  • zoliii
    #1331
    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]
  • LasDen #1330
    jaaaaa....és én még aszittem az a 170 terra nem semmi....:D
  • r4pt0r
    #1329
    A filmekre használt cgi is egyre több lesz.
  • Csak77
    #1328
    imdb fórum olvastam az imént, hogy közel 170 terra lett a filmben használt CGI mennyisége... azért ez egyáltalán nem olyan sok ma már. Mindössze úgy 20 szerverrel lehet összehozni egy ilyen filmet, ami azért nem semmi, hogy hova jutottunk. Mi lesz 10 év mulva? 5-6 is elég lesz? A legnagyobb magyar warez FTP szerver 140terra...
  • LasDen #1327
    akkor jól emlékeztem :D
  • 5c0rp330n
    #1326

  • OrioN the S
    #1325
    nem baj ,nem tehetsz rola... kicsit meg sajnallak is nah szervusz
  • 5c0rp330n
    #1324
    elsőre ateistát olvastam.
    de ha ezt szűrtzed le, akkor mégnagyobb tehetséged van, mint azt elsőre gondoltam. bár a szemüveghuszár még mindig megmagyarázatlan retély.
  • OrioN the S
    #1323
    lol... jo vagy :D

    Az autizmus egy idegi-fejlődési rendellenesség, ami csökkent mértékű társadalmi kapcsolatokban, kommunikációs képességekben, abnormális viselkedési és érdeklődési mintázatokban nyilvánul meg.
  • 5c0rp330n
    #1322
    vagyis istentagadó vagyok és egy szemüvegen lovagolok szabadidőmben? ezt mind leszűrted abból amit mondtam? nem gyenge. :)
    amúgy ok.
  • OrioN the S
    #1321
    viselkedesi forma megnevezese amit muvelsz. am meg szimpi vagy es jarni akarok veled :$ camsex?
  • stationx
    #1320
    Az olvasottak alapján, a te definíciód, mert ahogy látom szövegértelmezés nem az erősséged. Stílusról s folyamatos önellentmondásaidról már ne is beszéljünk.
  • 5c0rp330n
    #1319
    lefordítanád, hogy mit jelent az "autista szemuveghuszar" kifejezés, és hogy mindez hogyan kapcsolódik a témához?
  • HeadHunter86
    #1318
    Nemtudom volt-e már róla szó itt, de lefordítottam Michael "Awesome" Bay oldalán található érdekességeket: http://headhunter86.blogspot.com/2009/06/transformers-revenge-of-fallen-tenyek.html
  • OrioN the S
    #1317
  • Shep
    #1316
    Eltaláltad, csak poénból írtam, nekem ugyanis tetszett a film, ahogy az már 1 hete le is írtam.
  • 5c0rp330n
    #1315
    hülye fasz.
  • immovable
    #1314
    Jah tényleg, félreérthetően fogalmaztam. :D
  • immovable
    #1313
    Hát verekszik a sivatagban valamelyik álcával s közben az általam blökinek titulált ravage is rátámad. Arra a jelenetre gondolok. :)
  • LasDen #1312
    melyik másik....?? :D
  • immovable
    #1311
    Jah, sajna. Nekem mondom a bumblebee vs "blöki" meg az a másik álca csata jött be.
  • LasDen #1310
    de....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akkor is látni mikor a Optimus testét vissza hozzák és a katonák körbeveszik az autobotokat....akkor őt is látni....meg mikor a gépre pakolják fel őket és a háló alatt ott van kocsi formában....
    de Barricadet is láttam...
  • DJ Skyline
    #1309
    mint sokan mások az újabb robotok közül. szinte csak díszlet / statiszta ként szerepeltek. :\ legalábbis én így érzem több robot esetében
  • spedway
    #1308
    Ja ez annak a fröcsögőgépnek ment... :D
  • HeadHunter86
    #1307
    Ő lesz az. Viszont ő nem is szerepelt többet. Vagyis nem vettem észre a filmben.