1467
  • Szabi1991
    #1386
    azon én is gondolkodtam milyen lenne ha optimus úgy visszaalakulna.. :D
  • SLICK
    #1385
    Na tegnap én is megnéztem a filmet.

    Nem tudom miért fanyalognak annyian a poénok miatt, nekem max 2-3 kivételével mind tetszett. A szinkron hangokat egyeseknél nem tudom minek kellett megváltoztatni, pl. Optimusnak kifejezetten csak az első részben levő szinkron hang illik. Szvsz van ugyanolyan jó mint az első rész, sőt még jobb is. Bár nekem is volt pár apróság ami nem tetszett.
    Először is ahogy néztem, nem fogott meg az a "hűbazdmeg" érzés, csak a nagyobb csatákban. Amúgy mindenki írta, hogy sok harc van benne, vártam is hogy na legyen már valami esztelen pusztítás, de alig volt több mint az előző részben. Ráadásul néhány nagy Álcát olyan hamar kinyírtak, lehet itt vártam azt, hogy legyen egy hosszabb harc. Mondjuk ez kárpótólva lett a látvánnyal, ami tökéletes volt számomra. Hangok is szintén.
    A történet miatt is nem értem a fanyalgást, keresik a mátrixot és annyi. 1-ben meg az Örök Szikrát keresték, szóval ott mégis mivel több a story mint itt? Számomra talán itt annyi a hiba, hogy kicsit vontatott ezét picit unalmasabb.
    Robotok: na belőlük voltak bőven, nekem tetszett is, hogy halomra ölik egymást, viszont tényleg bemutathatták volna jobban őket, persze nem mindet.
    A színészek is hozták a kötelezőt, bár Sam szobatársa már túlontúl idegesítő volt számomra.

    Nem tudom mit hagytam még ki, de mindent összevetve ez a rész sztem tökéletes folytatása volt az előzőnek. Nálam 10-ből egy erős 8-ast érdemel. Mondjuk kiváncsi leszek, hogy a 3-ban milyen robotok lehetnek még?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De ha jól láttam Megatron megint túlélte, sztem ő is vmi felturbózott állapotban tér vissza. Amúgy lehet az én hibám, mert én imádom az ilyen filmekben, ha valaki vagy valami mégerősebb lesz ilyen plusz felszerelések által és akkor megy a hent - gondolok itt Optimus és Jetfire egyesülésére -, de mikor Optimus kinyírt mindenkit, majd sétált vissza a többiekhez ledobva Jetfire alkatrészeit az számomra csalódás volt. Igaz úgy nem lett volna az eredeti már.


  • Locna
    #1384
    Számomra az első 10perc ami hamisítatlan TF, aztán az egész átmegy valami elnagyolt, tömeggyártásba. Nagyot csalódtam a 2. részben. Valahogy nem ezt vártam. Azt, hogy Optimus újraéled oedig egyenesen felháborítónak tartottam, miért kellett így elkanyarodni. Egyszerűen nem köt le annyira mint az első rész, és ahogy olvasom nem csak én vagyok így vele. Minden esetre azért egy ekkora sikerű folmnek és történetnek nagyobb figyelmet fordítottam vona Bay helyében. Ütött, de szerintem akkor is az első rész az ami megismételhetetlen. Ezt a részt csak a teljesség kedvéért fogom megvenni BD-n, míg az elsőt egyenesen vártam, hogy megvehessem, tiszteletemet adva a Tf világnak és Bay odaadó munkájának.
  • LasDen #1383
    hatalmas nagy célpont....így könnyen leszedhető volt...
  • DantszEE
    #1382
    Nah, erre én is kiváncsi lennék.^^

    Amúgy én is hiányoltam egy rendes Devastator harcot. Azt is, hogy intézték el? Egy jól célzott lövés egy szuper-titkos katonai fegyverrel, és viszlát!-.-"
  • Picizöldfül
    #1381
    nekem is kéne:) lécci lécci:)
  • LasDen #1380
    és ahhoz tudnál-e linket adni??? :D
  • Suffering
    #1379
    az egész filmben azt sajnáltam, hogy nem volt Optimus VS Devastator harc. vagy valami normális Devastator fight, mert ami az ikrekkel volt az elég komolytalan volt.
  • Csak77
    #1378
    A képregényben benne van a harmadik részre vonatkozó történet... persze az még változhat.
  • LasDen #1377
    nézegetve a jeleneteket elgondolkodtam, hogy ha már úgyis a bosszú van a címben lehetett volna, hogy Fallennek sikerül elpusztítani a napot, de Optimus így is megöli....így a 3. részben lehetne tisztán csak gép vs gép.....vagy egy kis prequel a cybertronon.... :D
  • 5m0k3sh0w
    #1376
    mielőtt megnéztem a moziban a 2. részt, itthon megnéztem az elsőt, mert még nem láttam. én röhögtem azért mind a kettőn
  • Szabi1991
    #1375
    jófajta, a szinkron az elején érdekes, de szokható :-)
  • 5c0rp330n
    #1374
    hát, nagy poénfergetegre azért ne számíts, legfeljebb 1-2 jelenetet megmosolyogsz :)
    egyébként akárhogy is, egyszer mindenképpen moziban nézős a film.
  • SLICK
    #1373
    Youtube-n megnéztem a New Divide klipet, és olvasgattam a kommenteket. Egész sok embernek tetszik a film, van akinek a poénok is nagyon bejöttek.
    Most már csak rajtam a sor, hogy véleményt nyílvánítsak, majd megnézem a héten a filmet én is, mivel eddig nem volt időm rá. :|
  • LasDen #1372
    a lényeg benne van :D
  • Tripod
    #1371
    Na ezt jól elmondtad :D
  • LasDen #1370
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sam jól meghal mikor próbálja eljuttatni a mátrixot Optimusba, de ekkor a régi Fővezérek felélesztik mert ez a sorsa és Optimus is jól feléled....aztán jön a Bukott és elveszi a mátrixot....ekkor Röptűz felajánlja magát Optimusnak és így Prime jól legyőzi Bukottat meg Megatront, aki jól elmenekül......
  • Prince of Máté
    #1369
    Most jöttem haza a moziból, tetszett a film, de a végét nem értettem mert ki kellett mennem :/ Valaki leírná spoilerben?
  • Bucser
    #1368
    Szar vágás.
  • LasDen #1367
    lehet :D megfejtették a szöveget aztán Jetfire monta, hogy ez volt a küldetése és most húzzanak a picsába....
  • Szolnokboy1
    #1366
    jaja, a Smithonian mögött nincs sivatag. de egy ekkora böszme hibát hogy lehet véteni?
  • Bucser
    #1365
    Lehet ez volt az a rész amikor elaludtam?
  • LasDen #1364
    jetfire elküldte őket.....
  • Bucser
    #1363
    nem. Jetfire a Smithonianban volt, de az nem a nevada sivatag közepe ahova kisétálnak a hangárból... Ez egy óriási hiba. Aztán teleportálnak egyiptomba. Utána meg jetfire csak úgy eltűnik (vagy megfeledkeznek róla)....
  • Samurai84
    #1362
    Nos, nekem nagyon nem jött be a film. Szinkronosan néztem moziban. Soha nem nézek szinkronos filmeket, ezt is barinőm miatt kellett :) Szerintem a szinkronhangok nem voltak rosszak pl. nekem Optimus hangja kifejezetten tetszett. Jó volt egy két robotos harc jelenet is de semmi extra. Hogy őszinte legyek, fájt a fejem ettől a sok színes szrtól, meg a sok ide-oda vágástól. Megan Foxból többet is mutathattak volna...
    Tudom hogy ez a hazafias, kemények vagyunk stílus a Bay filmek sajátossága, és nagyon szeretem az akciófilmjeit, de itt túlzásokba esett nagyon. Ha összehasonlítom a T4-el, abban visszafogottabb volt az akció mégis, nekem az jobban tetszett. Abban nem vonult fel a teljes US Army Predatorostul M1A1 UAV AVACS-ostul, de abban szerintem mégis sokkal jobbak voltak az akciórészek.
    A story: ilyen nem volt.
    Egy nagy látványorgia, de ez sajnos kevés.
    Nem vagyok Terminátor fanboy, mielőtt a köveket dobná valaki. Szerintem abból is lehetett volna egy jobb filmet kihozni.
    Én egy kemény Bad Boys-os Sziklás Aliens-es Gears Of War filmet akarok látni Baytől, vagy nem feltétlenül tőle. Érdekes dolog ez a háborús feeling, de egy rég elfeledett Starship Troopersben jobban kijött ez az ÉRZÉS, mint a "blockbuster" Transformers2ben
    10/5,9 szvsz.
  • Suffering
    #1361
    nagy hiba volt Bay-től hogy stáblista utáni jelenetként nem rakta bele a Megatronos jelenetet. Ami a film hivatalos képregényében volt. Hogy MegatrON és starcream elmegy a Marsra és Megatron életre hivja új álcaseregét. szerintem ez geci jo cliffhanger lehetett volna
  • LasDen #1360
    nagyon kemény "interjú" :D Vannak benne igazságok, de én ezekkel együtt tudom élvezni a filmet....ha nézem, akkor kikapcsolok és leszarom a Bay-fasságokat....mondjuk az nekem is eszembe jutott a film alatt hogy majd a darabkával akarják újra éleszteni Optimust....azt gondoltam, hogy majd ellopják vagy valami :D
  • Picizöldfül
    #1359
    nyugi,már kint van a mozikban,aki még nem látta és idejön nézelődni,az vessen magára..
  • Seten
    #1358
    Sorry, spoiler-t elcsesztem.
    Valaki igazítana rajta?
  • Seten
    #1357

    Ha jól emlékszem, Megatron-t az álcák reanimálták, nem pedig transformers-szakértő Sam. :)

  • Seten
    #1356

    A fiamat vittem el a moziba de igen, én is élveztem.
    Lehet te 30-on felül majd csak Ingmar Bergman filmeket fogsz nézni de hát nem vagyunk egyformák. :)

  • Szolnokboy1
    #1355
    első oldal:

    Itt kezdődik, először ezt olvassátok, bocs.
  • Szolnokboy1
    #1354
    Ezt olvassátok! Angoltudás szükséges. Hatalmas! :D
  • LasDen #1353
    egy Bay filmben szerintem az ilyeneket ellehet nézni :D talán el is kell nézni :D
  • Tripod
    #1352
    Hát nemhinném, hogy az 4 kilométer, ugyanis a piramisok Gízában vannak, ami ugyebár Egyiptom, a fővezérek sírja meg Petrában van a film szerint (az a hatalmas kőtemplom), ami pedig Jordániában található. Szóval van az inkább 400 kilométer is. De így viszont meg az a baromság, hogy Sam és társai gyalog pár perc alatt átértek Petrából Gízába.
  • Kandurex
    #1351
    Mert Megatron fitt és üde volt, épp csak szunyókált mi...
  • BlackWolf
    #1350
    jetfire a nasa muzeumaban volt es onnan teleportaltak egyiptomba :) nezni kell a filmet nemcsak latni
    viszont , hogy megatront felelesztettek a kockadarabbal optimust meg nem ez tenyleg logikai bukfenc ha szorszalhasogatoak akarunk lenni
  • Bucser
    #1349
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De miért 4 kilométerre a csillagrobbantó géptől??? Meg mi a picsáért kellettek hozzá 6-an??? Bay hülye... punktum...
  • r4pt0r
    #1348
    Nem elpusztítani akarták a mátrixot hanem elrejteni. Nem értek hozzá de a Nap belsejében nem biztos hogy megmaradt volna. :D
  • Bucser
    #1347
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bazz egy űrutazó faj... Egyikük fogja magát és beteleportál vele a napba... De hogy mind a hatan, mint valami rossz buzik összefogóckodnak és sziklává válnak a csúnya rossz csillagpusztító gép melletti piramisban (az ő léptékükkel 4-5 kilométer az olyan mint amikor a kulcsot az ajtó melletti virághoz rejted....) Ez egyszerűen röhej...

    A másik meg: Megatron határozottan halott volt... Miben különbözött az ő állapota Optimusétól??