1467
  • Szolnokboy1
    #1427
    én úgy tudom, nem volt semmi.
  • Orionk
    #1426
    én ugy tudom, hogy volt ilyen jelenet, de még én sem láttam.
    Megemlítették, hogy mi van benne, de már nem is emlékszem...

    ha valaki tud rá linket, akkor beteheti
  • Picizöldfül
    #1425
    Anno amikor a premiert néztem,odamentem a végén egy mozis fószerhez,megkérdeztem tőle hogy lesz-e a Cast után rövid jelenet?Azt mondta hogy nem.(mint az első film végén amikor starscream elmenekült).Tud valaki erről valamit?
  • r4pt0r
    #1424
    A legnagyobb baj hogy ennyi robothoz kevés volt az idő. Jó mondjuk ha kihagynak részeket, pl az egyetemeseket, akkor lehet lett volna elég idő. :D
  • Szolnokboy1
    #1423
    oké, én hiszek neked. :) de ettől függetlenül jobban is megmagyarázhatták volna, hogy ki kicsoda, legalább a félreértések elkerülése végett.
  • spedway
    #1422
    Az nem Blackout, hanem Grindor.
    Blackout az első filmben egy Sikorsky MH-53 Pave Low helikopter, Grindor pedig egy CH-53E Super Stallion. Grindor világosabb, más a feje és a helikopter elejéről hiányzik a gombszerű radar, ami a Pave Low helikopteren ott volt.

    Bonecrusher igaz, tényleg szerepel, bár ő eredetileg a Szerkesztettek közé tartozik, és mivel az új Álca hadsereggel sok Szerkesztett érkezett (nemcsak azok, akikből Devastator összeállt a végén), érkezhetett egy rá nagyon hasonlító robot, akit egyébként nem neveztek meg a filmben.
  • Szolnokboy1
    #1421
    Blackout(helikopter)? Eléggé kinyírták az első rész végén. Bonecrusher(aknaszedő)? Őt is szépen lefejezte Optimus az autópályán, mégis ott volt a második rész végén. Csoda, hogy Jazz nem jött vissza.
  • spedway
    #1420
    Hány első részben meghalt álca jött vissza? Egyetlen egy: Megatron.
    De őt láttuk, hogy a Szerkesztettek egy csoportja javította meg.
  • spedway
    #1419
    Neked az miért olyan fontos hogy hogy jöttek? Ki a fenét érdekel? Valszeg ugyanúgy ahogy Optimusék, mégis mit gondolsz vajon hogy a fenébe jöhettek???
  • spedway
    #1418
    Bazz autóformában is ugyanúgy tudnak figyelni, ezek GÉPEK! Ennyire gyér a fantáziád?
  • Szolnokboy1
    #1416
    mert Bay idióta. hogy kerültek oda az előző részben megmurdelt álcák?
  • LasDen #1415
    az elején shájá mondja, hogy játsza magát.... :D de baromságnak tartom, hogy nem beszél :D
  • megalodon
    #1414
    Lehet volt már szó róla de Bumblebee miért nem tud beszélni? Az 1.végén már tudott...
    +A többi autobot hogy került képbe? Jó eltelt pár év (2ha joltudom)de a néző találja ki hogy jöttek,hisz Optimus üzent nekik..?
  • megalodon
    #1413
    Ez is jogos
    :)
  • megalodon
    #1412
    Jogos de azért a pislogás...:)
  • Tripod
    #1411
    És az eddig fel se tűnt, hogy öregebb a civilizációjuk, mint az emereké, de mégis emberszabásúak? Úgyértve, hogy van két lábuk, két kezük, fejük, szemük, orruk, szájuk... Pont, mint egy ember :D
  • Szolnokboy1
    #1410
    ez pszichológia. minél több emberi tulajdonságokkal bír a nem emberi lény, (minél antropomorfizáltabb) a néző annál jobban tud vele azonosulni, szimpatizálni.
  • megalodon
    #1409
    Az nem tetszik nekem hogy amikor pl Jetfire beszél a muzeum elött(vagyis a gépek közt a füvön) akkor az autobotok miért kocsi formában vannak.Jó lenne minél többet robot formában látni őket. Ugyanez amikor nagy lövöldözés és kocsi formában vannak nemhogy átalakulva figyelnének,hátha valki ellen jön.
    Biztos olvasták a forgatokönyvetmhogy nem jön ugyse senki:)
  • megalodon
    #1408
    Jó persze erre gondoltam én is. Csak azért furcsa. Minél emberibbek? Öregebb a civilizációjuk mint az emberiség.
  • Szolnokboy1
    #1407
    bárcsak ez lett volna a legnagyobb probléma ebben a filmben! a baki ott kezdődik, hogy (totál felesleges) szobatárs.
  • LasDen #1406
    minnél emberibbnek tűnjenek....
  • megalodon
    #1405
    Ez milyen baki már: Amikor a múzeumban vannak Sam szobatársa saját magát is besokkolja a wc ben,remeg a földön,de magánál van és mégis ki kell húzni onnan. A film végén amikor elkezd rinyálni a nyakába megy a sokkolás aztán be is kómál,de pár perc után már 2lábon van mintha semmi se történt volna....

    Amugy a robotoknak miért kell pislogni? :)
  • miki10
    #1404
    sziasztok nem tudjátok honna tudnám letölteni vagy meghallgatni azokat a zenéket amik a film közbe vannak?
  • LasDen #1403
    november-december
  • Orionk
    #1402
    az erdős jelenetnél sokkban voltam, mert annyira tetszettek a robotok :)

    ugyhogy erre nem emlékszem, meg kellett volna még egyszer nézni.

    NAh, mindegy, majd, ha kijön hd-ban

    tényleg, kb. mikorra várható?
  • Szolnokboy1
    #1401
    FAIL! :D
  • LasDen #1400
    meg mikor Sam alápörköl és lövik őtet, akkor is először tankká és aztán repülővé alakul....
  • toysoldier
    #1399
    tévedsz.

    amikor Optimust meg Samet üldözi az erdőben
  • Orionk
    #1398
    A trans 2-őt néztem a moziban, de megatron, csak repülő járműnek volt átalakulva.
    Ilyen tank szerűségnek nem volt átalakulva. Ha mégis, akkor mikor?
  • Tripod
    #1397
    Te láttad már a második részt???:D:D:D:D
  • toysoldier
    #1396

    már a 2-ben is van amikor így néz ki...
  • Orionk
    #1395
    wow, igy néz majd ki Megatron a 3-ik részben?
  • portable
    #1394
    durrva:)
    Köszi!
  • Szabi1991
    #1393
  • Szabi1991
    #1392
    Cybertron vadászgép sztem :)
  • portable
    #1391
    Megatron az mivé tud átalakulni?
    semmi nem rémlik
  • DantszEE
    #1390
    Igen, erre én is felvigyeltem már a moziban ülve.^^"
    Főleg amikor az a zöld dömper kereste Starscream-ékkel Samet meg a bigét, miközben elvileg fél perce egyesült a többi álcával Devastatorrá. xD -.-"
  • Szolnokboy1
    #1389
    "Sok sok kontinuitás beli hiba..."

    Nem. Egyszerűen Bay leszarta. "Meghalt? Szarni bele, most él."
  • Bucser
    #1388
    Egyáltalán mit keresett ott Devastator? Hisz több darabját kinyírták a film közben máskor vagy éppen az első részben...

    Bár Bonecrushert sem értem hogy került elő a film végére, hisz az első rész autópályás részének végén optimus elválasztja a fejét a testétől...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aztán a 2. rész elején Sanghaiban szépen pofánlövi optimus Demolisher-t... Mi a faszt keres akkor a végén a sivatagban??

    Vagy rampage hogyan lehetett demolisher része ha közben Bumblebee-vel harcol az romoknál??? Sok sok kontinuitás beli hiba...


    Ennyi erővel Jazz is lehetett volna a második részben...
  • SLICK
    #1387
    lol :D