745



Ghostbusters: The Video Game
  • Yaken666
    #505
    Ott mit kell csináli mikor éppen egyedül vagyok egy nagy oszlopos csarnokban és fekete trutyi van mindenhol? Van egy gát szerűség a közelben ha az egyáltalán, amit le kell engedni gondolom.
    Az a pálya mikor hajóval érkezünk.
  • gfreak
    #504
    semmi különös...boson dartokkal kell megszórnod, meg lőnöd ezerrel...
  • NEOreg3
    #503
    akinek nagyon ingadozik az FPS xp-n, illetve szaggat jó gép ellenére is, annak itt egy lehetséges megoldás, ami rajtam segített:

    játékot elindít, alt-tab, ctrl+alt+del, folyamatok fülnél megkeresni a játék exe-jét, jobbklikk, prioritást beállítani alacsonyra, majd vissza a játékba

    windos xp sp3, e8500, 2 gb ram, 8800gt mellett 1280x1024-es felbontáson maximális grafikai beállítások mellett már nem szaggat egyáltalán (néha azért megáll a kép 2-3 másodpercre de ezt ritkán és teljesen random csinálja)

  • foxpal
    #502
    Na már tovább jutottam csak most a habcsókember nemakar leesni
    http://www.youtube.com/watch?v=XdUm8UGF6zc ennek a videó alapján próbáltam de semmi.. ötletek?
  • balee4
    #501
    experienced-en sem nehéz a game, de a vitality-s crack engem is átbaszott, ahogy itt még jópár embert :D
  • Shep
    #500
    Azért hal meg mert vitalitys cracket használ.
  • Broafka
    #499
    szerintem az még dúrvább hogy meghal, bár igaz hogy easyn mentem neki, de ha meg is öltek, akkor a többiek felélesztettek, egyedül a temetős kapus résznél akadtak nehézségeim
  • balee4
    #498
    az elég durva, nálam max fél perc és betölt...
  • Pio
    #497
    Használj trainert és lődd be a sebezhetetlenséget ;-)
  • marxell
    #496
    Nagyon tetszik a játék.. rettentően hangulatos, ahogy kinéz egy két szellem után a hely :)
    Azonban a szellemvadászatot teljesen tönkreteszi a töltési idő.. Nem fogok 5 perceket várni.. Mert általában így van, megöl néhány gyertya, aztán 5 perc míg visszatölt.. :S
  • strebacom
    #495
    " amúgy 2,25 Gb Ram-al elég a 32bites win7"
    Böven elég neki, hidd el...
  • Broafka
    #494
    XP-m van
    a világ legjobb kodeke a K-lite kodek pack, és az is van fönt
    a játék tökéletesen működik.

    úgyhogy az én véleményem szerint minden XP-t, meg kodek packot fikázó ember mást keressen gyorsan fikázásra.

    Legyen mondjuuuuk aaaa.... Word!!!! biztos azért akad mindenkinek mert fent van az Office! Gyorsan fikázzuk azt kollektívan!
  • Shep
    #493
    Hát engem elsőre sem fog meg :)
  • Shep
    #492
    Ja és feltételes módot használtam, valamit a feltételezésed is sértő, hogy kodek pakot használok :)
  • Prince23
    #491
    Valszeg gépfüggő. szerencsére nekem ilyen bajok nem voltak a szellemírtókkal.

    Most tolom másodjára, és mintha unalmas lenne, de először nagyon faja volt.
  • Shep
    #490
    Nincs fent kodek pack csak vlc + kmplayer Ha-Ha-Ha. Nod32+Comodo+Malwarebyte amiket használok szóval ... Soha semmivel nem volt gond ez az egy ami szar.
  • Prince23
    #489
    Nekem XP van, és tökéletesen fut.

    Talán végre bekéne ismerni inkább azt, hogy a sar K-lite codek pack és társait végre le kén törölni. Az sok mindenbe bezavar.
    Nekem Xp + sp 3 van. full elégedett vagyok. nekem csak egyszer akadt mega kép, amikor a hotelban kitört a vízötön.
  • Shep
    #488
    Valaki írja már ki a banner alá ,hogy ha XP-d van és akad akkor próbáld Vistan!
  • Prince23
    #487
    Én reménykedem, hogy ősszel multival adják ki európában a Ghostbusterst, szal addig hátha. meg mivel PS3-ra Európában exkluzív, reménykedem, hogy az EU-s verzsa fog multit is kapni.
  • oregon1987
    #486
    Én is nagyon vártam a játékot de ez az akadás hihetetlen! Pedig gépemen azt hittem lazán megy majd legaláb közepes grafon! Habár mostanság optimalizálni luxus! Mind1
  • foxpal
    #485
    Én most a habcsók emberrel küzdök Ray-l de basszus mindig küldi azokat a tüzes nemtudom miket és mindig behalunk -.-
    Segítség:D
  • Pio
    #484
    -olyan,
  • Pio
    #483
    Az a baj Prince, hogy egyszeri végigjátszásra nagyon jó, olyan, van olyan hangulatú(szerintem), mint a filmek voltak, egyszóval hibátlan. Ha mázlid van és jó viszonyt ápol a játék a gépeddel akkor a játékélmény szerintem szuper. Tehát ha csak ezt értékeled, akkor tényleg lehetne jobb a játék 7/10nél, sőt, egyszeri végigjátszásra szerintem nagyon fasza. Viszont aki pénzt ad ki érte annak ennél sokkal hosszabb távon kéne, hogy élményt nyújtson. Másszóval tipikusan warezra kitalált játékról van szó... :D Legalábbis PC-n, ha jól tudom a konzolosok kaptak multit egész jó játékmódokkal és coopot is. Ha ezek esetleg később patchként kijönnek PCre is (csak most kapkodni kellett a határidők miatt) akkor feljebb mehet az a pontszám, de ebben az állapotában tényleg nem makulátlan a cucc.
  • kirol
    #482
    Tényleg egész kellemes a cucc. Végre sikerült felrakni.

    Az első küldetésben, ahol egy bálteremben kell elkapni a szellemet ott mi a cél? Mert hiába kapom el, a küldetés fail. Sok lenne a kár?

    Néhol tényleg megakad kicsit!
  • Prince23
    #481
    ááá ez a 7 pont ez fáj nekem, de tiszteletben tartom véleményedet. nem lehet mindenki egyforma :)
  • gregtom6
    #480
    Tudom, h jobban járnék, de lusta vok mindent kiírni a gépből:D...Majd máskor, addig várok egy patchre...

    off: amúgy 2,25 Gb Ram-al elég a 32bites win7, de a 64-es(ha nem is használja ki a gép)jobb, nem? Van olyan progi, amihez jobb, nem? Mert Úgy tudom, h azt csak 4 giga rammal szokták...
  • strebacom
    #479
    Pedig a Win7-el jobban járnál, és tökeletes a magyar mui....
  • gregtom6
    #478
    Bár a GTAIV ehhez képest simán játszható volt, helyesbítek. De Ez legalacsonyabb grafon is szétakadja magát, csak a hotelben volt játszható. Szánalmas...

    Vistát v. Win7-et meg nem akarok feltenni:
    Vista szar, sokan mondták, és Win7 jobb lenne. Win7-hez még nincs hivatalos magyar fordítás, csak nemhivatalos...Akkor tenném fel, ha a mostani rendszer elszaródna...Csak az jobban kihasználná a rendszer teljesítményét, fene...
  • gregtom6
    #477
    Hát ez XP-n játszhatatlan, vetekszik a GTAIV akadásával..., de talán ez még jobban akad a habcsókemberkés utcai pályán...
  • Broafka
    #476
    hali. Én is végig vittem. Egy kicsit rövid volt szerintem. és a főboss valami nevetségesen könnyű volt.
    Hiányolok belőle amolyan time trialt, vagy nem is tudom, amikor ledobod középre a csapdát, aztán időre mennyi szellemet tudsz bekaszlizni, vagy valami hasonlót, hogy még egy kicsit élvezze az ember a szellemirtósdit.
    Egy kicsit retardáltaknak voltunk beállítva, nem beszélünk, bámulunk ki a fejünkből.
    Ahogy pio is mondta a játék nagyon lineáris. A különleges tárgyak találása viszont egész mókás volt, a síró angyal szobortól kezdve, a megszállott pirítósig, azok jók voltak.

    Graika 9/10
    szép grafika, igazán kidolgozott, szerintem erre nem lehet panasz
    játékélmény 8/10
    An Invisible man... sleeping in your bad, who you gonaa call? GHOSTBUSTERS!
    Vártam már azértegy iylen játékra :)
    Sajnos rengeteg ötletet még lehetett volna bele tenni, cuccokat a játék 60%-ra teljesen fellehetett pumpálni.
    szavatosság 5/10
    szinte egyszer játszós darab, 2X az artifactek miatt, vagy másik fokozaton, de amúgy sajnos iylenkor döbben rá az ember hogy mennyi pénz van egy iylen játékban, és csak 8 óra játékidőt ad... kár érte
    irányíthatóság 7/10
    Szerintem nem volt vészes az irányítás, az egér az elején szokatlan volt, túl gyorsnak bizonyult, majd egészen megszokható lett, és kellett a kicsit gyorsabb reagálás, a virgoncabb szellemek csapda fölött tartásához.

    összesen 7/10
    story egész türhető volt, a látvány jó, a játékmenet sem volt rossz, de valami...valami hiányzik ebből a játékból
  • Pio
    #475
    Szerintem indokolt a jóval alacsonyabb PC-s ár. Gyengén optimalizálták PCre, az egérrel való irányítás sok esetben kaotikus (szerencsére nem minden egérrel). Nincs coop, multi. A játék teljesen lineáris, szóval igazából 1 végigjátszás van benne, fanoknak még 1, hogy összeszedjenek minden scannelni valót, esetleg magasabb nehézségi fokozat. Ezek miatt sajnos a játék szavatossága nulla, igazán jó élményt csak arra az 5-10 órás első végigjátszásra nyújt. Szerintem. Nagyon nagy hype és felkapottság kell egy játék köré, hogy 5-10 órányi játékélménnyel (amit ráadásul az ingyenes warezverzió is maradéktalanul tartalmaz) sikeres tudjon lenni a boltokban.
  • kirol
    #474
    Ilyet még nem láttam. Ezt nem lehet felinstallálni!
  • balee4
    #473
    ha lemegy azára mondjuk 4 vagy 5k-ra megfontolandó..., ennyiért azért multi nélkül mégsem...
  • 5c0rp330n
    #472
    így van. most nézem egy angol oldalon: UK£ 32.99 = 10 898.5764 huf
    szállítással együtt is 12k-n belül vagy, itt pedig besétálnál egy boltba, és 17k lenne. kicsit sem szánalmas. killzone 2-t is anno külföldről rendeltem, szállítással együtt szintén 12k-n belül volt a collectors edition, itteni újságokban meg látom nagy betükkel mintha valami qrvanagy akció lenne h 17k a sima változat
    és azt mondanom sem kell, hogy az ottani helyi viszonyok között az a 33 font is annyi kb, mintha vacsoráznál egy jót.
  • Shep
    #471
    Jó most ezen kár lovagolni 10 emberből 8-nak szarul megy xp-n vistan meg semmi gond. Lehet egy progi okozza ami mindannyiunknak fent van ,de szerintem senkinek nincs kedve és ideje ahhoz, hogy összeszedegesse kinek mi van fent és mi okozhatja a hibát, egyszerűbb átmenni vistara.
  • Adam II
    #470
    Nálam tök jól fut akadás mentesen XP-n szóval nem hiszem, hogy az a gond.
  • Shep
    #469
    Hát nekem annyira nem jön be ez a játék eddig (még csak most megyek majd a könyvtárba) valahogy hiányzik belőle az amire azt szoktam mondani ,hogy "azt a .urva, ez de állat" persze még változhat a dolog de egyelőre egy erős közepesre értékelem.
  • kirol
    #468
    Beírom customba, hogy c-re rakja, erre installálja d-re megint. Ez hülye!
  • kirol
    #467
    Hát nem c-re raktam az biztos.

    De most már a sima (nem custom install) is D-re rakja. És ugyan az a hiba.

    Beszarás, hogy csak egy fix helyre, könyvtárba lehet rakni! Alap hol van?
  • MerlinW
    #466
    végigjátszás