745



Ghostbusters: The Video Game
  • Prince23
    #465
    Bug vagy esetleges bénaság miatt nem ér lehúzni gémeket.:D Ez egy nagyszerű gamma. Utoljára az X-men Origins Wolverine kötött le ennyire.
    Mind a két játék: év meglepetése, és az év leghangulatosabb játékai közé tartoznak.
  • JackSparrow88
    #464
    Igazad volt, télleg a fokozat lehetett a baj, most elsőre sikerült.
    Am árba végülis nem vészes annyit talán megér.
    Ja és egyelőre visszavonom akkor a csalódást, túlságosan hamar mondtam véleményt...
  • Prince23
    #463
    A PC-s még úgy ahogy tűrhető, de multi nélkül, azt tudom mondani rá: így is drága... Prototype-al együtt. no multi.
  • Kandurex
    #462
    Ez MO árak..kurva egy vérszopó kereskedelmünk van
  • Shep
    #461
    Azt a büdös 17e egy boxos játék?
  • grebber
    #460
  • offkorzreg
    #459
    a ps2-es is ilyen
  • HBK
    #458
    hát ez a wii-s verzió:)
  • Shep
    #457
    Akkor tedd vissza a reloadedet mert a vitalytis szar és nightmare fokozatra kapcsolja a játékot,
  • JackSparrow88
    #456
    Már ne haragudj, de annak mégis mi köze van ehhez? De am nem, a vitalytis-et használom, vagyis most először játszok úgy h ezzel a crackkel van, azelőtt a reloades volt. És már ezt a részt ha nem próbáltam újra egy tucatszor akkor egyszer sem. A nehézsége abban rejlik, hogy szinte lehetetlenség még azokra a kis geci tüzes izékre is figyelni meg közbe még atomból lőni a nagy darab szellemet, szal nemtom sztem keresek vmi csalást vagy max. még egyszer megpróbálom...
  • Shep
    #455
    Reloaded-es crack-et használod?
  • JackSparrow88
    #454
    ok, tom már, azt a nagy gecit kell lőni de attól még piszok nehéz, mert azok a tüzes buzik állandóan piszkálnak és miattuk vérzek el. Nagyon úgy néz ki h ebben a játékban is csalódtam...
  • JackSparrow88
    #453
    Vki segítsen már, mer elakadtam a Stay Puft-nál. Az első része még sikerül amikor nemtom hogy elérem azt h eldobjon egy kocsit és aztán utat csináljon h tovább lehessen menni. De ezután nemsokkal bekerülök egy olyan szűk térbe h nem húzom sokáig. Azok a tüzes gecik úgy jönnek mint az állat, meg sem szűnnek, ha pedig az óriás felé mek az meg agyontapos és egyszerűen nemtom mit kéne ott csinálni, nem lehet semerre sem menni...
  • cumfu
    #452
    Remélem jön valami patch hogy jobban menjen xp-n mert így tényleg játszhatatlan, mint Khaosz5-nek. Addig meg nem tudok normálisan játszani vele, win7-et vagy vistát meg 1 játék miatt nem rakok újra :(
  • Shep
    #451
    XP alatt szar az egész vistan vagy win7-en kell vele játszani.
  • balee4
    #450
    érdekes, de nálam Vitsa-n jobban megy a game...
  • Kandurex
    #449
    ...mennyi RAM van a gépedbe?
  • elitehun
    #448
    Sztem próbáld meg újból az install-t. de az is lehet hogy azért van mert nem a C-re raktad vagy nincs elég hely vagy nemtom. Egyébként a jelentése:A varázsló megszakította a játék installálását.
  • Khaosz5
    #447
    Hali.
    Nekem a game XP alatt borzalmasan akad. 8800GT-m van nem hiszem hogy a kártya lenne kevés. Egy lépést nem lehet megtenni anélkül, hogy ne akadna meg másodpercekre. Itt a kira játék amire évtizedek óta várok erre játszani nem tudok vele.
  • Shep
    #446
    Tök poénnak néz ki :)
  • kirol
    #445
    Ez miért van: The wizard was interrupted before the game could be completely installed?
  • ricsa008
    #444
    ps2-ön minden játék paródia de legalább nem akad :D
  • norbi2fraktal
    #443
    hát ps2-őn ez a játék paródia lett

  • The Protector
    #442
    Nah.Tologatom a gamet.Edig nálam az év leghangulatosabb játéka.Hihetetlen,ami hiányzik minden játékból ami mostanában kijön na az a hangulat és ebben bennt van.Nagyon jó game.Az intrója külön odabasz a játéknak.
    A grafika nekem nagyon tetszik.A karakterek sztem tiszta élethűek.Elérték azt a szintet h az emberek úgy néznek ki mintha egy igazi fényképet néznénk a netem amit vki durván leretusál ps-el.Sztem kvajó.
  • balee4
    #441
    ma is toltam pár órácskát a gamet, ez vmi zseniálisan hangulatos játék lett, eddig az év játéka nálam:D
  • Adam II
    #440
    Jó kis játék tényleg visszaadja a filmek hangulatát. A grafikája is jó, szerencsére még nem vettem észre FPS esést.
  • grebber
    #439
    Force AA in this game:

    go to appdata\local\ghostbusters and in settings.ini find
    Code:

    antiAliasMultipleX=1
    antiAliasMultipleY=1

    and change 1s to 2 so it looks like

    Code:
    antiAliasMultipleX=2
    antiAliasMultipleY=2
  • grebber
    #438
    #411
  • Szeszmester
    #437
    Mit kell csinálni a csatornában, a trutyival teli teremben?
  • TSL16b
    #436
    A játék adatai között van hu mappa, de angol nyelvű fájlokkal van megtöltve. Valószínűleg úgy tervezték, hogy a magyar is választható nyelv lesz a megjelenéskor, de nem jött össze.
  • reaper4
    #435
    #423 olvass már vissza....
  • grebber
    #434
    Magyarítások portálon a listában van egy Ghostbusters ami mellett ott a magyar zászló tehát magyar felirattal jelenik majd meg remélhetőleg ez az a game amit toltunk:D
    Majd az illetékesek megmondják mert rákérdeztem!
  • bölömbika
    #433
    A pod fájlok a feltelepített játék mappájában vannak azokkal ne foglalkozz!!
  • reaper4
    #432
    nincs a gyökérben a w32art.pod file? 1.9gb majdnem a fele a játéknak.
  • BaLeeX
    #431
    Másold be a setup/bin mappa tartalmát kézzel mert azokat lehagyja telepítésnél.

    Nagyon király ez a játék! Azok akik anno ezen nőttek fel azoknak meg pláne. Grafika is szép szerintem, ötletes dolgokat hoztak benne össze bár még csak nagyon az elején vagyok. Ajánlom mindenkinek.
  • szapor
    #430
    szeretnék vele jáccani de nem megy :S sok pod fájl, találtam 1 olyan hogy pod unlocker azzal kéne vmi vagy mi a rák? :S
  • bölömbika
    #429
    Instaláld a játékot!A dvd-ről nyisd meg a bin mappát a benne lévő fájlokat másold be a játék főkönyvtárába,utánna krekkeld ki!!!
  • Rage47
    #428
    ez jó
  • szapor
    #427
    megvolt easy install és ugyan az a POD hiba :S
  • The Protector
    #426
    kiegészítettem a nevedet.Telepítsd újra a játékot easy installal.És azzal a indítsd amit crackként bemásolsz.