293
oldalnézetes, mászkálós, 2D-s, ugrálós, platform játékok, side-scrolling, akció kalandjáték
  • timantes
    #133
    #102es hozzászólásban beszúrt kép az MELYIK JÁTÉKBÓL VALÓ ????????????????
  • Zomil
    #132
    köszi elég jól jön tényleg :)
  • blackgamer
    #131
    én innen és innen kaptam le a Heart of Darkness-t, egy éjszaka alatt lejött
  • mod
    #130
    Jajde sokat játszottam ezzel.

    Nem tudja valaki, hogy ilyesmi játékok közül lehet-e valamelyikkel online is játszani?
  • Zomil
    #129
    vki lenne olyan kedves és felrakná vhova az ugh taxit?:DDDD
    amugy a hearth of darkness-t merre lehetne letölteni, mert nem nagyon találom:S
  • spae
    #128
    -he
  • spae
    #127
    Oh, a Turrican 2 C64-en, kb 3-4szer végignyomtam (nyomtuk a haverommal- ő nyomogatta Space-t, gurult, és 'lapozott') hehetente! Ha valakit érdekel a múltkor találtam néhány remaket: pl Hurrican v1.0.0.4, nem olyan hangulatos mint a régi de jó móka!
  • Atti12
    #126
    fú ez is mekkora játék volt :D:D. Anno cdmeghajtótisztító lemezhez adták ajándékba eredetibe :D:D:D:D multkor felraktam, de nem működött rendesen xp-n :S
  • blackgamer
    #125
    felcsigáztatok a Heart of Darkness-el, csak sajnos béna vagyok az ilyen "ügyeskedj hogy túléld" játékokban, ezért inkább youtubeon játszom végig :)

    Shadow of the Beast-t szintúgy, tetszik a két játékban a részletek kidolgozottsága, HoD-ben a fekete zöld szemű fickók gizda mozgása, designerek kitettek magukért, a környezet csodás, kár hogy régi, sok jó ötlet van bennük

    kéne fejleszteni valami hasonlót
  • Sheltem
    #124
    "senem mászkálós, senem 2D-s,senem ugrálós"

    Már meg ne sértselek, de mi a Worms ha nem 2ds. Sőt elárulom neked ugrálós is és mászkálós is sőt még scrollozós is...
    Bőven befér a topicba iszonyatosan jó játékok voltak(a 2dsek)
  • [HUN]FaTaL
    #123
    Jazz Jackrabbit 1-2 is fasza:)))
  • sweech
    #122
    igenjó
  • bracsek #121
    ezen sokat mérgelődtem, legtöbször többet akartam, mint amennyit lehetett.
  • bracsek #120
    egyik kedvencem volt közel 10 éve :) nennyi lehetett keresgetni a bonuszukat :) de hamár ezeknél tartunk akkor egy egy szót megérdemel az aladin és a prince of persia is volt még valami shadow de azt azért jegyesztem meg, hátha én is csinálok egy legrosszabbjáték videót :)
  • Kmarha
    #119
    úr isten! Nem hittem volna hogy van még aki emlékszik a Tir-Na-Nogra :DDD még Spektrumon majd késöbb C64-en nyomtam nagyon sokat.. kölyökként nem is értettem igazán, de mekkora hangulata volt! Ahogy futott és lobogott a haja.. volt hogy hosszú órákat cammogtam előre, megállíthatatlanul... :D Valahol vele kezdödött a gépen való függésem :)
  • gz8
    #118
    Lemmings, valaki?

  • MerlinW
    #117
    ja télleg, nem ma volt:)
  • Hrisskar
    #116
    ÚÚ:D:D ezzel akkor játszottam utoljára mikor még 486-osom volt:D

    #90: Heart of Darkness: egyik legkedvencebb játékom:D, már annyiszor vittem végig, hogy akár 2-3 óra alatt eljutottam ez első pályától az utolsóig halál nélkül:D
  • Drephis
    #115
    szerintem tök jó volt :)
  • HiPPoNaX
    #114
    talan mert perhistorik ;] amugy jo is, hogy mondod, elo is szedem majd vmikor oket :]
  • MerlinW
    #113
    Blues Brothers


    Titus
  • Picar77
    #112
    fu mennyi ismerős játék :DD
    imádtam ezeket
  • MerlinW
    #111
    Nem találok képet Prehistoric 1-2 ről. Pedig azok is jók voltak:)
  • VRSDM
    #110
    úúristen :] mik vannak.
  • Drephis
    #109
    Claw
    egyik kedvencem. :)
  • HiPPoNaX
    #108
    jobbat nem talaltam, mindenesetre Alley Cat rulez :D


    amugy meg jol latom, hogy a Golden Axe eddig kimaradt? Pedig azzal de sokat jatszottam anno:

    (bar nem tudom, ez a kep a PCs verziobol valo-e, mindenesetre vhogy igy nezett ki :D)
  • magus
    #107
    épp ezen gondolkoztam, hogy neogeo meg cps2 játékok még nem voltak benn túl nagy számban, pedig ott rengeteg ilyesmi játék van
  • csum666
    #106
    A jó öreg time commando



  • Reyes
    #105
    Cadillacs & Dinosaurs FTW!



    Ha valaki meg tudná mondani, hogy hogyan tudnám beüzemelni, nagyon hálás lennék!:)
  • Apus
    #104
    Ennek meg rohadtjó volt a zenéje:
    Target Renegade


    Ezmeg a korábban említett Rodland:

  • Apus
    #103
    Durvajó volt.



    Ezis:

  • ronihun
    #102
    nem mászkálós ugyan meg nem oldalnézetes hanem felül de sztem nagyon jó^^[apro]sry ha volt[apro]

  • Nuki
    #101
    Ha valakinek van a jó öreg régi Cat nevü macskás-kutyamenekülős-egérfogós-akváriumbanúszkálós-lánymacskáértfelugrálós játékról képe, azt beszúrhatná :D
  • polux
    #100
    Shadow of the Beast


    Turrican
  • polux
    #99
    Nebulus
  • polux
    #98
    Rick Dangerous 1-2.


    Another World


    Flashback


    Hammerfist

  • Prince of Máté
    #97
    Nem, az megbolondul, mindennek nekimegy :D
  • joshua
    #96
    Csak úgy közlöm h nekem 700 megába van meg....(wanadoo-ról)
  • Brolly28
    #95
    júúúúújjj ez fasza rengeteget játszottem vele még a régi P2-ön
  • KapuBen
    #94
    a homing pigeon is nem?:)