293
oldalnézetes, mászkálós, 2D-s, ugrálós, platform játékok, side-scrolling, akció kalandjáték
  • Blacktom
    #173
    Igen, és kösz szépen
    Leszedtem és mentem vele két pályát, nagyon nagy

    Liero még nem volt? Sztem jobban hasonlít pl Soldatra, mint Wormsre, szal itt a helye. Nagy kedvencem volt
  • kemszi2
    #172
    ha már itt vagyunk .ugye van a hocuspocus nevü játék,(én is belinkltem)nincs meg kvinek a teljes ahol mind a 4 epizód működik.?
  • Balumann
    #171
    na erre pont egy módról készült képet rakok be (az első kép).
  • Balumann
    #170
    Még 1 nagyon jó játék van amit úgylátom még senki nem rakott be.
    Soldat



    Multiban, interneten is játszható játék, rengeteg letölthető pálya. Skype mellett haverokkal nagyon élvezetes, szórakoztató játék! Célzás egérrel, arra lő amerre az egeret viszed, WSAD-vel irányítás, van gránát meg stb. Ezt is mindenkinek csak ajánlani tudom. Sajna csak próbaverzió, teljestért legálisan fizetni kell :(
    Rengeteg pályát lehet letölteni hozzá, illetve pálya szerkesztőt is lehet leszedni (ami használata idő igényes kicsit :D)
  • bvalek2
    #169
    Szerintem iszonyú jó, hangulatos, zenéje, minden el van találva, és ingyenes persze: Blob Wars
  • bvalek2
    #168



  • bvalek2
    #167
    Ilyesmik vannak benne:








  • bvalek2
    #166
    Linuxon nagy reneszánsza van az ilyen játékoknak, nekem a Blob Wars a kedvencem.
  • kenderzen
    #165
    followme D
  • tobias88
    #164
    EZ MEKKORA VOLT!
  • PeeTeR
    #163
    es ami kimaradt (vagy nem vettem eszre)



  • bld
    #162
    ú ez nekm nagyon kéne az 1 is és a kettő is, még alig volt színes monitor amikor nyomtuk, megtisztelnél egy linkkel;)
  • Apus
    #161
    tegnap ezzel toltam, régi játéktermi kedvenc.
    Growl:
  • kenderzen
    #160








    jo öreg Shinobi 1ik arcade kedvencem a második részröl nem találtam képet az jobban tetszett.
  • blackgamer
    #159
    tényleg profi módon kivitelezett, szép a környezet és a csillagporos effekt nagyon tetszik, meg a husogó hang amikor gyorsul
    egyedül az irányítással van némi gondom

  • PJack
    #158
    nemmondtam h platform, de 2d-s akkor is.
  • PJack
    #157
    N
  • Frosty01
    #156
    VOLFIELD

    rohadt jó játék, rengeteget játszottam vele haverommal :))

    Golden Axe is brutális :D azzal is ej de sokat nyomtuk!
  • Fido4life
    #155

    Sega Mega Driveon mennyit toltam anno :)
  • Dynamic
    #154
    Lol...na persze.Azért mert 2d meg lehet benne oldalra mozogni, akkor a Worms is már mászkálós platformjáték? Turrican, Sonic, Gods, Jazz Jackrabbit stb. EZEK a mászkálós platformjátékok.Valahogy egyikre sem jellemző, hogy 2 képernyőnyi pályán körökre osztott akciókat kell végrehajtani.
  • Mr. Perfect
    #153
    Szerintem manapság ebben a témában ez a csúcs:
    Gumboy Crazy Adventures
  • SuperCharger
    #152
    Na rátaláltam, erre gondoltatok?

    (itt vmi hülye holland neve van, Guldkorn Expressen)
  • SuperCharger
    #151
    Ha jól emlékszem, Goldcorn Express-nek hívták ezt (esetleg Goldkorn?), de neten nem találtam rá.

    Éljenek a régi játékok, amelyeken felnőttünk, és függővé váltunk! :)
  • Zomil
    #150
    júúúúj az N iszonyat király játék nagyon sokáig lekötött, sok ügyesség és logika is kell azért hozzá:)
  • Balumann
    #149
    2 jó kis mászkálós játék:
    N - próbálkoztam vele, nagyon nehéz platform játék, csak erős idegzetűeknek :D


    Pusci
    Ez is jó kis ügyességi platform játék, és néhol gondolkodni is kell benne :-)

    (ebből sajna nagyobb képet nem tok rakni)
  • Gunner
    #148
    Azaz!!! Köszi szépen!!! :D
  • spy803
    #147
    Azaz, régóta keresen, jó lenne kicsit nosztalgiázni! :D
  • tobias88
    #146
    Régen volt egy játék, ami középkori kardos volt, és mászkálgatni kellett egy nagy pályán, erdőben, és a pálya jobb oldala a tenger volt, ha balra mentél meg az erdőben nem lehetett továbbjutni, és az erdőben volt egy nagy kapu, amit valahogy ki kellett nyitni! nem tudjátok melyik ez a játék?
  • Gabe18
    #145
    Simon the Sorcerer?
  • Gunner
    #144
    Ja, és szintén 2D-s ugye :)
  • Gunner
    #143
    Srácok, emlékszik valaki arra a régi játék nevére, amelyikben egy varázslóval kellett különféle logikai dolgokat megcsinálni? Még Dos-Win95 idején volt, ha jól emlékszem. Köszi :)
  • Lammer
    #142
    ez nagyon aranyos! tok feelinges a trailer alapjan^^
  • PrasCo
    #141
    Hm, emlékszem egy bizonyos S.T.O.R.M. nevű tengeralattjárós/búváros torpedós-cápaszigonyos bulira, de Google sem dobott ki semmit, meglehet, még a nevére is rosszul emlékszem. Emlékszik valaki erre?
  • Blacktom
    #140
    deee
    valami Corn Flakes reklámjáték volt, mindig azt kellett célbajuttatni időben, és mézzel leönteni, dinamittal meg a sínekre rádőlt fákat eltüntetni
    ugye ez az?
    rákerestem, de nem találtam semmit, a neve sem ugrik be
    de nem adom fel, én is sokat játszottam vele anno
  • spy803
    #139
    Régen volt egy vonatos oldalnézetes játék. Még ivis koromban játszottam vele valami medve volt és a darázs segített neki továbbjutni az akadályokon. nem ismerős valakinek?
  • Csuhai G
    #138
    Samorost
  • blackgamer
    #137
    felfigyeltem egy ígéretesnek tűnő új játékra, a neve Aquaria
    egy vizitündért vagy mit kell benne irányítani, (remélem nem lesz túl lányos), nem lineáris játékmenetet és 2D-s effektek lesznek benne
    megjelenés: 2007. december 7. (szóval csak 2 nap!)
    video
  • dronkZero
    #136
    Van Windowsos változata. Benne van az alap, meg az Oh No!

    De egyébként tölts le egy DosBox-ot, azzal mennie kell!
  • PJack
    #135
    nem mászkálós?
    nem 2D-s??? :o [mi a WWP, ha nem 2D-s???? :DD]
    ugrálni lehet benne, scrollozni is.
    ráadásul akció.
    szal... simán belefér :]
  • HiPPoNaX
    #134
    Ugh!