293
oldalnézetes, mászkálós, 2D-s, ugrálós, platform játékok, side-scrolling, akció kalandjáték
  • Frosty01
    #93
    na akkor ezt valaki csomizza be, és zipben küldheti nekem :DDD
  • Prince of Máté
    #92
    Jaj télleg, Worms World partyban a magic bullet volt a kedvencem,az mindenhová odatalált :D
  • joshua
    #91
    Ez egy isten játék volt:D Még a régi pII-es apám gépen játszottam vele csomót....kb 9-10 évesen:) Alig tudtam végigvinni. Imádtam!
  • MerlinW
    #90






  • joshua
    #89
    Az én privát kedvencem a Metroid...bár nem PC-s, de a legjobb játék. Nagyon jó hangulata van. Most épp gameboyon tolom:)
  • Frosty01
    #88
    és egyet kell hogy értsek

    de a commander keen is ott van a toplistámon, régről.. szinte mindegyik részét kiakasztottam .. taknyos kölök koromban
  • schrank
    #87
    senem mászkálós, senem 2D-s,senem ugrálós,senem platform játékok, senem side-scrolling,senem akció kalandjáték
  • PJack
    #86
    de a LEGJOBBAT kifelejtettétek!! :o
    természetesen legyőzhetetlen, felülmúlhatatlan. nálam az első helyen áll


  • CéZé
    #85
    Ez sem volt olyan rossz :)

  • Prince of Máté
    #84
    THe best:

  • kemszi2
    #83
    titus?
  • schrank
    #82
    a mindent vivő
  • Dragooon #81
    én még ma is elmával játszom
    néha az egészet kivágnám a francba, főleg miután a 3 perces pálya legvégén rontok valamit..
    jó móka :)
  • ruffirant
    #80
    áhh ezzel én is mennyit játszotam.
  • magus
    #79
    hú ezt is végigjátszottam, nagyon jó volt : )
  • magus
    #78
    uristen ezzel mennyit játszottunk, egyik haverom igazi pr0 volt benne :D meg icytower is sláger volt az unalmas infokon
  • Kandurex
    #77
    ja, ja istenkirály játékok voltak ezek...pl. Earthworm Jim első része :) ütött mindent :DD
  • blackgamer
    #76
    egy Commander Keen rajongó leányzó :)
  • NeoMaN
    #75
    Meg ugyibár Blackthorne kolléga:


  • blackgamer
    #74
    Elastomania azért volt annyira sikeres mert végre a két láb helyett kereket kaptunk és gravitációt+fizikát
    az embereket jobban leköti ha ügyeskedni kell a mozgáshoz

    Lion King-et is ezért szerettem, mert egy kicsit megtörte a két lábú ugrálást, mondjuk sok pluszt nem adott


    Ecco the Dolphin is "egy újabb dimenzió" bevezetése miatt volt népszerű és a járástól való megszabadulástól


    In Search of Dr. Riptide-t tudnám még ide sorolni ahol egy tengeralattjáróban kell navigálni + kisebb helyekre egy távirányítóst küldeni, csak még nem adtak a fizikára akkor
  • NeoMaN
    #73
    Na, benézek ide, és a legjobbat senki nem említi:
  • Aquir
    #72
    én leszedtem idén, talán nyár után talán azelőtt, de a végén már vártam hogy na basszus mikor lesznek végei a pályáknak mert annyi volt :D (azelőtt nem jáccottam végig most meg túl soknak tűnt )
  • PJack
    #71
    júúj, a dzsekkrebbit-tel mennyit játszottam még régen :))
    le is szedem újra, végigtolom megint ^^
  • Sadist
    #70
  • Sadist
    #69
    ájszitáoör ftw!
  • Aquir
    #68
    IGEEN

    ez most is fenn van a gépemen a régi commodore játékaimmal együtt kiskoromból:)
  • Darkon
    #67
    Creatures isten

    Ezzel a cirkuszossal nem talalkoztam
  • Aquir
    #66
    ezzel is jáccottam bár nem biztos hogy a teljessel. de egy újabb emlék :)
  • Aquir
    #65
    jah mindkettő király :) csak nem tudom hogy az exoddusban csíteltek e a készítők mert én harmadszorra is minden zegzugot megnéztem és nemtaláltam hol kéne a maradék 3 mudokont megmenteni valszeg a legvégéről amikor zuhanok lefele :)
  • Dragooon #64
    ez aaaaz?? :-ooo
    "szebbre" emlékeztem. remek ^^
    köszie:))
    [örül.ment játszani]
  • dieselG
    #63
    #49

    Amúgy én is kedveltem azt a játékot, igaz, csak a demójával játszottam.

    Aztán ott van még a Sonic :D
  • sanyi150
    #62
    Dehogyisnem!

    Heart Of Darkness a játék címe. Nagyon szerettem. Jópofa, érdekes, sok videóbetét van benne. :-)
  • Dragooon #61
    voolt egy játék, nem annyira régi, nem is emlékszem sajnos rám, mert régen játszottam vele.
    de valami olyansmiről szólt, hogy egy szőke gyerek lezuhan valahol az űrhajójával, amin sok csúnya ufó van és ki kell őket nyírni.

    sajnálom hogy nem tudom leírni pontosabban, arra emlékszem, hogy nagyon szerettem és mindig meghaltam, amikor a falből előjött egy sokkarú szörnyeteg és letépte a srác fejét :D
    2d-s volt
    nem tudja valaki esetleg miről beszélek? :P
  • TIBI
    #60
  • Borgi
    #59
    Heart of darkness. Örök klasszikus! Kötelező!
    Ileltve összes contra, mondjuk az mászkálós-lövöldözös, de atolmég nagoynjó!

    És azthiszem nem kell mezse bujni: itt egy clickcommunitys game, eszméletlen feelingesen néz ki. Szvsz iszonyat jo lesz.
  • Lullaby
    #58
    wááá, legjobb! ((:
    8 évesen már ezzel játszottam nővéremmel. oda vissza, rohatt jó volt!
  • dronkZero
    #57
    Hát, ööö, nem ismertem testközelből, de még anno olvastam egy CoVban a leírását, és ez a pohárbaugrós jelenet megmaradt... De ha nem az, ne harapd le a fejem! :)
  • Dragooon #56
    UGH !!4
    fantasztikus, ezzel annyit játszottam anno suliban... nagyon jó kis játék :D
  • Shiwo
    #55
    aszondod ? okés, köff, majd utánanézek...
  • sweech
    #54
    fú ezt de szerettem :D