131
Nostradamus-The last prophecy
  • sjucus
    #91
    ha nyersz válaszol 1 kérdésedre. Ha még egyszer nyersz, a másik klrdlsedre is és ad egy medált, ami később még kell. Enélkül nem tudsz lejutni a barlangba.
  • BRYAN1
    #90
    nézd meg a kastély emeleten a halott papot
  • sjucus
    #89
    csak fiú ruhában dobókockáztál vele vagy a lány ruhában is?
  • égijel
    #88
    de igen az is megvan,az inventory-ban a feladatok teljesitésénél át is van huzva de a fölötte levő még nincs
  • BRYAN1
    #87
    nem kellett dobókockáznod a csajjal?
  • égijel
    #86
    megcsináltam az ambroziát oda is adtam de igy se enged a titkos ajtón vissza,mi hiányozhat?
  • BRYAN1
    #85
    szívesen sajna már nincs sok vissza
  • sjucus
    #84
    köszi, bejött!
  • BRYAN1
    #83
    elősször vedd fel a pajzsot meg a kardot úgy tedd be a hiányzó darabokat és pajzs úgy kifele
  • sjucus
    #82
    beteszem a két hiányzó darabot a fali írásba, azt mondja, hogy nem lenne szabad tovább ottmaradni. (közben elkezd beomlani a barlang) felkapom a pajzsot és a kardot, a pajzsot a fejem felé tartva rohanok vissza ...
    ROHANNÉK, mert rámomlik a barlang. Mi a teendő?
  • BRYAN1
    #81
    szerintem az ambroziát kell meg csinálni és el vinni a kastélyba
  • égijel
    #80
    nem enged vissza a titkos ajtón és a zöldruhás fickó ott ücsörög,vele kell még valamit csinálni?
  • daver88
    #79
    hm...ez de jó lenne magyarul...
  • BRYAN1
    #78
    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcNn/nostradamus.htm végigjátszás igaz angol de jó
  • BRYAN1
    #77
    mi a gond a barlangnál?
  • sjucus
    #76
    én az öreggel beszéltem utána körbejártam a házat és egyszer csak megint rengett a föld. Ez a földrengés veri le a könyveket a ládáról, utána tudsz bármit is kezdeni vele
  • égijel
    #75
    a cézár szobájában van egy láda,azt hogyan kell kinyitni?
  • sjucus
    #74
    Nekem is
    (bár a barlangban megen elakadtam)
  • égijel
    #73
    köszi sikerült
  • sjucus
    #72
    ha jo, akkor nálam kattant és villant egy kicsit a számláló beállító gomboknál, azokat csak az után tudod állítani. A fokokat jobbról számold!
  • égijel
    #71
    szerintetek mit csinálhatok rosszul? a fokokat a bolygókat beállítottam de a számláló beállitását nem csinálja
  • sjucus
    #70
    köszi!
  • BRYAN1
    #69
    nem tudom van e még kötél valahol ha van közel mentésed próbáld újra de csak a férfi ruhába mászik le
  • sjucus
    #68
    valamit biztos elszúrrtam. Egy kötél elfogyott a szekrény felemeléséhez, egyet pedig megint rátettem arra a rúdra, amivel levettem a könyvtárban a lámpát. Mióta eddig eljutottam nincs már ott se a rúd, se a kötél. Tudok valahonnan másikat szerezni? Vagy vissza kell mennem a játékban?
  • sjucus
    #67
    Azon már túlvagy, hogy vissza kell öltözni a csaj ruhájába és úgy is szinte mindenkivel beszélni kell?
  • BRYAN1
    #66
    csak akkor nyitja az ajtót ha nincs ott senki a jegyzetek közt meg tudod nézni hogy mi a feladat
  • égijel
    #65
    lehet hogy valamit kihagytam? mert nem húzza el a könyvet.a pap meg a zöldruhás fickó még ott ücsörögnek de nem csinál velük semmit
  • BRYAN1
    #64
    a beugróban jobb oldalon elhúz pár könyvet és ott a kulcslyuk
  • égijel
    #63
    meg van az aranyszinű kulcs de hogyan kell kinyitni mert nincs semmi jel csak könyvek.Előtte kell még valamit csinálni?
  • BRYAN1
    #62
    az arany színű kulccsal de szét húzott állapotba
  • égijel
    #61
    a titkos ajtót hogy lehet kinyitni?
  • BRYAN1
    #60
    ha vannak horoszkóp szimbólumok akkor össze kell a nevével párositani
  • BRYAN1
    #59
    le kell menni tedd a kötelet a csillárra ha eltologattad a padló köveit
  • égijel
    #58
    meg van a kör amit a kőrzővel csinált utánna mit kell csinálni?
  • daver88
    #57
    nem...nem rózsa volt benne, hanem megint vmi papírdarab, amit aztán ollóval kivágtam, és kaptam megint vmit, amit lehet forgatni...next??
  • sjucus
    #56
    a csomagot az inventoryban ki tudod nyitni. Asszem 1 rózsa van benne
  • daver88
    #55
    miután a szekrényben találtam egy csomagot, meg vmi papírfecnit, amin egy térkép van, azután hogyan tovább??? mer beszéltem a zöldruhás csávóval, de nem tom hogyan tovább...
  • sjucus
    #54
    én itt akadtam el. A könyvtárban a beugró részen egy titkos ajtó mögött van, de nem tudom hogyan mehetek le. (le kell-e menni egyátalán?)
  • BRYAN1
    #53
    az majd később kell
  • égijel
    #52
    sikerült,de a kerék formával mit kell csinálni?