131
Nostradamus-The last prophecy
  • Tom978
    #131
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni,hol tudok vízet szerezni?A kut nem tudom,nem akar müködni,vagy nem ott lehet vízet szerezni?
  • praszler
    #130
    sziasztok en meg az elejen akadtam el. Nem tudom hogy hogyan kell barmit is kezdeni a csillagjegyes feladatnal. Mar csinaltam lekvart odaadtam a kremet apamnak de nem tudok a keppel semit kezdeni. Hogyan kell?
  • musmus
    #129
    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcNn/nostradamus.htm aki tud angolul annak ajánlom a linket.
  • musmus
    #128
    http://magyaritasok.hu/?func=
  • mosomasa
    #127
    Sziasztok!
    Légyszíves segítsetek mert elakadtam!A folyosón megtaláltam a térkép kis darabját de nem tudom a naplómhoz csatolni mert hiányzik a térkép többi része.Mit hagytam ki? Hol a térkép?
  • cseri001
    #126
    angolul játszol, vagy esetleg valami magyarosítást találtál, és magyarul? mi az angol neve ennek a szarnak ami kellene??
  • csrolli
    #125
  • cseri001
    #124
    ott, ahol a keverni kell a mindenféle szarokat, ott nincs a polcokon valahol?
  • csrolli
    #123
    Senki nem emlékszik?
  • csrolli
    #122
    Hol az anyjában találok ámbrát???? HELP
  • gagyi74
    #121
    Közben már sikerült!
  • gagyi74
    #120
    Sziasztok!
    Hogy jutok a kápolnába? A szekrényt felemeltem a nyomokat megvizsgáltam (könyv, vérfolt, fűrészpor), a polc túloldalán zárt szekrény, gondolom Philibert kulcsa kell hozzá. És itt elakadtam, nincs sehol egy nyitott ajtó, ergo nem tudok bemenni a kápolnába.
    A segítséget előre is köszönöm.
  • pesokati
    #119
    Már megoldódott.Köszönöm.
  • pesokati
    #118
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni a játékhoz.
    Az akasztófánál a szekeret miként lehet elmozdítani,hogy a mandragórához hozzá jussak?(az éket elvettem,de nem tudom arréb húzni)Ha Valakinek volna esetleg egy magyar leírása,megköszönném!
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • kispalika
    #117
    Na bocs, megtaláltam. Nem is az írisznek kellett a gyökere, hanem az is ott volt a polcon, egy üvegben.:(
  • kispalika
    #116
    Constance-nak kéne bájitalt készítenem. Nem találok hozzá írisz gyökeret. Írisz az van egy ház ablakában, de nincs gyökere. Ha az íriszt rakom bele, akkor nem lesz jó. A többi hozzávaló megvan.
  • cseri001
    #115
    szasztok... ez a végigjátszás használható:
    angol végigjátszás
    és ennek az angol nyelvűnek a (a minőségét nézve fordítógéppel) magyarosított változata valóban megtalálható az adventuregames.hu-n:
    csúfoljuk magyarnak... :)
    azért ha kevéssé értitek az angolt, akkor a kettőt együtt használva rájöttök, hogy mi a teendő.. :)
    sok sikert!
  • AZONNAL
    #114
    Ott vok , hogy a kápolnában az oszlopokat kéne kiraknom , de nemm egy, pedig sok féle képenn próbáltam
  • AZONNAL
    #113
    help meeee :::: elakadtam :(
  • landi29
    #112
    Sziasztok!Mondjátok meg légyszi mit kell csinálni azután hogy az öreg bemaszkirozza a csajt.
  • stoffert1966
    #111
    Engem is érdekelne a magyar nyelvű végigjátszás, de én sem lelem az oldalon.
  • lacica
    #110
    Én nem lelem!!!
  • Fellone
    #109
    Ezen az oldalon megtalálhatjátok a Nostradamus magyar nyelvű leírását.
    ( www.adventuregames.hu)
  • 062020
    #108
    Helló
    Nem tudja valaki megmondani, hogy miért szaggat a gépemen a Nostradamus?
    1,5 Gb RAM,NVIDIA GeForce 7600 GT, Intel Pentium 4 3.00 GHz, Vista-m van
  • lewus
    #107
    Sziasztok én ott akadtam el hogy vizsgálom a halott papot
    de csak a kezét meg a száját tudom megnézni és a lábát
    nem tudom.Mármint hogy mekkora cipőt hord össze kéne
    hasonlitani a halott katona melletti nyommal de ezt
    nem tudom hogyan kell.És ha kijövök a szobábol haza
    kerülök pedig a leirás szerint a kovácshoz kéne jutni
    kardot egyengetni segithetne valaki aki továbbjutott
    itt.Elöre is köszi


    Examine the scribe: Use the magnifying lens to examine the scribe.

    Look close at his hand. Use the cursor to get the scribe's notebook. Look at the ink on his finger.

    In inventory, use the lens on the notebook. Then use the scalpel on the notebook to get key and sheet hidden in notebook.

    Use lens on his foot and then use compass to measure his foot. It is the same footprint size as the one seen by the dead guard.

    Use lens on his mouth. Click on his lips again to know that he is poisoned.

    Madeleine doesn't want to use the key on the chest by the bed.

    Exit the room.
  • Fellone
    #106
    Ha valakinek kell magyar nyelvű leirás küldjön egy mailt.([email protected])
  • égijel
    #105
    Valaki segitsen légyszi nagyon elakadtam,azt irja a végigjátszás hogy a galérián nyitva lesz egy ajtó és bent van egy hulla.Nekem nincs nyitva pedig mindent megcsináltam előtte.Ha valaki túl van ezen a részen irja meg légyszi!
  • csrolli
    #104
    hol találok olyat hogy "ambergris"??
  • csrolli
    #103
    hol a vértócsa meg a zöld ruhás faszi??
  • csrolli
    #102
    most nézem ez volt már, bocsi
  • csrolli
    #101
    angol nyelvű végigjátszás
    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcNn/nostradamus.htm
  • BRYAN1
    #100
    MADELEINE nevét kell a jelekből kirakni de nézd meg a leírást ott kép is van róla
  • égijel
    #99
    megitattam vele kétszer is de nem fekszik le
  • sjucus
    #98
    eukaliptuszra (a kotyvasztó szobában van egy üvegben) önts vizet és melegítsd!
  • sjucus
    #97
    eljutott már valaki a kápolnáig?melyik betűk jelét kell kirakni az oszlopon?
  • égijel
    #96
    és hogy kell a teát elkésziteni?
  • BRYAN1
    #95
    készíts egy finom herbál teát és be az ágyba
  • BRYAN1
    #94
    nézd meg a leírásba van róla kép
  • égijel
    #93
    sikerült,a barlang is kész van a kardot kiegyenesítettem a könyvben a betűket is megfejtettem és most mit kell csinálni,mert nincs új feladat kiírva.
  • sjucus
    #92
    Amikor a járatot keresem és a pap már megmérgezett a kápolnában melyik jeleket kell kirakni az oszlopokon?