9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #5574
    Elsőre azt vettem észre mintha nehezebb lenne amiken a bétában átmentem simán itt halok sokszor!
  • Prince23
    #5573
    Ha 720 felbontásra állítod a gamet is akkor is szaggat? nekem röhögve mentek a béta gameplay videói fraps felvételkor.
  • kill3r21
    #5572
    egész jól megy akkor a buli....nekem kicsit rosszabb a gépem, de örülök hogy akkor élvezhető lesz :)
  • kill3r21
    #5571
    nekem sima van nem limited uhhogy mind1
  • Shep
    #5570
    Van különbség a bétához képest?
  • zzeN
    #5569
    Hűha grebber, premierkor?
  • grebber
    #5568
    Eredeti.Limited!
  • Gabe18
    #5567
    Limited verziót el lehetett már tegnap is.
  • kill3r21
    #5566
    kérdés hogy te hogy inditottad el? :D
  • Shep
    #5565
    Van crack?
  • grebber
    #5564
    Ha 3 fps-el végignézed akkor szívesen fraps nagyon behúzza a gépet!
  • Prince23
    #5563
    Videót esetleg nem tudnál felvenni?
  • grebber
    #5562






    Néztem fraps benchmark részével egy részt:

    Min: 25
    Max: 65
    Átlag: 42,5

    Ezen látható egész szépen 30 fps fölött van.
    1920*1080 EXTREME.
  • Snexi
    #5561
    az szerintem a forgalmazóé,nem hiszem hogy lenne hozzá felirat
    meg amúgysem erősítették meg,hogy nem lesz ezentúl honsoítás automatikusan a 20 millió alatti lakósú országokban
  • Totti5
    #5560
    Gondolom az hogy nem PC only.
  • Totti5
    #5559
    Ha szerinted egy ilyen játék összedobása pár óra, akkor te nagyon el vagy tévedve... persze könnyű fröcsögni otthonról.
  • Shep
    #5558
    Meg semmi másra sem, mert a világvége hamarabb eljő. :)
  • arty
    #5557
    dehát a crysis1 PC ONLY játék 1:1 ugyan ezzel az irányitással jött ki! :)

    mostakkormivan?? :D
  • arty
    #5556
    képet!
  • Prince23
    #5555
    A török fivérek éppen ezt reklámozták zártan még az év elején :) köztudott hogy ők nagy xbox fanok Full hd-s támogatással... :D
    persze hogy nem lesz cry 3 pc-re :D
  • DarkSector
    #5554
    Jah nekemis ez jutott eszembe és anno említették is hogy mindenkit megkérnek ne töltsék le, ne abból vonjanak le tanulságot, akkor kezdett el megdőlni a dx11...a dx11-et szerintem direkt patch-ben akarták végére hagyni ha jól fogy pc-n akkor belefektetnek még tőkét...hát nem fogyott jól.
  • Shep
    #5553
    Erre is nagy szükség volt.
  • barcames
    #5552
    EA kiütötte a pc-n játszóakat :D

    (1 hónapja kijött verzió miatt lehet...)

    3 részt meg sem érdemelné a pc...
  • modelcar
    #5551
    Azért köszönjük szépen EA, mi még feliratot se kapunk...
  • kill3r21
    #5550
    nem játszik még senki sajnos
  • Shep
    #5549
    Ez csak valami kamu volt, már cáfolva lett.
  • grebber
    #5548
    LOL rajtam kívül azért várt valaki mást minthogy alig fog változni a bétához képest?

    Xboxos haverjaim is mondják hogy tele van bugokkal meg a pc-s Crysis 1 sokkal jobb volt.
    Ez már nem lesz jobb ez van ezt kell szeretni.
  • Magiszter
    #5547
    Érdekes, nem úgy volt hogy az EA nem fordítja le az olyan országok nyelvére ami 20 millánál kevesebb lakosú? Csak mert a 2009-es Cseh népszámlálás adatait figyelembe véve a lakosainak száma akkor volt 10.489.970 fő. Két év alatt meg kétlem hogy megduplázódott volna. Akkor most hogy van ez?
  • modelcar
    #5546
    Azért látom cseh felirat lesz rajta... -.-

  • Fpocok
    #5545
    Én úgy tudom, hogy azt a patchet megkapták az eredetisek a kiadás napján... szóval...
  • RYO21
    #5544
    Egyébként van itt olyan valaki, aki már játszik a játékkal?
    Lenne egy kérdésem:

    A játék hogy fut a gépen? Úgy mint a demó, amikor kiadták, vagy úgy mint a demó patchelve? Szóval 10-20 fps-el kevesebb van?
  • lolSL
    #5543
    Na, működik a Limited Edition továbbra is a bonus DLC kóddal...
    Megnéztem a beta-t, kiváncsi voltam van-e nagy különbség azóta?

    Figyelem, válasz érkezik:
    NINCS!
    (legalábbis, lehet 1-2 szemetes zsákkal, egyéb asset-tel több van, de a pálya felépítése nem változott)

    Textúrák is full ugyanazok, a növények, főleg a fák pedig NEM méltóak az elődhöz (mosott zöld pixelek sejtetik, hogy az levél??...)

    Ami nagyon csúnya: járművek kerekeinek textúrái, lámpa búrái. Pár felvehető tárgy pirítóan alacsony poligonú.
    Aztán amit még nagyon rossz volt elsőre látni: konkrétan kinéző betonfal, aránylag részletes felbontással, szép bump mapping-el, és rajta egy iszonyat ocsmány hírdető tábla valami rádobált fotókkal..., egyszerűen pocsék.

    Tuti jön valami a PC-s verzióhoz, tuti csak időhiány az oka annak, hogy ez most még így néz ki. Szerintem megvárják az eladásokat és aztán kapjuk a ráncfelvarrást.

    Még 1 dolog: tisztában vagyok vele, hogy milyen sok meló van egy ilyen játék elkészítésével, és milyen nagy a nyomás, hiszen azért ez akkor is a Crysis2, aminek elődje(i) kaptak hideget, meleget. Ezt mind tudom. Én is 2évig foglalkoztam a Cryengine 2-vel:

    http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=3770&lim=0

    de látom, hogy sokszor amatőrök mire képesek ha még csak egy egyszerű kuka modellt is kell készíteni, és ezért nem értem ezt. Ráadásul a fejlesztő brigádban sok régi "Crymodder" van, sajnálom, hogy nem adtak nekik jobban szabad kezet.
    Részemről azt is igazságtalannak fogom tartani, ha ehhez az egészhez majd kötelező DX11-es hardver kell, hogy teljes pompájában egyáltalán csak megnézhessük. Lényegtelen...
    Nem értem a Crytek-et mi a baja a modderekkel??? Az, hogy jobb grafikai cfg-ket csináltak 30-40% sebességnövekedés és kb. 50%-al szebb játék mellett a remekművükből? Ezért kell pak fájlokat encryptelni? Sandbox3-at kiszedni, *cry fájlokat eltávolítani?
    Remélem annyit legalább engedni fog az engine, mint a Warhead-nél, hogy a kódolt pak fájlok mellé berakott HD és egyéb, sok esetben jobb textúrákat betölti a játék, mert itt most erre nagy szükség van/lesz...
  • kill3r21
    #5542
    Egyenlőre lehet nézegetni xD

  • Skynet
    #5541
    Dx10 alatt lassabb volt de volt pár dolog amit dx9 alatt akárhogy szerencsétlenkedtél nem tudtál előhozni....
  • lolSL
    #5540
  • balika16
    #5539
  • arty
    #5538
    ""hiszen milyen szupi volt a crysis1 is dx10ben!"

    Volt Dx10 benne az elejétől fogva. Gyorsabban is futott vele. Legalább is nálam.
    Ebben konkrétan 1 bit Dx11 sincs. Érzed az árnyalatnyi különbséget?"

    bullshit! a dx10 mod lassabb volt, mint a dx9 mód és nem tudott semmi extrát se, dx9 alatt szimplán le volt tiltva pár effekt
  • lolSL
    #5537
    egyelőre semmit se láttunk belőle, talán azt a 2 fegyvert lehet biztosra venni a multiban
    bc2 single-nek se sok köze van a multihoz :)
  • Shep
    #5536
    Hiszem ha látom. Az a 2 video tényleg jópofa de önmagában még semmit nem jelent.
  • Fpocok
    #5535
    Hehe... kis naiv.