9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • broman191
    #8986
    A Crysis 2 nem az a játék, amelyet multira vesznek az emberek...avagy vesznek az emberek egyáltalán - a tavalyi év legjobban warezolt játéka címet sem semmiért kapta meg - szinglire tökéletes a "csúnya verzió" is...a multi pedig nem éri meg a pénzét. Mennyien játszanak vele multiban (jelenleg meglehetősen elenyésző számok) --> #8980
  • Drazse23
    #8985
    Sziasztok!

    Nekem is pont ez lenne a kérdésem, hogy érdemes-e megvenni a Crysis 2-őt?
    Nem tudom meddig fognak még játszani vele multyban. Nehogy úgy járjak, hogy mire megszereznék mindent, arra már senki sem nyomja.
    A Bad Company 2-őt még mindig sokan küldik, pedig azt már lassan hogy két éve adták ki, ráadásul a BF3 is már megjelent. (Igaz a BF és a COD más tészta, tán e kettő a világ két legismertebb, legnagyobb számban játszott FPS játéka.) Félő, hogy a Crysis 2 szerverei fél év múlva már sehol sem lesznek.
    Hogy vélekedtek ti erről?
  • EpicDD
    #8984
  • grebber
    #8983
    Max Payne Online CE3-al?
  • gosumofo
    #8982
    quake csak quake motorral quake :)
  • grebber
    #8981
    Egy újabb probálkozás ami sosem készül el avagy Quake CE3-al!
  • gosumofo
    #8980
    szerverek
  • Doom 4
    #8979
    Hali!
    Hányan játszanak még a multijával? Játszanak még egyáltalán, vagy halottak a szerverek?
  • GTV
    #8978
    xD
  • scomcomputers
    #8977
    Ok csak valami jelenjen meg,jöjjön is ki!!
    sok volt anno a fake crysis mod, de ezt te is tudod!!
    hisz te vagy a legjobb tesóó!!
  • arty
    #8976
    én leszedném a drivert a netről (11.12-es a legujabb) és lepucolnám a régit, reboot, uj telepit, reboot.

    viszont ha csak multiban akadsz, akkor az nemhiszem h vga gond lesz... (de hogy mi?! :D )
  • ALCARTAZHUN
    #8975
    de amúgy meg a single része az szépen egyenletesen fut csak a multival van a hogy akad
  • ALCARTAZHUN
    #8974
    de azt felraktam ami a cd-n volt és azt frisítettem az "amddriverdownloader" programmal
  • arty
    #8973
    milyen "eredeti" drivert?

    ugye nem a kártyához kapott lemezről telepitettél drivert??!??!?!?! :)
  • ALCARTAZHUN
    #8972
    felraktam az eredeti drivert és azt frissítettem.
    a 64 bites win 7 pedig alig 2 hónapja van fent.
    eddig jó volt kicsit szaggatott de lehetet vele jáccani de az új és jobb videókártyával már velemi gebasz van
  • arty
    #8971
    volt driver ujratelepités? (esetleg win ujratelepités, ha nagyon nem megy?)
  • ALCARTAZHUN
    #8970
    kéne egy kis segítség.

    eddig volt egy gigabyte 5450-es videókártyám amivel nem éppen zökkenőmentesen de lehetett multizni.vettem egy erősebb kártyát most egy 6670HD van a gépemben és valamiért 3x úgy szaggat mint a gyengébbik kártyámmal!mi a picsa van?a legfrisseb drivert is feltelepítettem hozzá de semmivel sem jobb.és nem csak a crysis hanem az összes komolyabb játék ezt csinálja(battlefield bad company 2,battlefield 3).bezzeg a szaron NFS World tényleg jobban fut akkor a többi miért baszakszik?
    valami ötlet?
  • JaSoN HuNTeR #8969
    Ha van Crysis 2 hunosítás akkor miért nem megy a multiplayer?

    Nálam akkor nem talál szervert.
  • grebber
    #8968
    Sapience mod képes és trailer
  • janihunk
    #8967
    Mert egy ideig ment a warez multi.
  • suba53
    #8966
    Köszönöm, megvan.

    Hogy erre nem gondoltam egyből!
  • broman191
    #8965
    Legalább ebben az év játéka lett, ha másban nem.
  • grebber
    #8964
    A Crysis 2 vezeti az óév kalózkodási listáit
  • grebber
    #8963
    Neked is csak azt tudom mondani mint sokan másoknak.
    A youtube weboldalt nem azért hozták létre hogy 1-el több internetcím létezzen.
    Használd ,meglátod segít!
  • suba53
    #8962
    Sziasztok!

    Az ünnepek alatt harmadszorra is végigjátszottam ezt a remeket. De valahogy az összegyűjthető holmik közül autókulcsot egyet se találtam eddig.

    Dögcédulát, ajándéktárgyat, email letöltéseket találtam, de autókulcsot egyet sem. Pedig most tudatosan keresgélgettem a pályákon ezeket. Igaz, a harc hevében túlfutottam szakaszokon, de akkor is szeretnék már látni legalább egyet.

    Van valahol leírás, hogy melyik pályán hol vannak elszórva ezek a holmik?
  • grebber
    #8961
    State of Emergency: Mega-Mod mit der CryEngine 3 und Zombies- Brandneue Screenshots

    Jól van itt is már lassan ezermilliárd mod lesz mint Crysis1 hez.Frankó kis dezsávű remélem 1db azért elkészül majd
  • shaddam
    #8960
    Sehol egy usb kábeles kopasz moderátorbácsis poén?
  • grebber
    #8959
    The Ultimate Soldier: Ígéretes CryEngine 3 Machinima rövidfilm

  • Kopiati
    #8958
    Pedig olyan remek dolgokat ki lehetett volna ezekből az erőforrásokból hozni...
  • grebber
    #8957
    Én már a kezdeti videóknál is mondtam ocskaszar!
    Ezt csak kiadják hogy az ő nevük mellett is ott legyen a plecsni hogy van ingyenen online game-ük!
  • Kopiati
    #8956
    Én csak húzom szám, pedig ígéretesebb projektnek tűnt, de ez így hááát elég kétes minőségnek tűnik...
  • Fpocok
    #8955
    Jól néz ki.
  • grebber
    #8954
    OFF: Warface Trailer!
  • arty
    #8953
    elhiszem - de évek battlefieldes tapasztalata azt mutatja, hogy dice multijátékot az első félévben-évben nem célszerű vásárolni, rengeteg idegeskedéstől megkíméli magát az ember és még pénzt is spórol! :))
  • janihunk
    #8952
    Már a teljes is jobb volt a bétánál. Azóta meg mégjobb.
  • The Protector
    #8951
    akkor van rád nagy hatással egy game ha beépül az álmodba.
    én egyszer a witcher aktuális küldetésemet álmodtam tovább.
  • arty
    #8950
    lehet hogy szántak 30 másodpercet a bf3 (beta) -ra :D
  • twentytwo
    #8949
    Tudom, hülyén hangzik, hogy katonáktól kértem és kaptam segítséget, de hát ilyen az álom....
  • twentytwo
    #8948
    Sziasztok, elkezdtem játszani ezzel a crysis 2-vel, és úgy néz ki, hatással van rám.
    Álmomban is előjön.
    Álmomban ellátogattam nagymamához vidékre, tök nyugis volt minden, egyszer csak azt veszem észre, hogy az ösztöneim azt súgják, hogy idegenek vannak a közelben, és engem keresnek. Mondhatom, rohadtul elkezdtem félni, fel is kaptam valami infratávcsőt vagy mi a szart, és láttam, hogy az idegen még messze van, de közeledik. A para az volt, hogy nem hoztam magammal a nanoruhát nagyihoz látogatóba, szal tök védtelen voltam egy felfegyverzett idegen elleni harc esetén! azért álmodhattam azt, hogy nagymamához mentem látogatóba Prófétaként, mert mifelénk a nagymamát "nanó"-nak szokták hívni, gondolom a nano-suit nyomán.
    Szóval jött az a rohadt idegen, én meg egy titkos személyi hívóval kértem az US Armyt, hogy küldjenek erősítést és hozzák a nanoruhámat is!
    Hál Istennek, jöttek is a marine-k egy Blackhawk típusú helikopterrel és elhozták a göncömet is, amit rögtön felkaptam magamra. Miután teljes harckészültségben álltam az idegen elébe, az kereket oldott. Viszont a közelben becsapódott egy idegen űrhajó, odasiettem, hogy Armor üzemmódban földbe döngöljem a dögöket, erre csak egy rakás civilt láttam, amint előjönnek a hajóból. Ezekkel nem tudtam mit kezdeni, akárcsak a játékban sem. bekapcsoltam a hőérzékelő üzemmódot + a Visort, és feltünt, hogy a kifelé áradó embertömegből egy nagyobb sugárzást kibocsátó egyed próbál továbbálni. gondoltam, ez egy fejlábú lehet. Le akartam csapni rá, erre felébredtem. Sajnos már nem tudtam visszaaludni, de a megálmodott részek szerintem már egy életre bennem maradnak...
    Lehet le kéne állnom a játékról, pedig még csak ott tartok, hogy elkaptak a Katonák...
  • janihunk
    #8947
    Meg se kérdezem hogy miből goldoljátok.