9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • lee56
    #9026
    Vagy a HD csomag alatt azt értetted? Akkor talán az lehet, hogy rosz sorrendben telepítetted fel őket, elméletileg számít a sorrend, először az patchelés 1.9re, aztán a DX11, és végül a HI-res textúra pakk.
  • lee56
    #9025
    http://dlh.net/cgi-bin/dlp.cgi?lang=eng&sys=pc&file=crysis2highres_texturespack.zip&ref=ps

    Pontosabban innen, az előző link valamiért iráényt váltott, de amúgy ott is megtalálod a keresőbe beírod hogy crysis 2
  • lee56
    #9024
    Ilyenkor az van hogy tölthetsz le még vagy másfél gigát :)
    Ugyanis ez nincs benne se az alpjátékban se a DX11 patchben, se az 1.9ben.

    http://dlh.net/cgi-bin/dp.cgi innen viszont letöltheted.
  • bcrics
    #9023
    Helo, a HDtexturaPack működésének mi a feltétele?
    1.9 patch fenn van, dx11 fenn van, a HDcsomag fenn van, minden Ultrára állítva, V-sync offon és mégsem elérhető az opció.

    most ilyenkor mivan?
  • shaddam
    #9022
    Hopp Szerintem egy kicsit gáz ez.De csak egy kicsit.
  • djstan
    #9021
    Sziasztok

    Elkészült a HNT (Magyar válogatott) weboldala, ami egyben egy C2 MP közösségi site is. Számítunk minden aktív Magyar játékosra, bárki reggelhet, nem kell hozzá "pro-nak" lenni, elég ha szeretsz multizni a játékkal! Minden hétvégére szervezünk gamenight-ot saját szerverünkön, az ezzel kapcsolatos egyeztetések is itt lesznek majd.

    Az oldal: http://hnt.enjin.com

    Hungarian National Team
  • mandm
    #9020
    Meg kell venni és akkor nincs szívás a crack-kel....
  • zzolee82
    #9019
    KÖSZÖNÖM !!!!! Nem fagy ki betölt rendesen ... 3 napja ezen művészkedtem... de ezt a cracket nem találtam sehol ! (remélem most már nem lesz vele gond , ennyit játékkal még nem szívtam )
  • janihunk
    #9018
    1.9 hez Fairlight-crack van de az off topikban a banerban meg is találod
  • zzolee82
    #9017
    ok . sorry , de csak segítséget kértem volna hátha tud valaki okosat mondani ...
  • janihunk
    #9016
    Ez nem a warez topik, it eredeti van nincs crack.
  • zzolee82
    #9015
    egy 47.9 megás crack . ezzel indul csak ha a 1.9 -es patch-et felrakom ha jól tudom . az 1.2 crackkel csak fekete képernyő jön be és csak az egér mozog . vagy más crack kell hozzá ? ja és azóta már frissítettem a vga drivert is de még mindig kifagy , + dx11 felment is felraktam hátha ... de nem :/
  • mandm
    #9014
    1.9es crack? Az mi? Lehet, hogy ott a gond.
  • zzolee82
    #9013
    Sziasztok !
    Olyan kérdésem lenne hogy: magyarosítva akarnám végigtolni a crysis 2-t . Ehhez ugyebár felrakom a 1.9-es patchet majd az 1.9es cracket és majd a magyarosítást hozzá . Ez így elindul minden faxául . Elejéről kezdtem a játékot de ha kilépek és újra játszani szeretnék a játék betöltése elindul de mielőtt bejönne a pálya kiírja h " Crysis 2 (TM) működése leállt , a windws megoldást keres a problémára . " és kilép ...
    Esetleg máshogy kellene felrakni , már több száz hozzászólást olvastam , kipróbáltam , de semmi :/

    A gépemmel sztm nem lehet gond : win7 ,dx9.0c , intel core i3-2330 2*2.20GHz , 3 giga ram , geforce gt540M . vagy mégis ???
  • bcrics
    #9012
    Köszöntem,
  • gduck
    #9011
    DX11 Pack

    HI-RES Texture Pack
  • bcrics
    #9010
    Üdv, a játékhoz csak a Dx11 honnan tölthető?
    Mindenhol csak a HdPackal együtt van fenn.
  • benceserious
    #9009
    Sziasztok. Miért van az, hogy a szerkesztő 64 bites, de ugyan akkor tartalmaz egy 32 bit mappát amiben ott van az EXE file?
  • KaBuTo666
    #9008
    És van rá megfelelő teljesítmény, kedves grebber ?!
  • grebber
    #9007
    Unreal Engine 4 bemutató a GDC-n!

    A jövő héten induló Game Developer Conference-en mutatja be az Epic az Unreal Engine 4-et. Sajnos egyelőre arról szólnak a hírek, hogy NDA lesz érvényes a bemutatóra, az esetleges partnereknek, licenszelőknek mutogatják a jó kis matériát, de azért remélhetőleg valami kis múvit kiadnak majd a tavalyi Szamaritániushoz hasonlóan, hogy legyen egy kis álmélkodni való.
    A konkurens Crytek GDC terveiről még nem lehet tudni, ők egyelőre csak annyit mondtak, hogy az E3-on mutatják meg, hogy mit tud a Cryengine, ha megfelelő teljesítményt pakolnak alá.

    info: Hardwired
  • Attila8805
    #9006
    MIért nem tudom bekapcsolni a menüben a 3D-t?
  • grebber
    #9005
    Lesznak még folytatások.Attól még hogy mást is csinálnak nem áll meg az élet.
  • shaddam
    #9004
    Nem lesz 3 mert a crytek f2p casual facebookságot meg kinect játékot fejleszt nem?
  • piamania
    #9003
    HEllo!
    Épp az előbb fejeztem be a játékot, gaz konzolon.Nagyon tetszett,csak a vége egy kicsit zavaros.Alcatraz tiszteletből hívja magát Prophet-nek?Vagy mi?Kiváncsi vagyok, hogy milyen történetet tudnak összehozni a 3-nak.
  • grebber
    #9002
    Next-gen bemutató, 50 játék.
  • grebber
    #9001
    El sem hiszem!
    Warhorse Studios Developing CryENGINE 3 Powered RPG

    Hm nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz!!
  • Mester8522
    #9000
    Ha kell valakinek én elcserélném egy crysis 2 cd kulcsát lehetőleg valami autos játékra gta vagy valami hasonló mafia 2 nem érdekel köszi!Érd: Privi
  • bowari
    #8999
    Jah jól van,de gondoltam,ha már megvettem miért ne lehetne egy helyről,azt hittem csak nálam van baj,de szedem már...azért thx
  • broman191
    #8998
    Keresel guglin másik 56 oldalt amelyen elérhető, és letöltöd onnan... :)
  • bowari
    #8997
    Szevasztok!

    Megvettem a játékot,minden műxik,de a dx11 és textura pakkot nemtom letölteni,nem elérhető az az oldal ahová irányít.
    Ilyenkor mi van?
    Elöre is köszi!!!
  • CroftManor
    #8996
    Köszi, működik. Amúgy mintha most egy kissé beszaggatna játék közben.
  • Sirch
    #8995
    Tudtommal a patch településkor a bin32 mappában lévő crysis2.exe fájlra keres rá, és az alapján azonosítja be a telepítés helyét. Ha ezt a fájlt módosítottad (mondjuk egy crack fájl bemásolásával) a patch máris nem tud települni. Próbáld meg a telepítőlemezről visszamásolni az eredeti exe-t.
  • CroftManor
    #8994
    Sztem is jobb a BF 2 multija, bár én nem vagyok egy nagy FPS rajongó, de azzal tök jól el lehet lenni.
  • Drazse23
    #8993
    Köszi a válaszokat!

    A singlet már rég végignyomtam a "csúnya verzióval", csak kiváncsi voltam milyen lehet a multi része. Ahhoz ugyebár kell az eredeti.
    Lehet, hogy nem lesz az egészből semmi, mert jeneleg a BF multija sokkal jobban leköt.
  • CroftManor
    #8992
    De, azzal szedtem le a patcht, csak mikor elkezdei keresni a játékot a gépen, akkor nem találja. De ettől még tudok játszani, csak gondoltam jobb ha fent van a patch.
  • Sirch
    #8991
    Az auto updater se működik nálad?
    Elvben a játék indításánál magától letölti és telepíti a patchet.
  • CroftManor
    #8990
    Kösz, de azt hiszem inkább hagyom, annyit nem ér nekem ez a játék hogy egy patch miatt újrarakjam az egészet. Sztem a Crysis 1 meg a warhead jobb volt.
  • broman191
    #8989
    Telepítsd fel a C-re, ne változtass semmit a default elérésén!
  • CroftManor
    #8988
    Feltenném az 1.9es patcht, de miután lefutott a patch keresője, kiírja hogy nem találja a gépen telepítve a játékot. Pedig ott van a D meghajtón.
  • Sirch
    #8987
    "Félő, hogy a Crysis 2 szerverei fél év múlva már sehol sem lesznek.
    Hogy vélekedtek ti erről?"

    Én úgy vélekedek, hogy ez egy játék, és nem nyugdíjbiztosítás, hogy hosszútávú terveim legyenek vele. Ha fél év múlva sehol se lesznek a szerverek, akkor is hónapokon át nyújtott szórakozást egy délutáni mozizás áráért.