9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #6016
    100millót nem ér a játék.

    A csapat 3-4 éves melója a sok fejlesztés, a marketing, ....no az keresztbe benyeli ezt a lóvét. Meg el is kellene indulni a Crysis 3-al!! Szerinted a fejlesztést metro bejáratánáll kéregetésből fedezik????

    jajj légyszives ne már.
  • Gabe18
    #6015
    Megnyugtatlak ennél sokkal többet fognak eladni még pc-n is...
  • Shep
    #6014
    Az hagyján, de néha a semmiből kerülnek elő. :) Kár volt bevinni a városba a sztorit. előző 2 részben leraktak x katonát aztán jól van, nem volt ennyi script => kevesebb hibalehetőség. Sajnos ugyanis úgy fest, hogy motort tudnak írni, történetet is úgy ahogy, jó ötleteik is vannak de scriptelni nem tudnak.
  • DarkSector
    #6013
    játékot ne nézd az kaki a film 1 menetet megér.
  • DarkSector
    #6012
    jesszus mi ez a ocsmányság? mi a cimeje?
  • Zoliz
    #6011
    Engem az zavar, hogy sokan megveszik ezt a játékot. Ha országszerte eladnak belőle 1000 db-ot (mert van annyi hülye aki megveszi) ebből béna PC verzióból, akkor az 10 millió forint. Tegyük fel 10x ennyit adnak el a világon az 100 millió forint. Most őszintén ér ennyit ez a játék? Vagy inkább milliárdokat a fejlesztőknek? Ugye, hogy NEM.
  • CalebJoe
    #6010
    Tron: Ökörség:) a filmet de még a játékot sem de majd bepótolom de a réginél tetszettek azok a neon-os fények
  • lolSL
    #6009
  • DarkSector
    #6008
    jaja a fényekről beszélve láttad már a Tron: Örökség-et???? :)
  • CalebJoe
    #6007
    az akkori gépeken szarul ment az egy de ez most sokkal jobban megy a mostani gépekkel még max grafikán is ez már haladás egy techdemo-tól
  • DarkSector
    #6006
    igaz!
  • CalebJoe
    #6005
    valósághű fény a sötét szoba+zseblámpa
  • DarkSector
    #6004
    2011-ben nem fontos, azt mondták jobban megy mindenkinek mint az első rész, eleve mindenki bekészült rá, akkor minek a grafikát visszaszedni legyen minnél szebb nem? Én biztos nem venném vissza ha birná a gépem de ugye nem vagyunk egyformák.
  • DarkSector
    #6003
    hát gondolták a játékosok bevásároltak gépre akik meg nem azok Costumizálnak vagy ha nem akkor egy gamer-t nyomnak.

    Ott van tegyék gamer-re, ha a fényeffektek zavarnak valakit. De a vicc hogy az a valósáhű fényeffektek végett van.
    Az igaz nem lehet egyenként állítgatni de vannak cfg-k, meddig tart ott kikapcsolni? 1perc?

    De leszedem torrentről és küldök cfg-t akinek kell ha valaki túl kényelmes akar lenni. Én segítek szívessen .:)
  • CalebJoe
    #6002
    nem inkább miért nincs benne egy durva advanced menü ahol minden szart át lehet állítani 2011-ben alapnak kéne lennie
  • DarkSector
    #6001
    Hát pöckömtudja, de brutál idegesítő hogy a nagy crysis fanok nem képessek cfg-t átirni és folyton kérdezik mit hogy állítsanak. sebaj. :)
  • kill3r21
    #6000
    hogy lehet hogy nektek, gamer , advanced meg hardcore fül van, nekem meg high very high és extreme van?
  • CalebJoe
    #5999
    nálam meg ha nem haladok előre újrajön az egész sereg, ez valami vicc ki a tököm scriptelte be hogy újrateremtődjenek a katonák vagy csak valami hiba
  • himpike
    #5998
    Azt se értem hogy mi ez a 3 opció a grafikánál.. hülyék ezek teljesen, rendes opció menüt se tudnak csinálni PCn...
    Köszi a választ.
  • DarkSector
    #5997
    Persze állítsd a grafikát Gamer-re.
  • Smithwarden
    #5996
    Igen, egy kicsit erzodott rajtad a feszultseg...
    Semmi gond.
  • himpike
    #5995
    Ki lehet kapcsolni a bloomot valahogy? Mocskosul zavaró.
  • DarkSector
    #5994
    egyetértek mind2-nél.
  • asysoft
    #5993
    "Nektek is ilyen szarul néz ki a fényeknél?"
    Szerintem ez nem szarul kinézés, hanem becsillan a sisak:) Nekem speciel tetszik.

    Zoliz (#5969):
    "Azért letöltöm ezt is, de újrajátszani nem fogom az biztos, mert x@r."
    Ha előre tudod, hogy szar, minek töltöd le, s szenveded végig?
  • Anthrax
    #5992
    Még 1 percet nem tudtam multival játszani, mert vagy a nyomorék lobby-ban ülök és várok valamit,hogy elinduljon,de ez még nem derült ki számomra,hogy mit, a másik,hogy ha el is kezdi tölteni kidob,hogy connection lost...
  • Fpocok
    #5991
    Szia Tatyi. Jó az új logód :D
  • Tatyla
    #5990
    köszi
  • Shep
    #5989
    Mikor tele zöld, tehát nem csak keretbe van.
  • Tatyla
    #5988
    ha a H-t megnyomom előjön ez a nanosuit téma amit unlockolok az mikor aktív ha világoszöld vagy ha sötétzöld?
  • item
    #5987
    Rendben,sajnálom, lehet kicsit rosszul reagáltam le a dolgot,ma kicsit zűrös napom volt.

    Peace..
  • Fpocok
    #5986
    Vót már, de minél többször van, annál jobb :D
  • Zoliz
    #5985
    Aki még nem olvasta volna:

    "Biztosak vagyunk benne, hogy a kalózkodásra fogják majd, ha a PC verzió eladásai nem fognak megfelelni a Crytek elvárásainak. Ahelyett, hogy inkább magukat hibáztatnák azért, hogy a PC-s rajongóknak egy sima konzolportot ajánlottak fel, melyből minden olyan opciót kivettek, ami a Crysis-t azzá tette, ami. Maximális csalódás!"

    Crysis 2 Review
  • Anthrax
    #5984
    Hát ez egyre idegesítőbb, most jó a serial ha kilépek és belépek multiba, serialt kéri mindig, és ha megpróbálok valahova felcsatlakozni akkor ledob a server és visszakerülök a menübe
  • Shep
    #5983
    De ez nem úgy volt, meghaltak ott feküdtek mozdulatlanul és nem felálltak hanem fekvő pózból egyből ugyanúgy álltak mint előtte. Most meg lezuhant a repülő és csak azután adta be a szöveget, hogy zuhanunk jaj jaj. :)

    Újabb bug. A térdig földben álló tag aki ha kicsit közelebb megyek eltűnik és csak egy lebegő puska van a helyén ha még közelebb lépdelek akkor meg már a földön fekszik. 3-4 pálya alatt találkoztam annyi buggal, mint az első részben 1 végigjátszás során.
  • grebber
    #5982
    Írták fórumba majd patchben javítva lesz!
  • MerlinW
    #5981
    Még mindig nem értem mit vártok a DX11-től..:) Az biztos, hogy túl sokat:)
  • Csavez
    #5980
    Én szintén,és minden alkalommal amikor belépek a multiba,be kell írnom azt a qurva serialt!
  • DarkSector
    #5979
    Hááát.Technikailag igen.
  • grebber
    #5978
    Sokszor van ilyen ha kevés golyót eresztesz beléjük akkor csak eldőlnek de felkelnek!
  • Sgtfathi
    #5977
    Én is megvettem, a multi miatt,és mert Crysis:) és ha van dx11-ha nincs ez a legjobb graf ami idáig megjelent!