9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Krisztiam #6056
    nekem is van még 3 doboz floppym :DDD
  • Fpocok
    #6055
    Senki sem mondta, hogy csúnya vagy nem elég pörgős. Nem ezzel van a gond.
  • Frank99
    #6054
    csodálkoznék, ha máshogy lenne.....
  • Frank99
    #6053
    nem is tudom, aki itt okádja a játékot, ez gyönyörű, és eddig pörgős.
  • asysoft
    #6052
    Úgy értem, még azt lenne érdemes próbálnia, én legalábbis a "blur"-t inkább annak sorolnám be, mint a motion/radial blurnek, legalábbis ezek elég speciálisak (előbbi ugye mozgás, utóbbi meg szerintem sniper meg hasonló "cső-effektus"-oknál van).
  • himpike
    #6051
    Mindegy, majd visszatérek rá pár nap múlva.. Annyira nem nagy pukkanás a játék hogy félre tegyem a total war shogun2-őt.
  • himpike
    #6050
    MAxtremetől kérdeztem volna csak valahogy lemaradt. A gyári vagy kalózt magára a játékra értettem amin neki működik a modder.
  • KaBuTo666
    #6049
    várni kell egy a patch-ra, addig elfogadott az anyázás.
  • DarkSector
    #6048
    nem vagy, ez volt a multiban is, néha nem indult el hiába voltunk meg elegen...ez szeróhiba vagy szoftver várni kell vele kicsit.....S:
  • zzeN
    #6047
    Én vagyok csak ilyen hülye a multihoz?? Belépek egy szerverre, és ott várunk a lobby-ban, nem történik szar se. Szerverek szarok vagy mi van?
  • DarkSector
    #6046
    Jah kifeletették a gyárba a lemezről...:)
  • himpike
    #6045
    Gyári vagy kalóz?
  • DarkSector
    #6044
    A filmes effekt ha forogsz behomályosodik a kép, vagy ha futol.
  • DarkSector
    #6043
    :)

    crysis 2 7000 floppy-n. :)
  • KaBuTo666
    #6042
    óbameg már 1.4 ??? előbb volt még 1.3 hát ez a gyerek látjátok ettől a gyerektől lehet tanulni szorgos hangya munkát !
  • Maxtreme
    #6041
    müxik. Én már ezzel estem neki a játéknak :)
  • himpike
    #6040
    Jó, ez csak a peccselt programmal megy. Akinek nem high, very high és extreme presetek vannak a játékban annak nem fog menni ez a modder sem.
  • asysoft
    #6039
    Post processing?
  • asysoft
    #6038
    Az nagyon régen lehetett, emlékszem, 386-ra több floppyn kaptam a be-ARJ-zett játékokat, és általában 1-2 hibás is volt...:)
  • himpike
    #6037
    Nekem nem megy.. fura mert ha pl pipálom a no introt akkor tényleg nincs intro de a blurt nem szedi ki... talán nem azt kell kiszedni..
    Ötlet?
  • DarkSector
    #6036
  • CalebJoe
    #6035
    jónak néz ki ez a kis progi már ha működik

  • DarkSector
    #6034
    Régi játékok 1 floppy-n votak, ami 1.44mb volt, sőtt volt amelyiken 15-50 játék volt, most meg a DL-DVD nem elég neki. God of War 3 meg 5db DL-DVD-re férne csak el...hoppá.
  • rucinho
    #6033
    Nekem nem megy! A ... exe működése leállt!
  • asysoft
    #6032
    S szerinted csak úgy magától létrejön a játék? Egy kis számolás:
    Egy profi fejlesztő/grafikus/animátor havi fél milliót lazán hazavisz, főleg, hogy nyugatról beszélünk. A csapat nem 1 tagból áll, tegyük fel vannak 20-an (nagyon alul becslés, ez alapján 580-an vannak, kérdés, ebben titkárnők/egyéb kisegítő staff van-e), ez már önmagában havi 10 millió HUF, és ugye nem 1 hónap alatt jön létre, és ez csak a bérköltség durva latolgatása, irodahelyiség bérletidíj/fenntartás nincs benne... Brutális pénzek mozognak az iparban, főleg manapság, mikor nem "2 perc" egy engine összehozása, mint a régi szép időkben, s animáció sem állapot váltogatása...
  • CalebJoe
    #6031
    na erről beszéltem végre valami okosság
  • DarkSector
    #6030
    nah látod ez is pöpec ha megy a játékkal
    teszteld le...
  • himpike
    #6029
    rákerestem a *.cfg-re és nem talál csak kettőt, viszont van egy ilyen hogy:

    Crysis2 Advanced Graphics Options v.1.4

    Changes (Version 1.4)
    *added Shadows option
    *added SSAO Option
    *added color grading option
    *added VSync option
    *motion blur should now disable when set to disabled
    *fixed some minor bugs

    ihun' mán' na he'
    Még nem próbáltam.
  • DarkSector
    #6028
    2-3 mappán bellül fogsz találni 8-10 cfg-t azokat kell állítgatni.
  • Balumann
    #6027
    Nah, azthiszem fél óra játék nekem is elég volt ebből a játékból. Nagyon látványos, szépen néz ki, hangulatos, de a játékmenet borzasztó.
  • himpike
    #6026
    Ebben van valami system.cfg és ennyi van benne:

    ; crysis2

    sys_game_folder=GameCrysis2
    sys_dll_game=CryGameCrysis2.dll
    sys_user_folder=Crysis2
    r_ShaderCompilerServer=192.168.14.180;192.168.14.181
    log_IncludeTime = 1
    sys_languages = "english,french,spanish,german,turkish"
    log_verbosity = 0
    r_displayInfo = 1
    sys_PakLogInvalidFileAccess=0
    sys_float_exceptions=0
    g_language = English
  • DarkSector
    #6025
    Igen de az máshoz kell.
    az asszem a dx10-hez kellett xp-n.
  • himpike
    #6024
    Az elsőben sem létezett a system.cfg, úgy kellett létrehozni.
  • DarkSector
    #6023
    Tudodmit írd milyen mappák vannak a játékban és mondom hová kell belépkedni...
  • ngar146
    #6022
    Sziasztok!

    Hogy a jó k... édes anyj... lehet ezzel játszani, 10/16 ra is azt irja, hogy szerver full, ha nem ezt irja ki, akkor meg azt, hogy a kód használatban van.
    Ekkora egy szar fos multiplayer kezelést még nem láttam. Esküszöm ettől rosszabb játék nincs. A black ops és a bad company nyomába sem ér. És csodálkoznak, hogy nem vesz az ember eredeti játékot.
    még párszor megpróbálom, aztán kettétöröm a lemezt és megyek vissza battlefieldezni vagy black opsozni multiba.
  • DarkSector
    #6021
    :D
    omg hát én honnan ha nincs fent a gépemen, majd arra gondoltam itt valaki segit nekünk és megmondja hol van de ha nem letöltöm és megnézem...csak azt tudom hogy van. :)
  • himpike
    #6020
    Honnan tudnám hogy 4 évvel ezelőtt hol volt az első részben?
  • DarkSector
    #6019
    Ugyanott ahol az első részben....

    Vigyázz mert 2 mappában is vannak cfg-k, de csak az egyikben lehet állítgatni. Még a beta-nál néztem, már nem emlékszem melyik mappa volt, asszem a 2.
  • himpike
    #6018
    Átírom én a configot ha valaki megmondja hol találom.
  • DarkSector
    #6017
    Nem kötelező megvenni jól írta Zoliz testvér, csak nem kell akkor több Crysis-t sem várni...