9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Zoliz
    #5976
    Már mondtam fél éve, hogy ez Crysis nem az a Crysis amiért szerettük.
    Azért letöltöm ezt is, de újrajátszani nem fogom az biztos, mert x@r.
  • Anthrax
    #5975
    De jó ,megvettem ma, belépnék multiba és kiírja,hogy a serial számomat már használja valaki
  • Smithwarden
    #5974
    Egyertelmu hogy nem nepszerusites miatt linkelted be, tudom.

    Viszont sztem erted mit mondok.
    Van peldaul valaki aki bena a jatek multijahoz es nem is nagyon vagja a cheates dolgokat, hogyan kellene keresni.
    Lelovik folyamatosan a jatekban es csak arra emlekszik, hogy ja a forumon latott egy videot a megveheto cheat linkjevel.
    Csak erre akartam celozni.
    En regota ezert nem linkelek inkabb semmi olyat amivel esetleg a cheathez el lehet konnyen jutni.

    Inkabb minel jobban nehezitsuk meg a cheaterek dolgat, es minel kevesebb tippet/oldallinket adjunk. Sztem.
  • Shep
    #5973
    Na ezen beszartok. A mólón lelőttem két tagot (háttal álltak) előre megyek 2m-t a két hulla felállt és elkezdett felém futni és lőni, megint le kellett őket lőni. Hát azért az előző részekben ilyen nem volt a 4 végigjátszás során sem. Itt meg egyből egy ilyen durva hiba.



    Nektek is ilyen szarul néz ki a fényeknél?
  • item
    #5972
    Na nehogymár így legyen,aki cheatelni akar annak qrvára mindegy hogy ez itt van vagy nincs! Nem népszerűsítés miatt linkeltem be,de mindegy,hagyjuk,mert csak felba..om az agyam.
  • gduck
    #5971
    Úgy nekem nem jegyezte meg, azt hiszem a "remember details" lehet a megoldás. Majd kipróbálom én is ;)
  • Gabe18
    #5970
    Rohadt béka látszik csak...
    Szóval ide.
  • Smithwarden
    #5969
    Cheatek szinte minden jateknal mar vannak a kezdestol szamitottan vagy par napon belul, ez mar regen nem ujdonsag.
    Viszont ha a promocios videot linkeled be, ahol vegig reklamozzak a cheat oldalat, akkor tovabb noveled az eselyt hogy inenn lesz majd esetleg par kis suttyo aki majd megveszi, latva ezt a videot.
  • Gabe18
    #5968
    Én miután ide beírtam a kódot, többet nem kérte.
  • KaBuTo666
    #5967
    sört szeretnék :-)
  • Fpocok
    #5966
    Csak nem egy... Kabutov listát akarsz?
  • Piloss
    #5965
    mivan? :D
  • item
    #5964
    ITEM.HUN
  • KaBuTo666
    #5963
    akik multiznak azok nevét kérném vagy írassuk ki a banner alá, és akkor összejöhetne egy brigád néha-néha!
  • item
    #5962
    LOL...
  • Fpocok
    #5961
    Na ott írnak róla!
  • item
    #5959
    Jóvan,már azt hittem nálam van csak ez, nekem is mindig be kell írnom a serialt a multihoz..

    Amúgy meg 16/16 os szerverek vannak meg k sok olyan ami üres, a quick match is elég béna ha végre rátalál valamire,akkor meg lesegethetem meg hallgathatom a kattogásokat mert mielött indulna a fight szépen beragad.
  • Fpocok
    #5958
    Hát elvileg tudjuk az mit jelent... de ha tényleg így lenne, az nagy szívás lenne
  • Piloss
    #5957
    link
  • grebber
    #5956
    Eredeti,de cseszhetem eddig sehova nem tudtam belépni.

    Amúgy ez csak nálam van így hogy minden egyes multiba lépéskor be kell írnom a serialt? Mert kezd kurvára idegesíteni!
  • Prince23
    #5955
    Ő Crytek fan, megvette :)
  • vzajcev
    #5954
    Na most vérig sértetted
  • fery02
    #5953
    Warezzel akarsz multizni?
  • KaBuTo666
    #5952
    mely újság ?
  • bertino
    #5951
  • grebber
    #5950
    Szerettem volna multizni egy kicsit sehova nem csatlakozik ezt kapom:

    Serial code currently in use. Fasza!!
  • Fpocok
    #5949
    Értem.
    Csak azért nem tudtam, mert most raktam fel új wint most raktam fel új FF-t és nem tudtam, hogy melyiknek köszönhetem ezt a hasznos funkciót.
  • Csokis
    #5948
    Fórum feature, mert Chrome alatt is ez van!
  • Fpocok
    #5947
    OFF:
    Na most ez új feature a fórumon, vagy az új firefox miatt van? Amikor nyitva van az ablak és sokáig nem frissítem, akkor kijelzi, hogy mennyi új hozzászólás jött azóta... így mindig tudom, mikor kell frissíteni.
  • TaRka0107
    #5946





  • TaRka0107
    #5945
    Pár kép tőlem is. 1440x900 and (WE ARE)HARDCORE!:D





  • Magiszter
    #5944
    "Egyébként nem értem, ti itt most játszotok, vagy a pixelekre húzogatjátok?:) "

    Pixelekre húzogatjuk... az egeret, tehát játszunk. Valami nem tetszik? xD
  • KADARKA
    #5943
    ezer hála sikerült:)
  • DarkSector
    #5942
    "Egyébként nem értem, ti itt most játszotok, vagy a pixelekre húzogatjátok?:)"

    egyetértek (akinek nem inge ne vegye magára.)
  • DarkSector
    #5941
    előtte írtam már példákat régiekből.
  • KADARKA
    #5940
    You already own the promotional items for this code. ezt kapom:(
  • KADARKA
    #5939
    megprobálom...
  • Fpocok
    #5938
    Rendesen... vonalkákkal írd be(-).
  • Shep
    #5937
    Hát igen a golyónyomos dolog elég érdekes. Egyébként szerintem az első rész összhatást nézve szebb de ez magánvélemény.
  • KADARKA
    #5936
    Mind a kettőt probáltam és semmi :(