9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Pares
    #6096


    Hát én nagyon nem így vagyok vele. Na a Fear, az volt lineáris és monoton. De hogy erre azt mondod, hát az érdekes, amikor minden szituációt minimum 2 féle képpen meg lehet oldani, vagy eleve nem szűk cső pályákon játszódik az egész. Bár igaz, nincsenek akkor nyílt területek, mint az első részben, ennek ellenére nem érzem abszolút lineárisnak és monotonnak.
  • Prince23
    #6095
    Nem tudom hogy vagytok vele, de ez a játék nagyon monoton!!! Pedig az első fél óra milyen bejövős volt. Unom rajta magam. És a játékmenet is kötött, lineáris. A helyszínek meg tökre a Fear Projekt Originsre emlékeztetnek. ez van. egy 7/10-es eddig
  • XeeN
    #6094
    Nálam sincs cfg file.
    [26/Mar/11 11:06:41]: cmdlineDialog : Argument [] added
    [26/Mar/11 11:06:41]: GetOaAppInfo : Getting benchmark information of application [Crysis2.exe]
    [26/Mar/11 11:06:41]: getInfoThread : Start getting application information
    [26/Mar/11 11:06:41]: getInfoThread : Filename G:\Crysis 2\bin32\Crysis2.exe is not available
    [26/Mar/11 11:06:41]: getInfoThread : Abort Thread
    [26/Mar/11 11:06:41]: GetOaAppInfo : Launching application failed with ExitCode [1102]
    [26/Mar/11 11:08:33]: OnLogSaveMenu : Saving logs menu selected

    Bukta. :)
  • XeeN
    #6093
    Tegnap takarítottam ki a gépet, CPU-n még a gyári mx2 figyelt, természetesen újrakentem. A grafkártyát viszont nem akarom szétszedni, mert még van rá 1 év gar...
  • repvez
    #6092
    CPU= GPU
  • repvez
    #6091
    pasztázd ujra a CPU chipen a hütöt, nekem 30 fokot jelentett minuszban.Már én sem tudtam semmivel sem játszani,m ert alapon 94fokos volt a kártya és már a menüben lekapcsolt a gép tulmelegedés miatt.Most meg terhelés alatt 80fokos alapon meg 63 , sokat jelent.
  • grebber
    #6090
    Itt leírják hogyan kéne elindítani.

    De nekem nem jelenik meg az application résznél a Crysis 2 exe és az a cfg fájl sem így futtatni sem tudom.
    Nem értem mit kéne csinálni!
  • Magiszter
    #6089
    Erre most már kíváncsi vagyok. Megyek megnézem mennyi lesz a VGA-m 10 perc után. CPU miatt nem aggódom, az 100%-os használat mellett sem ment még 60 fok fölé, de a VGA hűtő úgy visít már egy egyszerű játéknál is hogy csak na. (Cserélem következő fizukor a ventijét).
  • XeeN
    #6088
    Nem. Még akkor sem jó, ha átnevezem a dll-t.
  • grebber
    #6087
    Valaki jutott valamire a benchmark résszel?
    (Jó tudom unalmas már hogy ezért sírok,de idegesítő hogy nem megy)
  • XeeN
    #6086
    Köszönöm a bölcs, ámde teljesen felesleges tanácsot. Patyolat tiszta a gép. A kártya levegővel kifújva. Miután ez sem segített írtam a hsz-t...
  • barmi
    #6085
    Némi takarítás, portalanítás sem árt néha (csak 1 5let)
  • XeeN
    #6084
    Én már fel is adtam. MSI 260GTX OC 10 perc után 105C(!) és fagyi. Alulfeszeltem a kártyát, de nem segített. Még az hiányzik, hogy behaljon a cucc...
  • Csokis
    #6083
    Nálam semmi ilyen. Kussban teszi mind a kettő (CPU-GPU) a dolgát.
  • Maxtreme
    #6082
    Jaja. Nálam is úgy visít a vga ventije már 10 perc játék után, mint az állat (a cpu cooler detto)
  • gduck
    #6081
    Nekem a gép indul újra. Csak ennél a játéknál!!!

    Az okát is megtaláltam:
    Fixen 100%-on kell járatnom a VGA kártya ventillátorát, mert külömben 88-90 foknál lekapcsol a gép és utánna újraindul. 100%-os venti mellett, 86-87 fok marad a VGA és szuperül megy a játék. Iszonyatosan megizzasztja a VGA kártyát
  • XenHai
    #6080
    Van valakinek problémája a gammel ?? állandóan ki BlueScreen-ezik de csak ennél az 1 játéknál! Friss sp 1 es win 7 64bit legújabb vga driverrel,dxt is frissítettem már !
    config: q9550,4g ram,4870x2
    Húzva nincsenek ! Eléggé idegesítő ,hogy ki halálozik pláne ,hogy csak ez az 1 játék...
  • Evin
    #6079
    Kicsit le vagy maradva.
    Valakik már megcsinálták a fordítást a béta alapján, és elvileg most nézik át. De mivel a kutya sem hallott még róluk fordítás terén, és a srác mondatanainak néha se füle se farka, egyelőre megvárjuk míg azt kiadja, és ha kívánalmakat hagy maga után, lesz aki rendesen lefordítja.

    De persze értékelendő a segítőkészséget, ez nem vitás.
  • Solid Snake
    #6078
    Dolgozik a srác
    Crysis2AdvancedGraphicsOptions1_5.zip
  • Anthrax
    #6077
    Még mindig nem sikerült multizni vele, lehet feladom ,nem értem,hogy sikerül másnak játszania, ennyire szar játékot még életemben nem láttam
  • grebber
    #6076
    Haha nem tartott sokáig az az öröm hogy végre egy Crysis amit megjelenéskor maxon tudok tolni.
    Ugyanis ezekkel a Advanced progi csutka maxolgatással már mefekteti nem kicsit a gépem.


    Aki talál neten 2 vs 4 vs 6 magos cpu-s Crysis 2 tesztet ne fogja vissza magát linkelje.Nagyon kiváncsi vagyok.
  • kill3r21
    #6075
    nah túlvagyok egy massziv 1-2 multin, korrekt :) ismeretlenek a pályák de jól ment....szerverek se dobáltak le, ugylászik éjjel no para :)
  • bertino
    #6074
    apritani azert eleg jol lehet veteranon single-ben.

    csak dugig van egy rahedli hibaval.
  • ngar146
    #6073
    Na jó pár óra próbálkozás után sikerült bejutnom multizni. Az a baj, hogy 2-3 pálya után megszakad a kapcsolat, és lehet megint keresgélni. A multi része viszont iszonyúan szar lett. Amennyire vártam, akkora nagy csalódás lett. Így nemsokára visszatérek a battlefieldhez vagy a cod-hoz.
  • Shep
    #6072
    Ez is csak azt bizonyítja, hogy a script íráshoz hülyék a Crytekesek :)
  • Shep
    #6071
    Nekem 1x volt olyan, hogy amikor a dombtetőn kell a katonákkal védeni a helyet az idegenektől és utána lemenni a lezuhant VTOL-hoz a kocsikkal akkor nem jött be a script és csak álltak a hülyék és senki nem mozdult :)
  • asysoft
    #6070
    Mondom, másodjára már nekem sem volt. Neten akkor keresgettem, másnak is volt ilyen, de mindenhol csak annyit írtak a kérdezőnek, hogy hülye vagy, 4 ellenfél megölése után jönni fog, biztos elbújtak. Hát, én minddel végeztem, de mégsem jött...
  • Shep
    #6069
    Hát az 1-ben én komoly hibával nem találkoztam a 4 végigjátszás során, kivéve a repkedő katonákat és fegyvereket :)
  • Murder3
    #6068
    hát nagyon remélem.
  • kjhun
    #6067
    Oké jó lett.
  • kjhun
    #6066
    TinyPic, remélem így jó. :)

  • Rage47
    #6065
    ja elég unalmas egy idő után sztem is
  • asysoft
    #6064
    Akkor reménykedj abban, hogy most, hogy multiplatformos lett a motor, más is fogja használni... Egyébként én is meglepődtem, hogy ilyen sebességre képes ilyen látvány mellett. Elődje még mindig szaggat...:/
  • lolSL
    #6063
    tinypic.com-ra töltsd fel inkább
  • kjhun
    #6062
    Remélem így már látszik a kép. Vagy link megnyitása új lapon.

  • kjhun
    #6061
    Magyarítás készítők figyelem

    Ki tömörítettem az English.pak fájlt !!!

    Nézzétek meg a fórumon az #5748-as számú hsz-hez tartozó képet, és Ezt

    Program letöltése Innen és a kibontásához szükséges script -et.

    Hogy visszatömöríteni lehet-e vele nem próbáltam.
  • Murder3
    #6060
    egy baj van a játékkal h Crysis 2 a motor kurva jó, jól optimalizált nagyon szép, de őszintén nagyon unalmas nekem ez.

    A multi demó után én nagyon vártam, egyrészt mert a multija elég fos stílusából adódóan sajnos az nem is tudott hosszan lekötni, de a grafika meg az optimalizáltság nagyon elkapott, de amikor meg nézek videókat a singléről egyszerűen elmegy tőle a kedvem:S

    elég szar helyzet ez ah lehetősége adódik az embernek egy ilyen szép látványú játékkal olyan szintne is játszani.
    nekem pl a grid/dirt pároson kívül nem is van olyan játék amit ilyen szép grafikával élvezetesen tudok játszani...
  • KaBuTo666
    #6059
    Csak pár idegesítő bugg van, nekem más problémám nincs vele...egyenlőre várom a javításokat.
  • asysoft
    #6058
    Sajnos vannak benne bugok, reméljük most nem játssza el a Crytek, hogy warezra hivatkozva nem írnak több patchet, ahogy Crysisnál tették. (Pedig ráfért volna, én először végig sem tudtam vinni a játékot normálisan, nem jelent meg a VTOL pálya végén, pedig mind a 4 Nanosuitos ellenfelet leöltem - szégyenszemre életemben először kénytelen voltam 100% végigjátszásból mentést felhasználni. Szerencsére pálya végén voltam, s pár hónappal későbbi végigjátszás során sikerült kiköszörülnöm ezt a csorbát, akkor már nem jelentkezett a bug...)
    Itt eddig leginkább csak kisebb hibákkal találkoztam (lift hangja furcsán "loop"-olódott, meglőtt ellenfél földről animáció nélkül felpattant szempillantás alatt, illetve ma egy lelőtt CELL katona villámgyorsan felrepült az égbe - biztos mennybe került), bár volt 1-2 súlyosabb: egyik Ceph barrikád mellett félig becsúsztam a földbe, reload lett a vége.
    Egyébként nekem eddig tetszik a játék, bár egész más, mint az elődje volt, a legjobban az ellenfelek újratermelődése nem jön be, legalábbis máshogy nem tudom magyarázni, hogy került katona abba abba a szobába, amit kitakarítottam, és csak egy bejárata van, amerre visszamentem (max ha villámgyorsan elrohant felrohant mellettem, míg én háttal álltam neki)...

    OFF: de jól jön az, hogy át lehet méretezni a hozzászólás szövegdobozát!
  • zzeN
    #6057
    Valaki nemrég írta h ki kéne írni a nevünket, h majd nyomjuk multiba. Az enyém: zzeN_HUN