9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • lolSL
    #6176
    warezes tét nélkül csal, bannolhatatlan
    lásd régi cod közösség
  • Fpocok
    #6175
    Mint a sáskák! De hamarosan tuti javítják.
  • grebber
    #6174
    Attól hogy warezes megy fel még nem teszi tönkre.Akik tönkreteszik azok a csiterek nekik meg tökmindegy hogy eredeti vagy warez.
  • lolSL
    #6173
    ezt az első résznél is eljátszották hogy az 1. patch előtt fel lehetett menni
    csak akkor még nem a csaló kis köcsögök voltak a többségben a neten, és reklámnak elment, most viszont tönkreteszik a játékát annak aki megvette
  • kill3r21
    #6172
    na multi halott, ellepték a warezesek.....
  • Sir Cryalot
    #6171
    valószínű
  • grebber
    #6170
    Megvan hozzá mindened monitor tudja a 3D-t szemüveged van?
  • Sponnyabob
    #6169
    Sziasztok!
    Valaki elmondaná nekem, hogy a grafikai beállításoknál a 3D options miért van kiszürkülve? Vagy csak én állítottam el valamit, mert azért jó lenne egy kicsit állítani rajta hátha jobb lesz. Eredeti a játék.
  • DarkSector
    #6168
    ámen.
    mennyit dob az animáció a látványon nem is hinné az ember.

    "anno a Killzone ezért ütött nagyot a lécen felfelé, nem beszélve az új generációról"
  • lolSL
    #6167
    bf3-ban jobb lesz
  • DarkSector
    #6166
    Jah és aki észrevette tudhatja azt is, hogy ehhez képest amiket itt nyomatnak animálás ehhez képest a régi elég robotmozgás vót. :)
  • DarkSector
    #6165
    Mindenki azt írta hogy az első résztől sokkal jobban fut ez, erre gondolt.
    Gondolomén.
  • Shep
    #6164
    Csak tudnám te miről beszélsz?
  • DarkSector
    #6163
    Hagyjuk már ezt a konzolra készült szöveget szerintem, ez egy külön pc-s fejlesztés csak annyi hogy a fejlesztői környezet a konzolokat is támogatta most, még mindig pc-s játék, mutass még egy ilyen szép fps-t.

    Sokaknak nem jut el a tudatáig hogy külön csapat készítette pc-re.
    Az egy dolog hogy ezt sokkal több játékos gyomra beveszi mint multi terén.
    Ez csak 1-et jelent a multi a lényeg abban van a pénz, és ezzel a pörgős témával több játékos elszórakozik, lásd cod-okat. Ennyi nem kell belebeszélni többet mint ami.
  • Fpocok
    #6162
    De van hozzá configurator, nem hivatalos... na ott rendesen lehet csinálni mindent!
  • Rage47
    #6161
    az neked a skálázható, hogy 3 előre megadott beállítás van a játékban? :D
  • Totti5
    #6160
    Lehetne optimalizálatlan évekig játszhatatlan is mint az első volt...
  • asysoft
    #6159
    Gondolom úgy értette, hogy az volt hasonlóan jól skálázódó.
  • Armagedown
    #6158
    lehetne szebb is ha nem konzolra készült volna
  • Rage47
    #6157
    Source? miről beszélsz:DD nem hasonlít, ott még a fák sem mozognak
  • Ironman2
    #6156
    Hihetetlen mit müveltek a Crytekes srácok.Talán még a Source motor hasonlit a legjobban hozzá.
  • Anthrax
    #6155
    Nekem még mindig nem megy multi, ez csak nálam okoz problémát ? 2 verzió van, vagy lobby és 1 secnél áll és pörög az 1 sec, vagy connection lost ha rámegyek a serverre
  • SZilaJMaGGoT
    #6154
    Pedig már a 33-mat is elbaszta... :D
  • TaRka0107
    #6153
    Teszek be pár képet ha nem gond:D 1440x900 - Hardcore!







  • Sir Cryalot
    #6152
    THQ elbassza a metro2034-et attól még qrvamérges leszek.
  • DarkSector
    #6151
    huzogassad a fütyimet. :)
  • DarkSector
    #6150
    Jah és azé 800szó 6szá mert nekem így futott csak akadás mentessen aránylagosssággal.
  • KaBuTo666
    #6149
    Hazudsz, ezek nintendos képek.
  • DarkSector
    #6148
    Te ismersz engem tesvírem ha én azt mondom és leírom hogy a gépemen fényképeztem Hardcore-ban akkor az úgy is van.

    Ha nekem nem hiszel akkor még a végén csalódnék benned, tudod nem hazudok soha, egyenessen megmondok mindent, amit gondolok! :)

    Szóval nem buhera.
    Beléptem PC-n hardcore-ba, Printscreen gomb és ennyi...nem ördöngősség!
  • mcwolf
    #6147
    Jelen topic trágya (illetve tárgya ) is elég szépen használja a 4 magot.
    Mindegyik teker olyan 70-80 % körül
  • Prince23
    #6146
    Bírom az ilyen kijelentéseket. Konzolok miatt nincs hova fejlődjön a PC. Hiába van már négymagos, amikor egy kétmagos gépen is elfut max settingsel. Saints Row 2 meg pont akkor jelent meg, amikor még volt értelme gépeket újítani.

    a 4 mag inkább fejlesztésekre kell. meg ha sokat dolgozol gépen, meg mindent csinálsz gyorsabban tegye. DA 2 dx10-en oylan mint dx11-ben . nem veszek észre számottevő fejlődést.
  • lolSL
    #6145
    köv. saints row-nál és red factionnél legalább már több figyelmet kap a PC-s változat.
  • Prince23
    #6144
    De ezek nem a gyári beállítások. Biztos buhera verza. konzolmegoldással.
  • DarkSector
    #6143
    Igen ezt akartam éppen írni!

    Deja Vu (COD6) ! OMG
  • DarkSector
    #6142
    Tettem egy bazinagy szivességet....szóval minden lehet nézőpont kérdése, de a textúrák a legszebbek amit játékban látni.




  • grebber
    #6141
    És warezzel is lehet nyomulni!
  • lolSL
    #6140
    szörnyű ez a 30 fps-re törekedés. pc-s időkben legalább 60 volt a szemlélet a gyengébb gépekre, de így hogy nem egérrel forog körbe az ember nem látszik hogy mennyire gáz a 30..
  • zola2000
    #6139
    vagy: resi4/fifa08-09-10 (meg még biztos van pár) a gta4/TDU2/saints row 2 csak rosszul vannak optimalizálva, de nagyon erős gépen elérhető a konzolos minőség, ezeknél meg erős gépen is sokkal rosszabb játékot kap az ember mint konzolon.
  • gduck
    #6138
    Nanovision módban "világítasz mint a fáklya", simán észrevesznek messziről is.
  • Totti5
    #6137
    AC:Brotherhood-ban nincs lassulás. Reach pedig fix 30 fps ( 1-2 egészen rövidke optimalizációs bakitól eltekintve )