9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • mcwolf
    #6136
    Ez a multi így ebben a formában egy hulladék
    Lagol, kidobál ,egyszóval élvezhetetlen
    Remélem hamarosan javítják
  • DarkSector
    #6135
    "A textúrák kidolgozottsága csapnivaló"

    vigyázz mit írsz mert visszaolvasok neked pár oldalt, mikor printsceen-eztem full közelről tárgyakat....!
  • kill3r21
    #6134
    nemtudjátok mit kell ahhoz tenni hogy a konzolba elfogadja a dolgokat?
  • Shep
    #6133
    Ahhoz nem volt szerencsém, szerencsére :)
  • RYO21
    #6132
    De van a GTA 4-nél is szarabb port: Test Drive Unlimited 2
  • lolSL
    #6131
    sajnos nem figyelnek oda. és ennek több évre visszamenőleg igaznak kéne lennie. de a PC ipar ott tart hogy a youtubehoz a flash pluginnal is olyan gépigénye van már hogy nem megy egy 5 éves gépen jól, akkor mit várjunk a játékoktól...javascript:DoP('url')
  • Magiszter
    #6130
    Nah játszottam vele egy 30 percet. Azt kell mondjam hogy a grafika rosszabb mint az első részé, de az effektek meg jobbak (csak túl sok). A textúrák kidolgozottsága csapnivaló, az AA-ról hírből sem hallott, ami miatt a távolabbi dolgok egybefolynak, mivel minden fűrészfogas. A játékmenetről még nem tudok nyilatkozni, de az hogy a nanoruha a pofádba vágja a megközelítési lehetőségeket, elveszi a gondolkodási lehetőséget. Ha már nanoruha... az energia túl gyorsan csökkent, és még csúszás közben is fogy. Arról nem is beszélve, hogy nem lehet kikapcsolni a hangját, pedig a hajamat tépem mikor 2x megyek ki-be álcába gyorsan, akkor még utána is darálja a mondókáját.
    Az ellenség gyakran csinál fura dolgokat. Pl hogy elkezd lőni rám a falon keresztül, miközben én álcában vagyok a túloldalon. Vagy nyakon szúrom a haverját, ő meg áll én nézi, de nem reagál. Másik véglet mikor 30 kilométerről kiszúrja a bal könyököm és elkezd rá lőni. Én meg csak nézem hogy "Az a kis pötty ott a messzeségben lő rám?".
    A sok fényeffekt meg igazán szép, kb addig amíg játszani nem akarsz. Utána már zavaró, irritáló. Szerintem a sok csilivilivel akarták elfedni az olyan szarvashibákat, mint az átlátszó fedezék, a 2005-ös szintű textúrák, meg a többi igénytelenség, amivel találkoztam ez alatt az idő alatt. Azt kell mondjam hogy ez a Crysis 2 inkább illene be egy Crysis 0.5-nek, nem pedig egy folytatásnak. Még anno a Crysis 1 mutlibétájának a legelején is színvonalasabb volt a játék, mint ez most.
    Igazán csúszhatott volna még egy fél évet a PC-s változat, a konzolos meg jöhetett volna most. Mert ez így ebben a formájában olyan fékész érzést kelt bennem. Lehet hogy majd javítják még pecsekkel, meg ilyenek, de nem ennek kellene lennie az elsődleges vonalnak.

    Szerintem eladások terén jókat fog produkálni mert konzolon az újdonság varázsa miatt sokan csapnak le rá.

    Arról már nem is akartam szót ejteni, hogy ahhoz képest amit mutattak anno, amit beígértek, mennyi valósult meg.
  • Shep
    #6129
    Én is olvastam ,hogy sok a lassulás konzolokon a játék során és ahogy hallottam egyre több új játéknál van ilyen (AC:Brotherhood, Halo Reach stb.) Végletekig ki vannak már használva a konzolok úgyhogy amíg új generáció nem jön szebb grafika nem igazán várható. Ennek annyi előnye van ,hogy gépet sem nagyon kell fejleszteni, mert úgyis mindent konzolról raknak át PC-re és ha kicsit odafigyelnek akkor 3 éves gépen is jól futnak a játékok. GTA természetesen nem ez a kategória, mert attól szarabb portot szerintem keresve sem találhatnánk :)
  • lolSL
    #6128
    és 1200 alatti felbontáson fut ..
  • Prince23
    #6127
    Végülis ennek tudható be az is, hogy ilyen szépen fut közepes gépeken. És legalább szép is a grafja.

    Konzolon egyébként már szaggat. Milyen lett volna ha Warhead pályák egyesülnek itt is :D
    PS3-on 14-28 fps között mozog a game XD
  • Shep
    #6126
    Egyértelmű, hogy a konzolra fejlesztés eredménye ez, mert a a kisbox behalt volna ha a Cry 1-et kellett volna megmozgatnia ilyen grafikai színvonalon. :)
  • Prince23
    #6125
    Ja és ezek az újítások biztosan a "konzolosodásnak" tehetőek be. Multi pályák is tök görények voltak, jó hogy nem lehet tankozni sem :D
  • Prince23
    #6124
    Én sokszor konzervatív hozzáállással játszom, utálom amit lebutítanak. ami nekik nagybetűs újítás :)
    és utálom hogy ennyire kötött a játékmenete, az előző részeké sokkal szabadabb volt. és a Fallot 3 példával jönni szvsz oltári nagy baromság.
  • Shep
    #6123
    Látom még mindig megy a vita. Crysis 2 így, hogy le van csökkentve a helyszínek mérete még így is jóval több lehetőség van az egyes részek megoldására, mint a legtöbb FPS-ben. Akinek ez nem jön be lehet COD-ozni. Akinek ez tetszik menjen játszani akinek több szabadság kell ott az első rész vagy lehet F3-azni.
  • Prince23
    #6122
    Elmagyarázom. te ugye jöttél ezzel a Doom vs Fallout 3-mal. Hogy én jöttem a Crysis 2 vs Fear PO-val.

    Te meg erre jöttél egy olyan játékkal ami RPG műfajú, a másik meg hent FPS. és ezt írtad ez olyan mintha ezt mondtam volna rá Hát gratulálok, ha te a Crysis 2-re RPG-ként tekintesz:D:D Durva példátval jöttél. ébn legalább fps-t az fps-sel hasonlítottam
  • gduck
    #6121
    Te is engem (gduck)

    #6103?
  • KaBuTo666
    #6120
    örülök neki hogy a srác keményen dolgozik, de most már kezd számomra bonyolult lenni a beállítás :D

    HDRLevel ?? Bloom Level ??

    Ezt hányra kellene állítani ?
  • Pares
    #6119


    Hagyjuk inkább.
  • Szasza20
    #6118
    köszönöm
  • kill3r21
    #6117
    télleg akinek megy a multi és játszik is az felvehetne havernak
    Zsomi60! :)
  • Prince23
    #6116
    hallod-e, ez elég nagy durva példa volt (Fallout 3 vs Doom). de ez már egyenlő a szókifordítással is.
  • grebber
    #6115
    Crysis 2 Advanced Graphics Options Application Version 1.5 Ezt szedd le!
  • grebber
    #6114
    Crysis 2 Heads Domestic Multiplatform Sales

    Nem nyithatott rosszul ezek szerint!Kíváncsi leszek mennyit adnak el belőle!
  • Pares
    #6113
    Én speciel a Stealth/Sniper stílust szeretem. Kifejezetten tetszett, hogy az esetek többségében mind a két megoldást választhattam. Ez a lopakodós/kivégzős és sniperelős rész a Crysisben emlékeim szerint nem volt ilyen jó. Vagyis a terep sokszor nem volt megfelelő az utóbbinak.
  • Szasza20
    #6112
    Hol tudom részletesebben beállítani a grafikát? vagy melyik fájlba tudom átírni?
  • Pares
    #6111
    Legközelebb kevesebb zajt csapj... ;)
  • Pares
    #6110
    A Te véleményed ahhoz hasonlít, mintha azt mondanám, hogy nekem a Fallout 3 a kis bejárható területek miatt nem tetszik, vagy a DooM3 a sok döntéshozatal miatt nem jön be. Kb.

    Azért a Fearhez hasonlítani linearitás, pályaméret és monotonitás terén... Bocs hogy ez kissé kiveri a biztosítékot...
  • Prince23
    #6109
    a másik variáns rambó mód ennyi. én is a csatornát választottame gyébként, lopakodtam ott, nem volt kedvem rambózni.
  • Rage47
    #6108
    volt egy rész, mikor több lehetőségem is volt áthaladni az ellenfeleken, én azt választottam, hogy lemegyek a csatornába és kikerülöm őket. természetesen hülyén csináltam, egyből észrevettek, és mondták a rádióban, hogy "Prophet lement a csatornába". egyből dobálták rám a gránátokat lefelé, tök jó volt - aztán érdekelt volna, hogy milyen a másik 2 mód is, hogyan lehet még áthaladni azon a részen...
    ezért is jobb, mint a Fear, ami egy csőjáték + az más kategória, csak annyiban egyeznek, hogy FPS-ek
  • BlackWolf
    #6107
    Szép szép a játék az addig oké, de nekem pl nem nyújt kiemelkedő élményt.
    A scriptelt jelenetek lehet , hogy csinosak azonban 1 idő után kifejezetten idegesítőek.
    A játékmenet meg kifejezetten monoton , egyszerűen nincs élet a játékban a megmaradt "civil" lakossággal lehetetlen bármilyen interakcióba lépni.
    Összeségében a játék script script bugyuta katona öldöklés script script megint bugyuta öldöklés(csak itt már idegeneket) és így tovább.
    Én csalódtam , de ez egyéni vélemény számomra unalmas és semmitmondó lett a játék, viszont a grafika visz mindent.
  • Prince23
    #6106
    Te az Én véleményemet nem vagy hajlandó elfogadni. MÁSOK is írták ide, hogy lineáris a Crysis 2 és sokkal kisebbek a pályák (single és multiplayer egyaránt!)

    de gratulálok hozzá, h ennyire felbasztalak :) és nem baszom meg, mert sajna szaporodik.
  • Pares
    #6105
    Bazmeg tudom, hogy az előző részekben is benne volt. De Te hasonlítottad a Fear-féle csőlövöldékhez! Már megint össze-vissza beszélsz.

    Különben meg mindenkinek meg van a joga, hogy elmondja a véleményét, csak egyeseknek szokása ezzel visszaélni.

    Nem arról van szó, hogy nem vagyok képes elviselni mások véleményét. Az esetek 95%-ában leszarom, de amikor valaki akkora baromságokat ír, mint Te, mindezt véleményként álcázva, azt egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne válaszoljak rá. Erre ugyan úgy meg van nekem is a jogom.
  • grebber
    #6104
    Torrent oldalon írták.Most tesztelgetik meg teszik át!
  • gduck
    #6103
    Ugyan még csak pár pályát néztem (multiról van szó), de jól láttam, hogy ebben nincsenek olyan nagy multi pályák mint az előző részben? Nekem a nagy bejárható terület és a járművek nagyon hiányoznak :(
  • kill3r21
    #6102
    szerintem ha a hütőt leveszed, attól nem veszik el a garancia, nekem is 100fok volt fagyott mint atom, újrapasztáztam, az elötte levő ezüst cucc már rávolt száradva....kb 30fok minusz....bár cry2 alatt még énse néztem hány fokos....csak azt nemtom nektek hogy hajtja, nekem a proci a játék alatt 70% memoriábol is csak 1,2GBot eszik meg.....
    Evin erről a magyarositásról hol olvastál?
  • Prince23
    #6101
    Ez a lopakodási lehetőség meg volt az előző részekben, úgy mondod mintha kibaszottul meghatóak lennének :D
    de tudod mit, köszönjük a szokásos kiosztó "nemfogadomelmásokvéleményétgyurcsányhozzáállással" véleményedet!

  • Pares
    #6100
    Egyenlő méretű a két játék játéktere? Na ne nevettess... A F:PO olyan nagy játéktéren játszódott kb., mint a DooM3. Szerintem Te mással játszol... A Fear és az ahhoz hasonló lövöldékben mentél egyenesen, és lőttél. Itt meg minden szituációra a stílusodtól függően van 2-3 megoldási lehetőség is. Sokszor egy lövés nélkül át lehet menni egész pályaszakaszokon, de le is lehet kaszabolni mindenkit. Ha a Crysis 2 szerinted lineáris és monoton, akkor gratulálok.
    Hagyjuk inkább.

  • Pares
    #6099
    *Gamer
  • Prince23
    #6098
    hát mégis majdnem egyenlő a játéktere a fear 2-vel. ez is hatalmas visszalépés a warheadhez képest, nemhogy a cry1-hez. hát ez van, nekem ez jött le.
  • Pares
    #6097
    Games beállításoknál egy AMD Athlon X2 5200+, 4GB memória és egy 8800GTS 512MB-os VGA-val gyönyörűen fut. A ventilátor 70%-on megy. Egyszer se akad, nem melegszik a kártya se. Lehet, hogy nagyobb beállításokat is kibírna, még nem próbáltam.