9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #6216
    Törlöd az autoexec.cfg fájlt a Crysis 2 mappájából.
    Elindítod a programot beállítod amit akarsz applyzod majd start game.Ennyi!

  • gunners
    #6215
    És ha letöltöttem akkor utána mi a teendő?
  • genRob
    #6214
    Még nem peccseltem. Lehet kéne akkor? :-D
  • Fpocok
    #6213
    /sigh... nem indul el a game
  • Fpocok
    #6212
    "Invert Y axis" van az opsönszben.
  • TaRka0107
    #6211
    Nekem így már előjött a console.
  • Magiszter
    #6210
    Feltettem, de semmi változást nem látok.
  • genRob
    #6209
    Sziasztok! Lehet volt már róla szó, de nem keresnék vissza ha nem baj. Az invert mouse-ra van már vmi megoldás? Patch, vmi?
  • teddymac
    #6208
    gondolom,de bosszant azért hogy ők játszanak nekem meg nem fogadja el a kulcsot
  • TaRka0107
    #6207
    1.1 patch-et telepítsd fel.
  • Magiszter
    #6206
    Hogyan lehet előhívni a Konzolt? Hiába ütlegelem a 0-t, semmit nem reagál.
  • TaRka0107
    #6205
    Nem a warezosok miatt szar a multi...
  • strebacom
    #6204
    Miért mi a baj a multival, tegnap este jó volt, most nem próbáltam, csak a single-t, meg a BC2-t tolom!!!!
  • DarkSector
    #6203
    igen nekem is kiirja ettől még fog menni csak kis felbontáson lesz élvezhető.
  • Gabe18
    #6202
    512 MB kártya van a dobozásra írva.
  • balcooo
    #6201
    sziasztok! Játékinditáskor kiirja hogy unsupportted video card detected. - a 8800GTS 320 kevés neki? videomem vagy mi miatt?
  • Fpocok
    #6200
    Én is nagyon remélem, hogy hamarosan javítják a warezos dolgot. Elhiszem, hogy szar.
  • Fpocok
    #6199
  • teddymac
    #6198
    Remélem gyorsan orvosolják a warezt mert végre rászántam magam az eredeti játék vásárlásra és nem tudok vele játszani :D .
    Barátom meg a warez huszár lassan megunja :)
  • DarkSector
    #6197
    Jah én se törtem össze a 0/43-nál de a 37/2-esnél sem mikor megcsináltam az acsit hogy 5 percig nem érhetnek hozzám... meg a nuke-ot 3 egymást követő Demolition-ba! :)
  • DarkSector
    #6196
    Én értem őket.
    Van feles pénzük:

    " a jaht megvan ferrari megvan, lakás a tengerparton....óh a 7000ft-os wh+aim még hiányzik, nah megveszem, ha már a játékra nincs pénzem..."
  • Fpocok
    #6195
    Az MW2nél legalább elindult egyből
  • grebber
    #6194
    Igen ekkora fos lett a multi rész!Majd lesz patch elvileg!
  • Fpocok
    #6193
    Azért hadd kérdezzek már tőletek valamit. Hogy működik ez a szerver elindulás? Csak mert bemegyek lobbiba () és ott vagyunk tizenikszen... és semmi nem történik. Ez normális?
  • grebber
    #6192
    Multi bétával toltam 1-2/8 vagy több halálom volt de nem törtem össze.Ennyit tudok.
    Kb azt se tudtam soha honnan lőttek le.
  • TaRka0107
    #6191
    Nekem is volt ilyen osztálytársamXDDDDDD
  • Fpocok
    #6190
    Csak rámutattam arra, hogy elég nagy hülyeség volt belerakni a multiba is.

    A csíterek=/=törtösök. Mondjuk én nem értem azokat, akik csalnak. Valszeg sosem fogom megérteni mit miért...
  • DarkSector
    #6189
    Régen haverom is focizott kikapott és sírt egyet.
    Codban is ezt kellene nem idegeskedni meg csalni, hanem sírja ki magát mindenki otthon a sarokba... :)
  • DarkSector
    #6188
    Ez butaság én játszottam törtön eleget nincsen azon annyi csiter, hidd el, ha heti 1-el összefutok akkor már sokat mondtam.

    Dedikált szerókon meg legtöbb védelemnél beteszik a lábukat és kb 1 perc múlva csattan a kalapács.
  • DarkSector
    #6187
    Grat.
  • lolSL
    #6186
    azért mert szaros kisgyerekek codoznak
    de azért van különbség az eredeti 10 meccsén 1 csaló vs tört 1 meccsen 10 csaló között :)
  • grebber
    #6185
    Mert a sok faszarcu élvezi hogy nem tud veszíteni és mindig nyernek.
  • DarkSector
    #6184
    Neked is igazad van meg grebber-nek is, csak kérdés hogy cod6-ban a warez leválta után miért nem takarodtak el a csíterek is?

    Nem nagy ügy sokan kicsórnak kodokat üzletből lásd tesco vagy akármi garis visszacserélős téma szóval annyira nem aggódnak azok akik eleve ilyen csitekkel állnak neki játszani.
  • Fpocok
    #6183
    Éljen a stealth. Első game-m.

  • KaBuTo666
    #6182
    :DDDD ez tescos
  • Prince23
    #6181
    Lesz vajon Tesco edition?
  • lolSL
    #6180
    adja az xp-t omg
    gaming csődje
  • Prince23
    #6179
    Bevallom, magasról tojok rá :D átlagos a multija. Extraction picit jobb mód. Már 5-ös szinten vagyok, azt most kezdtem el 10 perce ezt a modot. adja rendesen az XP-t, csak túl kell élni a roundot. Pont olyan mint codoknál a HC SD :D
  • grebber
    #6178
    Elkurtam Itt a videó
  • grebber
    #6177
    Legjobb fegyver a bevásárlókocsi.



    Crysis 2