9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Pares
    #6376
    Végül is tök mindegy, ha így belegondolunk. A fő az, hogy szerintem aki azt mondja a grafikára, hogy csúnya, az nem lát jól.
  • asysoft
    #6375
    Játék dobozán 512MB-os kártyát jelöltek meg minimum igénynek, úgyhogy ahogy írták, VRAM lesz a probléma sajnos...
  • Shep
    #6374
    Hát kb. 2 hete fejeztem be sokadjára a Warheadet és előtte 1 héttel meg az első részt és összhatást nézve szerintem az előző részek szebbek. Részletekre lebontva lehet, hogy a 2 nyerne de összhatást nézve nem de ez mind saját egyéni vélemény.
  • sopi
    #6373
    Sziasztok. Annyi lenne a kérdésem hogy megy a játék tökéletesen , azt az apró hibát leszámitva hogy néha elkezd a fegyverem ugrálni. NEm lehet tudni ez mitöl van?
  • Totti5
    #6372
    Látom egyesek jobban érezék magukat hogy ha 15 fpsel menne és kicsit szebb lenne... valahol ez már a ló tulsó oldala ám.
  • Sir Cryalot
    #6371
    füst se stimmel meg semmise kb.
  • Totti5
    #6370
    Ezeken 70%ban csak növények vannak VS New York.
  • Pares
    #6369
    Mutass már egy képet.
  • Zoliz
    #6368
    Oszt' mi lesz DX11-el. Megcsodálhatjuk a lelött katonák görbéit? Mert a tesszelációnak (ha van olyan) ebben a szögletes környezetben semmi értelme.
    Engem nagyon zavar ebben a játékban, hogy alacsony felbontásúnak tűnnek a textúrák biztos az konzolport miatt. Nekem ez 2011-ben elfogadhatatlan.
  • Pares
    #6367
    Lehet, hogy ha DX11-et támogató kártyám lenne, és az eddig látott DX11-es képek alapján eget rengetően szebb lenne bármilyen játék is, akkor talán átérezném ezt az hatalmas elkeseredettséget. De jelenleg (még) erre nem vagyok képes.
  • Pares
    #6366
    Ez is nagyon szép. De éppen a nagyon különböző környezet miatt, ahogy Te is írtad, nem lehet közvetlen hasonlatot csinálni a kettő közt. Az első résznek az volt grafikailag az előnye, hogy a nagyon sűrű növényzetben kevésbé vetted észre az alacsonyabb felbontású textúrákat. Pedig volt, nem is kevés. Nekem mind a kettő tetszik, de a 2-es mégis valahogy szebbnek néz ki. Kötve hiszem, hogy kilőttek volna effekteket, én legalábbis "minimum"! (vagyis High) grafikán semmilyen különbséget nem vettem észre. Csak azt, hogy nekem szebb és jobban fut, mint a Crysis 1.
  • Sir Cryalot
    #6365
    Ha kaptunk volna rajtkor dx11-et , ugyanaz a fasság lett volna mint a dragon age2 -é (nevetséges).

    De mi inkább kaptunk most egy cikkecskét, hogyaszondja:

    "Crytek's Principal R&D Graphics Engineer, Tiago Sousa, takes us through a highly detailed and informative presentation on CryENGINE 3 and it's key rendering technologies... "

    LOL, mentik ami menthető.EA játék , na , hát mégis mit vártok
  • Maxtreme
    #6364
    Így van.
    Én nem azt mondtam hogy rossz a grfikája, hanem hogy az előző felépítésileg, környezetileg szebb volt.

    Ez kicsit most off lesz, bocsánat :)













    Pares:
    Az elődből ezt (vagy még jobbat) lehet kihozni, aztán hány éves játék.
    Az meg hogy optimizáltásgilag jobb. Jah. Hát nyilván egy csomó effektet kilőttek, (a konzolok miatt) még szép hogy jobban megy :)

    De mondom ettől még NEM csúnya. Sőt. Egyes átvezetők már már majdnem filmszerűek. 1-2 mod és rohadt jól fog ez is kinézni az tuti. Csak így 4 év távlatában (meg amiket ígérgettek) nem érzek oylan szintű áttörést mint anno.
  • Pares
    #6363
    Legközelebb próbálj értelmesen írni. Most nem akarok értelmetlen személyeskedésbe belemenni, de téged eddig az összes játékokkal kapcsolatos topikban csak rinyálni láttalak. Folyton találsz valamit, amit agyba-főbe szarozhatsz.
  • Sir Cryalot
    #6362
    Jajj Pares, te pedig már rég leírtad ezt a topicot szánalmasnak, réges rég, hát akkor tudnám hogy a dragon age 2-tök mégis micsoda....
  • Pares
    #6361
    Szerintem meg hatalmas előrelépés lett grafikailag, és optimalizáltságilag is. Elég csak abból kiindulnom, hogy minimum grafikán hogy nézett és hogyan futott a Crysis 1, és most a Crysis 2. Ég és a föld. Sokan az elmosott textúrákra panaszkodnak. Nem tudom, hogy hol látnak ilyeneket, vagy akkor csak szimplán nem emlékszenek az egyes rész grafikájára. De abban igazad van, hogy más a környezet, más az összképe az egésznek. Ettől függetlenül szerintem sokkal szebb "közérzete" lett, nem mellesleg pedig sokkal, de sokkal jobban optimalizálták az egészet. Még az én 3-4 éves hardverrel rendelkező (bár anno "csúcs"-) gépemen is gyönyörűen fut.
    Az egyetlen dolog, amit szerintem nem érhet jogos kritika (a PC-n), az éppen a grafika.
  • grebber
    #6360
    Az a baj hogy nincs sok összehasonlítási alap az 1 és a 2 között.

    Az egyik belsőteres városos felhőkarcolós a másik meg dzsungeles pálmafás tengerpartos cucc.
    De sokunknak igazuk van,hogy a Crysis 1 hogy nézett ki 2007ben és ez meg most 2011-ben akkor igen valóban nincs sok szinte semmi előrelépés.
    Crytek a grafikával vált híressé erre tessék 4 év alatt ez sikerült

  • Pares
    #6359
    Persze a konzolon játszod, akkor visszaszívom az előző hozzászólásom. Bár a képek alapján, amiket Te is linkeltél, nem tudom, hogy ez hol ronda.
  • zuro
    #6358
    Hellósztok.
    Az lenne a gondom, hogy 10-20 perc játék után kikapcsol a gép. Van valakinek valamilyen megoldása?
    A Crysis Advanced progival indítom minimumon is, de így is kidobja.

  • Pares
    #6357
    Rendben, rendben. Csak egy valamit nem értek. Ha a Crysis 2-nek gyenge a grafikája, akkor mondj egy játékot, aminek jobb! A másik meg, hogy aki szerint az elsőnek szebb a grafikája, az rosszul emlékszik.
  • jay1600
    #6356
    xbox vs pc bocs ha már volt.. lehet át lettünk ejtve a pc dx11 -el, de ha még az is kint lesz.. szerintem irtó szép pc-n, xbox-on meg vmi mosott f*s.. és még a konzolos leáll itt sírni hogy csúnya.. pc-n minimumon szebb szerintem.. nagyon is megéri az árát + még ha multi is rendbe lesz..ehhe.. na meg nem az 5 éves 8800 ason kell játszani :) kiváncsi leszek a dx11.re
  • Pares
    #6355
    Még a nicked is tökéletesen leírja a jellemed. "Sir SokatSíró"...
  • Magiszter
    #6354
    320Mb-os VGA harmatgyenge ennek a játéknak. Szerez be egy 512-est minimum és menni fog.
  • Cris99
    #6353
    de itt szerintem a VRAM-al lesz a gond!
  • skygt90
    #6352
    nah emberek én abba hagytam ezt a játékot....1024X768-ba minden minimumom kilép 10percenként hibával hogy nincs elég memória...pedig most raktam újra gépet is...memória töredezetség mentesítettem,,minden,,,mégis csinálja...majd talán egyszer :D
  • Zoliz
    #6351
    Pedig a lányok imádják, de hiába..
    Ő is lány.
  • crazyclone
    #6350

    Komolyra fordítva a szót ... megértem hogy laptop de más játékkal nincsenek problémák ...
  • lolSL
    #6349
    23-án írták az eredeti hírt
    kamu lesz
  • grebber
    #6348
    Igen írták is nincs hivatalos megerősítés még :(
  • Maxtreme
    #6347
    Jah. pl ő:



  • Shep
    #6346
    Az a baj ,hogy csak állítólag.
  • crazyclone
    #6345
    Valaki erős melegedési problémákkal küszködik még?
  • Csavez
    #6344
    5140x1050 hardcore 90fps ,3D-ben fix 60fps.
    Szerintem nem nevetséges,nagyon ott van!!!
  • Sir Cryalot
    #6343
    Egyébként ez az első játék ami a gammához is hozzápiszkál ha elinditod a 3d-t , én ilyet még nem baxtam, nevetséges ez az egész.
  • Csavez
    #6342
    Megoldott a probléma!!!!
    sli update
    Crysis 2 Stereo 3D Console Commands
    Huu bassz,plafonon van az fps-m!!!!!!!!!!
  • csizihungary
    #6341
  • Sir Cryalot
    #6340
    úgy hogy ki van kapcsolva a fosblur gondolom (egyébként az a "3d" egy nagy nulla)
  • Maxtreme
    #6339
    Én csak azt csodálom hogy eddig 1 krva darab képet sem láttunk a dx11-es verzióról , illetve sebesség összehasonlító táblázatot sem (mondjuk attól sem félek hogy gyorsabb lesz..)
  • Csavez
    #6338
    Az,hogy lehet,hogy 3D-ben több fps-m van,mint 2D-ben??
    Multizni meg nem jó 3D-ben,meg az fps is jól jönne.
  • grebber
    #6337
    DX11 állítólag holnap! Lesz új grafikai menü rész.