9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • SaGa Jr
    #6416
    Semmi különöset.
    Ha kilépsz a játékból, de nem a programból (magyarán csak éppen nem játszol hanem a főmenüben vagy), akkor van egy extras részleg. Na abban az összegyűjtött cuccokról kapsz információt.

    Ha nyomsz a játék közben a pályán bármikor egy Esc-t akkor jobb oldalon felül ki lesz írva hogy mennyi és milyen típusú begyűjthető (collectibles) cuccos van az adott pályán. ALapvetően 4 féle lehet. Dog-tag (dögcédula, ami az ellenfelekről és NPC-kről ad infót az extras részelgben), kocsikulcs (a járműveket mutatja be az extras részelgben), e-mails és souvenirs (ajándéktárgyak, amik érdekes képeket mutatnak az extras-ban).

    Amolyan kis bonusz azoknak akik nyitott szemmel járnak.
    A legelső dögcédula például ott van az asztaolon prophet hullája mellett. A souvernirs vöröses színezetű cuccokat jelent, többnyire valami asztalon állnak (például épület model, vagy jármű model). Az e-mails meg amolyan túlméretes PDA-nak tűnik.
  • kill3r21
    #6415
    itt egy crysis1 low, tegyétek a crysis2őt is lowra, és kérek képet....programmal teljesen lowra, minden effekt off....szerintem nincs is miről beszélni :)
  • Fpocok
    #6414
    Hohó... találtam a földfeletti vasút megállóban egy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kocsikulcsot. Ki is írta, hogy kaptam új autót.
    Ez mit jelent?
  • Angel309
    #6413
    Szevasztok most pörgettem ki 6 óra 55 perc alatt nem siettem megnéztem mindent. Az elsőhöz képest ebben nem volt olyan rész hogy egy helyen kb. 30x meghaltam, ebben összesen úgy kb. max 10x ha meghaltam az egész játék során Akcióra hát ebben sem verte oda az első részt szerintem, annyira egyhangú volt az egész a történet sem lett valami izgató most ebből hogy lesz 3. rész? Mert én nagyon nem értem...
  • kill3r21
    #6412
    Vicces ez a grafikai harc....crysis1 szép meg ilyen buta szövegek....:) Mondjuk akik rinyálnak, azok akkor is rinyáltak volna ha szebb lenne és kevesebb fpst menne.....akkor meg menne a rinya hogy szar alig megy....
    bár most is egy csomo helyen olvasom hogy szar mert nem megy 60 fpst :D
    én azt mondom hogy ennél csunyább grafikáju játék mint a cry2 ne jöjjön.... :)
  • Pares
    #6411
    Egyetértek.
  • Skynet
    #6410
    Hála imhotep, hogy nincsbenne Physx,mégcsak azkéne hogy a pár parasztvakító effekt miatt duplájára nőjön a gépigény csakhogy mosolyogjanak az nvidia fanok...
    Így jó ez a játék ahogy van,a pár bugot kéne orvosolni és csumi....
    Összehasonlítani a C1-el látványban pedig totál felesleges,az egyik egy zöldellő paradicsomi környezetben játszódik míg a másik egy nagyvárosban....
    Bírom ezeket a 2011-ben elfogadhatatlan és egyéb idióta szövegeket is...
    Elfogadhatatlan nem elfogadhatatlan ettől még az egyik legszebb játék lett,ráadásul tartalomra és élményre,akcióra jócskán több mint a Crysis 1.....
  • grebber
    #6409
    A Sniper 1 is szép volt a Chrome 4 engine-el.Fejlődnek ők is grafikában mindenképpen :D
  • Totti5
    #6408
    Egy középkategóriás fejlesztőktől? viccnek is rossz.
  • Pares
    #6407
  • grebber
    #6406
    Erdős Cryengine 3 majd a City Interactive új játékában lesz,majd ők megmutatják mik kellett volna!
  • Pares
    #6405
    Így képen nem mutat valami eget rengetően, de menet közben ez engem egyáltalán nem zavart, sőt tetszett.
  • Fpocok
    #6404
    Én pont fordítva vagyok ezzel. Utálok mindent, ami ilyen erdős:
    -Nem néztem a lost első évadát sem.
    -Survivor-t sem nézek.
    -Far Cry2 re épp rá tudtam venni magam.
    -A Predator első részét csak nem olyan rég, pár hónapja láttam először.

    Város>dzsumbuj.

    U.I.: Bazze ne írjatok már ennyi kommentet, mert képtelenség vissza olvasni.
  • asysoft
    #6403
    Felhőkarcolóktól szerintem ezt nem is igazán lehetne elvárni, CELL posztokat meg őszintén annyira nem is próbáltam ledózerolni, bár gyanítom, azok is ellenállnának minden ilyen irányú kísérletnek sajnos... Alapszintű rombolhatóság azért szerencsére van.
  • Shep
    #6402
    Erre gondolok, azt írták a sisak fénytörése akar lenni.
  • asysoft
    #6401
    Ez így van, ízlések és pofonok!
    Egyébként én is csalódtam, mikor kiderült, teljesen városban fog játszódni a játék, titkon reméltem, hogy a CryEngine3 beharangozó videóban látható fenyőerdős jelenetet viszont fogom látni, mondjuk egy sziklás hegységben történő ütközet helyszíneként:)
  • Shep
    #6400
    Hát igen de itt én meg semmit nem tudtam felrobbantani.
  • Pares
    #6399
    Betükröződés? Az meg mi?
  • asysoft
    #6398
    Nem azt írtam az épületekre, hogy csúnya, de pl számomra egy öböl sokkal szebbnek tűnt.
    Ha jól rémlik, épületek rombolhatósága korábban felmerült. Nem teljesen fair az összehasonlítás, lévén Crysisban max a bádogviskókat lehetett jól felrobbantani (és utána a fizikai bugokban gyönyörködni/hallgatni az elemek időtlen időkig tartó zörgését), az általad is linkelt épületkomplexumokat sajnos nem lehetett a földdel egyenlővé tenni...
  • Shep
    #6397
    Ja és én egyébként is jobban szeretem a dzsungeles környezetet, mint a hülye városokat.
  • Shep
    #6396
    Én nem is akartam meggyőzni senkit, elvégre mindenki maga játszik és mindenkinek más jön be én csak leírtam ,hogy mi az én álláspontom. Nekem pl. a szar betükröződés is marhára zavaró a 2-ben.
  • Pares
    #6395
    Nekem nem. Szóval hagyjuk ennyiben... :)
  • Shep
    #6394
    Hát nekem jobban tetszik, mert nincs agyon homályosítós szarozva az egész, vagyis nálam összhatást tekintve jobban tetszik.
  • Pares
    #6393
    Jaj. Már csak az hiányzik...
  • gduck
    #6392
    Nekem is túlmelegszik a VGA! Próbáljad külső progival (pl. Rivatuner) fix 100%-ra állítani a GPU ventillátorát.
  • Pares
    #6391
    Azt ne mond, hogy ez szebb, mint bármi a Crysis 2-ben.
  • Pares
    #6390
    Na látod. Én se. Akkor meg mi értelme az ultrabrutál grafikának, ha játszani se lehet vele még évek távlatából se... Szerintem az a grafika, amivel most rendelkezik, pont az optimális szinten van.
  • asysoft
    #6389
    "alacsony felbontásúnak tűnnek a textúrák biztos az konzolport miatt"
    Alacsony felbontású textúrák minden játékban vannak, itt eddig csak a földön láttam, illetve egyes növényeken... Előbbire nem tudnék játékot mondani, ahol nem így lenne, persze lehet csak én vagyok "tudatlan", mostanában nem játszom annyit.
  • Shep
    #6388
    Akkor mi lenne még itt ha lenne benne physx is, akkor nem csak konzol vs PC hanem ATI vs NVIDIA is lenne. :D
  • Shep
    #6387
    Miért? Az első rész is nagyon jó játék!
  • Totti5
    #6386
    Te nem játékot vársz, hanem techdemot... Crytek pedig játékot szerett volna csinálni.
  • grebber
    #6385
    Nekem tökmindegy lenne az 1-el a mai napig nemtudok normálisan játszani full HD-be very highon.
  • gduck
    #6384
    Nem a szépséggel van a gond, hanem a gyöppel. Nekem a szép ződ gyöp, a gyöp. Az hijányzik nagyon

    UI: meg ezek a 2méter*2méteres pályák is zavarnak
  • Shep
    #6383
    Ezért mondom ,hogy összhatást nézve. A 2-ben szebbek a textúrák, bár vannak azért kivételek, de túlságosan sok a blur és a postprocess amitől egy homályos izé lesz az egész. Még jó, hogy van az a kis cucc amivel lehet kapcsolgatni a dolgokat.

    Egyébként épületes témára példa. Azért ez igencsak durván mutat pedig még FSAA sincs rajta, mert azt nem bírja a kártyám.
  • asysoft
    #6382
    Ezt a "szebbnek tűnik" úgy értem, hogy ott többször volt Wow-effektus, más kérdés, hogy az volt az első "új játék" a gépemen:) Itt max a sisak becsillanását/egyéb "filmes" effekteket csípem,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meg pl mikor lezuhant a helikopter, az azt követő porfelhőben szálló pernyék(?) brutálisan jól néztek ki
    .
  • Pares
    #6381
    Ezt most nem mondod komolyan, ugye? Akkor meg az lenne a baj, azért sírna mindenki, mert megint nem tudnak vele játszani...
  • gduck
    #6380
    Igen!
  • grebber
    #6379
    Igen én inkább szüttyögnék 15-20 fps-el ,de akkor legyen "áttörés" Crytektől ezt várná az ember.
    No majd remélem a 3. rész hoz valami grafikai orgazmust
  • asysoft
    #6378
    Szerintem grafikát nehéz összevetni 1:1. Nekem is szebbnek tűnik az előd, de ez inkább a trópusi környezetnek köszönhető, gyártelepeken és főleg belterekben Crysis1 sem szerepelt olyan fényesen, szigorúan relatíve önmagához mérten. Egyébként Warhead is csúnyább volt, mint az 1, jobban is ment:)
  • Pares
    #6377
    Persze most nem Te rád gondoltam, Shep.