9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • kill3r21
    #6456
    leállt a topik, mindenki játszik, ezzel a bugos, xar gagyi grafikájú, konzolportal?? F1ck Konzol! Call Of Duty : The FPS KING Yeeeeahhh! xD
  • asysoft
    #6455
    Még multi demóban is benne volt. 1.1-es patchben (amit még aktiválás előtt leszedett a játék) már kiszedték, a "Press Start"-al egyetemben.
  • asysoft
    #6454
    Persze, értem, minden játék konzolport, ezért használnak alacsony textúrákat, még annál is, ami nem (lásd még Crysis1, amire igazán nem lehet azt mondani, hogy a kor gépeire fejlesztették, vagy Stalker...) De azért nézd meg, mire válaszoltam (igaz, nem az egészet idéztem be):
    "Engem nagyon zavar ebben a játékban, hogy alacsony felbontásúnak tűnnek a textúrák biztos az konzolport miatt. Nekem ez 2011-ben elfogadhatatlan.", ergo, te csak megerősíted, ez nem csak ezt a játékot érinti...
  • Fpocok
    #6453
    Használd a tinypic-et. Még nem volt vele gondom.
  • bertino
    #6452
    uristen, automatikus celzas volt multiban patch elott ?

    de ok nem konzolrol portoltak at PCre. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddddddd


    szegyen...
  • Cris99
    #6451
    Most énse látom..LOL
    mikor belinkeltem még jó volt, crysis2 ultralowon, erről csináltam egy képet a kolléga kérésére!
  • KaBuTo666
    #6450
    Nem tudom mi ez a kép, de szarrá fagy a böngészőm ha más lapban akarom megjeleníteni mivel per pill nem jön be a kép itt sem...:D
  • MerlinW
    #6449
    Ne komolytalankodjunk:)
  • zola2000
    #6448
    konzolokba nem kell annyi ram, a ps2ben/gamecubeban is csak pár mega texturamemória volt, de bírom mikor a pcsek meglepődnek, hogy ők nem így állítanának össze pcs alkatrészekből egy konzolt. a konzol játékokra optimalizált gép, mások az arányok.
  • Skynet
    #6447
    Játszottam,és szerettem az első részt,mégsem csalódtam kibaszott nagyot,sokkal hangulatosabbak az akciók meg úgy az egész eddig (még nemvittem végig).
    Nincs favágószimuláció azértmegy a rinya,meg a fröcsögés...Ennyi..:D
  • PTW
    #6446
    köszi! megoldotta
  • Cris99
    #6445
    Azért mert nem mai gépek már.. eléggé elavultak!
  • Maxtreme
    #6444
    Mert amikor kijött a box, az bőven elégnek bizonyult?
    Ugyebár itt nincs os ami külön enné a memót stb.
  • Bence94
    #6443
    mondjuk nem értem miért ennyit raktak bele ? főleg hogy nagyban hádéztak közben meg sehol nincsenek...
  • teddymac
    #6442
    na ma elindulta multia sajat kodommal.
    Serverre mar nem tudtam csatlakozni ,server lost :D
  • Maxtreme
    #6441
    Sajna jóval randább. Főleg a víz alatti "világ".
  • felony
    #6440
    Engem is felvehetsz barátnak. HuzatosPityu a nick-em.

  • RYO21
    #6439
    Nemtudom miről beszélsz, de a textúrák az xboxos verzióban a legszarabbak.
  • Angel309
    #6438
    Szerintem aki játszott és szerette az első részt az ebben kibaszott nagyott csalódik, ahogy én is.
  • Cris99
    #6437
    Ez a csutka minimum... progival low-on
    az tény h az 1nél szebben fut minimumon és jobban néz ki!ENNYi
  • Fpocok
    #6436
    Értem. Hát én is erre gondoltam kb.
  • Cris99
    #6435
    Nem tényleg kibaxott ronda!
  • Maxtreme
    #6434
    hidd csak el hogy így van :)
    Asszem mindössze 512 ram, és 256 vram van a "dobozban".
  • Gabe18
    #6433
    Papiron.
    De annyival nehezebb is programozni, hogy csak a saját belső címeik tudják rendesen kihasználni (Killzone, God of War, GT5,...). Ami mindenre jön, ott legtöbbször a X-es verzió a szebb.
  • koschwarz
    #6432
    pedig de.
  • Pares
    #6431
    Nagy szart.
  • Angel309
    #6430
    Ez kb. olyan mint a Fallout 3 =D
  • Fpocok
    #6429
    Tudtommal a PS3 sokkal erősebb, mint a doboz.
    Amúgy meg nagy a MS lobbi. Lehet ezért...
  • Shep
    #6428
    Egyébként a víz csak szerintem néz ki rosszabbul, mint a korábbi részekben?
  • Totti5
    #6427
    Akkor miért szarabbak PS3on a textúrák pl a Crysis 2ben? 360as verza áll legközelebb a pécéshez, a PS3as minden téren gyengébb.
  • Cris99
    #6426
    Tessék
  • Maxtreme
    #6425
    farcry kb :D
    De azért tegyük ám hozzá hogy az előd sokkal testreszabhatóbb volt, jobban le lehetett butítani :)
  • Maxtreme
    #6424
    tán mert a PC-s játékok úgy 99%a konzolport? :D
    Amúgy a konzolok (főleg az x360) memória (mint ram mint vram) memóriakorlátai miatt kellenek az alacsony felbontású textúrák.
  • Angel309
    #6423
    Az elödjéhez képest az is mert én nem a grafikát nézem hanem a játékélményt mert bizony vannak olyan játékok amik szó szerint megizzasztják az embert vagy beparáztatják... Ebben semmi ilyesmit nem éreztem az első részben volt egy kis adrenalin.
  • kill3r21
    #6422
    ez sajnos berögzödés....ezt ők ölték bele az emberekbe...
  • Fpocok
    #6421
    Ha Crysis van a nevében, akkor igen.
  • jay1600
    #6420
    szedd le az 1.5 ös verziót elvileg ezt javítja... vagyis azt írja..
  • dabsol
    #6419
    Elég szar játék lehet, ha mindenki a grafikával van elfoglalva. Egy játék nem csak attól lesz jó...
  • zola2000
    #6418
    ja a crysis 1 idején nagyon gyenge gépek voltak, azt akarták hogy minden gépen elfusson valahogy, ezért olyan dolgokat is ki engedett kapcsolni, hogy úgy már nem is volt értelme játszani, ma ezeket a crysis2 nem engedi.
  • PTW
    #6417
    Hali!

    Valakinek van arra ötlete, hoyg mitől lehet, hogy hiába raktam fel a graphic options alkalmazást, kikapcsoltam benne minden motion blurt, post processing low, de a játékban a motion blur továbbra is marad? elmondhatatlanul idegesítő.

    auutoexec.cfg -ben is 0 a motion blur...